Hviezdy, ktoré fajčia: foto

Hviezdy, podobne ako obyčajní ľudia, sa často uchyľujú k fajčeniu, ktoré je podľa ich názoru veľmi upokojujúce. Avšak, nie veľa celebrít je schopný otvorene vyhlásiť o svojich tajných preferenciách a užívať si cigaretu schovávajúcu sa za rohom od paparazzi, kde padajú do objektívov kamier. Preto vás pozývame, aby ste si vychutnali prácu všadeprítomných novinárov a zistili, ktorí celebrity nie sú tak dokonalé, ako chcú.


Hollywood

Zahraničné celebrity sa často objavujú v bulvárnych bulvároch, ktoré podporujú zdravý životný štýl a správnu výživu, ale nie každý dodržiava spoločenské postavenie, ktoré je ponúkané spoločnosti. To sú presne títo jednotlivci.

 • Uma Thurman.Táto herečka často hral postavy, ktoré chceli vynechať jednu alebo dve cigarety, ktoré v skutočnosti neboli falošné. Uma je už dlho vášnivým fajčiarom a na rozdiel od mnohých neskrýva túto skutočnosť vôbec.

Zaujímavé: Hviezdy bez make-upu a photoshop: foto

 • Kate Winslet.Herečka, ktorá sa stala slávnou vďaka úlohe Rosy vo filme „Titanic“, fajčí „ako švec,“ za čo dokonca raz získala cenu „Najpríjemnejší slávny fajčiar. Podľa samotnej Kate je nikotín dosť neškodnou zhovievavosťou, ktorú si môže dovoliť.

 • Kate Hudson.Herečka, ktorá sa doslova stala „rukojemníkom“ jednej úlohy a dnes nie je vôbec žiadaná.Kinematografie. Hlavný príjem spoločnosti Kate preto spočíva výlučne v reklame rôznych liekov, ako aj v podpore zdravého životného štýlu. A aj keď osobná osobnosť celebrity tvrdí, že vôbec nefajčí, dodržiava uvedenú vysoko morálnu sociálnu pozíciu, Kate je stále naklonená tomuto zvyku, ako je vidieť na fotografii nižšie.

 • Mila Jovovich.Herečka, ktorá sa vo svojej mladosti tešila z „buriny“, si teraz vychutnáva len banálne cigarety, pretože ani tehotenstvo nepomohlo Mile vyrovnať sa so závislosťou od nikotínu.

 • Kristen Stewart.Ďalšia hviezda, ktorá má nielen cigarety, ale aj „burinu“. Pre Kristen je to príjemné obdobie po náročnom dni v práci, v ktorom nevidí nič zlého.

Dôležité! Vedeli ste, že Kristen po dokončení románu so svojím partnerom z natáčania ságy Twilight Robert Pattinson zmenila svoju orientáciu a teraz je v romantickom vzťahu so svojím bývalým asistentom Alicia Kargail.

 • Kirsten Dunst.Jedna z tých zahraničných hviezd, ktoré jednoducho nemôžu žiť bez fajčenia, alkoholu a drog. Podľa Kirstenovej nebola po celý deň vysoká, ale ak celý svet miloval marihuanu rovnako ako ona, ľudia by boli oveľa jednoduchší a láskavejší.

 • Jessica Alba.Táto hollywoodska herečka zápasila s nadváhou počas celého jej života, a preto sa otočilapomoc cigariet. Vďaka nim sa upokojuje a utopuje pocit hladu. Vo zvyšku sa Jessica snaží viesť zdravý životný štýl, jesť správne a aktívne sa zapájať do športu.

 • Lady Gaga.Stephanie Germanotta miluje fajčenie, nielen tabak, ale aj marihuanu. Verí, že aj keď sú to nebezpečné návyky, pomáhajú jej v jej práci, vďaka ktorej Stephanie vytvára skutočné majstrovské diela.

 • Gwyneth Paltrow.Táto herečka je pre mnohých druh dráždivej látky, pretože podporuje zdravý životný štýl, ktorý si väčšinou nemôže dovoliť. Podľa samotnej Gwyneth však nie je ani dokonalá a pravidelne sa uchyľuje k fajčeniu. V podstate hviezda fajčí jednu cigaretu týždenne, aby si oddýchla a vychutnala si sobotňajšiu noc.

 • Rihanna. Táto speváčka však miluje nielen bežné cigarety, ale aj ťažšie psychotropné drogy, ako napríklad marihuanu. Podľa jej názoru sa v modernom živote drogy nemôžu vzdať a vôbec nezakryje svoju závislosť na nich.

 • Mila Kunis . Jedna z tých herečiek, ktoré si jednoducho nevedia predstaviť svoj život bez fajčenia. Na začiatku tvrdila, že sa práve pripravuje na úlohu, potom v rozhovore mi povedala, že skončila. Faktom však zostáva, že Mila fajčí „ako parná lokomotíva“ a keď už nie je dôvod ju skrývať, herečka jednoducho prijala a pripustila jej pripútanosť k nikotínu.

 • Keira Knightley. Táto krehká herečka sa stala slávnou pre role Anny Kareninovej a Elizabeth Swan z Pirátov z Karibiku. Kira v živote však vôbec nie je podobná jej hrdinkám a často sa dá nájsť na uliciach s cigaretou.

Zaujímavé: Emaciated stars: photo

Rusi

Domáce celebrity, na rozdiel od Hollywoodu, len zriedka spadajú do objektívu fotoaparátov s cigaretou v ruke, pretože sa snažia skrývať svoje závislosti. Koniec koncov, všetky tajné veci sú vždy zjavné, čo dokazujú príklady hviezd uvedené nižšie.

 • Alla Pugacheva.Žena, ktorá spieva, tiež nefajčí menej aktívne. Podľa samotnej Ally Borisovňovej sa jej boj s takou nepríjemnou závislosťou uskutočňuje už viac ako 52 rokov, v ktorých trpí fiaskom. Dokonca ani vzhľad dvoch malých detí jej nepomohol, pretože novinárom sa podarilo chytiť „mladú matku“ po inej cigarete.

 • Lera Kudryavtseva.Televízna moderátorka, hoci je propagátorom zdravého životného štýlu, stále si nepredstavuje bez cigariet. Prvýkrát sa Lera snažila fajčiť pred 20 rokmi, keď sa rozvedla so svojím prvým manželom. Teraz Lera cigarety sú druh atribútu obrazu, ktorý robí jej sexy.

 • Lolita Milyavskaya.Toto je jedna z tých ruských hviezd, ktoré fajčia a stále nie sú plaché vyjadriť svoje myšlienky v obscénnom jazyku. Lolita neskrýva svoje predsudky,ale zároveň varuje mladých ľudí pred takým zlým spôsobom života.

Zaujímavé! Okrem cigariet, Lolita Milyavskaya tiež miluje popíjať semená vo večerných hodinách, ktoré kedysi viedla ju k zubárovi, pretože spevák zlomil zub.

 • Irina Allegrova.Známa „cisárovná“ fajčí absolútne všade a dokonca aj na tlačových konferenciách. Pre jej celú prax, ťažký fajčiar, Ira vyskúšal rôzne cigarety, od lacných až po luxusné značky. Spevák jej dáva prednosť mužským cigaretám v priemernej cenovej kategórii.

 • Michail Boyarsky . Okrem toho, že je silným fajčiarom, Michail tiež vedie organizáciu, ktorá zápasí s porušovaním práv milovníkov cigariet. V tomto prípade, ako hovorí sám umelec, čím viac sa hovorí o nebezpečenstvách fajčenia, tým viac to chce urobiť.

Fajčíte?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Vlad Lisovets.Slávny hviezdny stylista tiež nemôže poprieť sám sebe potešenie fajčiť pár cigariet. On nie je absolútne plachý o jeho závislosť a niekedy dokonca zámerne predstavuje na fotoaparáty.

Zaujímavé: Celebrity na pláži: foto

Hoci niektoré fajčiarske hviezdy sú hrdé na to, že sa pripájajú na nikotín,pri demonštrovaní fotografie s pravidelnou cigaretou na sociálnych sieťach je to stále zlý zvyk, ktorý nielen negatívne ovplyvňuje vzhľad, ale spôsobuje aj rôzne choroby.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/19/2018Štítky: