Dobrý vzhľad so širokými nohavicami

Široké nohavice majú jednu zaujímavú vlastnosť - idú úplne pre každého. Zostáva len myslieť na to, čo nosiť túto módnu novinku. Pokojne si to berieme sami! Presnejšie povedané, urobili a vytvorili varianty kombinácií win-win pre rôzne príležitosti. Použitie na zdravie!


Dobrá voľba

 • V dĺžke nohavíc sa skrýva dôležitá nuancia veľkej voľby. K dispozícii sú 2 možnosti: skrátené alebo dlhé. Ak si vyberiete niečo medzi, vaše nohy sa budú javiť vizuálne menšie.
 • Ak sa vyberú topánky s nízkym podpätkom, musí sa zabezpečiť, aby sa nohy prakticky dotýkali zeme. Ak je vaša voľba veľkolepé vysoké podpätky, spodná časť nohavíc by mala byť v strede.

Zaujímavé! Topánky v tóne nohavíc majú pozoruhodnú vlastnosť vizuálne predĺžiť nohy.

 • Nastal čas prelomiť stereotyp, že takéto nohavice idú výlučne pre ženy s vysokou módou. Miniatúrne dievčatá tiež nepopierajú potešenie z nosenia tejto štýlovej veci, stačí si vybrať model s klasickým pásom.
 • Nohavice, tesne v bokoch a rozširujúce sa na dno - dar z nebies pre dievčatá s tenkými nohami.

 • Veľmi široké nohavice sú vhodné len pre vysoké krásy.

 • Model s vysokým pásom a nohavicami širokými od bokov je vhodný pre dievčatá.

 • Ak máte typ jablka, vyberte spodné nohavice s predĺžením. Ideálnym vrcholom je blúzka a rozopnutá bunda.

 • Nohavice bez potlače s predĺžením od kolena - nález pre ženy módy s postavou v tvare hrušky.

Tajomstvo kombinácií: opýtajte sa svojho stylistu

 • Stylisti v jednom hlasu hovoria, že najvyššia výhra pre takéto nohavice bude miniatúrna a stručná. On nutne zdôrazňuje postavu, nie je hlavným prízvukom a zastrčený do nohavíc.

Elegantný, ale veľmi štýlový obraz

 • V 90% obrázkov si široké nohavice vyžadujú pre tímovú obuv s podpätkami. Ak to nie je skrátený strih, nohavice by mali pokryť väčšinu päty. Takýto jednoduchý trik vizuálne predlžuje nohy a siluetu.

 • Ak nohavice siahajú od kolena, môžete nosiť predĺžený sveter alebo bundu. Široký v bokoch nohavice je nepravdepodobné, že by odpustiť takéto okolie - sú lepšie doplniť skrátenú bundu alebo top.

 • Módne trendy ponúkajú kombináciu širokých nohavíc s romantickou blúzkou, elegantným tričkom, orezaným vrchom, tričkom alebo rolákom.

Výber príslušenstva

Výber šperkov pre takéto exkluzívne nohavice je najvyššou akrobatikou vo svete módy. Príslušenstvo musí byť prispôsobené ženskosti a sofistikovanosti nezvyčajného modelu a ich súťaž s nohavicami pre pozornosť nie je povolená. Ak sa rozhodnete, či potrebujete príslušenstvo v takomto luku, kladná odpoveď je takmer vždy potrebná, pretože bez nich bude obraz neúplný.

Ak sa počas dňa pripravuje cibuľa, \ tStojí za to zabudnúť na objemné a vzdorujúce dekorácie. Kľúčom k úspechu denného oblečenia bude stručnosť a jednoduchosť. Vyberte si pár dlhých náušníc, štýlové prstene, náhrdelníky alebo prívesky.

Ideálna taška je kópia na retiazke s nádychom štýlu sedemdesiatych rokov. Ohromujúci doplnok k nej bude široký-lemoval klobúk, ktorý zmení akékoľvek dievča do nádhernej dámy.

Ohromujúce letné snímky

Existuje niekoľko významných výhod v prospech takýchto nohavíc, ktoré si zaslúžia miesto vo vašom letnom šatníku. Dokonale zdôrazňujú postavu, v prípade potreby maskujú defekty nôh alebo im dodávajú objem. Líšia sa aj komfortom a praktickosťou - dokonca aj v horúcom letnom dni sa budete cítiť ako najlepšie. Ďalšou nespornou výhodou je jednoduchosť kombinácií: módne luky sa s nimi vyrábajú sami!

Zoberte si teplé nohavice z ľahkých tkanín. Malé tajomstvo: čím širší model, tým ľahšie by mal byť materiál, aby sa záhyby dobre hodili okolo postavy.

Idea č. 1

Absolútnym trendom novej sezóny sú biele nohavice, ktoré vyzerajú skvele ako v pracovné dni, tak aj na prázdniny. Vyzdvihnite ich tesne hore - napríklad čierna a biela blúzka je perfektná. Ponúkame na doplnenie cibuľového náhrdelníka a spojky, aby bol kompletný.

Letný obrázok

Idea číslo 2

Monochromatický obraz je navrhnutý tak, aby vytiahol siluetu a pridal niekoľko centimetrov výšky. béžovýPaleta vyzerá ušľachtilá a štýlová - čo potrebujete pre svoje módne leto!

Idea č. 3

Červené široké nohavice vám môžu hrať vernú službu v lete a stať sa základom najneuveriteľnejších obrázkov. Bezpochyby najlepší pre nich bude čierna a biela.

Idea č. 4

Leopardova tlač neopustí módny Olympus av novej sezóne chce vážne zostať aspoň ďalšie leto. Ak nechcete držať krok s trendmi, získajte v takých štýlových farbách široké nohavice. Ľahko sa kombinujú s orezaným svetrom a čiernym klobúkom so širokým okrajom.

Zaujímavé:Dámske nohavice: čo nosiť s 2019

Idea č. 5

Tento luk môže byť hrdo nazývaný bohémsky a luxusný. Mimochodom, je to jednoduchšie, aby sa to! Stačí len pridať čierno-bielu pruhovanú blúzku, sako s nebeskou farbou a klobúk so širokým lemom na široké biele nohavice. Voila!

Idea č. 6

Predĺžený vrchol s výrezmi je vo svojej kombinácii veľmi nejednoznačný. Ale môžete "súhlasiť" s ňou tým, že tvoria luku so širokými sivými nohavicami.

Idea č. 7

Široké hodvábne nohavice sa môžu nosiť v lete roku 2019 s takmer akýmkoľvek vrcholom. Hlavnou vecou je, že neberie na seba všetku pozornosť.

Idea č. 8

Kliešte a topy - to je nevyhnutná jarná a letná sezóna. Ponúkame možnosť postaviť sa stranou s ich obvyklými kombináciami s chudými džínsy: duet so širokými nohavicami vyzerá oveľa viacčerstvé a zaujímavé!

Idea č. 9

Široké nohavice s vysokým pásom môžu (a mali by byť!) Nosené s zastrčenými tričkami. Na základe tejto kombinácie je veľmi jednoduché vytvoriť štýlové variácie na tému ležérneho vzhľadu.

Idea č. 10

Tento luk je tak jednoduchý, ale zároveň koketný a zaujímavý. Pocta trendom sezóny 2019 - blúzka s kvetinovou potlačou. Skombinujte ho so širokými nohavicami z jemnej pastelovej farby a získajte trendy.

Zaujímavé:Módne dámske blúzky 2019

Idea č. 11

Čierny monoluk - luxus pre každý deň a so šikovnou prezentáciou, vždy robí nezmazateľný dojem.

Oblečenie pre chladné obdobie

Idea č. 12

Čo na sebe nosí široké pletené nohavice, aby vyzerali štýlovo? Roláky, svetre alebo mikiny sú ideálne pre úlohu vrchu. Môžete si vybrať top, aby zodpovedali nohavice vizuálne roztiahnuť siluetu alebo hrať na kontrast.

Idea č. 13

Ak si kúpite široké nohavice, vystrašíte ich myšlienku ich kompatibility len s pätami, pozrite sa na túto fotografiu. Tieto nohavice sa cítia skvele v páre s teniskami, papučami, teniskami alebo špičkovými teniskami. S týmto výberom obuvi ako vrchného oblečenia si môžete vyzdvihnúť bombu sako alebo koženú bundu.

Idea č. 14

Odvážny ťah je komba s teniskami a zákopom. Odvážny, ale tak štýlový!

Zaujímavé:S tým, čo nosiť výkop v2019

Číslo myšlienky 15

Tento luk je tak premyslený do najmenších detailov, že sa naň chce znova a znova pozerať. Čierne nohavice, šedý sveter, pretiahnutý hnedý sveter - to by sa zdalo, všetko je celkom jednoduché, ale ako štýlová táto kombinácia vyzerá s akcentom vo forme popruhu cez bundu.

Idea č. 16

Čierne dámske nohavice - naozaj univerzálna vec. Ona slúži ako skutočný záchranca, keď je zviera napadnuté šelmou "Nemám čo nosiť." Pozrite sa, aké zaujímavé je poraziť tento základný model dievčaťu krátkeho vzrastu.

Obchodné luky

Číslo myšlienky 17

Elegantný súbor pre všetky časy je módna kombinácia nohavíc a košeľu. Pozrite sa, ako ju môžete poraziť v štýle s možnosťou výberu farebného dna a potlače. Všimnite si tento štýlový prístroj: čierna a biela košeľa je vždy skvelým doplnkom svetlých nohavíc.

Číslo myšlienky 18

Dodaj dôveru a rýchlosť s obrovskou rýchlosťou po kariérnom rebríčku v takom štýlovom luku. Béžová farba je v dokonalej harmónii s modrými a širokými nohavicami s vrchom a orezanou bundou. Kravata a hnedá taška sú najvhodnejším zakončením luku.

Idea č. 19

Aj v práci môžete vyzerať módne, bez toho, aby ste prekročili hranice obliekania. Bunda s pásom v páse je štýlovým ťahom, nahliadnutým na top show, ktorá sa ľahko prispôsobí pracovným dňom v kancelárii. Táto kombinácia je dokonale kombinovanánohavice a vytvára zaujímavý imidž podnikania.

Myšlienka č. 20

Táto fotografia ukazuje, ako široké, orezané nohavice zapadajú do prísneho oblečenia. Takýmto modelom môže byť dlho očakávaná rozmanitosť a zvýraznenie vašich kancelárskych lukov.

Idea # 21

Ak chcete, aby vás vaši kolegovia obdivovali, obliekajte sa takto! Blúzka a široké nohavice v tóne vyzerajú úžasne, ale zároveň vás štíhlejší a vyšší. Podlhovastá vesta podčiarkuje špecifikované vertikály a dodáva tomuto luku eleganciu.

Idea č. 22

S účasťou širokých nohavíc v klietke môžete urobiť veľa neobyčajných obrázkov pre prácu. Na základe ich kombinácie so základnou bielou košeľou a predĺženou bundou.

A s čím kombinujete štýlové široké nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ak zhrnieme náš výber fotografií, chceme povedať, že široké nohavice sú dobrou investíciou v sezóne 2019. Nebudete ťažké myslieť na to, čo ich nosiť, pretože určite budú vyzerať s väčšinou základných vecí vášho šatníka. Najlepší spôsob, ako to skontrolovať: urobiť štýlový luk v praxi!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované02/27/2019Štítky: