Súčasné trendy v módnych prešívaných kabátoch z roku 2019

Pri výbere oblečenia na chladnú jeseň alebo mrazivú jar, mnoho dievčat uprednostňuje ľahký kabát. Je to ženská a celkom univerzálna vec, ktorá je na vrchole popularity tento rok. Jedným z trendov v roku 2019 je prešívaný kabát, ktorý nie je nevyhnutne nosený na nafukovacích nohaviciach a lyžiarskych topánkach.


Ak sa pozriete na súčasné trendy, módne prešívané kabáty z roku 2019 vás prekvapia neobvyklým strihom, originálnymi detailmi a elegantnými siluetami. Ponúkame pohľad na najlepšie trendy modely sezóny - fotografia ukazuje najštýlovejšie možnosti pre štýly demi-sezóny a elegantné spodné bundy:

Prešívané kabáty - trendy v roku 2019 (s fotografiami)

Samozrejme, športové bundy sú vždy v móde, ale tento rok dizajnéri uprednostňovali najelegantnejšie a elegantné modely. V trende midi a maxi štýlov - dlhá svetlá bunda sa zahreje v chlade, zatiaľ čo je absolútne pohodlná. Ak chcete, aby vrchné odevy ako ženský, ako je to možné, módne návrhári použili zaujímavé detaily, rovnako ako techniky asymetrie. Okrem asymetrického lemu, zbierky významných dizajnérov pozorovali varianty vrstiev so šikmou sponou, s komplikovaným neobvyklým otočným golierom alebo stojacím golierom, s ďalšími vreckami a chlopňami. Lem mnohých spodných bundy vpredu je výrazne kratší ako chrbát. Takýto krok je zaujímavý nielen navonok - má praktický účel. Podlhovastý chrbát chráni pred vetrom a vysoké nohy vpredu znamenajú vysokéúroveň pohodlia pri chôdzi.

- 79%
Aliexpress.com
MIEGOFCE 2017 bederný kabát dámske nové oblečenie značky jarné vonkajšie teplé ...
10 446trieť.2 089 rubľov.
Aliexpress.com
Módna zimná dámska bunda Arbitmatch 90% spodná, dámska ultraľahká ...
3 503 rub.
Aliexpress.com
Plus dlhý kabát 2017, dámska zimná prešívaná bunda s kapucňou ...
3 411 rub.

Trendy roku 2019 pre prešívané kabáty sú kombinovanými materiálmi. Nylon, z ktorého boli švy vždy šité, nie je teraz vysoko cenený. Stále viac dizajnérov uprednostňuje vlnu so stehom. Modely s kožou, semišom, kožušinou, tvídom, rúškom, ako aj syntetickými membránovými tkaninami sú vítané. Je to táto tkanina, ktorá je rozpoznaná oveľa praktickejšia ako obvyklý nylon, pretože nedovoľuje vniknutie vlhkosti, ale zároveň dokonale odparuje odparovanie. Kožušina na spodnej bunde je prítomná v obrovskom množstve - jedná sa o ozdobu goliera, kapucne, lemu, kožušinových manžiet, políc, bambuliek a jednoduchých dekoratívnych vložiek z kožušiny, kontrastných farieb. Ak chcete, aby bunda vyzerala ako pevný plášť, je vyrobená v klasických farbách - čierna, hnedá, čokoládová, tmavo modrá, vínová, krémová, biela.

Ďalej na fotografii sú súčasné modely a štýlyprešívané kabáty:

Polovičné prešívané kabáty na jeseň a jar-2018

\ t

Keď jeseň prináša prvý mráz alebo jar nie je dopriať v pekných dňoch, je potrebné dať na vonkajšie oblečenie. Ale v offseason naozaj chcem vyzerať veľkolepé, pretože stále nie je potrebné zanedbávať vonkajšiu krásu kvôli teplu a pohodliu. Dizajnéri ponúkajú kožené prešívané kabáty na jeseň-2018, ktoré spolu s kožušinovým lemom vyzerajú rovnako dobre ako drahý kabát. Tak, aby koža dole bunda sa nebojí dažďa a vlhkosti, materiál je ošetrený špeciálnou ochrannou impregnáciou. Výsledkom je šialene štýlová a celkom praktická vec. Takúto reprezentatívnu výbavu môžete nosiť aj pri večerných šatách a ísť do divadla v tejto podobe. Mnohí dizajnéri sa spoliehali na samotný steh, čo ho robilo čo najoriginálnejším. Módne prešívané kabáty na jar 2018 nie sú na všetkých obvyklých pruhoch a kosoštvorcoch, sú to nezvyčajné ozdoby, cikcaky a kučery, abstrakcia vytvorená zo švov.


A ak tradičný steh s rovnými pretínajúcimi sa švami zmizol z módy, kockovaná tlač sa nikam nevrátila. Polovičný prešívaný kabát môže byť nielen monofónny, ale aj pestrý. Down bunda v klietke môže dokonca upraviť tvar, ak si vyberiete ten správny ornament.

Malý článok je vhodný pre štíhle módy malej postavy, a pre svieži krásu je lepšie zvoliť si vzor veľkej veľkosti - so stranou klietky asi 7 cm a viac. Monochromatický vrchný odev trendových farieb je čierny, biely, krémový, sivý,tmavomodrá, khaki, olivová, citrónová bunda. Dizajnéri sa v žiadnom prípade nemôžu s kožou plazov rozdeliť - tkanina v tvare hada alebo krokodílej kože je vynikajúca na poťahy so stehom.

Prešívané kabáty v ich najelegantnejšom a originálnom dizajne vám pomôžu byť v trende bez ohrozenia pohodlia a praktickosti. Oceníte kúzlo súčasných modelov a vyberte si pre seba rafinovanú verziu!
Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené20.09.2018Štítky: