Trendy sukne, ktoré sú tenké!

Pripravili sme pre vás najkomplexnejší sprievodca na sukniach pre viac ako 50 žien, ktoré ich štíhli. Výber fotografie vám povie o aktuálnych štýloch a farbách. Dozviete sa tiež tajomstvá kombinácií rôznych sukní, ktoré v priaznivom svetle prezentujú vašu postavu. Dokážeme, že o niekoľko centimetrov nie je v žiadnom prípade prekážka, aby sme mohli vyzerať štýlovo a žensky.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť džínsové sukne: tipy

Trendy 2019-2019

Poznajúc hlavné trendy vo svete módy pre sukne, strávite ďalšie nákupy zaujímavým a vzrušujúcim. Intuícia a povedomie módnych žien vám pomôže rýchlo vypočítať najrelevantnejšie modely z celého sortimentu.


V sezóne 2019-2019 vládne móda a prirodzenosť. Poprední dizajnéri nás vyzývajú, aby sme odložili šokujúce a prezieravé odevy až do lepších časov. Dnes je lepšie spoliehať sa na ženskosť, jemnosť a eleganciu.

Módne trendy 2019

Ako často nosíte sukne?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Názov najmodernejších farieb dostal odtiene červenej, fialovej, modrej a zelenej farby. Pamätajte, že všetky tmavé matné odtiene sukní sú ideálne pre obézne ženy.

Módne výtlačky a tóny

Zaujímavé : Krásne šaty pre plné módy!

 • Väčšinaako stredná dĺžka. V takejto sukni sa dá jednoducho vyzerať prísne a zároveň sexy. Okrem klasického štýlu ceruzky v dĺžke pod kolenom sú prezentované rozšírené modely midi.

 • Prakticky žiadna módna prehliadka v roku 2019 nemohla bez štýlovej skladanej sukne. Móda je taká rada, že ju aktívne prezentujú nielen v lete, ale aj v jesennom a zimnom šatníku. Štýl by bolo vhodné pozrieť sa na plnú ženu 50 rokov, ak sú záhyby malé. Je žiaduce, aby bol luk starnutý v neutrálnych farbách.

 • Je ťažké nevšimnúť si triumfálny návrat varených džínsov k hlavným trendom.

Štýlové džínsové sukne sú prezentované v tejto sezóne v rôznych štýloch ako na fotografii: A-line, trapéz, model s gombíkmi a vôňou.

 • Takéto útulné pletené sukne si zaslúžia miesto v šatníku ženy s akýmikoľvek parametrami. Najvýznamnejšie sú modely z tvídu, vyčinenej kože a vlny. Všetky sa líšia komfortom a štýlovým vzhľadom. Správny model pomôže žene s možnosťami plus veľkosti vyzerať úžasne v tesnej sukni.

 • Módne asymetrické sukne tiež hrajú do rúk krásnych žien, pretože môžu kompetentne presunúť pozornosť z problémovej oblasti.

Módny strih

Zaujímavé : Plátené tričko 2019: módne fotografické novinky

Tajomstvo voľby pre rôzne čísla

\ t
 • Pre ženy s hruškovým typom, stylisti odporúčajú zastaviť výber na elegantnomceruzka štýl.
 • V prípade „inverzného trojuholníka“ sú ideálne modely rozšírené.
 • Happy majitelia presýpacích hodín si môžu vybrať akýkoľvek štýl.

Tajomstvo výberu sukní pre obézne ženy

Profesionál pri korekcii plných nôh - maxi sukne. Dostanete dvojitý efekt, ak si vyberiete model s miernym kužeľom v spodnej časti.

Výber štýlu obruby podľa typu obrázku

 • Ak máte výrazné široké ramená a veľký výstrih, musíte vyvážiť proporcie s rozšírenou sukňou.
 • Pre ženy s tvarom jabĺk sú svetlé farby sukní tabu. Vyberte si rozšírené na spodné štýly a ceruzky sukne spárované s tunikou.
 • Vhodné sukne pre ženy s vyčnievajúcim bruchom budú mať vysoký pás, široký pás, záhyby v plnej dĺžke alebo bask okolo pása.

Zaujímavé : Tajomstvo výberu módnych topánok na celej nohe

Ročná sukňa

Tento štýlový strih je ideálny pre vysoké dievčatá s atraktívnou zaoblenou líniou. Vaša dôstojnosť bude priaznivo zdôraznená pomocou striktného štýlu. V spodnej časti sukne-rok má charakteristickú svetlicu, ktorá zručne skrýva plnosť nôh, v prípade potreby.

Optimálna dĺžka takéhoto modelu je štýlový midi. Ak sa rozhodnete zastaviť výber na sukni-rok pri výbere večerný vzhľad, neváhajte kúpiť luxusné štýly členok dĺžky alebo na podlahu.

Sukňa na ceruzky

Medzi všetkými sukňami, ktoré sú tenké, ženy obzvlášť milujú model ceruzky. Je to tento štýl, ktorý sa hodí na boky a zadok, ktoré majitelia veľkých veľkostí často chcú zdôrazniť. Sukňa sa zužuje na dno - táto technika ťahá siluetu, robí boky menšie. Úlohou vysokého pristátia takejto sukne je zvýraznenie pásu a nastavenie proporcií.

Odporúčame mať v šatníku niekoľko takýchto sukní majiteľov presýpacích hodín a hruškových figúrok. Štýl je vhodný aj pre ženy s typom „jablka“, ale len v kombinácii s tunikou alebo voľnou blúzkou predĺženého strihu.

Ale "obdĺžniky" alebo "obrátené trojuholníky" je lepšie uprednostniť iné modely sukní.

Zaujímavé : Kožená ceruzková sukňa: módne luky

Priama sukňa

Tento model je ideálny pre ženy so širokými boky, pod podmienkou voľby dĺžky pod kolenom. S rovnou sukňou zvýrazníte pás a jemne zvýrazníte zaoblené boky. Tiež v priaznivom svetle bude prezentované na nohy.

Odporúčame majiteľom typu „jablko“, aby venovali pozornosť sukniam s vysokým pásom. Pre ženy s postavou "presýpacie hodiny" alebo "hruška" neexistujú žiadne zvláštne obmedzenia.

Silueta priamky

Možno je to najobľúbenejší štýl sukne od všetkých, ktorí si vyberajú plné dámy viac ako 50 rokov. A-silueta dokonale skryje problémové oblasti, správne vyvažuje celú postavu a tiež vyzerá žensky a elegantne.

HlavnéTrumfová karta tohto modelu je, že vyhovuje všetkým ženám bez ohľadu na typ postavy. Preto, ak sa bojíte urobiť chybu, kúpte si siluetu výhry win-win.

Dĺžka víťazstva a silueta

Ak ste plachý o svoje široké boky a chcete ich maskovať, spoliehajte sa na vysoký pás a široký pás. Z materiálu kvapkového vzduchu bude vyzerať skvelá sukňa.

Venujte pozornosť! Tukové ženy s krátkymi sochami sa odporúča, aby si vybrali sukňu A-line, ktorá je tesne nad kolenom. Ale vysoké ženy módy sú ideálne pre strednú dĺžku.

Tulipánová sukňa

Prísna a zároveň elegantná sukňa z tulipánov je ideálna pre ženy vo veku. To je najlepšia voľba pre tých, ktorí majú svoje horné stehná už celú hornú časť tela.

Ak chcete maskovať bočné „uši“ a žalúdok, vyberte model s vysokým pásom.

Zaujímavé : Tulipánová sukňa - ako si vybrať a čo si oblečiť v roku 2019 (s fotkou)

Sukňa A-line

Tento štýl priaznivo zdôrazní výhody postavy plus veľkosť. Nízke ženy sú lepšie zvoliť dĺžku na koleno, a vysoko tesne pod. Tento štýl je ideálny pre široké ramená, veľké prsia a nie príliš široké boky.

Najmodernejšími variantmi lichobežníkovej sukne sú modely z kože alebo so stehom.

Naučiť sa správne kombinovať


 • S univerzálnou sukňou A-line, voľným štýlom košele, bundy alebovybavená blúzkou. Je pozoruhodné, že tento štýl sa dá ľahko kombinovať s rôznymi modelmi topánok.

 • Sexy ceruzková sukňa je nádherne kombinovaná s nasadeným vrchom, módnym tričkom alebo závesnou blúzkou. Aj štýlový vzhľad bude spárovaný s bundou, pulóverom a bundou. Ak nosíte topánky na vysokom podpätku, zvýšte efekt štíhlosti a ťahajte za postavu.

Štýlový obraz s pletenou sukňou

 • Je obvyklé kombinovať rovnú sukňu s rôznymi blúzkami a košele pokojných farieb. Ako topánky sú perfektné topánky a topánky na vysokom podpätku.
 • Lichobežníkový tvar sukne je dokonale kombinovaný s vrchom, blúzkou z ľahkej tkaniny, sveterom alebo voľným strihom.

Pravidlá kombinovania oblečenia s čiarovou sukňou

Teraz viete, ktoré sukne pre obézne ženy boli v sezóne 2019-2019 najmódnejšie. Použite tieto informácie v praxi, experimentujte s farbou a štýlom a nebojte sa vyzerať úžasne!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03.11.2018Štítky: