Ako módne kravatu luku na šaty

Dnes sa naučíme rôzne variácie, ako štýlovo spojiť luk na šaty. Stane sa to originálnou a veľmi nezvyčajnou výzdobou vášho obrazu, okrem toho umožní diverzifikovať akékoľvek ležérne oblečenie.


Módne a ženské

Obrázky, doplnené lukom, vyzerajú veľmi nežne a romanticky. Dokonca aj tie isté šaty môžu hrať novým spôsobom, ak je to krásne av mnohých ohľadoch kravatu luku. Pre prehľadnosť a jednoduchosť vykonávania nižšie pripojujeme schémy rôznych možností.

Postupy krok za krokom, ako viazať luku na šaty

Dnes je luk jedným z najpopulárnejších trendov, ktoré Christian Dior, Chanel, Giorgio Armani a iní módni návrhári často pridávajú do svojich zbierok, čo dokazujú početné fotografie z výstav.

Luk môže byť prispôsobený akémukoľvek oblečeniu, aj keď preň nebol pôvodne určený. Tesne priliehajúce šaty budú zdobiť objemný luk a malý a elegantný luk bude vyhovovať sviežemu opačnému. Pre štíhle dievčatá absolútne každá možnosť je prijateľná, je obzvlášť výhodné tvarovať luky v páse. Pamätajte však, že je schopný skryť nedostatky a neziskové stres je.

Dokonca aj svadobné módy sa často uchyľujú k podobnej konštrukcii opaskov. Ale luk na opasku by bol vhodný nielen na gala večer alebo na kokteilovú párty, ale aj na kancelárske luky. Pre takýto prípad je lepšie zvoliť stuhu neutrálnych alebo klasických farieb. Bude veľmi zaujímavé pozrieť sa na prísne šaty ablúzky, v ideálnom prípade riediaci štýl podnikania.

Zaujímavé : Ako uviazať šatku okolo krku: najlepšie spôsoby!

Vyberáme si luku

Neexistuje len množstvo schém krásnych lukov, ale aj variácie toho, ako to zariadiť a aký materiál si vybrať. A na začiatku je potrebné rozhodnúť o týchto kritériách.

Tu je niekoľko možností na zdobenie vášho oblečenia:

 • Luk okolo krkupomôže skryť zmeny súvisiace s vekom a načrtnúť krk labute. Vyzerá skvele s šaty v prísnom štýle.

 • Luk na ramene -mimoriadny dekoratívny prvok pre váš obraz. Najlepšie je, aby bol väčší a objemnejší.

 • Luk v páseje najuniverzálnejší variant, ktorý môže byť tiež umiestnený vpredu alebo vzadu. Možnosť luku vpredu je vhodnejšia pre mladé dievčatá alebo dievčatá. Ale pamätajte, že umiestnenie v páse je vhodnejšie pre štíhle dievčatá, pretože to môže škaredo zdôrazniť záhyby plnej postavy.

Poradenstvo! Pre plnohodnotné dievčatá je vhodná možnosť viazania luku nad pás. V kombinácii s šaty z voľného strihu, bude skrývať všetky nedostatky a odstrániť pár ďalších palcov. To platí pre ríše šaty, štýly v gréckom štýle. Okrem toho pás na vysokom páse zdôrazní hrudník.
 • Luk na bokochvyzerá veľmi organicky a zdôrazňuje ich krásu. Tento pás je vhodnejší pre vysoké dievčatá.

 • Zadný lukdá milosť štíhlym dievčatám s nepoškvrneným postojom. Veľmi koketicky takáto možnosť dopĺňa šaty s otvoreným chrbtom, kde výstrih hravo končí lukom. Pred takýmto šatom musí byť uzavretý, inak sa lukom stane zbytočne diletantským prvkom.

Viazanie luku na šaty so stuhou. Môžete si vybrať hrubú stuhu saténu, šifónu. Elegantný vzhľad luky zo saténovej alebo hodvábnej tkaniny. Pamätajte však, že budú mať tvar trochu horší ako hrubé materiály. Dĺžka a šírka sa môže líšiť, dávajte pozor na pás-krídlo - je ideálny pre zdôraznenie pásu a mimoriadnej luku. Páska môže byť ozdobená kamienkami, perlami alebo flitrami.

Viazanie krásneho luku na šaty - schéma krok za krokom

Na luku na krku môžete použiť tenkú šatku alebo šatku. Musí byť raz úplne obalený okolo krku a potom zviazaný podľa techniky, ktorá sa vám páči.

Venujte pozornosť! Tkanina stuhy na luku by mala byť kombinovaná s materiálom vašich šatov.

Viete, ako zviazať krásne stuhy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vyberieme variant z palety farieb v závislosti od oblečenia, môžete si vybrať luk na zápas alebo hrať na kontrast. Veci sú jednoduché - naučte sa krok za krokoma vyberte si najvhodnejšiu možnosť pre váš obrázok.

Luk v tóne k šatám a na rozdiel od toho

Odrody lukov a pokyny krok za krokom

Správne učenie, ako zviazať luk na šaty, pomôže s podrobným sprievodcom fotografiami a videozáznamami.

Jednoduché možnosti luku na šaty

Poradenstvo! Je lepšie sa naučiť, ako urobiť zvolenú variantu luku vopred, pretože sa nemusí stať prvýkrát. Ale získanie zručnosti, ideálne kravatu luku pred všetky dôležité udalosti. Navyše, zakaždým, keď to dopadne o to krajšie!

Tradičný lukje jednou z najpopulárnejších klasických možností. Vhodné pre takmer akýkoľvek štýl oblečenia, vyzerá veľmi elegantne a diskrétne. Uľahčenie, vrátane seba samého:

 • V páse vezmite opasok a kravatu. Pás musí pevne sedieť, inak sa luk ohne. Obidva konce stužky skladáme vo forme slučiek, krížime ich.
 • Teraz preskočíme prvú slučku pod druhou, ako keby sme sa dostali do výsledného kruhu.
 • Narovnávame obe slučky v rôznych smeroch, upravujeme uši a je to hotovo!

Luk s jednou slučkou.Podobne ako klasická verzia, jeden koniec slučky musí byť ovinutý okolo druhého a navlečený o polovicu uzla. Druhá slučka prechádza úplne tak, že celá dĺžka jazýčka prúdi do dna.

Luk so štyrmi slučkamije trochu komplikovaný, ale veľmioriginál. Odporúča sa pre tých, ktorí dobre ovládajú klasickú verziu, kde sú len dve slučky. Tradičným spôsobom kravatu luku, ale od konca pásky vyrábame ďalšie dve slučky - to znamená, ako keby sme už druhýkrát viazali klasický luk. Narovnajte všetky štyri slučky. Zostávajúce hroty musia zabaliť uzol do stredu.


Zvlnenie oblúkasa vytvorí pomocou ľahkých posuvných materiálov. Bude to trvať široký a dlhý pás.

 • Rozprestierame pás po celej dĺžke a opatrne vytvarujeme rovnomerné záhyby. Jemne ich držíme, opásame pás okolo pása.
 • Ukladáme pravý koniec textílie vľavo, otáčajúc sa vertikálne smerom nahor. Omotajte ho.
 • Hrot smerom nahor je ohnutý smerom von a umiestnený pod iným hrotom, ktorý voľne visí. Kravata uzol.
 • Držte okraj držaný pod hornou vrstvou uzla.

Kvetina lukov . Nazýva sa aj viacvrstvový. Skvelá voľba pre tento šperky pásu. Je to jednoduché: pásku musíte zložiť niekoľkokrát po celej dĺžke okvetných lístkov (objem kvetov závisí od počtu opakovaní, je lepšie vziať dlhšiu pásku). Potom upnite v strede stehu a výsledné vrstvy narovnajte naruby, potiahnite ich rôznymi smermi.

Zaujímavé : Naučte sa moderne pletiť šatku

Podnikateľský oblúkbude vhodným prvkom výzdoby kancelárskeho obrazu alebo obchodných rokovaní. Zväzujeme uzol, takže pravý koniec je o niečo dlhší ako ľavý. ľavýna pravej strane a drží ho pod ním. Na pravej strane vytiahnite tento hrot nahor. Pravý jazyk je potrebný, aby sa ľavá časť zabalila a natiahla pod ňu. Pritiahnite pás nahor, vyrovnajte ho a utiahnite.

Voľná ​​slučkaje vynikajúcou verziou viazania pásu vpredu. Pás širokého rezu zložíme na polovicu, zakrúžkujeme za chrbtom, takže slučka a dva jazýčky sú vpredu. Konce slučky cez čelo, narovnajte a spúšťajte.

Dôležité! Nepreháňajte to so zvyškom príslušenstva, pretože taký jasný pás a bez nich pritiahne dostatočnú pozornosť. Ďalšie pravidlo - luk na obrázku by mal byť jeden. V opačnom prípade sa z nadšenia zmení na prvok vulgárnosti.

Ak budete postupovať podľa pokynov krok za krokom, bude na vás záležitosť. Začať proces lepšie pred zrkadlom - to vám umožní vidieť výsledok po kroku.

Luk na šaty môže byť nielen zviazaný, ale aj šitý vlastnými rukami. Alebo nákup v špecializovanom obchode. Už hotová verzia výrazne uľahčí poplatky za podujatie.

Zaujímavé : Ako štýlovo zviazať pás cez kabát

Krásny luk bude skvelým záverom akéhokoľvek ženského obrazu. Teraz, s vedomím, ako zviazať módny luk na šaty, budete môcť vytvoriť svoj vlastný výnimočný štýl!


Materiál, ktorý pripravili redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané01/29/2019Štítky: