Módna kombinácia s koženou sukňou

Kožená sukňa je dnes považovaná za najmodernejší prvok dámskeho šatníka, ktorý sa dá nosiť s takmer všetkým: či už ide o veci, ktoré sú navrhnuté v klasickom štýle alebo v športe. A tak, aby ste to videli sami, v článku sme uviedli niekoľko príkladov štýlových odevov, založených na rôznych štýloch kožených sukní.


Skutočné modely

Kožená sukňa sa stala doslova reálnym hitom v roku 2019. Preto dizajnéri moderných žien módy, okrem produktov základného strihu, ponúkajú aj iné, nie menej originálne štýly. Patria sem nasledujúce produkty.

 • Ultrashort.Mini sukne s rovným alebo osadeným strihom na vysokom strihu pomáhajú vizuálne zdôrazniť líniu pásu, ako aj demonštrovať krásu a štíhlosť nôh. Nosenie takého dna je nevyhnutné pri uzavretých veciach, ako sú svetre a ponožky. Je potrebné sa vyhnúť výrobkom s hlbokým výstrihom, pretože obraz ako celok sa ukáže byť vulgárny a vzdorujúci. To isté platí aj pre topánky. Topánky a topánky na podpätku budú vyzerať veľkolepé s minisukňami. Ale topánky a vysoké topánky by mali byť nosené s midi dĺžka oblečenie.

Možnosti pre štíhle módy

 • Zvonček.Rozšírená sukňa s predĺženým dnom je ideálna pre majiteľov sviežich proporcií, pretože pomáha vizuálne zamaskovať šikmé boky a zužovať pás. Takéto sukne by sa mali kombinovať s ľahkým zvrškom, napríklad blúzkami alebo košele. Pokiaľ ide o objemné svetre, v tomtoAk sú, len tenké dievčatá si ich môžu dovoliť.

 • Dlhé maxi.Skirt členok-dĺžka a nižšia sú považované za skutočný trend v nadchádzajúcej sezóne. Môže to byť jednoduché prevedenie montovaného strihu, alebo viac originálnych výrobkov vo forme vreckových štýlov. Okrem toho sú často zdobené širokými opaskami alebo zozbierané na žuvačku, vďaka čomu je celý dôraz zameraný priamo na pás. Jedinou nevýhodou kožené maxi sukne je ich objemnosť a schopnosť vážiť obraz. V tomto ohľade, aby sa vyrovnala silueta, vrch by mal byť zvolený čo najľahšie vo forme vrchu, namontovaného mostíka alebo blúzky.

 • Ceruzka . Kožená sukňa s vysokým strihom a zúžená na spodnú časť strihu je jednou z najviac nositeľných možností. V skutočnosti, v závislosti na vybranom vrchole, je tento štýl vhodný na vytváranie každodenných i kancelárskych alebo dokonca večerných lukov. V dôsledku toho môže byť taká sukňa nosená ako duet, ako s objemnými svetrami, tak aj so sofistikovanými čipkovými blúzkami alebo košele.

 • Skladané . Neformálne kožené sukne s množstvom záhybov a dôrazom na pás v tomto roku budú najmodernejšie. Môžete ich nosiť s čímkoľvek, vrátane hypertrofovaného volumetrického vrcholu. Pokiaľ ide o topánky, neexistujú žiadne obmedzenia. Ale podľa názoru stylistov, skladaná kožená sukňa vyzerá najvýhodnejšie s vysokými podpätkami alebo topánkami s hrubými topánkami.podošva traktora.

 • Na zápach.Originálny štýl, ktorý pomáha vytvárať štýlový a sexy obraz. Je možné nosiť také dno, ako je to u objemných vecí, a tvaroviek, napríklad košele alebo golf.

 • Trapezium.​​Tesne priliehajúci horný a mierne rozšírený lem sú hlavnými charakteristikami koženej lichobežníkovej sukne, ktoré pomáhajú vizuálne upraviť siluetu a tým skryť vady postavy. Je lepšie kombinovať lichobežníkový štýl s nasadeným vrchom vo forme vrchov alebo golfu, ale ak chcete, môžete tiež pridať vzduchové blúzky alebo svetre z jemnej čipky.

Zaujímavé:Kožená sukňa-a-line: vyberieme luku

Dôležité! Stylisti odporúčajú nosiť sofistikované topánky na vysokom podpätku s koženou sukňou, ale ak je to žiaduce, môžu byť kombinované s baletnými bytmi, mokasínami alebo dokonca hypertrofovanými teniskami.

Top 10 módnych obrázkov s koženou sukňou

Kožená sukňa je tak všestranná, že ju môžete nosiť s takmer všetkými vecami, ktoré sú relevantné v roku 2019, čím sa vytvárajú štýlové, výnimočné, a čo je najdôležitejšie, nezabudnuteľné luky. Nižšie uvádzame niekoľko príkladov takýchto kombinácií.

 • Stredne dlhá sukňa A-line s gombíkovým uzáverom môže byť kombinovaná nielen s bundami a klasickou košeľou, ale aj so štýlovými bielymi teniskami a prostým alebo potlačeným tričkom. Ako fináleZdvih je laková spojka alebo vrecko na slamu.

 • Bordová kožená sukňa-bell midi dĺžka so svetlou bielou košeľou z tenkej priesvitnej viskózy alebo hodvábu sa stane jasným bodom v nudnom kancelárskom obliekaní. Takýto luk môže byť doplnený o spojku v tóne dole, ako aj s monofónnymi alebo potlačenými topánkami na päte.

 • Dlhá kožená sukňa je ideálnym základom pre večerné oblečenie. Milovníci diskrétnych rozhodnutí môžu dať prednosť červenej skladanej sukni na podlahu a zlatú blúzku bez rukávov. Luky s čiernou sukňou zdobené vysokou bočnou štrbinou a širokým pásovým prízvukom určite oslovia priaznivcov viac otvorených odevov. Vrchol je lepšie vybrať aj otvorený. Vhodná by bola blúzka v tóne dole, zdobená výstrihom alebo priesvitnými vložkami.

 • Vrchol módnych trendov tejto sezóny je však obsadený celkovým lukom, ktorý možno vytvoriť v duete s koženou sukňou. Do tohto obrazu sa úspešne zmestí ľahká priesvitná blúzka alebo jumper, predĺžená zvonová sukňa alebo vôňa a vysoké topánky so špičkou špičky.

 • Myšlienka, s ktorou môžete nosiť červenú lakovanú ceruzkovú sukňu v každodennom živote, sme si požičali z Rihanny. Na fotografii nižšie vidíte, že ju spevák doplnil jednoduchým bavlneným tričkom a džínsovým výkopom s ozdobou malého okraja. Topánky Ree tiež zdvihli najtajnejšie vo forme čiernych klasických bodcov.

 • Svetlo béžováStredne dlhá sukňa s rovným strihom môže byť vynikajúcim základom pre vytvorenie štýlového jarného luku. Ako vrch, môžete použiť potlačené tričko, napríklad v páse alebo tenký orezaný mliečny sveter. Topánky sú vhodné pre každého. Vhodné budú béžové topánky s podpätkami a praktickými mokasínami alebo dokonca teniskami.

 • Krátka trapézová kožená sukňa zo žltej farby môže byť skutočným vrcholom večerného oblečenia. Čierna hodvábna blúzka s malými jemnými vložkami z tylu, ako aj lakované vysoké topánky s prackami, ktoré ju dopĺňajú.

 • Čiernu ceruzkovú sukňu s asymetrickým strihom a nízkym výstrihom umiestneným v prednom centre je možné úspešne vstúpiť do kancelárskeho luku. Človek musí mať len bielu alebo červenú blúzku a topánky na vysokom podpätku.

Čo kombinujete s koženou sukňou?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Ďalšou rovnako originálnou verziou, ktorá sa môže nosiť v nadchádzajúcom prameni, je duet koženej sukne a džínsové košele. Dno môže byť akejkoľvek farby, ale sukňa je jasne modrá.

Vynikajúci obrázok

 • Milovníci kreatívnych riešení určiteBude sa vám páčiť luk, ktorý je založený na koženej podlhovastej zelenej sukni rovného strihu a tmavom slivko-farebnom golfu. Topánky sú tu tiež lepšie vybrať si nezvyčajné, napríklad topánky so šnúrkami na masívnom podpätku a vysokou platformou.

Zaujímavé:Módne sukne s vysokým pásom 2019

Niekoľko odporúčaní od stylistov

Hoci kožená sukňa je považovaná za módny prvok ženského šatníka, ktorý sa ľahko kombinuje s väčšinou vecí, napriek tomu, že hotový luk je štýlový a elegantný, je dôležité nezabúdať na nasledujúce tipy našich stylistov.

 • S koženou sukňou by ste mali kombinovať najjednoduchší vrch s diskrétnym a stručným dizajnom. Ale výrobky, bohato zdobené kamienkami a flitrami, dodajú obrazu nejaký rozruch.

 • Kožený úplet je skutočnou značkou. Obraz by mal obsahovať iba jeden prvok kože.

 • Napriek skutočnosti, že hlavnou tendenciou roku 2019 je potlač leopardov, je lepšie nenosiť takúto špičku krátkou koženou sukňou.

 • Venujte pozornosť jednoduchým štýlom sukní, pretože je pre nich oveľa jednoduchšie vybrať si top.

Zaujímavé:Sukne s gombíkmi: štýlový trend 2019

Ako môžete vidieť na fotografických príkladoch v článku, môžete nosiť koženú sukňu s takmer všetkým a dokonca aj teniskami. Je len potrebné pristupovať k veci tvorivo a berúc do úvahy rady našich stylistov, aby bol štýlový a módnynastavený.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/20/2019Štítky: