Fox chvost ostrihanie: foto

Rezanie líšok chvosta cez stredné vlasy je trendy riešenie, ktoré má mnoho výhod. O nich, rovnako ako o tom, kto vyhovuje takému štýlovému účesu, sa dozviete z nášho článku. Pekný bonus! Tiež vám povieme o najmodernejších možnostiach stylingu a spôsoboch, ako môžete experimentovať s obrázkom.

Čo je podstatou

Ak snívate o krásnych vlasoch strednej dĺžky, nie bez hrozienok, je nepravdepodobné, že vás banálny priamy strih prekvapí. Ďalšia vec je trojuholníkový okraj vlasov, ktorý vďačí za svoj názov podobnosti s chvostom líšky.

Charakteristické rysy ostrihania líšok

Je pozoruhodné, že hlavná dĺžka vlasov je zachovaná a iba bočné pramene podliehajú úprave.

Módny účes "Fox tail"

Kaderník vám môže ponúknuť 2 spôsoby, ako dosiahnuť takýto veľkolepý výsledok. Prvým bude spracovanie hrotov a druhé odstupňovanie vlasov v niekoľkých vrstvách - kaskáda s trojuholníkovým zostupom.

Cascade Fox Tail

Doplnenie akéhokoľvek spôsobu strihania tenkou čiarou bude takmer vždy skvelá myšlienka - tento trik vám umožní rýchlo a bez námahy štýl vašich vlasov, pretože aj po prirodzenom vysušení sa špičky dostanú správnym smerom. A ak kaderník vykonáva účes s horúcimi nožnicami, pomôže vám to zabudnúť na rozdelené konce vlasov.

Tieto fotografie ukazujú pohľad zozadu a spredu na líšku.chvost na strednej srsti. Je pravda, že nemôžu plne vyjadriť svoju krásu a jedinečnosť.

Toto video tiež živo demonštruje krásu tohto nádherného strihu.


Výhody

 • Vieme, že to, čo funguje, môže byť pestovanie drahých centimetrov dĺžky a ako zložité je s nimi zdieľať. Foxtail vás neodsúdi k takej múke, ktorú si vyberiete, ale jednoducho vám umožní pridať vysoko strihaný účes a vykonať zmeny v obraze.
 • Aby vlasy ostali bezchybne, nebudete potrebovať viac úsilia. Správny tvar ostrihania a vytvorený objem prirodzene vytvára zdobenú siluetu.

 • Foxtail nevyžaduje časté návštevy salónu - raz za 2 - 3 mesiace bude stačiť na udržanie požadovaného tvaru.
 • Takýto účes je skvelý spôsob, ako vyniknúť a vytvoriť jedinečný vzhľad.

Venujte pozornosť! Na rozdiel od zásluh existuje jedna nevýhoda. Faktom je, že stredné vlasy s týmto dizajnom vytvárajú problémy s tvorbou účesov. Ak chcete vrkočiť prámik alebo zväzok, jednotlivé krátke pramene sa zradne vytrhnú.

Zaujímavé : Štýlová čiapka na vlasy: foto

Vyhovuje mi

 • Na sviežich, zdravých a hrubých vlasoch pod ramenami vyzerá tento účes vždy úžasne. Preto, ak máte také šťastie, môžete sa bezpečne rozhodnúť pre také štýlové zmeny.
 • Ak sú vlasy príliš hrubé aťažká, je to nejednoznačná výhoda, pretože im chýba ľahkosť a vzdušnosť. Strih fox chvost pomôže dosiahnuť požadovaný účinok.

 • Priame vlasy sú ideálnym základom na vytvorenie trojuholníkového strihu. To je táto štruktúra umožní preukázať účinnosť účesu. Krásny výsledok je možné získať na mierne zvlnených vlasoch.

 • Ak ste konfrontovaní s nedorozumením kaderníka vo forme neúspešného sfarbenia alebo sa chcete rozlúčiť so štiepením alebo spálením tipov štýlovým spôsobom, potom môže byť váš Fox spása.
 • Zriedkavý účes sa môže pochváliť kompatibilitou s akýmkoľvek tvarom tváre a líška má takú výhodu. Najmä s touto možnosťou, dievčatá s trojuholníkové alebo kolo tvár vyhrať. Babes s mierne pretiahnutou oválnou tvárou sa odporúča vykonávať účes s rany, a obdĺžnikové alebo štvorcové obrysy - argument v prospech asymetrie.

"Fox tail" s ofinou

„Fox tail“ s asymetriou

Kto sa nehodí

Foxtail je schopný hrať krutý vtip s majiteľmi vzácnych a tenkých vlasov, pretože stratia ešte drahší objem. Pre tieto dievčatá, kaskádové zrážky bude skutočný nález. Ak však vlasy nie sú príliš tenké, je možné vytvoriť taký úžasný účes s hladkým trojuholníkom v spodnej časti a jednoduchým orezaním špičiek.

Takáto ostrihanie rozhodne nie je vhodné pre ženy módy s veľmi aktívnymi kučerami. akak sú vaše pramene veľmi kučeravé, potom je žiaduce dosiahnuť požadovaný efekt líšky, a to tak v strihu, ako aj v štýle.

Zaujímavé : Haircut Rhapsody: foto

Možnosti

 • Kaskáda líšok, ako je uvedené na obrázku nižšie, je možná na stredných aj dlhých vlasoch. Jeho čip v pompere a objeme, ktorý je zobrazený hlavne v prednej časti, ako aj vo vylepšení vzadu. Toto je štýlová kombinácia 2 módnych technikov, čo zaručuje efektívny a moderný obraz. Okrem toho, vlasy po takomto dizajne sa líšia poslušnosťou a ľahkosťou stylingu.

Zaujímavé! Hrubé vlasy v takomto účese zvyčajne vyžadujú dodatočné odstupňovanie a ukladanie špičiek, ale tenké vlasy získajú potrebnú pompézu s presne ohraničeným okrajom.

 • Pre účes "Fox Fox" odporúčame, aby ste venovali pozornosť ženám módy s hladinou vlasov mierne pod ramenami. Tvorba technológie začína spredu ramennými popruhmi, po ktorých nasleduje predĺženie. V tomto účese môže byť trojuholník jasný a hladký.

Ktoré tresky sú vhodné

Foxtail je najčastejšie rezaný bez tresku, ale nová sezóna urobila vlastné úpravy. V roku 2019, v trende, akékoľvek rany ako doplnok k takmer všetky ostrihať. Preto si môžete vybrať možnosť, ktorá vyhovuje vášmu vzhľadu.

Priamy dlhý tresk dáva obraz elegancie a tajomstva, a tiež robí oči výraznejšie. Úžasne kombinované s takýmto účesom treskyako oblúk - vytvára skutočne romantický a jemný luk. Šikmý okraj sa zvyčajne stáva prirodzeným začiatkom kaskády.

Zaujímavé : Štýlové šikmé rany: foto

A čo sfarbenie?

Módne farbenie pomôže vytvoriť účes expresívny. Názov jasne naznačuje: akékoľvek červené odtiene budú veľmi užitočné. V sezóne 2019 na vrchole popularity med, med a zlaté tóny. Zaujímavou voľbou je odtieň "ružového zlata".

Módne účesy na farbenie foxtail

Ak ste brunetka a chcete len pridať farbu na vlasy, odporúčame vám pozrieť sa na luxusné čokoládové a gaštanové tóny.

Pre blondínky sa stylistom odporúča, aby si vybrali príjemné poznámky z karamelu a pšenice.

Pre tých, ktorí nemajú v úmysle vzdať sa svojej prirodzenej farby, odporúčame použiť tónovaný balzam a vytvoriť úžasné plynulé prechody, vďaka ktorým bude váš prirodzený odtieň viac rozmanitý.

Páči sa vám srsť "fox tail" na strednej srsti?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ak sú vaše vlasy dostatočne dlhé, skvelým nápadom by bolo módne sfarbenie alebo blondínka. Gradientové sfarbenie bude na foxtail vyzerať veľmi pôsobivo. Môžete tiež dať živosť a štýl obrazupomocou techniky balayazh - v prípade potreby sa môže dotknúť len tipy.

Zaujímavé : Debut na účesoch na strednej srsti

Štýlový štýl: poznámka pre ženy módy

 • Zvyčajne je tento účes uprednostňovaný dievčatami, ktoré milujú chodiť s vlasmi voľnými - takto sa prejavuje krása módneho strihu vlasov a krásu vlasov. Pramene môžete dodatočne natiahnuť železom a ošetrovať prípravkom na holenie.

 • Skvelým nápadom by bolo vytvoriť kučery na pláži s kulmou a soľným sprejom.

 • Skrútené špičky sú na líške výnimočné. Môžete ich zvlniť von alebo dovnútra, aby ste pridali účes hrozienok.

 • Takáto zostrih bol vynájdený nielen na to, aby sa našuchoril. Vyzerá veľmi priaznivo v účese ohonu. Ak chcete, môžete chmýří oddelené pramene a dať im chaotické smer pomocou sušič vlasov alebo vlasové kliešte.

Ak zhrnieme výhody a pozrieme sa na fotografickú kolekciu štýlových možností, môžeme konštatovať, že rezanie líšok na stredných vlasoch je módny nápad, ktorý vám pomôže vytvoriť špeciálny ženský obraz.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/10/2019Štítky: