Módne tašky 2019 pre ženy 40+

Sledujte trendy a chcete vedieť, ktoré módne tašky budú populárne v roku 2019 podľa ženských časopisov pre ženy nad 40 rokov? Skôr si prečítajte našu recenziu!


Skutočné farby tašiek

V nasledujúcich sezónach bude hlavná ženská pomôcka populárna vo svetlých neónových farbách. Toto je skvelé štýlové riešenie, pretože neónový vak bude jasným akcentom akéhokoľvek obrazu. Vyberte ultramarín, kyslé žlté alebo fuchsie. Najlepšie je kombinovať ich so základnými klasickými farbami: odtiene bielej, šedej, čiernej, hnedej.

Miniatúrne vrecká

Ak nasýtené farby nie sú pre vás, dávajte pozor na bordeaux, mrkva, tehla, béžová, šarlátová, metalická farba. Osviežujú obraz, omladzujú, zatiaľ čo tmavé farby pridávajú niekoľko rokov. Obzvlášť populárny tento rok je ružová farba a všetky jej variácie: zaprášená ružová, fuchsia, fialová, farebná kraola.

Svetlé tašky na obrázkoch

Zaujímavé:Módne tašky - jar 2019

Jasná vínová taška na obrázku

Aj dnes je takáto kombinácia farieb ako blokovania farieb veľmi vážna. To znamená, že vo vrecku kombinujte dve alebo tri farby. Sú umiestnené vo forme troch pásov v prísnom geometrickom poradí. Ukazuje sa, že každá farba má svoj vlastný blok. Nemali by ste si vybrať veci, v ktorých viac ako 4 odtiene, pretože potom sa ukáže príliš svetlé.

Priesvitný vak v športových farbách v farebnom bloku

Kruhové vrecká

Ďalší nový vak na jar 2019 je model s transparentným prípadom. Tašky sú vyrobené z priehľadného plastu. Samozrejme, v takomto modeli bude všetok obsah viditeľný, takže by ste s ním mali byť veľmi opatrní.

Krásna priehľadná taška

Tašky ako jasný akcent

Pozor! Ak nechcete priťahovať pozornosť, vyberte si modely, v ktorých je textilná podšívka, dvojvrstvový materiál pod priehľadným puzdrom.

Zvlášť štýlový tento rok kombinovať oblečenie a tašky v rovnakej farbe. Ak skôr bolo veril, že taška je prízvuk nezávislý na obrázku, potom dnes bližšie odtiene, napríklad blúzky a spojky, viac módne. V tomto ohľade hviezdy dávajú prednosť objednaniu od stylistu a oblečenia z jediného materiálu. Môžete tiež vziať túto radu na vedomie, ak si vyzdvihnúť šaty a tašku v rovnakej farebnej schéme.

Tašky a príklady vytvárania monochromatických obrázkov s nimi

Formy tašiek

\ t

Každý rok dizajnéri prichádzajú s novými a novými formami tašiek, spôsobmi ich nosenia a pravidlami kombinácie. Tieto modely zostanú populárne v nasledujúcich ročných obdobiach:

  • Okrúhly vakje dobrý nápad pre odvážne a sebavedomé ženy v ich 40-tych rokoch. Ale to nie je jeho hlavným účelom, je to skôr dekoratívne, ale do neho môžete vložiť všetko, čo potrebujete. Jeho tvar je dosť nezvyčajný - navonok vyzerá ako tablet, žiadne ostré rohy. Perá môžu byť podobnédlhé a krátke. Predná časť je často zdobená kameňmi, korálkami, nášivka. Šperky by sa nemali zanedbávať, pretože robia obraz živším, zaujímavejším.

Príslušenstvo roundish

  • Nadmerné vreckoje úplným opakom predchádzajúceho formulára. Je to príliš veľké, obsahuje všetko, čo chcete. Takéto vrecká sú najčastejšie prezentované vo forme cestovných tašiek. V moderných prehliadkach si dizajnéri vyberajú trvanlivé, vysoko kvalitné tkaniny ako materiál pre takýto vak. Nevyzerajú príliš objemne, naopak, dobre zapadajú do príležitostného alebo športového štýlu.

Pozor! Nemali by ste si vybrať túto formu v kombinácii s vecami boho štýl alebo iné objemné oblečenie. V tomto prípade sa ukazuje, že nie je čistý obrázok.

Veľká a svetlá priestranná taška

Zaujímavé:Červená taška 2019: čo nosiť

  • Pásový vakje skutočným trendom medzi mladými ľuďmi, ktorý je vhodný pre ženy nad 40 rokov. V mnohých ohľadoch sa podobajú vreckám zo vzdialených 90. rokov. Skladá sa z jednej alebo dvoch vreciek, upevnených na hrubých pásoch v páse. Ideálne pre športové výlety, každodenný život, cestovanie, ako peniaze, telefón, dokumenty sa uchovávajú čo najbližšie. Tieto tašky sú vyrobené z rôznych materiálov - džínsovina, trvanlivá, non-rezanie tkaniny a kože.

Obrázky s vreckami na opasky

  • Tote Bag- nedávna novinka, ktorá bude robiťskutočná obchodná dáma. Tento model dokonale drží tvar, je univerzálny, má priemerné držadlá, otvorený vrch, často obdĺžnikový tvar bez vreciek. Rám je veľmi stabilný, takže bude trvať najmenej niekoľko rokov. Rukoväte sú zvyčajne krátke alebo stredne dlhé, preto sa nosia na ohnutom lakte. Prepravné tašky vyrobené z pravej alebo umelej kože, semiša alebo nubuk. Perá môžu byť z akéhokoľvek materiálu: džínsy, juta alebo plátno - to všetko závisí od predstavivosti dizajnéra.

Klasická taška v čiernom

  • Ďalšia módna dámska taška by mala byť úplne vyrobená z kožušiny, je ideálna pre ženy 40+. Jeho zvláštnosťou je, že celá vonkajšia časť je vyrobená z umelej krátkej alebo dlhej srsti. Zvlášť pôsobivé sú možnosti s dlhými vlasmi. Kožušiny môžu byť svetlé aj neutrálne farby, zdobené gombíkmi, jiskrami, spinkami alebo nitmi.

Vrecko na chlpatý dym

Tlač kožušiny a zvierat

Je lepšie spojiť takýto šatníkový detail s monotónnymi pokojnými vecami bez toho, aby ste si vybrali viac kožušinových odevov. Inak sa môžete stať ako snehuliak. Táto taška sa zmestí do akéhokoľvek štýlu - od klasického až po štýl ulice.

Tašky z kovových odtieňov

Ktoré tašky preferujete?

  • \ t

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Elegantné obrazy s vreckami bez prílišnej dekorácie

  • Prešívané taškymódnych tašiek v roku 2019 sa stávajú obzvlášť dôležitými pre ženy nad 40 rokov. Fotografie sa nachádzajú v našom preskúmaní. Je vidieť, že tieto modely dokonale zapadajú do klasického biznis štýlu, pretože majú jednoduchú formu, eleganciu. Klietka môže byť úplne iná - štvorce, kosoštvorce, obdĺžniky. Tento formát je dokonale kombinovaný s kovovými vložkami, strieborným kovaním. Veľkosti sa volia aj individuálne. Pre prácu, štúdium, mali by ste si vybrať širokoúhlé tašky na lakeť, a pre chôdzu, párty, spojky na reťazi sú vhodné.

Prešívaný zamatový doplnok

Jedna z najmodernejších foriem kabeliek v roku 2019

  • Klasická verzia . Napriek neustále aktualizovaným trendom budú módne ženy vždy vyberať klasické tašky. Nikdy sa nestanú zastaranými, nestrácajú význam. Táto forma vyzerá ako malý kufrík alebo malý kufor. Samotný rám je veľmi elastický, lakonický, neobsahuje zbytočné prvky. Hlavnými farbami nie sú čierne, sivé alebo hnedé, ale zložitejšie odtiene - tmavomodrá, marsálna, vínová, čokoládová. Zapadajú do akéhokoľvek štýlu a dokážu premeniť každý obraz.

Zaujímavé: Vrecia Leopard sú späť v móde

  • Vrecko na lyže . Je to dosť nezvyčajná voľba, ktorá poteší každého, ale určite pritiahne pozornosť. Taška naozaj vyzerá ako vedro, pretože má valcový tvar. Zhora sa dá uzavrieť na nity alebo magnety, v sebe drží veľa vecí, pretože sa zvyčajne skladá z dvoch oddelení. Nosí sa na ramennom popruhu alebo na krátkych rukovätiach. Model je vhodnejší pre rovný štýl alebo pre smer ležérny. S tým, čo kombinovať takéto dámske tašky v roku 2019 podľa módnych trendov, môžete sa pozrieť na fotografiu v recenzii.

  • Tkané vrecká . Mnoho ľudí si môže myslieť, že táto možnosť je vhodná len pre pláž alebo letnú dovolenku. Ale toto nie je v žiadnom prípade, dnes, s takými taškami, idú do práce, nakupovania alebo len na prechádzku. Tento trend je vhodný najmä pre teplú jar a leto, kedy je tkanie slamy dokonale kombinované s lietajúcimi šatami, dlhými sukňami a priesvitnými tkaninami. Formy takýchto tašiek pre ženy nad 40 rokov môžu byť akékoľvek: už známy model vo forme tablety, spojky pásu, rámu vo forme puzdra.

Toto sú módne tašky v roku 2019 podľa dámskych časopisov pre ženy nad 40 rokov. Choďte do obchodu, vyzdvihnite si najnovšie modely a zostaňte najobľúbenejšou v tejto sezóne!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/26/2019Štítky: