Zviazať šatku s pletacími ihlami je veľmi jednoduché!

Ak máte záujem o to, ako pliesť šatku s pletacími ihlicami rýchlo a jednoducho, potom naraz zasiahnete náš článok. Nezaujíma nás veľkosť vašej „pletacej kariéry“, pretože sme vybrali základné schémy, ktoré zvládne aj začínajúca švadlena. A ako pekné, že v zime sa vy alebo vaša rodina zahreje šál, starostlivo pletené vlastnými rukami!

Jednoduché spôsoby pletenia štýlovej šatky

Zaujímavé : Pletené barety s ihlami 2019-2019: popis, schémy, foto

Vzdelávací program o módnych šatkách

Vieme, že naši čitatelia sú najkrajší a najmódnejší. Preto aj pred začiatkom pletenia šatky si budú myslieť: aké modely sú teraz na vrchole popularity. Čítame vaše myšlienky a povieme vám, ktorá šatka bude nielen teplá a útulná, ale aj módna.

Môžete pliesť?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Modely bielej, žltej, oranžovej, modrej, zelenej a vínovej farby získali titul najštýlovejších šiat sezóny jeseň-zima 2019-2019. Horčica, fialová a celadon nie sú ďaleko za sebou. Ako môžete vidieť, módna farebná paleta nám nedovolí nudiť sa počas chladného obdobia.

Šály - módne farby a farby

  • Pred niekoľkými obdobiami boli dlhé a široké šatky pevne zakorenené v počte súčasných trendov. Dnes sú stále populárne, takže zásobyvlákno, milé needlewomen!

Dlhá a široká krásna šatka

  • Nie je dôvod pochybovať o popularite pletených šatiek. Takéto modely sú v šatníku oboch slávnych hviezd a obyčajných módy. Takéto pletené vzory ako prámiky, pletence, prelamované, jednoduché pletenie alebo podväzkové pletenie sa považujú za najštýlovejšie.

Krásna šatka s vrkôčikom

  • Novinky z posledných sezón - modely LIC a obojok. Fanúšikovia príležitostného štýlu nosia tieto modely s bundami, koženými bundami, džínsami a topánkami alebo teniskami na nohách. Vyzerá veľmi cool!

Teplá strata

Nemôžeš sa dočkať, až uvidíš nápady, ktoré sme pre teba pripravili? Potom si prečítajte a skúste to znova!


Zaujímavé : Detské čiapky s pletacími ihlicami s diagramami a popisom: módne pletené čiapky

Jednoduchý, ale tak roztomilý šál na 2 ihlách

Ak máte kabát s otvoreným krkom, mali by ste ho určite chrániť pred vetrom a chladom. Malý svetlý šatku pre to je perfektný.

Malá zimná šatka s pletacími ihlami

Lanoso Kulvar odtieňa 5508, zložený z 25% vlny a 75% akrylu, 80 m na 100 g. Veľkosť šatky: 108 cm x 19 cm.

Veľká schéma párenia ryže

Akčný plán je takýto. Vytočte 22 slučiek a plette 4 riadky s tvárou slučky, a pletené posledný okraj s obruba. Ďalej prichádza vzor drby.

Schéma - šatka

Odstráňte prvú slučku, plette 2 tváre a plette vzor (2 obruba striedať s 2 tváre), potom opäť 2 tváre a lem obruba na konci. Potom namiesto tváre pletené obruba a naopak. Neexistujú žiadne zmeny v hranách a priľahlých slučkách. Kravatu 2 riadky a opäť zmiasť slučku. Plette koniec šatky so 4 radmi šatky a zatvorte slučky.

Zaujímavé : Štýlový úplet na jeseň 2019

Snud Hood

Ak nemáte radi klobúky, tento transformátor nahradí šatka a čiapka. Štýlové a praktické riešenie pre dievčatá, ktoré nechcú v zime zima. Môžete ho rýchlo a jednoducho prepojiť v jeden večer.

Snud-Hood - módna čelenka

Pripravte priadzu, kde 80% akrylu a 20% vlny, 140 g na 80 m. Budete potrebovať 2 pradienka. Tiež nie je to bez pletacie ihly číslo 9 a ihly.

Typ 54 slučky a len pliesť všetky riadky s tvárou slučky. Dĺžka výrobku by mala byť 48,5 cm.

Slučky na tvár

Pred dokončením práce zostáva dosť málo. Preložte tkaninu na polovicu, šite pozdĺž krátkej dĺžky a asi 20 cm pozdĺž dlhej strany. Hotovo!

Rebrovaný Snud

Dokonca aj začiatok pletený bude môcť pliesť tento šatku pletacie ihlice aj bez vzoru.

Módne Voľné rebrované

\ t

Najprv sa pozrite na pletacie ihlice č. 8 a 200 g antracitovej priadze. Hustota pletenia bude 13,5 slučiek na 21 radoch - to je 10 x 10 cm.

Takže typ 37 slučiek a viac ako 84 cm pletie lem.

PlatiťPozor! Vzor tiež obsahuje okrajové slučky.

Vzor rebrovaného vzoru

Jazva sa vykonáva nasledovne: je potrebné striedavo striedať 5 podväzkových stehov a 2 slučky na prednom saténovom stehu. Šatka pletenie je pletenie s tvárou slučky všetkých radov. A predný hladký povrch zase znamená, že v predných radoch budú predné slučky a v zadných radoch budú zadné slučky. Potom, čo je tkanina pletená, prišite hrany matracným stehom.

Snud s copánkami

Zviazať takú šatku ako na fotografii je oveľa jednoduchšie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Efektívne pletenie s vrkôčiky bude vaša sila. Uvidíte, už po niekoľkých riadkoch sa nebudete pozerať na schému.

Snood s vrkôčikom

Veľkosť tejto krásy je 150 x 29 cm.

Ak chcete pliesť snood, pripravte pletacie ihlice č. 12 a 2 pradienky vašej obľúbenej farby. Najlepšia kompozícia pre priadzu je 98% alpaka vlny v kombinácii s 2% nylonu, 100 g na 130 m.

Najprv musíte pochopiť techniku ​​tvorby vzorov. Títo dvaja sú v tomto sneme.

Vzor perly znamená pletenie okraja tváre, potom 1 tvár, 1 obruba a dokončenie okraja. V nasledujúcich riadkoch pletené hrany tváre, tváre pletené obruba a naopak. Na konci riadkov nezabudnite na okrajové slučky.

Vzor perál - schéma

Reliéfna lišta sa vykonáva podľa schémy:

Systém implementácie pásov na odľahčenie

Takže tá vec začínazaujímavé - priamo pletenie snuda. Vytočte 38 slučiek a z peňaženky rad pletených okrajov obložení, potom 4 slučky známeho perla vzor, ​​12 slučiek reliéfneho pásu podľa schémy, opäť 4 slučky perál a hrany hrany na konci. Táto sekvencia sa drží pleteniny 150 cm. Zostáva len zavrieť všetky slučky v prednom rade a šiť šál do jedného kruhu.

Zaujímavé : Pletenie palatín: pletacie vzory, nové 2019 s fotografiami

Pánska šatka

Pre dievčatá, ktoré milujú svojich mužov, chceme vám povedať, ako rýchlo a jednoducho pletiť šatku s pletacími ihlicmi pre začiatočníkov. Váš verný bude s takýmto darom určite potešený. Tento šál ho zahreje dvakrát, pretože je spojený so starostlivosťou a láskou.

Štýlová pánska šatka

Výrobok je pletený anglicky. Tento vzor je jednoduchý na vykonávanie a je ideálny pre začínajúcich needlewoman.

Schéma párenia - anglická guma

Venujte pozornosť! Angličtina pletenie trvá takmer 2 krát viac vlákien ako obyčajné gumy. To však zaručuje, že plátno si v zime zachová svoj tvar a teplo.

Zaujímavé : Originálne pletené svetre vlastnými rukami

Na vytvorenie tohto modelu pripravte pletacie ihlice č. 4 a zmiešané nite s merino vlnou. Začnite pliesť nasledovne. Vytočte požadovaný počet slučiek podľa požadovanej šírky šatky. Potom v prvom rade striedajte jednu tvár a jeden výstrel s dvojitým háčkovaním. vdruhý rad odstránenej slučky pleteniny s prednou časťou a odstráňte ďalšiu slučku háčkom. Počnúc druhým riadkom, celý vzor sa opakuje počas celej práce, a to je 190 cm


Dúfame, že sa nám podarilo presvedčiť, že môžete rýchlo a jednoducho viazať šatku s ihlami a videom lekcie. Akékoľvek módy vie, že šatky v šatníku sa nestane veľa. Robia rôzne známe luky s vrchným oblečením a umožňujú experimentovať s obrazom tak často, ako chcete.


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané10/09/2018Štítky: