Dámske zimné bundy "Moncler" - prvý svojho druhu

Mnohí z nás si nedokážu predstaviť zasneženú zimu bez pohodlnej, teplej a hlavne svetlej bundy. Rozsah fúkané bundy a kabáty zapôsobí na každého, a sofistikované modely vytvoria vážnu konkurenciu na pevné kožušiny. Ale len málo ľudí vie, že sako bolo vynájdené len pred 60 rokmi a prvé výrobky vyrobila francúzska spoločnosť "Monkler". Zakladatelia značky sa spočiatku zaoberali tvorbou a vývojom oblečenia pre horolezcov a lyžiarov s dôrazom na minimálnu hmotnosť výrobkov bez straty tepelnej izolácie.

Dámske zimné bundy Moncler pre rok 2019 - toto je nepochybne prvé miesto medzi podobnými vecami. Jedná sa o inovatívne materiály, unikátny strih, pôsobivý rozsah, ktorý sa pravidelne rozširuje, a rozpoznateľný lesklý lesk. Táto značka je preferovaná mnohými hviezdami na úrovni Madony a Angeliny Jolie, neváhajte sa objaviť na verejnosti vo fúkanej bunde namiesto luxusného kožuchu. Nezaobíde sa to bez falzifikátov, ale ak máte to šťastie, že si kúpite naozajstný kabát „Monkler“, bude vám slúžiť viac ako jednu zimu, ani vás nebude obťažovať vďaka nádhernému modelu a úžasnému vzhľadu.

aliexpress.com
ICEbear 2015 zimné módne oblečenie značky zľavy na kultiváciu morálne na dlhú dobu ...
12 781 rub.
Aliexpress.com
Nová zimná kolekcia MIEGOFCE 2016 Teplá zimná dámska zimná bunda ...
16 556 rub.
aliexpress.com
Špeciálna zimná kolekcia Athena Special 2017 - zimná dámska zimná bunda ...
11 854 tr.

Pozrite sa na fotografiu štýlových modelov dámskych bundy Montclair pre nadchádzajúcu zimnú sezónu 2019:

Zimné bundy Monkler Down pre rok 2019 - Charakteristické vlastnosti

Hlavnou výhodou a charakteristickými vlastnosťami výrobkov spoločnosti Moncler pre rok 2019 je ich vynikajúca kvalita, ktorá sa kontroluje nielen v mnohých rokoch opotrebovania, ale je viditeľná aj voľným okom. Dámske bundy "Montclair", napriek horizontálne orientovaným švom, nedokončujú postavu, naopak - dávajú siluete elegantný tvar. Je to všetko o dobre premyslenom strihu značky, ktorý vám umožní zdôrazniť atraktívne tvary a dokonca vizuálne korigovať vašu polohu. Ďalšou vlastnosťou je lesklý lesk materiálov, ktorý sa hodí k jasným farbám spodných bund. Dokonca aj klasická gama hrá úplne novým spôsobom v štýlových sálavých riasach, vďaka čomu nie sú produkty Moncler podobné produktom iných značiek.

Ďalšou črtou zimných bundy Montclair z roku 2019 je ponuka dizajnérov na kombináciu materiálov. Tradičné membránové tkaniny, ktoré chránia výplň spodnej bundy pred vlhkosťou, sú jedinečne kombinované s tvídom, vlnou, kožušinou, úpletom a dokonca aj sieťovými materiálmi. Nie je to len sako, ale celé umelecké dielo od tvorcovvrchné oblečenie, v takých šatách nielen teplé a pohodlné - môžete zdôrazniť svoju individualitu, preukázať zmysel pre štýl a pochváliť dobrým vkusom v každom mrazu. Pozrite sa na fotografiu bundy Montclair z roku 2019 - to nie sú vôbec bez chuti na strednú triedu, to sú elitné veci pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a úctu módy:

Montclair bundy dole 2019 - módne inovácie s fotografiami

V zbierke bundy pre rok 2019 je veľa kožušiny z „Montclair“ - to sú objemné manžety siahajúce až po lakte a útulné obojky a ozdobné kožušinové vložky. Dizajnéri než kedykoľvek predtým hrali s počtom a smerom švov, čím dávali povrchu výrobkov luxusný ornament. Neuveriteľné textúry nahradili tradičný lesklý lesk.

V kombinácii s bohatými a hlbokými farbami urobili nezmazateľný dojem na tých, ktorí sa už s novou zbierkou zoznámili. Hlavné odtiene sú khaki a tmavo modrá, žltá, sivá, hnedá, biela, losos sú tiež prítomní. Tieto farby vytvárajú jedinečné kombinácie, ideálne sa navzájom dopĺňajú. V centre show boli akési svadobné bundy. "Nevesta" oblečený v bielej bunde dole, pripomínajúce svadobné šaty s dlhou úplnou sukňou, a "ženícha" - v čiernej bunde dole, na mieru ako chvost. Dizajnéri značky jasne ukázali, že v šatách Moncler nie je hanbou ani sa oženiť, ich oblečenie je tak úctyhodné a pevné.

Pozrite sa na módne správy na fotografii,ilustrujúci rôzne štýlové štýly:

"Montclair" - výber tých, ktorí majú radi vzhľad dobrodružstva a odvážne módne trendy v každodennom oblečení. Chcete vyjadriť individualitu, zdôrazniť jedinečný štýl a dôstojnú sebaúctu? Moncler bundy pre vás!

aliexpress.com
ICEbear 2015 zimné módne oblečenie značky zľavy na kultiváciu svojej morálky na dlhú dobu ...
12 781 tr.
aliexpress.com
Nová zimná kolekcia MIEGOFCE 2016 Teplá zimná dámska zimná bunda ...
16 556 rub.
aliexpress.com
Špeciálna zimná kolekcia Athena Special 2017 - zimná dámska zimná bunda ...
11 854 rubľov.

Autor: Marina Laktionova


Materiál vypracovaný redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené18.6.2018