Šaty v klietke: módne štýly 2019

Plaid šaty sa objavili v sedemdesiatych rokoch a nikdy neopustil módny Olympus. Sezóna v roku 2019 nebola výnimkou a tento trend bol vyhlásený za hlavný trend. Sme v zhone, aby sme sa s našimi čitateľmi podelili o skutočné štýly a odporúčania týkajúce sa módnych kombinácií. Dozviete sa tiež, čo to je - perfektné šaty - len pre vás a podľa akých kritérií je ľahké ich vypočítať.


Novinky sezóny

Skutočné v roku 2019 šaty šaty rozbiť všetky stereotypy! Sú tak odlišné, že každá žena módy si bude môcť vybrať tú najlepšiu možnosť pre seba pre každú príležitosť av neposlednom rade bude vyzerať módne a jedinečné.

 • Je obtiažne nazývať oblečenie v štýle minimalizmu novinkou, ale je to ona, ktorá v plnej miere preukazuje krásu tlače. Stále viac a viac módy sa spoliehajú na jednoduchosť a stručnosť strihu a výhry. Často, šaty v súlade s týmto trendom vyzerajú ako jediná tkanina tkaniny, ktorá, ak je to žiaduce, môže byť opasok pre dôraz a to je veľmi cool!

 • Klasické štýly ako prípad, porazené škótskymi klietkami, inšpirovali dizajnérov k vytváraniu šiat pre rôzne príležitosti - od práce až po špeciálne príležitosti.

Jednoduché a stručné, ale veľmi štýlové

 • Dĺžka oblečenia v sezóne 2019 je irelevantná. Naozaj záleží na módnej klietke.

 • Kockované šaty - ako sa vám páči tento nápad na večerné šaty? Mimochodom, dizajnéri do veľkej miery fantazírovali o tejto téme v novej sezóne aprezentovali najluxusnejšie možnosti maxi dĺžky.

 • „Nie je vôbec potrebné používať jediný vzor v šatách“ - mysleli si dizajnéri a usporiadali klietku v rôznych smeroch na rovnakých šatách. Alternatívnou verziou tohto trendového experimentu je použitie jednej tlače rôznych veľkostí. Každý takýto krok má neobmedzené možnosti pre dokonalú postavu.

Skutočné štýly

Ponúkame možnosť vidieť v kolekcii sezóny 2019 fotografickú kolekciu módnych štýlov oblečenia: medzi nimi aj miesto pre klasické modely a novinky.

 • Univerzálnosť prípadu je jeho hlavnou výhodou. Tiež sa môže pochváliť schopnosťou zdôrazniť postavu a je vhodné pozrieť sa na každú udalosť.

Veľmi krásne šaty

 • A-silueta tiež úplne sedí. Okrem toho, tieto šaty vyzerajú veľmi štýlové a romantické. V sezóne 2019 je tento štýl často doplnený uzlom alebo vôňou.

 • Slnečné okuliare sú najviac koketným a hravým modelom, ktorý vyhovuje mladým štíhlym alebo mierne plným módnym ženám. V trende červeno-bielej a zeleno-bielej farby.

Zaujímavé:Šaty v štýle bielizne: módne obrázky

 • Kockované šaty na košele budú určite doplnené golierom a často aj gombíkmi. V novej sezóne, tento model môže byť aj mini a maxi dĺžky.

 • V lichobežníkovom formáte sú v klietke prezentované nielen šaty, ale aj šaty.

 • Absolútnou nutnosťou novej sezóny je oblečenie, ktoré môže vyzerať prísne aj sexy.

Ktorá bunka je najmódnejšia

Ústredným bodom módy bol legendárny "tartan", ktorý je obzvlášť krásny v šatách. Samozrejme, jej klasická červeno-zelená a čierno-zelená paleta je mimo súťaže, ale sú možné aj iné experimenty.

Ďalším hitom sezóny je šachová bunka a nemusí byť v čiernej a bielej farbe. Farebné možnosti nie sú menej štýlové.

Aj na vrcholových výstavách boli vidieť "Tartan", "Vichy" a "Berbury".

Návrhári sa rozhodli vziať všetko z jedinečnosti kockovanej tlače. Okrem klasických variácií prišli s komplexnými a originálnymi grafickými hádankami. Verdikt je jednoduchý: ak vidíte šaty s nezvyčajnou klietkou, určite by ste to mali mať v trende!

Zaujímavé! Pre ženy staršie ako 40 rokov je najlepší vzor husej nohy, pepita alebo glenchek. Konkrétne, pepita je ideálny pre elegantné ženské šaty.

Farba bunky je tiež dôležitá

Štýlové kockované šaty potešia nielen rôzne vzory, ale aj ich farby.

V tomto chladnom období sa tlačila monochromatická a tmavá škála a ustúpila najzaujímavejším a najšikovnejším kombináciám odtieňov. Módne šaty v béžovo-ružovej, zeleno-tyrkysovej alebo červeno-zelenej farbe sa môžu stať vrcholom vášho vzhľadu.klietky. Jedným slovom, odvážnejšia kombinácia odtieňov v tlači bude, tým presnejší bude hit v trendoch.

Nemali by sme však nevedome zabúdať na pokojné hnedé tóny a čierno-biele klasiky - vždy zostávajú nadčasové.

Ukázalo sa, že jarná paleta je čerstvá, jasná a bohatá. V trende netriviálnych duet ako zelená a ružová, fialová a citrónová. Nezabudnite na čiernu a bielu klasiku - zaujala aj slušnú pozíciu v jarných zbierkach.

Zaujímavé:Štýly 2019: módne trendy

Nesporným lídrom letnej sezóny je klietka s teplými žltými odtieňmi. Neexistuje lepší trend pre slnečné dni!

V každom ročnom období bude bunka v pastelových odtieňoch s pridaním bledoružovej, modrej, béžovej a svetlozelenej farby sľubovať, že bude relevantná.

Nosíte kockované šaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Najlepšie možnosti pre chladné obdobie

Skvelým riešením pre váš štýlový každodenný život bude čiernobiela bunka, ktorá je v dokonalej harmónii s hustou tkaninou oblečenia pre chladné obdobie. Skombinujte ju s bielou, čiernou alebo sivou a úspešný obrázok sa zostaví sám.

Váš skutočný spoločník pre chladnú sezónu môže byť kockované šaty vyrobené z hrubého materiálu s koženými vložkami. Módne a praktické!

Zaujímavým modelom je pletené šaty so vzorom argyle. Podlhovasté vertikálne postavy na takom tesnom, aby dievča vyššie a štíhlejší. Horizontálny kožný argyle si môže dovoliť len tenké módne ženy.

Hnedá klietka vyzerá veľmi útulne. Je krásna v kombinácii s bordó, červenou, alebo nádychom „kávy s mliekom“.

Charakteristiky voľby

Bunka vie, ako šikovne korigovať tvar, ale môže ju rovnako pokaziť. Aby ste tomu predišli, prečítajte si viac o význame funkcií a typu postavy pri výbere takýchto šatov!

Tenké dievčatá majú neuveriteľné šťastie - môžu nosiť malú, veľkú a diagonálnu bunku. Ak taká módna chce zdôrazniť svoju postavu, obyčajne si vyberie elegantný rolák alebo štýl prípadu.

Dievčatá s nadýchanými parametrami by mali vždy pamätať na to, že široký, príliš malý, viditeľný kontrast alebo priama bunka vizuálne dodáva objem. Pre takéto módy stylisti pripravili niekoľko dôležitejších odporúčaní.

 • Beztvaré objemné šaty sú prísnym tabu, pretože kradnú ženskosť a postavu.
 • Kockované šaty pre obézne ženy môžu byť doplnené vysokým pásom a vzorom so zvislým smerom - tento trik vizuálne roztiahne siluetu.

 • Krejčovská šikovnosť vo forme kontrastných horizontálnych línií na bunke odvedie pozornosť od problémových oblastí a rozdelí siluetu na časti.
 • Vynikajúcim nápadom by boli šaty s kolennými šatami, rovný model, košeľa alebo klasické šaty.
 • Pripomeňme si tiež nádhernú chudobnú vlastnosť tmavých farieb.

Ak máte typ postavy "trojuholník", choďte hľadať šaty s monofónnym vrchom a nádhernou kockovanou sukňou.

Stylistom sa odporúča, aby si kúpili dievča s diagonálnym vzorom v hornej časti a rovno v spodnej časti s dievčatami so širokými ramenami a nádhernou bustou.

Šaty so šikmou klietkou v oblasti lemu pomôžu vizuálne „dotiahnuť“ svieže boky.

Zaujímavé:Šaty Polka Dot pre tučné ženy

Tajomstvo úspešných snímok

 • Dizajnéri dávajú neočakávanú odpoveď na otázku - „Čo môžete nosiť s módnymi šatami v klietke v sezóne 2019?“. Ponúkajú doplnenie svojho oblečenia a doplnkov identickou potlačou, ale odlišnú farbou alebo veľkosťou. Tento odvážny pohyb bol vynájdený pre najpokročilejších módy, ktorí sa už nudili z obyčajných lukov.

 • Snáď najdôležitejšou podmienkou pre štýlový a úspešný luk je použitie klietky ako prízvuku. Nechajte ju byť hlavnou postavou vášho módneho obrazu a nerozrieďte ho inými výtlačkami, príliš aktívnym doplnkom alebo svetlým oblečením.
 • Šaty s kockami môžu mať priateľov s úplne odlišnými topánkami - topánky, baletné byty, členkové topánky, topánky alebobežecká obuv Voľba závisí len od štýlu top a od prípadu, kde je nasadený. Odporúčanie voľby monofónnej obuvi je však vždy relevantné.

 • Pokiaľ ide o šperky, klietka je vrtošivá tlač. Vyberte si stručné doplnky a ozdobte si krk hodvábnym šatkom tak, aby zodpovedal potlači.

Venujte pozornosť! Čím väčšia je kresba, tým elegantnejšie by mali byť dekorácie a s jemne vyladeným oblečením sú vhodné masívne doplnky.

 • Ohromujúci luk pre kanceláriu môže byť vytvorený s týmito šaty spárované s plášťom a pumpy.
 • Neexistujú žiadne prísne pravidlá v príležitostných lukoch, preto vám odporúčame spojiť voľné šaty v klietke s bielymi teniskami alebo teniskami a koženou bundou.

Šaty v klietke v roku 2019 - toto je váš rytiersky krok dostať sa do hlavných módnych trendov. A naše rady pri výbere a foto-kompilácii súčasných modelov vám pomôžu nestratiť sa pri nakupovaní!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02/23/2019Štítky: