Originálne obrazy s ceruzkou

Taška s vysokým pásom je neuveriteľne ženská, štýlová a elegantná. Už jeden rok je tento model favoritom miliónov módy po celom svete. Je to pochopiteľné, pretože túto sukňu môžete nosiť kdekoľvek. V ňom sa každé dievča bude cítiť skvele v kancelárii, na párty a na rande. Chudý strih dokonale podčiarkuje štíhle nohy a tenký pás, ktorý určite ocenia všetci okolo.

Módna ceruzková sukňa s vysokým pásom

Zaujímavé : Penové sukne - módne obrazy: foto

- 48%
Aliexpress.com
Pikantná viacfarebná suede midi ceruzka 2018, dámska móda ...
746trieť.381 rub.
- 13%
Aliexpress.com
Pikantné pre ženy Formálne Stretch Vysoký pás krátke čipky ...
288trie.250 rub.
- 44%
Aliexpress.com
Sheinside Slot High Waist Plaid Pencil sukne šedá dĺžka kolenného delenia ...
1 322 .727 rub.
kupivip.ru
Alina Assi Angora Penové sukne
2 990 rub.
kupivip.ru
Sukňa "Číslo ceruzky 1" Kristina
1 390 rub.
kupivip.ru
Sukňa Emporio Armani
3 590 rub.

Vlastnosti

Medzi zrejmými znakmi tohto modelu patria:

 • Presnosť. Spravidla nie je ceruzková sukňa zaťažená zbytočnými výtlačkami a má len jednu farbu. Aj keď, v letných verziách, to môže byť často nájsť s kvetinovými vzormi a čipky.
 • Táto ceruzková sukňa má taký názov, že má rovný strih, zužujúci sa dole.
 • V modeloch s vysokým pásom je údaj vizuálne natiahnutý. Okrem toho je veľmi prospešné zdôrazňuje hrudníka.
 • Obruba môže byť so štrbinou alebo bez nej. Je to módne ženy vyberajú podľa svojho uváženia.
 • Pokiaľ ide o dĺžku, najčastejšie je priemer (dĺžka kolena alebo mierne nižšia). Menej obyčajná je dlhá sukňa alebo mini verzia.

Krásna ceruzková sukňa

Kto by bol sukňou s vysokým pasom?

V prvom rade by sa mal tento model venovať dámam s postavou „presýpacích hodín“, „hrušky“ a klasických štíhlych žien s vysokou a strednou výškou.

Módne snímky so sukňou pre štíhle ženy

Pre plnohodnotné dámy so sviežimi boky a bustou, bude vysoko pasová ceruzková sukňa skvelou príležitosťou na vizuálnu úpravu prvých z nich štíhlejšou a na druhú stranu zvýraznením. Hlavná vec sa nevzťahuje na modely s vreckami! Malé bruško pomôže skryť len vysoký pás.

Sukňa pre plné dámy

Dôležité! Ak má plná žena „jablkovú“ postavu a okrem hrudníka a bokov, jej žalúdok je zreteľne výraznejší, potom nie je voliteľná sukňa. Príliš veľa vydutého bruška zlomí všetky proporcie a urobí obraz odpudivým.

Ako dlho uprednostňujete ceruzku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vysoká štíhla dievčenská sukňa na ceruzky sa môže nosiť v akýchkoľvek variáciách a akýchkoľvek odtieňoch, dokonca aj tých najjasnejších, ktoré si bohužiaľ nemôžu dovoliť pompézne ženy.

Zaujímavé : Kožená sukňa - vytvoriť jasný obraz!

Na tento trend sa môžu obrátiť aj držitelia typu hrušky. Priamy strih bude magicky robiť boky menej zaoblené a pás užší.

Sukňa na ceruzky pre hrušiek

V tomto prípade však nie je najvhodnejším typom stavby nadmerná riedkosť. S opatrnosťou ceruzkou sukne by mali byť nosené a nedospelé dievčatá. Po prvé, malo by byť vykonané výhradne päty, a za druhé, starostlivo si vybrať pri nákupe štýl a dĺžku vecí. V opačnom prípade bude sukňa ešte tenšie a nižšie.- 48%
Aliexpress.com
Pikantná viacfarebná semišová sukňa Midi 2018, dámska móda ...
746 trieť. .
- 13%
aliexpress.com
Savory For Women Formal Stretch High Waist Short Lace ...
288 .250 rub.
- 44%
​​
aliexpress.com
Sheinside Slot High Waist Plaid Pencil sukne Šedá Oddelenie Dĺžka kolena ...
1 322trenie.727 rub.
kupivip.ru
Sukňa na ceruzky Angora Alina Assi
2 990 rub.
kupivip.ru
Sukňa Kristina č. 1 Sukňa
1 390 rub.
\ t
kupivip.ru
Sukňa Emporio Armani
3 590 rub.

Dôležité! Dokonale rieši problém úzkych bokov. Vizuálne pridá potrebný objem, aby obraz vyzeral harmonicky a primerane. Okrem toho, Basque pre niekoľko sezón v rade v móde.

Najoriginálnejšie snímky s ceruzkou

 • Podnikanie . Malo by to začať s ním, pretože veľmi často ženy v móde vyberajú oblek s ceruzkou. Drahé tkaniny a jasné línie pomáhajú vytvoriť elegantný a fit obraz. Dokonale dopĺňa bielu blúzku lukuvrátane voľného strihu a vesty z rovnakého materiálu ako celý kostým.

Obchodný obraz s ceruzkou

 • " Na ukončenie ". Áno, moderné ceruzkové sukne s vysokým pásom môžu byť skvelým doplnkom k večernému vzhľadu. Tuky, šnúrky, šnúrky, vzory sú tu celkom prijateľné. Samotná sukňa môže byť vyrobená zo saténu, hodvábu alebo šifónu. Netreba dodávať, že bude vyzerať veľmi ženské a nežné.

Štýlová verzia ceruzkovej sukne na výstupný pohľad

 • Táto možnosť sa však považuje za viackaždodennú . Tu nájdete nielen pletené striktné modely, ale aj džínsové a dokonca aj kožené. Príležitostná ceruzková sukňa bude praktickejšia a pohodlnejšia ako klasika. To môže byť dokonale kombinovaný s tenisky alebo topánky na platforme, topy, mikiny a svetre.

Príležitostný štýl kombinovaný s ceruzkou

Zaujímavé : Módna skladaná sukňa pre rok 2019 v rozsahu dĺžky

 • Šport.V športovej verzii nájdete aj sukňu s vysokým pasom. A ako je vidieť z fotografie z najznámejších módy z roku 2019, teší sa veľkej popularite. V športových zbierkach sa táto úzka sukňa dobre hodí na tenisky a tenisky, tričká a topy, olympijské mikiny a športovú tašku.

Šport a ležérny vzhľad s ceruzkou

 • Tužka pre školáčky . Nie je obišiel móda amladšej generácie. Okrem toho je známe, že v mnohých školách sa zaviedlo prísne oblečenie pre študentov, čo znamená, že by ste si mali vybrať veci so špeciálnou starostlivosťou. A tu prísna sukňa jednoducho nemá konkurentov. Je ideálny pre školský život, nebráni pohybu dievčaťa a robí obraz skromným.

Sukňa na ceruzky na chod do školy

Dôležité! Ako farebné riešenie pre školy si môžete vybrať ceruzku: čiernu, tmavomodrú, hnedú, sivú alebo bordovú.

Paleta farieb

Rôznorodosť farieb, v ktorých nájdete ceruzkovú sukňu, je jednoducho úžasná. Ale nie všetky sú rovnako praktické a univerzálne. Preto náš ďalší výber bude venovaný úvahám o každej z módnych farieb samostatne.


 • Čierna.Toto je samozrejme klasika. Sukne v tejto farbe sú najobľúbenejšie medzi dámami. Je absolútne možné povedať, že každá žena nemá v šatníku ani jednu sukňu tejto konkrétnej farby. Ďalšou nespornou výhodou je, že sa perfektne kombinuje s bielymi, červenými, striebornými, zelenými a inými odtieňmi obľúbenými v tejto sezóne.

Univerzálna ceruzková sukňa čierna

 • Modrá.Tiež skvelou voľbou pre biznis štýl. Obmedzené farby naznačujú vašu vážnosť a navyše pomôžu skryť drobné nedokonalosti postavy. Na vrchole si môžete vyzdvihnúť blúzku citrónu, piesku, ružovej, modrej alebo tyrkysovejodtiene. Ale ak stále chcete zdôrazniť svoje obchodné kvality, môžete si vybrať hnedý top.

Štýlová sukňa modrej ceruzky

Zaujímavé : Módna sukňa s peplom a pálením - stožiar hev pre rok 2019

 • Šedáceruzková sukňa je tiež veľmi obľúbeným módnym trendom. Je skvelý pre kancelárske a romantické dni na letný večer. Kombinuje sa s takmer všetkými odtieňmi a dokonale osviežuje obraz.

Sivá ceruzková sukňa

 • Červená . To je samozrejme šik! Ale nosiť to by bolo vhodné len pre niektoré slávnostné udalosti. Vynikajúca červená sukňa bude kombinovaná s čiernym, bielym alebo béžovým vrchom.

Módny vzhľad s červenou ceruzkou

Dôležité! Červená sukňa - veľmi jasný detail skrine. Preto je lepšie vybrať len dievčatá s dokonalou postavou. Zvyšok by mal venovať pozornosť iným, viac zdržanlivým odtieňom.
 • Biela alebo béžová . V kombinácii s rovnakým svetlým vrchom môžete získať veľmi ženský a jemný letný obraz, ktorý je celkom vhodný na prácu a na prechádzku. A vytvoriť kontrast, dávajte pozor na čokoládu alebo tmavo modrú blúzku. Výsledkom môže byť veľmi štýlový vzhľad.

Štýlový vzhľad s ľahkou ceruzkovou sukňou


- 48%
aliexpress.com
Pikantný a viacfarebný semišmidi ceruzka sukňa 2018 dámska móda ...
746trieť.381 rub.
- 13%
aliexpress.com
Pikantné dámske formálne strečové nohavice ...
288 .250 rub.
- 44%
aliexpress.com
Sheinside Slot High Waist Plaid Pencil sukne Šedá Oddelenie Dĺžka kolena ...
1 322 .727 rub.
kupivip.ru
Angorská sukňa na ceruzky Alina Assi
2 990 rub.
kupivip.ru
Sukňa sukne Kristina Pencil
1 390 rub.

Ako vidíte, rozhodovanie o nosení ceruzkovej ceruzky s vysokým pásom nie je vôbec problém. V každodennom živote môžete dokonca nájsť športovú verziu tohto modelu, čo je nepochybne obrovské plus. Táto skutočnosť bola ocenená všetkými módnymi ženami sveta, čo je dôvod, prečo je ceruzková sukňa stále na vrchole popularity medzi ženami všetkých stavieb a vekov.

Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/09/2018Štítky: