Krásne a módne dámske šatky a šatky na jeseň a zimu 2019 (s fotografiami)

Každá žena v každom ročnom období chce byť krásna, atraktívna a štýlovo oblečená. Obraz nie je vždy menšia vec. Reklamný slogan o smäde nemá nič spoločné s každodenným štýlom. Ak sa pozriete na fotografie krásnych dlhých modelov takéhoto jesenného zimného príslušenstva, ako sú šatky a šatky, uvidíte jasný trend. Stále častejšie sa používajú ako dekorácia s izolačnými vlastnosťami, ktoré postupne ustupujú do pozadia. V tomto ohľade nie sú na prvý pohľad vôbec praktické, štýly, ktoré slúžia výlučne záujmom vonkajšej príťažlivosti.


Krásne dámske šatky na jeseň a zimu v roku 2019 sú už v aktívnom dopyte, pretože každý model môže byť na jeseň aj v zime. Za určitých okolností toto príslušenstvo slúži ako veľkolepá ozdoba na teplú bundu alebo rúško, ktoré nie je na prvý pohľad nápadné.

Ponúkame prehľad, ktorý predstavuje módne dámske šatky v rôznych verziách. Popisuje najaktuálnejšie trendy v štýle, ktoré sa v tejto sezóne široko používajú v každodenných lukoch. Ak budete nasledovať rady stylistov, potom nadchádzajúca jeseň-zima bude nielen teplá a útulná, ale aj štýlová a farebná.

- 14%
Aliexpress.com
Veľkoobchod Nové módne ženy Bandana Butterfly tlač mäkké dlhé bavlnené šatky ...
\ t
428 .364 rub.
Aliexpress.com
[Ywjunfu] Luxusné dámske pruhované 100% bavlnené kórejské šatky ...
331 rubľov.
- 40%
Aliexpress.com
2016 módne nové pánske zimné šatky pletené šatky golier okolo krku teplá žena ...
576trieť.346 rub.

Pozrite sa na módne dámske šatky na fotografii, ktoré dokonale ilustrujú všetky štýly a trendy:

Kašmír a pletené šatky - nesporní lídri

Každú sezónu sa určujú veci - nesporní vodcovia, ktorí sú v arzenále akejkoľvek modernej módy. Ide o tieto možnosti, ktoré zahŕňajú pletené šatky, ktoré sú obzvlášť dôležité v aktuálnej sezóne. Kašmírové modely vyrobené z čistej vlny a dokonale otepľujúce aj v tých najťažších mrazoch sú pre ne nižšie.

Pri výbere pletenej šatky na jeseň-zima v roku 2019 by sa malo uprednostniť veľké a rustikálne pletenie. Mal by to byť veľký nedbalý elastický, celkový prámik, prepletanie vlákien a ďalšie. Najdôležitejšou vecou je vplyv objemu a nedbanlivosti. Takéto príslušenstvo by bolo vhodné tak v prísnej klasickej skrini, ako aj v pouličnom luku na platforme nahustenej a prešívanej bundy, bundy dole.

Pohodlné nadýchané materiály sa vracajú k móde: angora, mohair, králik nadol. Všetky z nich nevyžadujú špeciálnu úpravu dizajnu modelu. Stačí použiť jednoduchú šálu, ktorá budeúplne skrytý za útulným a teplým mrakom nádherného chmýří. Mohair je však celkom kompatibilný s veľkými reliéfnymi vzormi a anglickou pružinou. Pomocou unikátnych kombinácií textúry, farby a stupňa nadýchania nití môžete dosiahnuť fantastický výsledok Ďalej na fotografii sú zobrazené niektoré modely populárneho príslušenstva:

Keď sa vrátime k kašmírskym modelom, je ťažké nevšimnúť si dizajnérov k škótskej klietke a prísne línie veľkého lorda v anglickom štýle. Vstúpte do módy (ale odtiaľ nešli), veľkej bunky s kombináciou takých farieb ako je hnedá, sivá, modrá, biela, žltá, červená, čierna. Špeciálna elegancia má modely kašmíru v dvojfarebnej klietke. Zároveň existuje určitá štýlová orientácia. Napríklad pre kabáty červenej alebo čiernej farby bude šatka s červenou a čiernou farbou najlepším spoločníkom. Podobne môžete vyzdvihnúť príslušenstvo k iným typom vrchného oblečenia. Trikolorová bunka má však aj právo na existenciu, ale používa sa hlavne pri formovaní obrazu v každodennom chôdznom štýle. Neodporúča sa používať takéto možnosti v obleku, pretože existuje klasické dvojfarebné usporiadanie a tretí tieň môže byť len nadbytočný alebo vážiaci vizuálne vnímanie.

Dlhé, krásne, módne a teplé doplnky na zimu 2019 (s fotografiou)

Dlhé šatky na zimu v roku 2019 odporúčajú vybrať si všetko bezvýnimkami sú svetoví stylisti. Ide o zvláštny trend súčasnej sezóny, ktorý je stelesnený tak v neuveriteľne teplých, ako aj v útulných pletených vzoroch av elegantných vznášajúcich sa hodvábnych šatkách a štóloch.

Pozrite sa na fotografie krásnych dámskych šatiek, prezentované v obrovskej škále:

Medzi ponúkanými možnosťami teplé príslušenstvo úspešne konkuruje menej funkčným štýlom vyrobeným zo vzdušných takmer transparentných materiálov. A to nie je len ozdoba, ktorá môže zdôrazniť alebo obnoviť hlavné oblečenie. Mnohí z nich si zaslúžia veľkú pozornosť tých, ktorí preferujú teplé kabáty a luxusné kožušiny ako zimné oblečenie. Je to kožušina v kombinácii s ľahkým hustým hodvábom, ktorý je módnym trendom tejto zimy. Okrem toho niektorí stylisti odporúčajú hodvábne šatky a šatky, ktoré sa majú nosiť ako čelenku, ktorej konce môžu zároveň hrať úlohu šatiek, volánky a veľkolepého náhrdelníka, ktoré zatienia šľachtu prírodnej kožešiny.

Ďalším dôležitým bodom - monotónnosť a nedbalosť v dizajne opäť prísť na vrchol módne Olympus. Jednoduchý obyčajný šál, bez ohľadu na to, či je pletený, pletený alebo kašmírový, dokáže úplne zmeniť vzhľad každého jesenného oblečenia. Unikátna kombinácia pletených čipiek, hrubých nití a pastelových odtieňov vám umožní vytvoriť skutočné poklady pre štýlovú modernú dámu.

Ako, kde as čím budeme nosiť?

Nie všetky jesenné a zimné veci sú kombinovanéušľachtilé šatky, šály a štóly. Takže, stylisti neodporúčame používať tieto doplnky v luky, na základe pusinky načechraný a fúkané dole a prešívané bundy. Táto časť v roku 2019, tento detail bude schopný úspešne nájsť na pozadí jednoduchých a elegantných strihových línií a prísnych siluety.

Takže, kedy a kde a čo je najdôležitejšie, ako budeme nosiť módne šatky na jeseň av zime 2017-2018 v súlade s odporúčaniami parížskych módnych majstrov.

Malo by začať so skutočnosťou, že žena by mala mať aspoň päť šatiek rôznych dĺžok a textúr. Každý z nich má svoj vlastný funkčný účel:

  • svetlý hodvábny šál s malou dĺžkou je príležitostnou ozdobou aj pre obchodný štýl oblečenia;
  • Dlhý pletený šál z prírodnej vlny je skvelým doplnkom pre každodenné pouličné luky;
  • prísne cashmere príslušenstvo pre jeho kombináciu s klasickým plášťom a kožou z ovčej kože;
  • módna hodvábna šatka s veľkou dĺžkou pre kombináciu kožuchov;
  • našuchorená pletená verzia na prechádzky v zimnom parku a výlety z mesta (najlepšie s podobným klobúkom a palčiakami).

Podľa potreby môžete pridať tepláky, kapucňu a množstvo ďalších rovnako funkčných a dôležitých doplnkov pre teplú a pohodlnú zimu a jeseň.

Ako a kde nosiť takéto veci? Odpoveď na túto otázku závisí od preferencií v štýle pouličného oblečenia. Ako je uvedené vyššie, v kombinácii s nadol bundy a ďalšie objemnéveci sú lepšie opustiť volumetrické príslušenstvo, ktoré pridáva vizuálne extra libier na obrázku. Ale jemné vreckovky, tenké kašmírové šatky, oblečené pod vrchným oblečením, budú celkom vhodné. Ako alternatívu je možné uvažovať o košeli, vyrobenom vo forme improvizovaného goliera. Môže byť vyrobený vo forme elastického pásu. Ale s klasickým plášťom, sakom, svetlou kožou alebo sako bude veľmi vhodný objem, hrubý úplet, doplnky s dlhou dĺžkou. Môžu byť jednoducho zabalené okolo krku cez vrch vonkajšieho oblečenia a môžu byť uviazané dosť elegantne.

S kožušinovými výrobkami v roku 2019 vyzerajú najlepšie kašmír, hodváb a ľan s výšivkou. Čím je srsť bohatšia, tým jednoduchšie a menej nápadné by mal byť šál na krku. Aj v trende je trend používať tieto prvky šatníka ako čelenku.

Pri tvarovaní kancelárskeho štýlu sa používajú ľahké voľby. Môžu dopĺňať košele, svetre a bundu. Ale ideálna voľba pre chladný čas - mys na ramenách vo forme širokej šatky alebo ukradnuté.

Ako sa nestratiť pred obchodom?

Takže všetky módne trendy sú osvetlené, o rôznych modeloch a použitých materiáloch. Zostáva zistiť pár detailov, ktoré vám povedia, ako sa nestratiť v najdôležitejšom momente pred obchodom

Takže predtým, ako pôjdete získať takú dôležitú vec, musíte starostlivo analyzovať svoje sezónnešatník. Dôraz by sa mal klásť na obuv, kabáty, bundy a pokrývky hlavy. Aby sme boli vždy štýloví a módni, stačí si vybrať tri veci v jednej farbe. Sú to topánky, klobúk a taška. Ak je taška neprítomná v každodennom živote, dôraz sa kladie na rukavice alebo rukavice. A ak by šál by mal byť kombinovaný s taškou, klobúkom a topánkami (ideálne by mali byť 1-2 tóny ľahšie alebo tmavšie), potom existuje ďalšie pravidlo pre vrchné oblečenie. Príslušenstvo musí byť farebne kontrastné. tj na čierny kabát musíte vyzdvihnúť svetlé béžové a pastelové odtiene. Ale pre pastel, ktorý je prítomný vo vrchnom ošatení, je potrebné vybrať si svetlý doplnok chladných odtieňov.

- 14%
aliexpress.com
Veľkoobchod Nové módne ženy Bandana Butterfly tlače mäkké dlhé bavlnené šatky ...
\ t
428 .364 rub.
aliexpress.com
[Ywjunfu] Luxusné dámske pruhované 100% bavlnené kórejské šály ...
331 rubľov.
- 40%
aliexpress.com
2016 móda nový muž zimný šatku pletené šatky golier okolo krku teplá žena ...
576 .346 rub.

Pred obchodom by ste nemali o takýchto otázkach rozhodovať, a to je jediná odpoveď na otázku, ako niezmiasť. Mali by ste ísť nakupovať len vtedy, ak sa vo vašej hlave vytvoril jasný obraz budúcej cibule na jeseň a zimu roku 2019.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané09.08.2018Štítky: