Kožená ceruzková sukňa: módne luky

Kožená sukňa, najmä v štýle ceruzky, je dnes považovaná za jeden z najmodernejších a najuniverzálnejších výrobkov, pretože ju môžete doslova nosiť s čímkoľvek. Môže to byť, ako upokojená kancelária, a uvoľnený večer, ultra-štýlový mestský alebo praktický imidž mládeže. V každom prípade, kožená ceruzka sukňa vyzerá veľmi pôsobivé a je hlavným zameraním všetkých outfit. Neverte? Potom Vám odporúčame, aby ste sa sami presvedčili a prezreli si najkrajšie kombinácie s koženou ceruzkou, ktoré sú uvedené ďalej v našom článku.

Módny vzhľad s ceruzkou

Najlepšie z najlepších vecí, s ktorými sa kožená ceruzková sukňa „spriatelí“

Penové sukne vyrobené z prírodnej alebo umelej kože sú módne, že každá móda by mala získať túto sezónu. Napriek skutočnosti, že takýto štýl je považovaný za dosť odvážny, avšak s úspešnou kombináciou, výsledkom môže byť elegantný a veľmi efektívny obraz. Ako príklad uvádzame základné veci, s ktorými bude tento model sukne vždy výhodný.

Top Top na koženú sukňu

Zaujímavé : Penové sukne - módne obrázky: foto

 • Rolák.V kombinácii s takýmto vrcholom sa získa veľmi jasný a zároveň diskrétny obraz, ktorý je ideálny pre akúkoľvek udalosť. V tomto prípade je lepšie zvoliť rolák v pokojnom svetlom merítku béžovej, bielej, šedej ahnedé tóny.

Sukňa s rolákom

Dôležité! Kombinácia čierneho roláka s textúrovaným vzorom vo forme lemu a koženej ceruzky sukne v tóne na vrchole vyzerá veľmi pôsobivo.


 • Džínové tričko . Ďalší základný „duet“, ktorý sa so správnym výberom príslušenstva dá nasadiť na pracovisku aj na slávnostnejšom podujatí. Tiež, košele môžu byť použité ako doplnok k vytvoreniu vrstvené luku len tým, že nosí to cez tielko alebo top.

Kožená sukňa s koženou košeľou

Máte radi koženú sukňu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Blúzka.Perfektná kombinácia s koženou ceruzkou, ktorá sa dá nosiť, ako je to v podnikaní a každý deň. Hlavná vec - top by mal byť jednohlasý a má najjednoduchší dizajn. Ale pre večerné luky si môžete vybrať blúzku vyrobenú z čipky alebo priesvitnej tkaniny, zdobenú výšivkou alebo rôznym doplnkom.

Kožená ceruzková sukňa s blúzkou

 • Bunda . Ideálna voľba, ktorá môže byť kombinovaná s týmto štýlom koženej sukne s nástupom prvých studených uzáverov. V tomto prípade môže byť model bundy ľubovoľný, od skrátených sakov až po predĺženéznačkové oversayz. Môžete tiež experimentovať s farbami. Okrem klasickej bielej a čiernej palety je potrebné dávať pozor na odtiene červenej, žltej, ružovej a šedej, ako aj tlačené položky.

Kožená ceruzková sukňa s plášťom a kabátom

 • Tričko.Pomerne neformálna kombinácia, ktorá osloví odvážnych a nebránených ľudí. Môže to byť banálne biele, textúrované alebo farebné tričko s rôznymi nápismi. Taktiež neobmedzujte štýly. S plášťom, ktorý dokonale zapadá, ako model vybavený a skráteným alebo asymetrickým rezom.

Kožená ceruzková sukňa s tričko

 • Sveter . Najuniverzálnejší variant, s ktorým môžete kombinovať a bez obáv nosiť koženú sukňu v jesennom a zimnom období. Koniec koncov, nič nemôže zdôrazniť eleganciu koženého dna ako textúru a objem topu. Preto existuje dosť málo variantov takýchto kombinácií. Napríklad, ak polotovarový sveter môže byť zastrčený do sukne úplne alebo čiastočne. Ďalšou možnosťou je vybrať si predĺžený top štýl, na vrchole ktorého môžete naviazať kožený opasok alebo opasok „kimono“ tak, aby zodpovedal spodku. Nezabudnite na skrátené štýly svetrov. V kombinácii s koženou ceruzkou sukne môžete nosiť len vytiahnutím bielej alebo pruhovanej košele pod spodkom.

Kožená ceruzková sukňa s sveter

Dôležité! Skvelý nápad je kombinovať sveter s koženým modelom.ceruzky a topánky, vyrobené v športovom štýle. Výsledkom je módny a zároveň praktický luk.

 • Hore . V podstate je táto kombinácia vhodnejšia na vytvorenie večerného oblečenia, ale mnoho dievčat nosí tento „duet“ v každodennom živote. Hlavnou vecou je vybrať si uzavreté modely topov a doplniť obraz bundy, sveter alebo bundy.

Kožená sukňa s ceruzkou

 • Kožená bunda alebo kožená bunda . S ním môžete bezpečne nosiť ceruzku sukňu s nástupom jesenné chladné počasie, ako je vidieť na fotografii s obrázkami takýchto luky uvedené v článku. V tomto prípade môže byť bunda nosená cez košeľu, top, rolák a dokonca aj sveter. Všetko záleží len na poveternostných podmienkach a vašich preferenciách.

Kombinujte koženú sukňu v závislosti od jej farby

Rozhodovanie o tom, čo môžete nosiť na koženej ceruzke - zvláštna pozornosť by sa mala venovať jej farbe. Okrem štandardnej čiernej farby sú dnes iné farby v móde.

Módna kožená sukňa

 • Modrá.Veľmi nápaditá a farebná sukňa, ktorá dokonale ladí s pevným bielym alebo čiernym vrchom. Môžete tiež experimentovať so svetlými odtieňmi béžovej alebo šedej. Ale celkový luk je lepšie odmietnuť, pretože v tomto prípade by mala byť sukňa hlavným ohniskom obrazu.

Štýlový vzhľad s modrou ceruzkou

 • Béžová. Sukňa-ceruzka z kože v béžovo-hnedých tónoch je považovaná za jednu z najpraktickejších a najuniverzálnejších. Vyzerá dobre s béžovou, smotanovou, čokoládovou, čiernou a bordovou.

Štýlové luky s béžovou ceruzkou

 • Maroon.Najviac veľkolepé v tomto prípade je kombinácia s čierno-bielym vrchom, ako aj celková úklona. Pre tých, ktorí sa chcú odkloniť od známych snímok k neformálnym možnostiam, stylisti odporúčajú kombinovať takúto sukňu s potlačenými odtieňmi ružovej, modrej a modrej.

Štýlový vzhľad s bordovou ceruzkou

 • Zelená . Aby bol obrázok kompletný, v tomto prípade by sa mali uprednostniť výlučne základné palety farieb, ako sú biele, čierne, béžové, krémové, sivé a tlmené odtiene modrej. Na dokončenie luku pomôžu doplnky, zodpovedajúce tón na sukňu.

Módne luky s koženou zelenou ceruzkou

Topánky

Kožená ceruzková sukňa dokonale zapadá do absolútne akejkoľvek kože, semišu alebo textilnej obuvi, čo dokazujú fotografické príklady s obrázkami takýchto obrazov. Okrem základnej obuvi s podpätkami sú povolené aj modely na podstavci traktora, ako aj mokasíny a baletné byty.

Kožená ceruzková sukňa s oxfordmi

Jeden by nemal obísť bočnú a športovú obuv. Do celkového luku sa dobre hodia aj tenisky, prestavby, tenisky a mokasíny.

Kožená ceruzková sukňa nie je náročnána topánky

\ t

V chladnom období však môžete nosiť koženú ceruzkovú sukňu s topánkami a členkovými topánkami so širokou pätou alebo klinom. Obzvlášť výhodná však je, že vyzerá s kolenami alebo topánkami.

Sukňa-ceruzka z kože v obraze s členkovými topánkami na jeseň

Zaujímavé : Členkové topánky - štýlové nápady na obrázky!

Kožená ceruzková sukňa je všestranná a praktická vec, ktorú možno doslova nosiť s akýmkoľvek tovarom, vrátane športového oblečenia a obuvi. V článku sme priniesli najjednoduchšie predstavy o zostavách, na základe ktorých môžete vytvoriť neuveriteľnú škálu najrôznejších a najpozoruhodnejších kombinácií. Hlavnou vecou nie je báť sa experimentovať a pristupovať k veci tvorivo.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/18/2018Štítky: