Zimné šaty 2019: módne trendy

Šaty - najviac ženský kus oblečenia. Po celé stáročia ženy nosili šaty a miešali srdcia a mysle silnej polovice ľudstva. Dnes je ženskosť v móde. Platba za zimnú sezónu 2019 (módne trendy a fotografie nižšie) je prezentovaná v obrovskej palete strih a farebných paliet v kolekciách módnych domov po celom svete. Pozrime sa, aké šaty si vybrať túto sezónu.

Hlavným trendom je dnes jednoduchosť línií a tvarov, ženskosť, jas, ale nie fantastický štýl miešania.


Textúry a tučné kombinácie

Pokiaľ ide o textúry a tkaniny, stále viac a viac sa uprednostňujú mäkké, lietajúce a tečúce materiály. Môžete tiež nájsť kombináciu textúr, ktoré nie sú na prvý pohľad kombinované, napríklad koža a šifón, vlna a čipky. To všetko sú módne trendy v šatách zimnej sezóny 2019 (fotografie sú uvedené v článku).

Tu sú spoločné trendové línie, ktoré možno vysledovať v modeloch oblečenia úctyhodných metrov módnych domov Európy:

 • Šaty veľmi voľného strihu (boho alebo nadmerné) sú opäť šialene relevantné. Šaty z pletených vlákien, ľanu, prírodného vlákna sú vítané. Rovnako ako hodváb, šifón, bavlna;
 • Príležitostný štýl oblečenia je celkom bežný. Tento odvážny a odvážny, zároveň slobodný a zámerne neopatrný štýl sa vyznačuje mimoriadne uvoľnenou, zrejmou, ale nie nadmernou nedbanlivosťou, ktorá sa považuje za vyjadrenie neformálneho prístupu, často sprvky gýča. Tento štýl umožňuje kombinatoriku častí rôznych štýlov. Napríklad šaty klasického, tichého strihu z roztrhaných džínsov s čipkou;
 • odráža tento trend a ďalší módny trend sezóny zima 2019-2019, pokiaľ ide o šaty (foto v článku). Absolútne jednoduché, bez zbytočných detailov, siluety oblečenia a svetlé, doslova prehnané príslušenstvo. Obojky, brošne, vrecká veľkých a ťažkých materiálov, dokonca aj kožušiny, v hromadách s nimi šperky a tašky, topánky, kompletné s šaty by mali byť hypertrofované a objemné;
 • šaty s vysokým strižným pásom sa stávajú jedným zo základov štýlového dievčenského šatníka. Šaty s takouto líniou môžu byť rovné strihané - pošvy alebo rozšírené na dno. Ich dĺžka bude krátka, je lepšie kombinovať ich s pevnými pančuchami;
 • je možné pridať šaty z lakonického strihu: geometrické pruhy, výšivky v etnickom štýle, vrecká a strapce s asymetriou;
 • skutočné a žiadané ženami módnych šiat s rôznou dĺžkou: skrátená predná časť a chvost vzadu. Môžu byť vybavené modelmi alebo rovnou siluetou v tvare A;
 • Najobľúbenejším trendom sezóny sú vrstvené šaty a kombinácia oblečenia a letných šatiek. Nad jednoduchými, mierne predĺženými šatami s rovnou podlahou môžete nosiť letné šaty s asymetrickou dĺžkou. Okrem toho môžete použiť spodné šaty z šifónu alebo hodvábu a horná časť môže byť vlnená alebo džínsovitáletné šaty.

Toto sú úžasné módne a protichodné trendy v obliekaní v zime v roku 2019 (foto krtkov) dnes možno vidieť na mólach módnych domov. Zdá sa, že všetko je možné. Musíte však šikovne skombinovať nekompatibilné a zabaliť sa v prísnych šatách vpredu a príliš uvoľnený chrbát. Na tento účel je potrebné študovať všetky možné možnosti rezania a aplikácie určitých tkanín a modelov pre rôzne typy tvarov a pre rôzne prípady.

Paleta pre módne šaty

Pokiaľ ide o kombináciu farieb a odtieňov, možno identifikovať tieto jasné smery:

 1. Hlavný trend pri výbere farby oblečenia možno považovať za okamih prechodu na svetlú paletu v kombinácii s hlbokými koňakovými odtieňmi.
 2. Farba zaprášeného cédrového dreva (Dusty Cedar), druh zmesi svetlohnedých a hlbokých vínových odtieňov, v tejto jedinečnej farbe žiari cez dokonalú a ušľachtilú šľachtu. Tento módny odtieň bude skvele vyzerať na šaty z rúšky, semišu, hrubého úpletu.
 3. Zelený pás predstavujú kvety blízke khaki a cyprusovej farbe. Tieto odtiene môžu byť základné a jediné v šatách, alebo v kombinácii s koňakom.
 4. Z odvážnych a odvážnych odtieňov v móde, modrej, tyrkysovej, svetlej a kričiacej, modrej, bohatej, nie skromnej. Ak šaty nie sú monofónne, potom je lepšie kombinovať tieto farby v jednej veci so svetlým odtieňom šedej.
 5. Lila paleta predstavuje v tejto sezóne symbiózu jemne fialovo-fialových odtieňov,tzv. jarný Pantone. Šaty vyrobené v tejto farbe evokujú ľahkú jarnú náladu. Môže to byť šifón, hodváb, dokonca aj pletené modely.
 6. Začiatok sezóny možno považovať za červené šaty, je tichý, tlmený, hlboký, bohatý. Dá sa kombinovať so sivou farbou. Červená je dobrá v doplnkoch, ktoré môžu byť pridané k šatám. Veľmi výnosná verzia transformácie obvyklé sivé alebo hnedé, napríklad šaty bude šatka, taška a pančuchy farby Aurora Red.
 7. Vo výške módnej horčice. Platí pre šaty. Túto farbu môžete kombinovať v šatách so sivou farbou.

Po analýze hlavných módnych trendov v zime v roku 2019 môžeme konštatovať, že tentoraz nie sú určené na nudné šaty a doplnky.

Štýl a príslušenstvo

\ t

Šaty môžu byť doplnené akýmkoľvek doplnkom a nie je ani nutné vydržať oblečenie a dekorácie v rovnakom štýle. Klasické šaty - prípad, ktorý sa nevzdáva svojich pozícií, môžu byť doplnené pouličným štýlom alebo bokhovským príslušenstvom, ktoré je úplne opačné. Trend sezóny medzi detaily, ktoré možno pridať k šatám sú obojky. Tento detail je pôvodne mužský, ale vyberajú ho dizajnéri na ženských šatách. Obojky môžu byť odnímateľné alebo pripojené. Môžu to byť klasické klopy, prelamované, krajkové alebo kožušinové obojky.

Obojky zdobené kameňmi, kamienkami a korálkami sú už dlho milovníkmi módy. Sú relevantné a túto zimu.

Pletenéa pletené oblečenie

\ t

Zima je čas na zahriatie. Pokiaľ ide o šaty, môžete povedať to isté. Stylisti a dizajnéri sa v tomto momente neobišli a ponúkajú ženám módu široký výber pletených a teplých pletených šiat.

Po preštudovaní fotografií z výstav a módnych trendov vo vzťahu k oblečeniu sezóny zimy 2019, môžeme konštatovať, že útulné pletené šaty nie sú podradné popularite k lietajúcim ženským svetlým šatám.

V módnych veľkých pletacích, trojrozmerných modeloch s pohodlnými vysokými goliermi. Medzi vzory možno rozlíšiť vrkôčiky a aran. Pokiaľ ide o siluetu, toto môže byť šaty - sveter v nadmernom štýle alebo šaty na obrázku so širokou kožou alebo dokonca šifónovým pásom.

Ale aj malá pletenina z jemnej prírodnej a mäkkej priadze, ktorá sa používa na vytvorenie šiat, ktoré sa hodia k postave aj vo výške módy.

Rozprávajme oddelene o dĺžke rukávov. Návrhári ponúkajú pre túto sezónu ako šaty s krátkymi rukávmi a dokonca aj bez nich (sundresses na lávkach tejto zimy sú pomerne časté), a s predĺženými rukávmi pokrývajúce prsty. Všeobecne platí, že hlavná myšlienka, že návrhári chcú odovzdať k nám, je hypertrofický vo všetkom. Ak je rukáv - potom celú dĺžku a viac, ak nie je, potom je to celkom až na sundresses šaty. Ako už bolo spomenuté, sezóna zimy 2019 je časom, keď si môžete dovoliť úplne všetko, akýkoľvek model oblečenia a farebnej schémy, fotografie z výstav a módne trendy diskutované vyššie sú úplnetúto myšlienku.

Výber správneho oblečenia

Nestačí len vybrať si módne šaty a uistiť sa, že vyzeráte relevantné, štýlové a krásne. Je veľmi dôležité vybrať model podľa vlastností postavy a správne ho vybaviť.

Tak štíhle a mierne tenké krásy doslova zapadajú do všetkého vyššie uvedeného. Stačí si vybrať správne príslušenstvo, vrchné oblečenie a obuv. Hovorili sme o príslušenstve, a pokiaľ ide o topánky, mal by vyvážiť súbor. Ak je to klasické šaty strih a diskrétne vrchné oblečenie, potom si môžete dovoliť trochu hravý alebo objemný, s nádychom "street" a "tranže" topánky. Ak sú tieto šaty v štýle boho alebo nadrozmerné, mali by byť topánky čisté, ale nie nudné.

Pre krátke a chutné krásy si môžete vybrať šaty - puzdro s dlhým príslušenstvom, ktoré visí od krku po brucho alebo dokonca pod (korálky alebo šatky) a vizuálne ťahá postavu. Tvoria potrebnú vertikálnu čiaru. Môžete nosiť sveter alebo vestu bez rukávov cez šaty, ktoré budú mať rovnakú dĺžku ako šaty. Nie je potrebné upevňovať.

Štýl boho a dohľad je vhodný pre akýkoľvek typ postavy, ale ak existujú chutné formy, potom musíte byť opatrnejší a rozriediť oblečenie obmedzenými zvislými čiarami, ktoré zachovajú rám postavy a vyberú vhodnú obuv s podpätkami.

Skryť črty postavy, ktoré by si dnes nemali všimnúť tí, ktorí sú v tvojom okolí, jednoducho nosením módneho oblečenia. akýkoľvekvýtlačky s geometrií, ktoré vizuálne dokážu redukovať boky, zužujú pás, predlžujú rast dnes v móde. Môžete si jednoducho vybrať správne šaty a byť krásna v zime. Okrem toho nemusí byť úzka, dlhá, môže byť nadrozmerne zvolená vhodnou tlačou.

Veľmi úspešná kombinácia oblečenia s vestou. Toto už bolo spomenuté. Vesta pre akýkoľvek typ postavy ju urobí ešte atraktívnejšou. To môže byť v tóne šaty alebo kontrastný odtieň.

Pletené šaty s prírodným kožušinovým golierom budú vyzerať veľmi ženské a štýlové.

Fotku z viacerých módnych prehliadok z kolekcie zimných dresov 2019 si môžete preštudovať, aby ste lepšie porozumeli trendom tejto sezóny.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané11/10/2018Štítky: