15 hviezd, ktoré urobili zlý plast

Hviezdy sa často uchyľujú k používaniu plastov, aby rýchlo napravili chyby vo vzhľade, ktoré je ťažké skryť pomocou make-upu. Avšak, po preskúmaní fotografie celebrity pred a po tomto postupe, môžete vidieť, že nie všetky operácie idú hladko a konečný výsledok je jednoducho desivý. Ako dôkaz sme uviedli príklady hviezdnych obetí estetickej medicíny, ktoré iste ľutovali ich rozhodnutie ležať pod skalpelom chirurga.

Hviezdy po plastickej chirurgii

Zaujímavé : Fotografie hviezd v plavkách bez photoshopu

A v akých situáciách by ste sa uchýlili k plastu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zahraničné celebrity

Hollywoodske hviezdy patrili medzi prvé, ktorí sa uchýlili k plastickej chirurgii. Koniec koncov, s jeho pomocou, môžete rýchlo schudnúť, zväčšiť prsia alebo zadok, rovnako ako omladiť. Ale nanešťastie existuje niekoľko zástupcov hviezdnej elity, ktorí sa v snahe o „večnú“ mládež stratili.

Celebrity po neúspešných plastoch

 • Sidney Rom . Herečka, modelka, speváčka a jedna z najpozoruhodnejších dievčat v Spojených štátoch roky zbadali mužov a chytili obdivné pohľady. Ale vek ju vzal a Sydney sa s ňou nikdy nedokázala vyrovnať. Opakované podväzky viedli k tomu, že sa Sidney Rum stalpripomínajú bábiku napnutú tvár. Ako výsledok, znetvorená herečka prestala objavovať na verejnosti a šiel žiť v Taliansku.

Sidney Rum

 • Elsa Patton.Americká hororová herečka a socialita, ktorá sa tiež v snahe o krásu stala „silikónovým netvorom“. Ale aj napriek znetvorenému vzhľadu sa Elsa často objavuje na verejnosti a tiež sa zúčastňuje rôznych reality show.

Elsa Patton

 • Meg Ryan . Pekná žena z filmov „Kate a Lev“, „List vám“ a „Mesto anjelov“, ktorí čelia problémom zmien súvisiacich s vekom, sa tiež rozhodla pozastaviť ich pomocou plastickej chirurgie. Ale aj napriek tomu, že mnohí nepovažujú Megov plast za zlyhanie, jej pery nadobudli neprirodzený tvar a trochu sa roztiahli. To viedlo k tomu, že Meg sa zmenila na nepoznanie a stratila svoje hrozno a individualitu.

Meg Ryan

 • Jocelyn Wildenstein . V bývalej kráse, ktorá kedysi čelila problémom v rodinnom živote. Milionár Alec Wildenstein nevidel nič o love a zábave, takže Jocelyn, aby si udržal svojho manžela, sa rozhodol úplne „prekresliť“ svoju tvár, aby sa čo najviac priblížila k levici.

Jocelyn Wildenstein

Alec však neocenil úsilie svojej ženy a zanechal ju pre 21-ročnú pani. Ale tvár Jocelyn sa zmenila na nepoznanie, a nie k lepšiemu, a stala sa akýmsi „komplimentom plastovchirurg “. Taký pikantný a nezvyčajný vzhľad však nezabraňuje Jocelynovi, aby bol vo vzťahoch s mužmi oveľa mladší ako ona.

"Lion Woman" od Jocelyna Wildensteina

 • Donatella Versace . Majiteľ „módneho impéria“, ktorý sa rozhodol radikálne zmeniť svoj vzhľad. Niekoľko faceliftov a implantátov nepomohlo zachovať mladosť a krásu a zmenilo sa na bývalú luxusnú ženu v „silikónovú sochu“.

Donatella Versace

 • Kim Basinger . Veľkolepá žena, ktorá napriek svojmu veku 64 rokov vyzerá veľmi mladá a svieža. Vzhľadom k jej vzhľadu, stále zostáva vyhľadávanou herečkou a stále sa natáča v erotickom filme. Mnohé podväzky a botox však nezostali bez stopy. Hoci Kimova tvár nevidí viac ako jednu vrásku, jej mimika je stále zlomená, čo možno vidieť v jednej z jej posledných rolí vo filme „50 odtieňov tmavších“.

Kim Basinger

Zaujímavé : 2019 Benátsky filmový festival: kostýmy hviezd!

Zaujímavé! Okrem baseballu zmenil Kim Basinger vo svojej mladosti tvar nosa a pier, čo ju urobilo jednoducho nepoznateľnou a prinieslo značnú popularitu v kinematografii.


 • Michaela Romanini . Socialite, ktorý získal svetovú slávu vďaka svojmu znetvorenému vzhľadu. Na začiatku jednoducho opravila drobné nedostatky a dosiahla celkom prijateľné výsledky. Ale bohužiaľMichaela sa jednoducho stala závislou na operáciách a nespočetne krát prešla pod chirurgovým nožom. Výsledkom bola desivá tvár, ktorú nebolo možné stanoviť.

Michaela Romanini

 • Tara Reed . Je to najmladšia z osobností, ktorá je už považovaná za obeť plastickej chirurgie. Napriek tomu, že Tara ešte nie je 40, ona už pracuje na zachovaní svojej mladosti s pomocou Botox a početné rovnátka.

Tara Reed po tvárových plastoch

Výsledok nebol dlho očakávaný. Tara sa zmenila na nepoznanie, čo viedlo k potrebe ukončiť kinematografiu a začať viesť odľahlý spôsob života.

Tara Reed po operácii brucha

 • Vicki Beckham . Po prvom narodení Victoriaho prsia zle viseli, takže sa mladá matka rozhodla vrátiť svoje staré formy s pomocou chirurgie. A všetko by nebolo nič, ale na tenkých formách bývalého člena „Spice Girls“, príliš veľké implantáty vyzerajú trochu neprimerane a smiešne.

Victoria Beckham pred a po rekonštrukcii prsníka

 • Pamela Anderson . Fotografie poskytnuté zahraničnými paparazzmi, v ktorých mladý Pamela ako CJ z „Malibu's Rescuers“ proste dobyli srdcia ruských mužov. Bohužiaľ, nie každý vedel, že aj vtedy Pem využil služby chirurgov. Nepomerne veľká hrudník a vypuklé pery sa stali vrcholom Pamely, ktorá sa stala problémom spôsobujúcim nepohodlie.

Pamela Anderson pred a po plastickej chirurgii

Zaujímavé : Módne oblečenie a štýl hviezd

Domáce silikónové ventilátory

Ruské celebrity nie sú dnes vo svojich ambíciách horšie ako hollywoodske hviezdy a často sa uchyľujú k plastickým materiálom, o čom svedčia rôzne fotografie ľudí pred a po týchto postupoch. V dôsledku toho niektorí dosahujú fenomenálne výsledky, zatiaľ čo iní sa pokúšajú zamaskovať neúspešné zmeny. Je to presne také, že ruské „ikony“ silikónovej módy, ktoré sú uvedené nižšie, patria.

Ruské hviezdy pred a po plastoch

 • Alex . Absolventka „Star Factory“ a bývalého spoločníka Timatiho za posledných 10 rokov nemôže rozhodnúť o jeho „ideálnom“ tvare pery.

Alex pred a po plastickej chirurgii

Mladé dievča bolo tak fascinované operáciami na ich zvýšenie, že v dôsledku toho dostala nadmerne veľké a beztvaré pery.

Alex

 • Masha Malinovskaya . Ďalší fanúšik všetkých druhov experimentov s perami. Masha na nich vykonával toľko operácií, že sa nakoniec jednoducho prestali uzatvárať. Nakoniec, Robin stále musel zastaviť jeho mučenie vzhľadu a mierne znížiť pery v objeme.

Masha Malinovskaya

Zaujímavé! Masha Malinovskaya sa tiež stala majiteľom prsníkov rôznych veľkostí po neúspešnej operácii na ich zvýšenie.

Masha Malinovskaya po plastoch

Zaujímavé : Hviezdy v mladosti a teraz: porovnať!

 • Love Uspenskaya . Ruská „kráľovná šansonu“ nebola tiež výnimkou a v snahe o večnú mládež sa zmenila na ženu s neprirodzenou farbou pleti a sedavou tvárou.

Love Uspenskaya

 • Larisa Dolina. Ruská speváčka, ktorá dlhé roky sľúbila, že sa nebude uchyľovať k plastu, stále nemohla odolať a stala sa jednou z tých hviezd, ktoré to urobili. Stačí sa pozrieť na fotografiu, pretože je okamžite viditeľná voľným okom, neprirodzene natiahnutou kožou a absenciou výrazu tváre.

Larisa Dolina

 • Oksana Pushkina . Známa televízna moderátorka, ktorá bola fascinovaná Botoxom kvôli jednému cieľu - zbaviť sa vrások. Okrem skutočnosti, že zmeny súvisiace s vekom nezmizli, Oksana tiež získala subkutánne tuberkuly, ktoré sú neustále zapálené.

Oksana Pushkina

Zaujímavé : Módne džínsy - príklady z hviezd

Po preskúmaní fotografie s obrázkami hviezd pred a po plastoch možno konštatovať, že niekedy je operácia nielen neefektívna, ale aj deštruktívna. Pri rozhodovaní o takomto závažnom kroku by preto dievčatá mali vždy pamätať na svojich predchodcov a zvážiť ich výhody a nevýhody. Plasty sú v prvom rade určené na nápravu vážnych chýb vo vzhľade a nie na ich „prekreslenie“.


Materiál vypracovaný redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované dňa10.30.2018Štítky: