Krátke účesy s dlhými rany

Mnohí majitelia skrátených prameňov radšej vytvárajú krátke účesy v kombinácii s dlhými ranu. Je to vďaka ich všestrannosti, účesu, ktorý je doplnený takýmto prvkom, zdôrazní určité rysy tváre a zakryje jeho nedostatky. Účesy sú prezentované v klasických aj extrémne kreatívnych variáciách.


Kto by vyhovoval účesu?

Aby účes vyzeral čo naj harmonickejšie, je dôležité poznať vlastnosti vášho vzhľadu, čo vám pomôže vybrať správnu možnosť. Odporúčania stylistov sú nasledovné.

 • Štruktúra vlasov . Predpokladom je prítomnosť rovných prameňov. Mierne kučeravé zámky sú tiež povolené, ale výrazné kučery sú absolútne tabu pre krátke dĺžky. V závislosti od hrúbky vlasov sú vyrezané hladko, čo je typické pre vzácne pramene, alebo s použitím riedenia, ktoré je vhodnejšie pre husté, svieže vlasy.

 • Typ plochy . Strih na krátke vlasy, kombinovaný s dlhými rany, ideálny pre majiteľov správneho oválneho, tenkého pretiahnutého trojuholníkového tvaru. Pomôže napraviť niektoré nedokonalosti, ako napríklad veľmi vysoké čelo alebo veľký nos. Malo by sa však zdržať bacuľatých žien a žien s ťažkou bradou.

Výhody krátkeho strihu s dlhým treskom

Odvážne ženy módy, ktorí si túto možnosť vybrali na vytvorenie štýlového imidžu, nepochybneprospech. Bez ohľadu na to, ktorý typ účesu je zvolený, majú tieto výhody:

 • Jednoduchá inštalácia . Strih nevyžaduje veľa hodín státia pred zrkadlom, takže vyzerá krásne, stačí držať hrebeň niekoľkokrát cez vlasy a v prípade potreby potriasť rukami s prameňmi.

Dôležité! Napriek tomu, že účes možno ľahko položiť, vyžaduje pravidelné aktualizácie. Kaderník bude musieť navštíviť aspoň raz za mesiac.

 • Schopnosť meniť obrázky . Rany môžu byť položené všetkými možnými spôsobmi. Pre každodenné uvoľnenie stačí len hrebeň nabok. Ak chcete vytvoriť štýlový večerný vzhľad, dlhé rany môžu byť skrútené a položené vo forme vlny. Ďalšou možnosťou by bolo nechať byt plochý, ale zároveň sa uchýliť k položeniu s pena.

Odrody zrážok

V našom preskúmaní prezentujeme vašej pozornosti fotografiu rôznych variácií orezaných účesov s dlhými rany. Mnohé z nich budú vyhovovať mladým módnym ženám a ženám staršieho veku. Medzi najobľúbenejšie účesy sú nasledovné.

 • Pixie . Jedná sa o ostrih, ktorý sa vyznačuje otrhaným vrchom a najkratšími chrámy a zadnou časťou hlavy. V kombinácii s predĺženým treskom vyzerá veľmi organicky. Tento prvok mu dodáva originálny kontrast kvôli významnému rozdielu v dĺžke v porovnaní szvyšok prameňov. Účes je ideálny pre dievčatá s krásnym dlhým krkom.

Zaujímavé:Zrážky Pixie 2019

 • Bob . Toto je možnosť výhry, ktorá vyhovuje akémukoľvek typu vzhľadu a tváre. Prítomnosť predĺžených rán bude ďalšou výhodou, najmä v prípade, keď potrebujete skryť masívne čelo alebo odvrátiť pozornosť od asymetrických znakov.

Zaujímavé:Strihanie bobov s ofinou: foto

 • Garson . Tento typ ostrihania bude skutočným nálezom pre krehké dievčatá. Napriek jej chlapčenskému vzhľadu je schopná maximálne zdôrazniť ženskosť a sofistikovanosť spravodlivého sexu. Dlhé rany v kombinácii s týmto účesom zdôraznia hĺbku vzhľadu.

 • Shag . Je to veľmi kreatívny účes, ktorý zámerne vytvoril účinok určitej nedbanlivosti. Pramene sú vyrezané v sekciách, môžu byť položené v ľubovoľnom poradí, v každom prípade bude účes vyzerať skvele. Dlhé rany vytvárajú pozoruhodný kontrast so skrátenou dĺžkou zostávajúcich prameňov a pôsobia ako štýlový vrchole účesu.

Veľmi originálny a štýlový účes

Shag s dlhým treskom je ideálny pre mladé ženy módy, ktoré dávajú prednosť jasným výnimočným lukom. Starším ženám a administratívnym pracovníkom sa odporúča, aby sa zdržali tejto voľby.

 • Cap . Zrážka dostala svoje meno vďaka špeciálnemu formuláru. Má takmer rovnaký predný a zadný pohľad a dlhé rany sú harmonickou súčasťou tohto účesu. Znakom účesu je, že si vyžaduje starostlivý tvar, konce vlasov musia byť skrútené vo vnútri. Inak to bude vyzerať nedbanlivo.

Zaujímavé:Štýlová čiapka: foto

Účes je ideálny ako pre mladé dievčatá, tak pre ženy staršieho veku. To bude organicky zapadajú do všetkých úrad luku.

 • Asymetria . To je jeden z najoriginálnejších účesov, ktorý môže priniesť na vedomie nové poznámky. Na jednej strane môže ostrihať účes ako bob, a na druhej strane môže obsahovať orezaný chrám. Bangs v tomto účese dole na predĺženej strane.

 • Strih s oholenými chrámami . Patrí k hlavným módnym trendom posledných sezón. Vytvorenie takýchto účesov spravidla rozhodujú dievčatá, ktoré majú určitú extravaganciu. Whisky možno jednoducho skrátiť alebo obsahovať oholené zložité vzory.

Dlhé rany pôsobia ako mimoriadne účinný kontrastný prvok. V prípade potreby môže byť dokonca natretá inou farbou

Ako zistíte tvar tresku?

V roku 2019, módny účes na krátke vlasy, v kombinácii sdlhé rany, možno vytvoriť pomocou jeho rôznych foriem. Rany môžu byť rovné alebo šikmé, v závislosti na tom, že sa zmestí konkrétny typ účes a typ vzhľadu.

 • Rovné dlhé ranyvyzerajú veľmi elegantne, preto sa odporúča používať na rovnomerné vlasy. Na kučeravých prameňoch môže vyzerať nedbanlivo, čo poškodí celkový dojem. Priame dlhé rany budú ideálne kombinované so štyrmi druhmi.

 • Šikmé dlhé treskymôžu mať oválnu tvár už viac a elegantnejšie, určite to stojí za zváženie pri výbere. Odporúča sa ju odmietnuť dievčatám s tenkou, dlhou tvárou. Pokiaľ ide o účesy, piskot a bob bude riešením, ktoré bude prínosom pre všetkých.

 • Asymetrické dlhé rany . Na jednej strane môže byť skrátená a na druhej strane v porovnaní s účesom. Toto je univerzálna možnosť, ktorá vyhovuje akémukoľvek typu vzhľadu a účesu. Zvlášť efektívne tento bang vyzerá s rednutie.

Aké máte rany?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V našom preskúmaní sme prezentovali fotografiu príkladov, ako vyzerá štýlový účes pre krátke vlasy v kombinácii s dlhými rany. Mnohé možnosti vám umožnia plne vyjadriť svoju fantáziuvýber účesov.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.03.2019Štítky: