Pilot ovčej kože: čo je módne kombinovať

Čierna koža v tejto sezóne sa stala tak populárnou u moderných žien módy, že s ňou vytvorili množstvo štýlových obrazov založených na veciach zo základného šatníka a športu a dokonca aj večerného štýlu. Najvýraznejšie príklady takýchto odevov sme práve viedli neskôr v našom článku.


Pilotný plášť z ovčej kože: jeho výhody a typy

Pilotný plášť z ovčej kože, alebo ako ho ľudia poznajú ako „avitator“, je teplá srsť, ktorá sa skrátila, čo sa dnes považuje za klasickú verziu zimného oblečenia. Hlavnou charakteristikou takejto ovčej srsti je pomerne veľký kožušinový golier, ktorý po upevnení úplne pokrýva celý krk, ako aj kožušinové manžety na rukávoch. Pokiaľ ide o dizajn, je to v podstate minimalistický. Ako dekor môže byť použitý len kovový zips, ako aj pás.

Štýlový pilot z ovčej kože

Dôležité! Najčastejšie pilotné plášte z ovčej kože sú vyrobené z prírodnej kožušiny a kože, ale dnes sa často vyrábajú aj výrobky z umelých materiálov, ktoré sa tiež dobre zohrievajú, ale sú tiež oveľa lacnejšie.

Napriek jednoduchému štýlu má srsť okrem vysokých termoregulačných vlastností aj iné výhody, ktoré z nej robia jeden z najobľúbenejších modelov budúceho roku 2019.

 • Pohodlie.Tento produkt je jednoducho určený pre tých, ktorí vedú aktívny životný štýl avyužíva aj vlastnú dopravu, pretože kvôli krátkej dĺžke nebráni pohybu.
 • Ľahkosť.Na rozdiel od iných podobných výrobkov sa pilotné nátery vyznačujú nízkou hmotnosťou. Navyše, vzhľadom na strihanú kožušinu vo vnútri, absolútne nerobia obraz ťažším.
 • Všestrannosť.Aj keď sa tento reprezentant zimného oblečenia vyznačuje určitou hrubosťou štýlu, takáto koža je dosť praktická a všestranná, čo ju umožňuje kombinovať s väčšinou vecí.

Módne štýly pilotných plášťov

Pokiaí ide o samotné modely, v závislosti od niżśie uvedených kritérií môżu byi kabáty z ovčej kože rozdelené do viacerých typov.

 • Dĺžka.Jedným z najobľúbenejších modelov je koža z ovčej kože, ktorá prichádza do dĺžky pásu. Takýto produkt lepšie vyhovuje pre demi-sezónu, ale v zime je lepšie nosiť štýly, ktoré sú tesne pod stredom stehna.

Zaujímavé : Módne kožené kabáty 2018-2019

 • Croy.V tomto prípade je výber dosť široký. Pre milovníkov zdôrazniť pás, dizajnéri prezentované štíhle-fit modely, zatiaľ čo fanúšikovia objemnejšie veci boli ponúknuté štýly nadrozmerné a A-tvarované silueta.

 • Spona.V podstate sa tu používa kovový zips, ktorý môže byť umiestnený ako v strede výrobku, tak bočne, alebo dokonca diagonálne.

 • Pás.Je to len prvok dekorácie, takže môže byť akov páse a na bokoch alebo úplne chýba.
 • ​​

Srsť ovčej kože s pásom

\ t

Máte radi pilotný kabát?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Základné kombinácie

Pilotný plášť z ovčej kože je tak univerzálny, že ho môžete doslova nosiť s čímkoľvek. Identifikovali sme však niekoľko vecí, ktoré perfektne vyzerajú s týmto zástupcom vrchného oblečenia.

 • Nohavice.Pilotný plášť z ovčej kože môže byť právom nazývaný jedinečný, pretože je kombinovaný so všetkými modelmi nohavíc. Môžu to byť jednoduché legíny, klasické nohavice plátované bedrami, kalhoty alebo džínsy, safari alebo športové legíny. V každom prípade je luk veľmi veľkolepý a štýlový.

 • Sukne.Úplne všetky štýly sukní sa zmestia do čiernej kože z ovčej kože, od ultrašortky mini až po skladanú dĺžku podlahy. Ale obzvlášť impozantný, podľa stylistov, vyzerá ako kombinácia takejto top s sukňou, vyrobené v štýle ležérne alebo vojenské.

Dôležité! Čo sa týka šiat, v tomto prípade s „pilotom“ je lepšie nosiť šaty z nasadeného alebo rovného strihu.

 • Pokrývky hlavy.A je lepšie dať prednosť pleteným monofónnym klobúkom alebo koženým vojenským možnostiam, napríklad kepi.Môžu byť, ako v tóne na vrchné oblečenie, a kontrastovať s ňou.

 • Topánky.Každú obuv je možné kombinovať s pilotným plášťom. Môže to byť čižmy alebo čižmy, tenisky alebo tenisky, čižmy alebo členkové topánky. Čo sa týka dizajnu topánok, môže byť tak minimalistický, ako aj luxusný.

Zaujímavé : Ako čistiť kožušinu z ovčej kože - v čistiarni alebo doma?

Najlepšie nápady na vytvorenie módneho obrazu

Napriek pomerne nenáročnému dizajnu môže byť „pilot“ úspešne vstúpený do akéhokoľvek luku, ktorý sme dokázali pomocou príkladov uvedených nižšie.

 • Tmavý kožený kabát s ľahkou umelou kožušinou dokonale ladí s bielym krátkym pleteným golfovým oblečením. Čierne pančuchy a vysoké semišové topánky-pančuchy budú konečnými prvkami takéhoto módneho obrazu.

 • Srsť ovčej kože nadrozmerného strihu dĺžky dĺžky stehna bude vyzerať celkom harmonicky s lakovanou čiernou minisukňou čiernej farby. Biely pletený sveter a kašmírové čiapky vám pomôžu doplniť toto oblečenie.

Zaujímavé : Zimné kožené bundy s kožušinou

 • „Pilot“ nie je o nič menej pôsobivý. Základom tohto obrazu budú napríklad čierne orezané úzke džínsy, rolák, topánky s podpätkami a rámový vak. No, ak chcete urobiť niekoľko svetlých škvŕn, môžete to urobiť s bielymi teniskami alebo červenou taškou.

 • Čierny pilotný plášť sa môže nosiť nielen s teplým oblečením, ale aj s ľahkými odevmi, napríklad so svetlými šifónovými šatami, ako je vidieť na fotografii nižšie. Čierne pančuchové nohavice s puntičkami, pevnými ponožkami, rovnako ako hnedé topánky a taška s vreckom v tóne na topánky pomôžu doplniť takúto luku.

 • Ak chcete vytvoriť kancelársky oblúk pre čierny volumetrický vrch, môžete vyzdvihnúť dnešné rozšírené kakaové nohavice, mliečny golf, čiernu koženú tašku a semišové ihlové topánky.

 • Takýto plášť z ovčej kože s pleteným úpletom so strednou dĺžkou a skladaným dnom nie je o nič menej zaujímavý. Krásna a hlboká slivková farba bude dobre kontrastovať s čiernym vrchom. Ako doplnok takéhoto luku budú slúžiť čierne mokasíny alebo vysoké podpätky.

Zaujímavé : Kožušiny z umelých kožušín 2018-2019

 • Ďalšou myšlienkou je kombinovať pilotný plášť s hnedou kožou z midi kože. Ako vrchol, môžete si vziať čierny sveter tenké pletenie. Ale topánky sú lepšie vyzdvihnúť hrubé, napríklad topánky s nízkymi, stabilnými pätami.

 • Pre každú slávnostnú príležitosť je možné nosiť pilotný kabát s klasickými saténovými nohavicami z horčice a bielym hodvábnym blúzkom zdobeným jabotom. Táto kombinácia je veľmi nezvyčajná a zároveň veľmi elegantná.

Zaujímavé : Módne vrchné ošatenie - zima 2019

 • Námorníctvoboyfriend džínsy, hnedé hrubé čipky-up topánky, hromadná čierna taška a pletená čiapka poskytne pohodlnú základňu pre každodenné luku, v ktorom hlavným finálnym nádychom je čierny kožený kabát sám.

 • Myšlienka ako nosiť pilotný kabát s cvočkami sme si požičali od Kera Knightley. Klasické dámske nohavice z šedé vlny doplnené monochromatickým čiernym sveterom a čerešňovou lakovanou oxfordskou obuvou.

Na fotografii uvedenej v článku je jasné, že s čiernym koženým plášťom môžete vytvoriť mnoho štýlových obrázkov. Hlavná vec je tu si uvedomiť, že taký vrchol je už hlavným vrcholom luku a nevyžaduje veľké množstvo príslušenstva.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.01.2019Štítky: