Jeans - 2019: hlavné trendy sezóny

Džínsy sú už dlho hlavným prvkom ženského šatníka, ktorý nielenže nestráca svoj význam, ale zostáva aj na vrchole módnych trendov v roku 2019. Popri svojej praktickosti sa džínsové nohavice harmonicky hodia do akéhokoľvek štýlu oblečenia a zároveň vytvárajú módny a ženský luk. Preto Vám odporúčame, aby ste študovali najnovšie „džínsové“ trendy a spoznali najmodernejšie štýly sezóny, ktoré sú uvedené ďalej v článku.

Venujte pozornosť trendom

V tejto sezóne dizajnéri urobili všetko, čo je v ich silách, a okrem klasického dizajnu prezentovali vo svojich zbierkach svetlé džínsy s dosť nezvyčajným a chytľavým dizajnom. Medzi nimi sme si vybrali najmodernejšie modely, ktoré budú v roku 2019 najdôležitejšie.

Prečítajte si viac tu:https://odezhda.guru/dzhinsy/dlya-devushek/465-modnye-zhenskie


Klasické alebo módne nové položky - aké džínsy si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Varenki.Vzdialené 80. roky sú na svetových pódiách, vrátane „varených“ džínsov. Môžu to byť nohavice, vyrobené v klasickej šedo-modrej farbe a viacfarebné výrobky. Okrem toho nie je vôbec nevyhnutné, aby boli džínsy úplne „varené“, pretože sú povolené alen ich čiastočné sfarbenie, ktoré vo výrobku bude slúžiť ako dekor.

Zaujímavé! Aby bolo možné získať také módne varenkami, nie je nutné ich kupovať v drahých obchodoch. Vezmite si staré džínsy a použite starú „staromódnu“ metódu tým, že ich strávite v bielidle.

Zaujímavé : Módne džínsy pre rok 2018 - fotografie štýlových obrázkov

 • S okrajmi.Dnes sa stala jedným z hlavných trendov, ktoré by v roku 2019 mali byť prítomné na takmer všetkých veciach, vrátane džínsov. V tomto prípade, okrem malého prízvuku v spodnej časti nohy, môže byť okraj aj plnohodnotnou dekoráciou celého výrobku. Pozoruhodným príkladom tohto dizajnu bola zbierka džínsov z Detachér, v ktorej je bočný šev nohavíc ozdobený dlhým lemom.

 • S náplasťovými vreckami . Ďalším prvkom výzdoby, ktorý sa nám vrátil aj z minulosti. Môžu byť umiestnené ako za, tak aj na bokoch alebo holeniach, aby boli s ventilom alebo bez neho. Hlavná vec je veľkosť. Musia byť objemné a dokonca aj vo vzťahu k celkovému štýlu výrobku, ktorý je trochu hypertrofovaný.

Zmena na náplasťové vrecká

 • Kombinované.Kombinácia denimu s inými tkaninami rôznych farieb a textúr je jednou z najobľúbenejších techník dizajnu. Súčasne môžu byť kombinácie veľmi rozdielne, začínajúc od toho istého džínsoviny len v inom odtieni a končia kožou alebo semišom.handričkou. Samotné vložky môžu byť buď malé vo forme náplastí, alebo plnohodnotné rezané prvky vo forme pruhov na nohách.

Látková kombinácia: Alexander Wang

Dôležité! Nová sezóna bola kombináciou džínsov od firmy Alexander Wang, v ktorej je vrch vyrobený zo šedej džínsoviny a spodnej časti tenkej kože. To vytvára efekt denimových šortiek nosených cez legíny.

 • S otvormi a odieraním . A tu sú len všetky nedokonalosti, ktoré boli predtým považované za znak zlého tónu sa stali hlavnou výzdobou džínsov. V móde absolútne všetky "defekty", od malých oderov a končiace veľkými otvormi pozdĺž celej nohy.

Zaujímavé : Módne džínsy - príklady z hviezd

 • S výkresom . Ani jedna zimná sezóna sa nezaobíde bez floristických motívov v oblečení a súčasná nie je výnimkou. Jediný rozdiel je, že v roku 2018 začali s touto potlačou zdobiť džínsové nohavice. Všeobecne sú výkresy v tomto prípade umiestnené v spodnej časti nohy vo forme čepelí trávy, kvetov a stromov. Nájdete tu aj celé umelecké obrazy v podobe horskej krajiny a starých talianskych ulíc.

 • S manžetami a manžetami . Módna technika, ktorá sa používa ako obyčajné dievčatá a pokročilé štýl ikon. Dvere sa vyrábajú hlavne na tesných džínsoch, milencoch alebo na rovnom strihu. Avšak, v súčasnej sezóne, stylisti navrhli zdobenie výrobkov so šípkami tak široko.

 • Skrátené.Tieto modely v trende nie sú prvou sezónou a podľa prognóz módnych skeptikov budú relevantné na jar 2019. Tento efekt sa dosahuje na džínsoch, a to nielen vďaka vlastnostiam strihu, ale aj dverám.

Štýlové orezané džínsy

 • Z neobvyklých materiálov . Ďalšou inováciou, ktorú dizajnéri použili pri výrobe džínsov. Vo svojich zbierkach začali používať úplne iné materiály, ktoré nemajú nič spoločné s džínsom. Väčšinou ide o látky napodobňujúce farbenie zvierat, ako aj s kovovým povlakom.

Rifle s potlačou zvierat

Zaujímavé : Rifľové bundy s kožušinou - jesenný trend 2018

 • S vysokým pásom.Výrobky so stredným a vysokým pristátím sú na vrchole popularity niekoľko sezón v rade. V tomto roku stylisti odporúčajú obrátiť svoju pozornosť na modely v tmavomodrej farbe, v ktorých je ako dekor prítomný len pás.

Zaujímavé : Pletené výrobky 2018-2019: módne trendy

 • S neštandardným strihom . Ďalšou novinkou, ktorá doslova „vybuchla“ posledné vystúpenia. Džíny sa v tomto prípade skladajú z dvoch častí. Napríklad Alexander Wang navrhol nosiť džínsy s imitáciou košele zviazanej na chrbte, ale Au Jour Le Jour vytvoril chudé džínsy v grafitových farbách s krátkou sukňou na sebe.

Rifle s imitáciou košele Alexander Wang

 • Chojné množstvo dekorácie . Ani jedna výstava slávnych značiek zlyhala bez džínsových modelov zdobených flitrami, retiazkami, korálkami, nášivkami a výšivkami. Ale každé x iné doplnili svoje džínsové modely o elegantnú výšivku z lurexovej nite, ako aj tvarovaný drahokamový displej, ktorý umožňuje použitie takýchto výrobkov ako spodnej časti večerného oblečenia.

 • S rozsiahlym obmedzením . Džínsy sa rozprestierali z boku, ako aj príliš široká paláca, doslova „vnikla“ na módny podstavec a stala sa hlavným trendom nadchádzajúceho 2019. Pokiaľ ide o štýl, môže to byť absolútne čokoľvek. Hlavná vec v tomto prípade je, že džínsy sú veľmi dlhé a úplne pokrývajú topánky.

Skutočné štýly

Ako je možné vidieť na fotografii uvedenej v našom článku, takmer všetky štýly ženských džínsov, ktoré boli v minulosti v trende, budú tiež v móde v nadchádzajúcom roku 2019.


 • Classic . Rovné džínsy sú základnou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z štýlu. Môžu byť, ako s jednoduchým dizajnom, as rôznymi ornamentami. Pokiaľ ide o dĺžku, neexistujú žiadne obmedzenia.

Rovné džínsy - klasika žánru

 • IOM.Napriek tomu, že tento štýl nevyhovoval všetkým, dizajnéri veria, že tento konkrétny model je schopný zdôrazniť chutné formy ženskej postavy.

mama džínsy

Dôležité! Skinny postupne stráca svoju popularitu s časom,dávať cestu k rozšíreným džínsy.

 • Culottes . Široké orezané nohavice dnes prešli do „sveta džínsov“. Stylisti odporúčajú nosiť tieto výrobky hlavne s jednoduchým vrchom v podobe bielej košele alebo trička. A topánky na vysokom podpätku a svetlé doplnky pomôžu pridať k tomuto oblečeniu poznámky sexuality.

Zaujímavé : Módne nohavice pre rok 2018 - s ktorými je možné nosiť

 • Priateľov . Nenechajte sa ponáhľať ladiť v "ďaleko box", pretože tento konkrétny štýl džínsy budú najobľúbenejšie v nadchádzajúcom 2019. Môžu mať absolútne jednoduchý dizajn a byť zdobené manžety alebo odieraním.

 • „Potrubia“.Toto je originálna a nezvyčajná verzia, ktorú ponúkli stylisti pre moderné dievčatá. V trende sú väčšinou ultra-dlhé výrobky, ktoré doslova ťahajú pozdĺž podlahy. Nemali by ste sa však vzdať a skrátiť modely, ktoré sa harmonicky hodia, a to aj v kancelárskom luku.

Módny vzhľad s džínsovým "štýlom"

Módne trendy v roku 2019 v segmente dámskych džínsov sú tak rozmanité, že módy majú veľa možností. A pri pohľade na fotografie s príkladmi najrelevantnejších štýlov to vidíte sami.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11.13.2018Štítky: