Týždeň módy v Paríži

Koniec septembra a spolu s ním pravidelný Parížsky týždeň módy, ktorý poukázal na súčasné trendy sezóny jeseň-zima 2018-2019. Samozrejme, táto udalosť sa ukázala ako veľmi ambiciózna a plná nečakaných riešení, skutočných objavov v módnom priemysle. Tiež sme nemohli stáť stranou a práve teraz sme pripravení vám povedať o najživších a nezabudnuteľných obrazoch, z ktorých niektoré budú v každodennom živote úplne vhodné.

Týždeň módy v Paríži je jedným zo štyroch módnych podujatí svetového významu

.

Zaujímavé : Milan Fashion Week 2018

Parížsky šik

Ako je známe, taká pôsobivá udalosť ako High Fashion Week sa koná niekoľkokrát do roka av rôznych mestách. Samozrejme je to: New York, Londýn, Miláno a samozrejme Paríž. Práve tu, v medzinárodne uznávanom hlavnom meste módy, sa konajú najvýraznejšie predstavenia, ktoré sú pozoruhodné v ich luxusu, pompere a vznešenosti.

Týždeň módy v Paríži september 2018

Všetky známe značky považujú za česť ukázať svetu najnovšie trendy v oblasti módy, od kontemplácie, ktorá je jednoducho úchvatná, vo francúzskom hlavnom meste. Pre tieto jedinečné sedem dní sa Paríž doslova mení na obrovský úľ, v ktorom sa nachádzajú hviezdy rôznych veľkostí, módni experti, zástupcovia tlače, redaktori lesklých časopisov, zakladatelia módnych značiek a samozrejme najslávnejší módni návrhári.

Sledujete módu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Týždeň módy v Paríži - hlavné trendy v období jaro-leto 2019

Zaujímavé : New York Fashion Week 2018

Zdá sa, že brilancia pozlátko a nádhera toho, čo sa deje v nepripravenej osobe, môže pociťovať závraty. Možno je to tak, ale mali by sme poznamenať, že pre obyčajných ľudí na ulici nie je ľahké dostať sa do tejto oslavy života. Ale kto povedal, že kvôli tomu by nemali mať naozaj záujem o módu? Takže, priatelia, naša dnešná recenzia je pre vás! Na jeseň roku 2018 oslávime najvýraznejšie trendy prezentované na Parížskom týždni módy.


9 hlavných trendov z Parížskeho týždňa módy

  • Asymetria.Je tu len jedno pravidlo: čím viac asymetrické, tým lepšie. Rukávy rôznych dĺžok, zakrivený lem, nerovný golier, rôzne podlahy, neobvyklý zápach na srsti - všetky tieto rozhodnutia sa môžu zdať dosť neočakávané. Ale nie pre Givenchy a Sacai. Tieto svetoznáme francúzske a japonské značky vyzývajú, aby sa nebáli neštandardných štýlov a ukázali svoju originalitu v celej svojej kráse.
  • ​​

Asymetria na výstave v Sacai v Paríži

Zaujímavé : Môžete vyzerať drahšie!

  • Mini.A nielen mini, ale extrémne mini. ultrakrátkychŠaty sa stali hitom na parížskom móle. Koniec koncov, môžu byť vysledované k všeobecne prijatým normám morálky, zjavnej sexuality a zachyteniu sebavedomia. Mnohí módni návrhári sú presvedčení, že v roku 2018-2019 tento módny trend určite pôjde na masy a bude na vrchole popularity už dlhý čas.

Mini od Esteban Cortazar, Jacquemus, Céline

Dôležité: Mini šaty sú ideálne pre silné ženy, ktoré sú presvedčené o vlastnom úspechu. To je veril, že je to druh protiváhy obleky na nohavice, že ženy boli na sebe v posledných desaťročiach, napodobňovanie mužov a ich obchodný štýl. Teraz, vďaka Chanel, Celine a ďalším predstaviteľom francúzskej módy, môžete vyzerať naozaj ako biznis v mini šatách.
  • Plicing.Ako keby sa na základe vzájomnej dohody niekoľko významných dizajnérov zapamätalo na skladanie a dobrovoľne ho vložilo do svojich zbierok. Týždeň módy v Paríži v septembri 2018 nám jasne ukázal najrôznejšie inkarnácie tohto módneho trendu. Na nižšie uvedenej fotografii môžete vidieť niektoré z nich. V nadchádzajúcej sezóne bude skladanie skutočne vyzerať ako na šatách na podlahe, na sukniach, blúzkach, sakách, šatkách a dokonca nohaviciach.

Skladaný Givenchyom

Dôležité: Japonský Issey Miyake sa stal tvorcom takéhoto trendu ako plisovania. Bol to on, kto vymyslel umiestniť už hotovú vec medzi dve tenké papierové listy a vystaviť ju vplyvu tlače a pary, vďaka čomu si tkanina zachovala svoj tvar. Bolo to v roku 1980ročne.

Skladá Valentino

Zaujímavé : Jeseň-Zima 2018-2019 Móda: Trendy Nové produkty

  • Modrá farba. Minulú sezónu návrhári ochotne uprednostňovali tento ušľachtilý odtieň. Stal sa základom mnohých úžasných zbierok a bol veľmi rád bežných ľudí. V tomto roku sa tiež rozhodlo nevzdať sa modrej. A pre všetkých jeho obdivovateľov, ako napríklad: Maison Margiela, Dries Van Noten, Lanvin, prišiel nový odtieň - kobaltová modrá.

Modrá farba na Givenchy show

Jeho hlavným cieľom však nie je dominovať, ako to bolo v prípade predchodcu. V tomto čase sa na rozdiel od seba rozhodli, že sa na ňom postavia dobre známi couturiers, takže z davu vystúpila dáma, ktorá mala oblečený kobaltový oblek.

Modrá farba v oblekoch Givenchy

  • Vrstvenie.S vedomím silných mrazov a snehových zrážok, ktoré nemilosrdne „trápili“ Európu minulú zimu, sa európski dizajnéri rozhodli v tomto roku dôkladnejšie pripraviť na chladné mesiace. Alessandro Del Aqua, spolu s Rochasom a Johnom Gallianom z Maison Margiel, tak vhodne zabalili svoje modely do šiestich vrstiev oblečenia. Boli to pletené roláky, svetre, mikiny a obrovské bundy. A čo je najdôležitejšie, všetky naraz. Je ťažké povedať, či sa tento trend zakorení v našej oblasti, pretože na rozdiel od Európanov sme už dlho zvyknutí na drsné zimy a zaobchádzali s nimi viac blahosklonne.

Asymetria a vrstvenie zo Sacai

Rozhodli sme sa vyskúšať na obrázku hyper vrstvy,Musíte pochopiť, že najprv budete musieť obetovať svoje pohodlie. Koniec koncov, nosiť šesť vrstiev oblečenia, aspoň nepohodlné.
  • Šaty Šaty.Týždeň haute couture v Paríži v septembri 2018 sa vyznačoval ďalšou originálnou novinkou - šaty na podlahe. Určite to môžeme nazvať absolútnou protikladom mini-oblečenia, ktoré sme už spomínali vyššie. Je to pochopiteľné, pretože tento model nenecháva otvorenú jedinú oblasť tela. Okrem toho šaty-šaty sa zaviazali, že nie sú vhodné. To doslova tečie okolo postavy, skrýva všetky najviac zvodné vydutia. Toto sa však nedotkne jeho ženskosti.

Valentino - módne šaty šaty jar-leto 2019

Pozrite sa na fotografické zbierky Valentino alebo Off-White - aké jemné tkaniny a príjemné na farbu očí. Určite, šaty na podlahu budú mať hodné miesto na svete módy Olympus.

Šaty na šaty Valentino Robe

  • Svieža kožušina.No, kde v predvečer zimy bez kožušiny? Tu a na pódiovom pódiu si našiel svoje miesto. Trendom budú jeho bujné variácie. Žiadna krátkosrstá - „chlpatá“, tým lepšie. A pre tých, ktorí zanedbávajú umelé kožušiny, dávajú prednosť kožušinám pred ním, máme správy - ste hlboko mýli! Na poslednom Fashion Week v Paríži nebola kožušina prirodzená.

Dokonca aj stály vodca domu Versace - Donatella v tejto sezóne odmietol prirodzenú kožušinu o 100%. Ostatné známe dizajnérmi nasledovali ich, prinášali ichzbierky iba umelé kožušiny. Takže je to on, kto je teraz na vrchole popularity.

  • Kapron.Áno, áno, počuli ste správne, kapronové pančuchy, ktoré sú nám všetkým známe, boli na vrchole módy Olympus. Tento rok na jeseň sa dizajnéri rozhodli, že im dajú náležitú hodnotu a experimentujú s farbou.

Tlačené pančucháče od Thom Browne

Preto pri výbere pančúch pre seba nezabudnite venovať pozornosť tým, ktorí majú nápisy alebo kvetinové výtlačky. Takže určite každému ukážete, že ste aktuálne s najnovšími módnymi trendmi.

Balenciaga nylon v nápisoch

  • Zbierka Artisanal.Chcel by som dokončiť našu recenziu novinkou Johna Galliana a Maison Margiela .Ide o výrobky z technologických materiálov, ktoré vyzerajú inak v reálnom živote a na fotografii.

Maison Margiela Jaro-leto 2019

Majster teda chcel zdôrazniť závislosť ľudstva na sociálnych sieťach, pričom hranol, ktorého sa svet javí ako úplne odlišný od toho, čo skutočne je.

Maison Margiela Jaro-leto 2019

Ako vidíte, budúci týždeň módy v Paríži, ktorý sa konal od 25. septembra do 2. októbra 2018, nám otvoril úplne nové aspekty a smery. A skutočnosť, že sme sa v našom hodnotení dnes prezentovali, je len malá časť z nich. Samozrejme, niektoré z módnych obrázkov boli vytvorené výhradne pre pódium, ale väčšina kolekcií je stále určená pre široké publikum. Preto každá z dievčat určite nájde medzi nimiim niečo zvláštne!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/08/2018Štítky: