Dámske módne kabáty jeseň 2019: trendy, fotografie, novinky

S príchodom tepla, mnoho módnych žien bežať do obchodov s cieľom aktualizovať svoj šatník. Okrem pohodlných a praktických vecí by ste mali venovať pozornosť aj rafinovaným a sofistikovaným novinkám, vďaka ktorým bude obraz elegantnejší a šľachtickejší. Stylistom sa dôrazne odporúča pozrieť sa na kabát jarnej sezóny 2019, pretože módne trendy sú plné nových štýlov, farieb a materiálov. Jedna vec ich spája - schopnosť vytvoriť neuveriteľne štýlový, elegantný a jedinečný obraz.


Skrátené modely

Začiatok prvých teplých dní určuje vlastné pravidlá, ktoré priamo ovplyvňujú dĺžku srsti. V prvom rade ide o skrátené modely, ktorých podlahy dosahujú úroveň bokov alebo klesajú o niečo nižšie, ale nedosahujú úroveň kolien.

Na vrchole popularity sú štýly s klasickou, polo-vybavenou alebo lichobežníkovou siluetou. Ako bonus ponúkajú dizajnéri elegantnú kapotu. Semi-vybavené a vybavené modely, doplnené pásom, ktorý hrá korekčnú úlohu a umožňuje zamerať sa na pás. Obzvlášť dôležité sú pásy vyrobené v rovnakom odtieni s plášťom a zdobené veľkou sponou.

Pre milovníkov športového štýlu, módnych trendov pre kabát jarnej sezóny v roku 2019, navrhujú opustiť klasické gombíky a dávať prednosť modelom so zipsom, ktorý je šitý šikmo, pripomínajúc všetkým bundu.

Vytvoriť sofistikovaný a ženský obraz, schopnýkrátke kabáty s pálením. Viacvrstvové možnosti sú vhodné najmä pre tenkých ľudí s úzkymi boky, ktoré ich vizuálne obdarujú zvodnejšími formami.

Urobte si obraz dievčenského naivného, ​​svetlého, romantického a vzdušného plášťa, ktorý vám pomôže krátky kabát v podobe oblečenia. Spodná časť je vyrobená pomocou širokého rímsu, pripomínajúceho sukňu, a horná časť udržuje prísnu, klasickú podobu. Takéto štýly sú často vyrobené z tkanín jemných pastelových farieb a pás má bohatý, kontrastný odtieň, najčastejšie čierny.

Krátke kabáty a-60s sú opäť v móde s priamym, výstižným a diskrétnym strihom, s minimálnym množstvom ozdôb a prísnou siluetou, ktorá je voľne uložená na obrázku.

Model s dvojitým dychom

Dvojradový kabát pomôže vytvoriť drahý, elegantný a sofistikovaný vzhľad. Tradičný model má širokú prednú klapku a dve pásky tlačidiel alebo tlačidiel. Vo väčšine výrobkov funguje len prvý rad spojovacích prvkov a druhý je prvkom dekorácie. V závislosti od rozhodnutia o návrhu sa počet tlačidiel môže pohybovať od piatich do desiatich.

Dvojradový model zdôrazňuje vynikajúcu chuť svojho majiteľa, ale nie je vhodný pre všetky mladé dámy:

 • Klasický model vyzerá dobre na štíhlych, tenkých dievčatách. Pre dokonalejšie krásy je lepšie vyhnúť sa podobnému štýlu, pretože široká tyč s dvomi radmi upevňovacích prvkov vizuálne pridáva na obrázku objem;
 • ženy s veľkýmiboky, stojí za to zastaviť výber na výrobku v zahraničí s objemným golierom. To vyvažuje parametre a skryje nedokonalosti obrázku;
 • ženy, ktoré nie sú prirodzene odmenené pásom osiky, sú vhodné pre model s baskičtinou;
 • Pre krásky s krátkymi nohami sa hodí srsť, ktorej dĺžka siaha do polovice stehna, s mierne rozšírenými podlahami.

Na základe módnych trendov, najštýlovejších plášťov jarnej sezóny v roku 2019, stylisti odporúčajú venovať pozornosť dvojradovým vojenským modelom. Ich charakteristickou črtou je skrátená dĺžka, mierne vybavená silueta, objemné metalizované gombíky a kožené remienky s plastovou sponou. Pre niektoré výrobky je typická prítomnosť tematických pásov, ramenných popruhov a klopov na rukávoch.

Cocoon Coat

Elegantné zadržiavacie zariadenie sa vyznačuje kukuričným plášťom s jemným obrysom v tvare O, ktorý hladko zapadá do postavy a širokej, zníženej línie ramien. Dĺžka vonkajšieho oblečenia môže dosiahnuť koleno alebo ísť na úroveň tela, klasického alebo trojštvrťového rukávu. Srsť je zvyčajne vyrobená z tvídu, rúško alebo kašmír.

Kukla vyzerá slobodne a objemne, ako sud. Spodok produktu, niekoľko už top. Niektoré modely sú navyše zdobené malými gombíkmi, náplasťovými vreckami a širokou kapucňou.

Pri výbere podobného modelu srsti je dôležité rešpektovať proporcie a objem,kombinovať s pevným dnom. V ideálnom prípade bude sofistikovaný komplet zložený z legín, nohavíc, ceruzky alebo puzdra.

Módne trendy, na srsti jarnej sezóny 2019, bol tento model zaradený do TOP najobľúbenejšieho vrchného ošatenia. Našťastie sa produkt hodí všetkým dievčatám, stačí dodržiavať základné pravidlá výberu:

 • vysoké, štíhle mladé dámy, každý štýl sa hodí, a tenké ženy Thumbelina by si mali zvoliť tenkú vrstvu v strede stehna s úzkou líniou stehien a pliec;
 • najlepšou voľbou pre krásky, ktorých postava sa podobá jablku alebo hruške, je klasický strih kukly;
 • pre dievčatá s neprimeranými formami je primeraná priemerná dĺžka srsti;
 • veľmi tenké zástupcovia spravodlivého pohlavia, mali by ste venovať pozornosť produktom s vráskami v páse.

Cape Coat

Klasická čiapka má lichobežníkový tvar, jasnú líniu ramien, štrbiny pre ramená a pracku, zvyčajne okolo krku. Niektoré modely majú tiež trojštvrťové rukávy. Voľný strih neobmedzuje pohyb vôbec a umožňuje vytvoriť slávnostný aj ležérny vzhľad.

Srsť je univerzálna a vhodná pre ženy akejkoľvek telesnej veľkosti a veku. Dizajnéri ponúkajú rôzne štýlové riešenia pre čiapky, ktoré sa líšia vlastnosťami strihu, dĺžky, typov spojovacích prvkov a dekoratívnych prvkov. Hlavnou vecou je vybrať správny model. Záleží na ňom, aby srsť vyzerala ženská a sofistikovaná alebováha formulára a masívna postava:

 • miniatúrne dámy sú krátko orezané;
 • krásky s objemnými boky by mali kupovať podlhovastý jednofarebný kabát s pásom v páse;
 • dievčatá, ktorým príroda poskytla svieži prsník, musia zastaviť výber na modeloch rovného strihu strednej dĺžky;
 • corpulent ženy môžu ľahko zakúpiť predĺžené výrobky bez pásu.

Na základe módnych trendov v kabátovej sezóne jarnej sezóny 2019, stylisti odporúčajú venovať pozornosť modelom, v ktorých je spona vyrobená vo forme veľkého luku, štýlov s viacstupňovými podlahami, náplasťovým golierom a vreckami.

Farby a výtlačky

Klasické farby srsti, stále v móde, ktoré nemôžu potešiť milovníkov diskrétnej šedej, čiernej a bielej. Okrem toho dizajnéri nepridelili niekoľko trendových farieb a umožnili dámam vybrať si svoju obľúbenú farbu.

Riot farieb kolekcie jarného oblečenia je jednoducho úžasný. Najbežnejšie modely sú čokoláda, horčica, olivy, mäta, smaragd, zafír, žltý, modrý, červený, oranžový a tehlový odtieň. Na lávkach sa tiež prezentoval kabát bohatých, jasných a nasýtených farieb, ako aj modely, ktoré kombinujú niekoľko kontrastných tónov naraz.

Milovníci vystupujú medzi davom, môžu sa k nim pridaťSvetlé oblečenie s potlačou:

 • Srsť s prepletenými alebo jednotlivými kvetmi rôznych veľkostí, ktoré tvoria jeden ornament. Môžu byť zdobené lemom, vrchom, manžetami alebo všetkým oblečením;
 • trochu modifikovaná klasická bunka, v ktorej sa striedajú tenké a hrubé čiary, tvoriace elegantné štvorce. Trikolorové bunky sa môžu líšiť od vrchu k spodku produktu;
 • Obzvlášť populárne sú prekrytia s tenkým prúžkom napodobňujúcim pyžamá pre mužov;
 • šokujúce mladé dámy si môžu vybrať model zdobený street graffiti;
 • jedinečné, na rozdiel od iných abstraktných vzorov, vždy priťahujú pozornosť iných. Ak chcete zdôrazniť rafinovanú chuť, mali by ste si vybrať monochromatický náter s malou abstrakciou na ktorejkoľvek časti výrobku;
 • Zmenila sa aj dravá a hadia tlač. Namiesto štandardných farieb používajú dizajnéri všetky odtiene modrej, zelenej a červenej;
 • modely s fotografickou potlačou pokrývajúcou celý povrch srsti vyzerajú veľmi nezvyčajne.

Módne trendy kabátu jarnej sezóny v roku 2019 dali dievčatám veľa zaujímavých modelov. Prísne, diskrétne mladé dámy, prispôsobené klasickým štýlom, sofistikované dámy môžu venovať pozornosť mysu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané26.11.2018Štítky: