Módne bundy 2019

Bundy v roku 2019 sa považujú nielen za módny trend, ale aj za hlavný prvok základnej skrine, a to ako pre ženy, tak aj pre mladé dievčatá. Navyše ideálne zapadajú do akéhokoľvek štýlu oblečenia a sú dobrou alternatívou k vetrovkám. Preto Vám odporúčame, aby ste sa zoznámili s najnovšími trendmi, ako aj s aktuálnymi modelmi dámskych bundy, ktoré sme prezentovali neskôr v článku.


Skutočné trendy

V tejto sezóne sa hlavný dôraz kladie na dizajn bundy na originalitu a kreativitu. To viedlo k vzniku mnohých rôznych modelov, medzi ktorými budú obzvlášť populárne tieto možnosti.

 • Jasné farby.V roku 2019 budú trendom produkty veľmi svetlých a bohatých farieb. Bohatá vínová, kanársky žltá, elektrická modrá a fuchsia pomôže nielen vyniknúť, ale aj vytvoriť mnoho štýlových obrazov, vrátane večerných.

Trendová farba sezóny je bordó

.

Módne Fuchsia

Modrá elektrická bunda

 • Vytlačené.Farebné saká zdobené rôznymi odtlačkami a vzormi dávajú aj prísnu bundu dosť nezvyčajný vzhľad. Čo sa týka predmetu výtlačkov, môžu to byť výrobky s rozptylom floristických ozdôb, v klietke alebo páse, abstrakcii alebo s motívmi pop artu.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť sivé šaty: foto

 • So stojacím golierom. Tento strih dokonale zapadne do akéhokoľvek štýlu bundy a dodá určitý obraz celému obrazu. Jednobarevné a farebné výrobky budú v móde, v ktorom bude stojací golier pôsobiť ako hlavný prízvuk.

Dôležité! Bunda so stojacím golierom je považovaná za najuniverzálnejšiu možnosť a je vhodná pre dievčatá akéhokoľvek vzhľadu, a najmä plná, pretože vizuálne ťahá siluetu.

 • A la Chanel.Toto sú pôvodné možnosti, ktoré dobre zapadnú do príležitostného aj večerného luku. V podstate sa vyznačujú skrátenou dĺžkou, priamym strihom, rukávmi ¾ a prítomnosťou náplasťových vreciek. Pokiaľ ide o materiály, môžu to byť modely, ako z kostýmových tkanín, tak z tvídu. Ale najobľúbenejšie budú pletené výrobky svetlých a upokojujúcich farieb.

Zaujímavé : Módne sukne 2019: novinky, trendy

 • Single Breasted.Základné klasiky, ktoré v tejto sezóne opäť získali neuveriteľnú popularitu. Sú povolené pretiahnuté aj skrátené jednobarevné bundy, ktoré sa dajú nosiť nielen klasickými nohavicami, ale aj džínsy. Pokiaľ ide o šperky, tieto výrobky majú prevažne minimalistický dizajn. Modely zdobené brošňami s farebnými kamienkami alebo korálkami však budú aj v móde.

 • Dvojradový.Ďalší klasický reprezentant ženského šatníka, ktorý bol predtýmpožičané od muža. Preto stylisti odporúčajú kombinovať tieto bundy s ženskými výrobkami, ako sú šaty, alebo dokonca nosiť bez spodnej časti na nahé telo.

 • Šaty.Bundy už dávno prestali reprezentovať výlučne biznis štýl a dnes sa používajú ako top na vytvorenie večerného vzhľadu. Velvet, čipka, s lurexom, výšivkou, kamienkami alebo z lesklých kovových textílií vytvoria jedinečný luk, ktorý je vhodný pre obe strany a viac formálnych podujatí.

Zaujímavé : Módne šaty 2019: Nové, trendy

Trendové modely

Slávnym módnym návrhárom v roku 2019 boli moderným dievčatám ponúknuté rôzne modely sak. Avšak, medzi nimi, vrcholy módnych trendov sú obsadené štýly, ktoré sme citovali nižšie, spolu s fotografickými príkladmi.

Ako dlho sú bundy najradšej?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Predĺžené.Bundy, ktoré idú až na dĺžku bedra a budú najobľúbenejšie v tomto roku. Všeobecne platí, že takéto výrobky majú priamy alebo namontovaný rez. Pokiaľ ide o golier, môže to byť jednořadová alebo dvojradová verzia. Používajte predĺžené bundyby mali byť s krátkymi šortkami alebo koženými džínsami, ako aj s vysokými podpätkami.

 • Skrátené.Tieto bundy sú jednoducho perfektným doplnkom k šatám a sukniam. Na základe toho, s cieľom ďalej zdôrazniť ľahkosť a vzdušnosť ženského obrazu, dizajnéri vo svojich zbierkach ponúkali modely orezaných bundy zdobené čipkou, volánkami, perlami a výšivkami.

 • Klasika.Toto sú základné predstavitelia prísneho obchodného štýlu, ktorý robí obraz stručným a elegantným. Vyznačujú sa rovným alebo polo-plochým rezom, ako aj klasickým farebným rozsahom.

 • Bez rukávov.Vesty alebo bundy bez rukávov štandardnej dĺžky alebo predĺžené budú obzvlášť módne v roku 2019. V trende výrobku s anglickým golierom alebo bez neho. Pokiaľ ide o farby, ich preferencie by mali mať pastelové farby. Nemali by ste však obísť svetlejšie produkty.

 • Denim.Toto je novinka sezóny, ktorá sa stala akousi alternatívou džínsov mládeže. Výrobky priameho strihu v minimalistickom dizajne alebo zdobené pruhmi, výšivkami, patchworkom alebo kovovým kovaním sú ideálne ako posledný prvok denimového luku.

 • Zámorské krajiny.Hitom minulých ročných období a tento rok všetko zostáva aj na popularite podstavca. Uvažuje sa o neštandardných vreckáchextravagantné výrobky, ale podarilo sa im zachytiť nielen mladé dievčatá, ale aj ženy stredného veku.

Ako je možné vidieť z fotografických príkladov prezentovaných v článku, v roku 2019 budú klasické a skôr kreatívne modely dámskych bundy módne, medzi ktorými si každá žena módy bude môcť vybrať svoj vlastný štýl.Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/21/2019Štítky: