Hlavné novinky manikúry jeseň-zima

Ak ste pripravení zabezpečiť, že vaše perá sú najkrajšie, potom sa pozrite na náš výber nechtových vzorov pre sezónu jeseň-zima 2018-2019. V ňom sa klasika neyl-art úspešne kombinovala s odvážnymi novinkami manikúry. Rozoberte najatraktívnejšie a najzaujímavejšie možnosti!

Tvar a dĺžka

\ t

Móda - mladá dáma je rozmarná a nestála. Dokonca aj v minulej sezóne milovala extravaganciu a dnes tendenciu k prirodzenosti a prirodzenosti. To sa odráža v skutočnej dĺžke nechtov.

Krátke nechty sú v móde

Nepredstaviteľná dĺžka je minulosťou, ktorá dáva priestor pre krátke a stredné nechty. Je nielen elegantný a ženský, ale aj pohodlný. Optimálna veľkosť voľného okraja je 0,5 mm. Teraz nie je potrebné zvyšovať dĺžku mesiacov, pretože tie najkrajšie návrhy možno realizovať na prírodných nechtoch.

Zaujímavé: novoročná manikúra 2019 - fontána myšlienok

Dlaň medzi topickými formami dostala oválne nechty s hladkými mäkkými krivkami. Medzi trendy patrí aj mandľový a štvorcový nechtík. Ale čo presne stojí za to zabudnúť v tejto sezóne je o tvare lichobežníka a styletov.


Akú farbu zvolíte

 • V tejto sezóne boli najobľúbenejšie pastelové odtiene. To nie je prekvapujúce - jemné tóny sú ideálne pre vytvorenie prirodzenej manikúry. V nechtovom umení môžete použiť biele, béžové, ružové, citrónové, svetlomodré a práškové farby.
 • Ušľachtilé odtienedrahokamy sú tiež zapojené do módnej manikúry 2018-2019. Skvelé burgundské, smaragdové, malachitové a fialové budú vždy možnosťou win-win pre luxusný dizajn.
 • Červené, modré, modré a žlté farby sa nezapadli do zabudnutia.
 • Aj tlmené odtiene, požičiavané v prírodnej krajine, sú stále v móde: olivová, zelená, hnedá, stlmená modrá a sivá.
 • Ak sa rozhodnete pre jednu farbu, ukázalo sa, že je to ťažká úloha pre vás, vyberte si všetky svoje obľúbené odtiene pre manikúru naraz. Áno, multi-farebné nechty sú v móde znova. Jeseň-zima však zaviedla jednu dôležitú zmenu tohto trendu: farby by mali byť tlmené a prirodzené.

Monochromatický povlak zostáva v móde

Hitom sezóny je viacfarebná manikúra s matným vrchom. Dávajte pozor! Všetky vybrané farby by mali byť navzájom harmonicky kombinované.

Antitrandy

Zameranie sa na prirodzenosť manikúry nie je ťažké uhádnuť, ktoré trendy v nechtovom umení sú zahrnuté do zoznamu protismerov. Ale len v prípade, povieme o tom, aby sme chránili čitateľov pred módnymi poruchami:

 • neónové farby;
 • topánky pointe, „mačacie klince“ a štvorcové na dlhých nechtoch;
 • 3-D aplikácie;
 • dekorácia na prikrytie;
 • kamienky pokrývajúce celý povrch nechtov.

Hlavné trendy

\ t

Zlato

Manikúra jeseň-zima 2018-2019 určuje trend zlatých akcentov v dizajne. Majstri nail art jednoducho milujú zriediť obvyklý kovový dizajndetaily. Používajú zlatý lak na vytvorenie elegantných vzorov na hladkom povrchu, veľkolepých kamienkoch, fóliách, práškových a zrkadlových doskách. Každá z týchto možností môže byť luxusnou ozdobou vášho nechtíka v tejto sezóne.

Roztomilé nechtové umenie pomocou zlatej fólie

Na slávnostný dizajn sa môže použiť úžasný náter z trblietavých glitrov všetkých nechtových platní. Chic, lesk, krása!

Mačacie oko

Tajomné modulácie dvoch farieb pevne stanovili svoje pozície medzi hlavnými trendmi manikúry. Táto neuveriteľná technika okamžite získala srdcia módy kvôli svojej jednoduchosti tvorby a veľkolepému vzhľadu.

Manikúra oka mačiek

Pre takýto dizajn sú najvhodnejšie bordó, modré, zelené a hnedé odtiene.

Minimalizmus

Podporuje tendenciu stručnej a skromnej manikúry pre dizajn tejto sezóny v štýle minimalizmu. To je najlepší spôsob, ako spojiť jednoduchosť a štýl.

Jemné kresby

Možnosti takejto manikúry sú veľmi rôznorodé. To môže byť elegantné geometrické pruhy a body na nechty alebo stručné kresby. Menej dekorácie - viac chuti!

Manikúra v štýle minimalizmu

Minimalizmus však nevylučuje prítomnosť svetlých šperkov v manikúre. V tejto sezóne sa stal priateľom s trblietkami, kamienkami, kovovými pruhmi a konfetami. Hlavnou vecou je pamätať na zmysel pre proporcie a používať dekor len ako akcenty, aby sa nepokazilaHlavnou myšlienkou minimalizmu je stručnosť.

Objem a textúra

Jednoduchým spôsobom, ako pridať k manikúre kreativitu a originalitu, je prepojenie rôznych textúr s jej tvorbou.

Účinok "mačacieho oka" s objemovým prelamovaným vzorom

Takže matný vrch bude vždy dobrý nápad na útulnú jesennú alebo zimnú manikúru. Všimnite si zaujímavú kombináciu lesklého a matného povlaku - je to veľmi módne!

Zaujímavé: Manikúra v hnedých tónoch

Existuje niekoľko spôsobov, ako pridať dizajnu atraktívnu textúru. K tomu môžete použiť prášok na klince, akrylové modelovanie a trojrozmerné kresby.

Nahá nálada

Najuniverzálnejšia a najpraktickejšia manikúra, môžeme správne rozpoznať nude dizajn. Béžové, svetlé lila, broskyňové a vanilkové odtiene sú ideálne pre jeho realizáciu.

Pokrytie rôznych farieb a textúr pomáha dosiahnuť objem

Môže to byť lakonický monochromatický povlak alebo kombinácia s miernym dekorom. Elegantné vzory alebo geometrické motívy sú perfektne kombinované s nude lakom.

Zaujímavé: Farebná bunda: nápady na dizajn

Ak chcete, aby boli vaše nechty dlhšie a uhladenejšie, prestaňte presne vyberať tento dizajn.

Ombre

Krásna ombre technika sa môže pochváliť tým, že si udržuje vedúcu pozíciu v dizajne manikúry.

Ombre s matnou textúrou

Nové umenie nail ponúka módy, ktoré idú nad rámec jednoduchej kombinácie 2farby: dnes sú v móde zložitejšie gradienty a dokonca aj realizácia dúhy na nechtoch.

Pamätajte si najrelevantnejšie kombinácie odtieňov ombre manikúry a opakujte ich na svojich pazúroch:

 • ružová + lila;
 • žltá + vápno;
 • broskyňa + biela;
 • ružová + transparentná.

Francúzsky dizajn

Francúzi, podobne ako každá klasika, sa nikdy nezmenia. Moderné dámy sa vždy uchýlia k používaniu francúzskej manikúry, keď potrebujú najelegantnejšie nechty.

Neobvyklé a módne francúzske

Trendy vývoja nechtov si vyžadujú, aby módy presahovali tradičnú kombináciu bieleho a béžového vo francúzskom dizajne. Táto technika nevyzerá menej atraktívne s použitím jasných a nasýtených tmavých odtieňov.

Ďalšia módna manikúra a alternatíva k službe

Môžete tiež hrať trochu s úsmevom, meniť jeho veľkosť, tvar a umiestnenie na klinec. Akékoľvek trendy experimenty založené na tradičnej bunde sú vítané.

Kresby

Ponáhľame sa, aby sme milovníkov rôznych vzorov na nechty: taký dizajn je teraz na vrchole popularity, a to je veľmi mnohostranný.

Jasné grafické výkresy

Samozrejme, prvé miesto v rebríčkoch skutočných kresieb v manikúre ide do minimalizmu a geometrie.

Vegetatívne motívy s nimi súťažia v obľube a odrážajú sa aj v umení na jeseň-zima.

Páči sa vámnail art?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Elegantné čipky motívy a monogramy vám pomôžu vytvoriť najviac ženský manikúru a vyzerať krásne s ním.

Neobvyklé a módne umenie nail

Samozrejme, nezabudnite na tematické skladby na nechty pre ročné obdobia. Nástup jeseň je vynikajúcim dôvodom na nakreslenie manikúrnych dažďových kvapiek, pádu listov, dáždnikov a abstraktných motívov v červenooranžovom tóne zlatých pórov.

Zaujímavé: Červená manikúra s dizajnom: foto

Rôzne snehové vločky, snehuliaky, mrazivé vzory a pletené motívy trpezlivo čakajú na začiatok zimy, aby sa objavili v celej ich kráse v krásnom dizajne manikúry.

Vymazať

Ak oceníte eleganciu a reprezentatívnosť v manikúre, určite oceníte dôležitosť trenia v nechtovom umení.

Neobvyklá kombinácia efektu rubu a ombre

Táto technika je obzvlášť dôležitá pre chladné obdobie, pretože vyzerá skvele v perleťových a strieborných tónoch typických pre zimný dizajn. Môžete tiež urobiť úžasnú manikúru so zrkadlovým efektom alebo severnými svetlami na nechtoch, pričom základom je tmavá hrana.

Nasýtené odtiene manikúry: trieť, kamienky, kamufláže

Hlavným trendom módnej manikúry pre sezónu jeseň-zima 2018-2019 sú našeČitatelia navrhujú možnosti pre všetky príležitosti. Dúfame, že sa vám tieto skvelé nové položky páčia, a nemôžete čakať na ich stelesnenie na nechtoch.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované12.11.2018Štítky: