Nový rok účesy pre stretnutie v roku 2019

Do konca roka nezostáva veľa času a začnete premýšľať o svojich vlasoch na Nový rok. Od roku 2019 je rok Žltého zemského prasaťa, nová pani roka víta prirodzené farby a moderovanie. Ale nech je rok akýkoľvek, chcem sa s ním stretnúť krásne, vyzerať moderne a atraktívne. A to znamená premýšľať vopred o šaty, topánky, doplnky, a uistite sa, že premýšľať cez vlasy a make-up.

Krásne účesy pre nový rok

Zaujímavé : Vyberte si oblečenie pre Nový rok 2019!

Ak chcete zdôrazniť individualitu a vyzerať štýlovo, zvážte módne trendy v kaderníctve. Stylisti odporúčajú prirodzenosť a účes a make-up. A to znamená, že neexistuje žiadny tvrdý rezbársky a fantázický štýl. V popredí kvalitného strihu vlasov a prirodzeného, ​​mierne rozloženého obrazu.

Poklad s účinkom ľahkej nedbanlivosti

A môže zmeniť obrázok? Ak začnete nový rok s novým účesom, pravdepodobne to povedie k zmenám v živote k lepšiemu.


Aký by mal byť účes nového roka?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nové trendy v farbení, strihaní a tvarovaní

\ t

Stylisti v tomto roku navrhujú zamerať sa na farbenie vlasov. Shatush, balayazh alebo ombre farbenie techniky používané na klasické účesy, ako jekaskáda, štvorec, bob, prinesie do vašej image novosť a jas. Hladké prechody vo farbe zdôrazňujú prirodzenú krásu vlasov, dodávajú kúzlu do exteriéru. Účinne, takéto sfarbenie tiež vyzerá na dlhých vlasoch, čo robí akýkoľvek štýl alebo tkanie zaujímavejším.

Vlasy s módnym farbením

Výstraha! Nesnažte sa robiť komplexné maľovanie sami. Takýto postup môžete zveriť len skúsenému pánovi a lepšie vopred, a nie pred novým rokom. K nie veľmi uspokojivému výsledku sa nepokazila dovolenka A nastal čas to napraviť.

​​

Je tiež módne poraziť klasické účesy s neočakávaným štýlom mierne rozloženého tvaru, ktorý prispieva k ľahkosti a nadšeniu.

Módne techniky farbenia - ideálna voľba pre účes nového roka

A tiež ozdobte copánky, chvosty a vlasové doplnky, ako sú lastúry, vlásenky, obruče. A pre silvestrovské dekorácie môžu byť obzvlášť elegantné s kamienkami, perím alebo kvetinovými motívmi.

Novoročné doplnky na kaderníctvo

Zaujímavé : Večerné účesy pre stredné vlasy: nové predmety z roku 2018 s fotografiami

Aké účesy pre dlhé vlasy sú relevantné

Pre šťastných majiteľov dlhých vlasov, móda ponúka nespočetné možnosti stylingu. Platí tu:

 • uzly a zväzky;
 • vrkôčiky a vrkôčiky;
 • pletence a bičíky;
 • chvosty a chvosty rôznych tvarov;
 • babett a luky;
 • kučery;
 • a, samozrejme, rovné voľné vlasy.

Možnosti štýlových dámskych účesov

Treba pripomenúť, že v trende roku 2019:

 • prirodzenosť a ľahkosť;
 • mierna nedbanlivosť;
 • mäkké formy.

Krásne a módne účesy

Prýmky, malé a veľké, našuchorené a mierne rozstrapkané, zostanú obľúbenými v účesoch pre dlhé vlasy av roku 2019. Prámik s francúzskymi pramienkami alebo rybami, umiestni jeden alebo dva copánky s vencom okolo hlavy alebo asymetricky z jednej strany. A pozrite sa na Silvestra bude očarujúce.

Módne dámske účesy s copánkami

\ t

Super husté copánky vyzerajú nádherne. Nezväzujú a používajú imitáciu kombinácie kaskádových chvostov. Každý chvost v kaskáde je na konci priviazaný gumovým pásikom a zášklby cez stred chvosta nad ním.

Krásne volumetrické pletivá - technika prevedenia

Aby vrkôčiky vyšli objemnejšie, pramene musia byť jemne česané. A na základni zabaľte horný chvost so zámkom vlasov alebo ho ozdobte sametovou stuhou s kamienkami, vlásenkou, hrebeňom. Väzba rovnakým spôsobom a dva paralelné vrkôčiky.

Krásny objemový prámik

Spit copánky zabalené za hlavu v vence bude vyzerať ako grécka bohyňa. Tento účes môže byť vykonaný sám. Hlavný chumáč chmýří na pridanie objemových vlasov. A môžete ozdobiť malými vlásenkami s kvetmi, kamienkami, korálkami alebo dokonca brilantným dažďom, ak oslavujete v mladostispoločnosti, aby vytvorili novoročnú náladu.

Spit-wreath - vynikajúci základ pre novoročný účes

Zaujímavé : Top 10: Štýlové účesy na aute

Veľkolepá praslička zdvihnutá vysoko na korunu. Pre vizuálne zvýšenie hmotnosti vlasov sa používajú aj kaskádové chvosty so svetlými vlasmi. Z chvostov môžete vytvoriť geometrický vzor na hlave. Vyzerá štýlovo. Zvlášť ak ho umiestnite nad chrám na jednej strane, a na druhú, aby sa objem kučery.

Vysoká praslička

Dôležité! Kučery by nemali byť stočené na kulme alebo natáčky na vlasy, vytvoriť zvlnený objem pomocou gélového alebo voskového štýlu a budete moderný a neodolateľný.

Uzly alebo strapce sú dobré na dlhých vlasoch. Môžu byť robené nezávisle. Umiestnite nahor alebo nadol za hlavu. Zapínanie s vlásenkou, špendlíky, neviditeľné a obklopujúce, ako keby zastarané, neposlušné prameňov. Módne nedbanlivosť vo forme vašej ruky, ak vaše majstrovské dielo trochu hrkálka. Áno, a napraviť poriadok na hlave počas noci nebude ťažké.

Dva chladné zväzky

Ak je vám bližšie upresnený štýl alebo si to vyžaduje novoročné stretnutie, nikto nezrušil možnosť hladkých vlasov.

 • Babetin účes alebo luk vyzerá slávnostne.

Babette vlasy s lukom

 • Konský chvost, s hladkými vlasmi, vyzerá štýlovo a očarujúco.

Přeslička -štýlový a módny

 • Priamo lesklé vlasy s módnym farbením, ako napríklad brondirovanie alebo farbenie, zvýrazňujú svetskú eleganciu.

Štýlové a svetlé sfarbenie pre novoročnú párty

Premýšľajte nad obrázkom a vyberte možnosť účesu, ktorá zodpovedá vášmu kostýmu a novému stretnutiu.

Styling a účesy pre strednú dĺžku vlasov

Stredne dlhé vlasy majú trend. To sú praktické a milované nám námestia, fazuľa, kaskády, promócie, ktoré sú populárne u žien všetkých vekových kategórií. Takéto zrážky zmenia ich každodenný pohľad na dovolenku, ak ich položíte mimo box.

Krásny účes pre stredné vlasy

Zaujímavé : Najmodernejšie účesy v roku 2018

Je možné uplatniť tie isté triky, ktoré sme považovali za dlhé vlasy na účes na stredne dlhé vlasy. Ako je vidieť na fotografii, všetky trendy v roku 2019 sú vhodné aj pre takú dĺžku. Môžete si vytvoriť účes pre stretnutie nového roka pomocou trámov a chvostov, vrkôčikov a bičíkov, ktoré sú upevnené neviditeľnými vlásenkami alebo vlásenkami. A trochu rozcuchaný vzhľad, vzhľadom k dĺžke vlasov, bude dávať módne ležérnu starostlivosť o účes.

Účes pre stredné vlasy

Mimoriadne veľkolepé sú copánky a popruhy nad chrámom na jednej strane. Tento účes vás zvýrazní, zdôrazní individualitu.

Vlastne vyzerá elegantný retro štýl, ak si položíte svoje vlasy do studených vĺn a upevníte ich neviditeľné. Obraz okamžite získa eleganciu, ak je kostýmzápasy. Tento účes bude vyhovovať dámy viac ako tridsať, najmä ak oslávite Nový rok v slávnostnej atmosfére.

Účesy na strednej srsti

Idea! Môžete si vytvoriť štýlový štýl, pripomínajúci jednoducho rozcuchané vetry. Je obzvlášť účinný na farbené vlasy. Ide o akýkoľvek tvar tváre. Maľovanie vopred s pánom, a vyrovnať sa s inštaláciou sami, pomocou styling. Budete sa cítiť uvoľnene, pretože pokazenie tohto účesu je ťažké, až do konca dovolenky budete vyzerať skvele. A veľa komplimentov tvojich!

„Zlomené vlasy vetrom“

Ako položiť krátke vlasy

Na to, aby sa krátke vlasy stali novoročnou náladou, je potrebné mierne zmeniť zvyčajný štýl:

 • ležali s mäkkými vlnami;
 • bezstarostne prehrabávať;
 • urobiť štýlový účes;
 • originálne maľovanie;
 • vložiť do hladkého účesu.

Možnosti novoročného štýlu krátkych vlasov

Pre mládežnícke alebo klubové strany môžu byť pramene natreté špeciálnymi pastelkami v jasných farbách, ktoré sa potom vymývajú, ale pri tejto príležitosti budete výnimočný.

vianočné doplnky

\ t

Slávnostná nálada vytvorí šperky vo vlasoch. Môžu to byť:

 • ráfiky a lastúry, zdobené kamienkami a perím;
 • veľké vlásenky s kvetinovou alebo inou dekoráciou;
 • perly v strunách;
 • reťaze z kovu alebo kamienky.

Creativeúčesy s jasným príslušenstvom

\ t

Vyberte si, čo zodpovedá vášmu outfitu, účesu a kostýmovému štýlu. Hlavnou vecou je nepreháňať to.

Idea! Môžete si urobiť vianočnú výzdobu samotných vlasov. Použite pre túto vlásenku alebo hrebeň. Držte sa lepiacou pištoľou alebo superglue malé hrbole, plastové bobule, smrekové vetvičky, môžete urobiť umelé, zlaté hviezdy a získať nový rok dizajnér dekorácie. Môžete improvizovať!

Krásne vlásenky na vytvorenie nového roka

Je zložitejšie splietať prázdne copánky ako tie bežné. Ale ak budete cvičiť trochu, všetko bude fungovať. Internet, ktorý vám pomôže.


Venujte pozornosť! Prax pre-styling vlasy, možno dokonca v niekoľkých variantoch. A vyberte si, čo je pre vás najlepšie, alebo sa ukáže lepšie, takže pred Silvestrom sa všetko robí rýchlo a s istotou .

Krásny dizajn so štýlovými doplnkami

Nie je vždy čas a príležitosť dostať sa do kaderníctva v predvečer Nového roka. Nebojte sa. Vlasy si môžete vytvoriť vlastnými rukami. A keďže tento trend aj rok 2019, zostáva prirodzenosť, ľahkosť a ľahká nedbanlivosť, môžete si sami ležať. Buďte krásni v novom roku! Jedinečný a šťastný!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.25.2018Štítky: