Zimné bundy s kožušinou 2019

Dámske spodné bundy s kožušinou sú v zime najžiadanejším vrchným oblečením. Prečo? Je to veľmi jednoduché. Sú považované za najteplejšie a tiež vyrobené v rôznych štýloch, čo umožňuje každej žene módy vybrať si vlastný štýl.

Tento rok mnohí svetoví dizajnéri pracovali na vytvorení zaujímavých a niekedy aj unikátnych modelov bundy. Najzreteľnejšie sú zastúpené v zbierkach Add, Bea Yuk Mia, Kostým National, Duvetica, Belstaff, Adidas, Burberri, Odri a mnoho ďalších. Na fotografii sú zobrazené zaujímavé novinky z výstav „Jeseň-zima 2018-2019“.


Mnohí veria, že zimné kožené bundy s kožušinou sú športovejšie. Ale módni odborníci hovoria, že tento rok, moderné ženy módy boli ponúknuté veľa štýlov a modelov, ktoré úplne obrátiť myseľ o tomto type oblečenia.

Aby sme vám uľahčili prácu s módnymi trendmi, zozbierali sme bundy TOP-5 down, ktoré vám pomôžu vytvoriť štýlový zimný luk, vrátane:

 • Krátke bundy.
 • Asymetrické.
 • Predĺžené.
 • Šport a klasika.
 • Romantický a ženský.

Zaujímavé: Bundy z roku 2019: novinky a trendy

Ktoré plnivo sa používa na spodné bundy?

Pred zvážením najrelevantnejších a najzaujímavejších modelov tohto vrchného odevu je potrebné zistiť, ktorý výplň sa v nich používa a ktorý je lepší?

Perie a páperie

\ t

Toto plnivo bolo jedným z prvých, ktoré sa používali na spodné bundy (vlastne odtiaľtopomenovať). Podobné obaly sa používajú v moderných modeloch, ale sú oveľa drahšie ako syntetické možnosti.

Pooh je najteplejším plnivom pre zimné bundy

Okrem toho, takéto spodné bundy sa ťažko umývajú, musíte sa uistiť, že sa nestratia a časom môžu začať vyliezť perie. Ale aj napriek tomu sú dole a perie najteplejším výplňou, ktorý sa zahreje aj v tých najťažších mrazoch.

Zaujímavé : Módne zimné pusinky 2018-2019

Sintepon

Umelý a veľmi ľahký materiál a na jeho zohriatie je potrebné veľké množstvo materiálu, a preto sú syntetické čalúnené bundy také objemné.

Výrobcovia tvrdia, že je to veľmi teplé plnivo, ale aby som bol úprimný, pri teplote nižšej ako -7 sa v ňom zmrazuje.

Medzi výhodami čalúneného polyesteru patrí jeho nízka cena, a preto sú tieto spodné bundy dostupné všetkým.

Štýlové a praktické štýly na polstrovanom polyestere

Zaujímavé : Kabát s kožušinovým obojkom: módne štýly

Holofiber

Ide o relatívne nový typ plniva, ktorý je oveľa teplejší ako syntetický zimovník. V takejto bunde sa budete cítiť pohodlne aj pri -15 stupňoch. Ako súčasť takéhoto plniva je silikón, a preto na dotyk je bunda mäkká a mierne pružná.

Thinsulate

Toto je pravdepodobne „najvzácnejší vták“, ktorý sa nachádza v domácich obchodoch. Ak si myslíte, povesti, potom tento materiálNASA určená špeciálne pre astronautov. Z jeho vlastností je možné poznamenať, že je ľahší ako holofiber, ale občas teplejší. Je to pohodlné aj pri najťažších ruských mrazoch. Ale náklady na takýto "zázrak materiálu" vás prekvapia.

Módne obrázky 2019

Praktické a originálne spodné bundy

Módne dámske spodné čalúnené kabáty s kožušinou, prezentované v kolekciách módnych domov, budú skutočným nálezom pre dievčatá, ktoré si cenia pohodlie a komfort. Koniec koncov, módne zimné bundy budú schopné zapôsobiť svojou rozmanitosťou, farbou, strihom a dekorom.

Rôzne modely modelov

S cieľom „ozdobiť“ šedý každodenný život dizajnéri odporúčajú nákup vrchného oblečenia v jasných farbách. Tieto farby budú v tejto sezóne módne:

 • Ružová.
 • Orange.
 • Žltá.
 • Snehulienka.
 • Červená.
 • Modrá.
 • Crimson.
 • Tyrkysová.

Napriek takejto popularite šťavnatých odtieňov tichšie farby nestrácajú svoju popularitu:

 • Čierna.
 • Béžová.
 • Brown.
 • Modrá.
 • Zelená.
 • Burgundsko.
 • Violet.
 • Sivá.

Venujte pozornosť! Ak je ťažké rozhodnúť sa o jasnejšej farbe, môžete si vybrať štandardnú bundu v štandardných farbách a použiť ako svetlý prvok klobúk neobvyklého odtieňa.

Zamerajte sa na jasný strop

Aká je vaša bunda?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Športové bundy

Tohtoročným trendom sú športové bundy, pretože sú ideálne na zimné prechádzky, šport. Pre aktívne dievčatá sa hodia krátke bundy alebo dlhé až stredné stehno. Takéto modely spodných poťahov vyzerajú skvele s bežnými džínsy alebo športové nohavice.

Upozornenie! Takýto tandem by bol vhodný pre dievčatá a ženy akéhokoľvek veku, bez ohľadu na ich fyzickú podobu.

Ako dekoratívne prvky sa môžu použiť športové pruhy, kapucne so srsťou zo striebornej líšky, rôzne vložky, nity, zipsy.

Klasické a romantické spodné bundy

Ak dávate prednosť klasickejšiemu štýlu, potom je v obchode niekoľko zaujímavých variantov dámskeho vrchného oblečenia. V mnohých zimných kolekciách sa nachádzali jemné a svetlé bundy s nasadenou a rozšírenou siluetou.

V týchto modeloch je dekoratívny lem minimalizovaný. Toto riešenie umožnilo dosiahnuť špeciálnu eleganciu spodných bund. Napríklad biely spodný plášť s nasadeným alebo rovným strihom môže byť s mývalou srsťou na kapucni alebo malým koženým opaskom, ktorý zvýrazňuje pás.

Venujte pozornosť! Tento rok sú obľúbené „spodné šaty“ s rozšíreným dnom. Súčasné trendy naznačujú nosenie s vysokými podpätkami.

Zaujímavé : Rifľové bundy s kožušinou 2018-2019

Objemné spodné bundy s asymetriou

Takéto modely sú ideálne pre dievčatá, ktoré sa neboja experimentovať a milujú byť centrom pozornosti. Návrhári ponúkajú módne nadrozmerné fúkané bundy. Sú veľmi pohodlné a nebránia pohybu, a preto sú ideálne pre dievčatá, ktoré vedú aktívny životný štýl. Bundy z kukly a deky dokonale demonštrujú také populárne vrstvenie, objem, nezvyčajné strihy.

Venujte pozornosť! Takéto modely sú kontraindikované pre dievčatá krátkeho vzrastu a zakrivené formy, pretože nadrozmerný plášť zvýrazní chyby na obrázku.

Je možné nosiť také vrchné odevy s objemnými viečkami, pletenými svetrami, jednoduchými džínsami, voľnými šatami, ale v tomto prípade by sa malo vyhnúť vysokým topánkam.

Ide o zimné dámske bundy s kožušinou, ktoré sú relevantné v rokoch 2018-2019 (pozri foto). Dúfame, že teraz nebudete mať žiadne problémy s výberom nového vrchného ošatenia pre toto obdobie. Prajeme Vám dobré nákupy!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09.12.2018Štítky: