Srsť pre obézne ženy: trendy na jar 2019

Len tak sa stalo, že pre obézne ženy často nezáleží na módnych trendoch a fotografických lukoch z internetu, ale na tom, ako to či ono sedí na obrázku, v našom prípade na plášti. Okrem toho na jar roku 2019 sa vyžaduje, aby každý obrázok bol čo najprirodzenejší a najštýlovejší. A tu mladé načechrané dámy často čelia dileme - kupovať čokoľvek, zabudnúť na štýl, len aby sa zmestili, alebo stráviť veľa času a získať naozaj hodnotnú vec. A samozrejme sme úplne pre druhú možnosť. Aby sme vám uľahčili nájsť perfektný model srsti, pripravili sme túto recenziu.


Základné pravidlá pre výber srsti

Pochopenie módnych trendov v oblasti vrchného ošatenia je dobré. Ale presne poznať všetky nuansy, ktoré vám pomôžu vybrať si presne svoj „správny“ kabát, je ešte lepšie. Preto sme sa práve s týmito jemnosťami rozhodli dnes začať rozhovor.

Elegantné modely plášťov plných

  • Po prvé, srsť by sa mala vybrať na základe znakov uvedených na obrázku. Napríklad vysoké ženy s nedostatočne definovaným pásom by mali dávať pozor na modely midi, kde lem dosiahne koleno alebo mierne nižšie. Široké ramená môžu byť dokonale skryté pomocou raglánových rukávov alebo pevných rukávov. Ak ste majiteľom nádherných bokov, potom pre dosiahnutie harmónie v obraze si pre nadchádzajúci jar prikryte kabát s nádherným golierom alebo objemnými ramenami.

  • Počas roku 2006. \ Tvenujte osobitnú pozornosť tomu, ako srsť sedí na vás. Prioritou by mala byť sloboda pohybu. A ak máte pocit, že vec je pevne v hrudi, páse alebo ramenách, potom je lepšie to vzdať.

  • Mali by ste sa tiež vyhnúť modelom, ktoré sú pre vás príliš veľké. A nemyslite si, že oblečenie viacerých veľkostí vás bude vizuálne štíhlejší. Nielenže sa to nestane, takže aj váš vzhľad bude neupravený, neatraktívny a dokonca odpudzujúci. Pamätajte si, že kabát je elegantný. A ona musí zdôrazniť cnosti akejkoľvek postavy a nekaziť.

  • A ďalší tip. Keď si kúpite kabát, premýšľajte len o tom, čo je vo vašom živote tu a teraz. Inými slovami, nemali by ste kupovať vec o niekoľko veľkostí menšiu, v nádeji, že vás motivuje k chudnutiu. A nezabudnite si vypočuť sami, pretože kabát, ktorý budete nosiť tento rok na jar, by mal v prvom rade ako vy. A bude to módne, alebo nie - toto je druhá vec.

Módne modely kabátu na jar 2019

Dôležité! Starostlivo by sa mali liečiť módne ženy s ladivkou a tlačiť. Takže príliš veľa ozdôb a objemné výšivky pritiahnu vašu postavu a zdôraznia ďalšie objemy. A vyhnúť sa tomu, vyberte monofónne možnosti, alebo kabát s minimálnym množstvom dekorácie.

Zaujímavé:Aké výtlačky budú v roku 2019

Správna farba

Terazpoďme hovoriť o módnych farbách v segmente kabátu na jar 2019 pre obézne ženy. Tu nájdete veľa fotografií, ktoré vám ukážu krásu konkrétneho odtieňa.

Po prvé, módne ženy by mali pochopiť, že veľký plášť je jednoducho povinný vyzerať elegantne a dokonca elegantne. Preto budú v tomto prípade príliš svetlé, honosné farby úplne nevhodné. To však neznamená, že by sa ženy s nádhernými formami mali odsúdiť na nosenie len temných vecí. Nie naozaj. Môžu tiež dovoliť jemné svetlé odtiene. A ktoré z nich teraz rozprávame.

  • Blue Coat . Veľmi úspešné riešenie pre každý vek. Dokonca aj módne ženy pre 50 v modrom kabáte budú vyzerať v pohode. Navyše, táto farba, so správnym prístupom, vás môže vizuálne urobiť o pár rokov mladším.

  • Vrchné odevy v šedej farbesú častým výberom všetkých dievčat s objemnou postavou. Šedá je neutrálna, čo znamená, že na vašu postavu nebude priťahovať zbytočnú pozornosť, ale obraz nebude nudný. Sivá stále patrí k svetlým odtieňom, čo znamená, že sa dobre osviežuje.

  • Mäkká jemná béžová . Tiež skvelou voľbou pre úplne všetky dievčatá s neštandardným obrázkom. Je to praktický a veľmi módny odtieň, ktorý vyzerá skvele na ľubovoľnom obrázku, takže na neho môžu ženy bezpečne odkazovať.

  • Červený plášť . Vo všeobecnosti, samo o sebe, akékoľvek oblečenie v červenej farbe je veľmi relevantným módnym trendom. A ako kabát a bude vyzerať na všetky luxusné. Osobitná pozornosť by mala byť venovaná tieň burgundskej. Samozrejme, najčastejšie ho oslovujú plné ženy, zatiaľ čo dievčatá preferujú svetlejšie tóny. Ale v žiadnom prípade nikto nestratí.

  • Čierna . Jedná sa o klasickú farbu srsti. A napriek tomu, že stylisti v poslednej dobe čoraz viac odporúčajú opustiť tento tmavý odtieň, nie je menej fanúšikov. Koniec koncov, mnoho žien s formami verí, že elegantný kabát v čiernej farbe je skutočne vizuálne štíhly. V niektorých ohľadoch je však toto tvrdenie naozaj pravdivé.

  • Tyrkysová . "Čerstvé" farby sezóny. Nadchádzajúca jar bude veľmi relevantná a dopytovaná, najmä medzi kabátmi. A je to dvojnásobne veľké, že aj dievčatá s prekliatymi môžu nosiť.

Dôležité! Skutočným trendom jari 2019 bude kabát v klietke. Veľmi štýlové riešenie pre dámy všetkých veľkostí a veku. Okrem toho, klietka môže byť úplne odlišná, od malej husej nohy a červeného tartanu alebo veľkého čierneho a bieleho, ako je ten na fotografii.

Zaujímavé:Kontrolované nohavice: čo nosiť v roku 2019

Skutočné štýly

Teraz poďme hovoriť o módetrendov jari 2019 medzi štýlmi kabátov. A nezabudnite venovať pozornosť fotografii. Koniec koncov, spoľahlivo ukazujú, ako tento alebo tento model sedí na každom type plnej postavy.

Priamy rez

Prirodzene, toto je prvý štýl, ktorý prichádza na myseľ, pokiaľ ide o modely vrchného oblečenia pre obézne ženy. A nie je nič prekvapujúce, pretože nič neskryje nadmernú pompézu postavy lepšiu ako klasika. Ona je naozaj vizuálne štíhla silueta, čo je viac proporcionálne. Je tu však jeden veľmi dôležitý bod: srsť rovného strihu pre plné dámy by nemala byť príliš dlhá. Maximálne na koleno.

Čo sa týka topánok, päta určite vyzerá práve tu. A nemusí to byť stud. Pripomeňme, že v nadchádzajúcej sezóne je najrelevantnejšia štvorcová päta. Je stabilnejšia av každom zmysle sa ženy lepšie zmestia.

Srsť s vôňou

Súčasný trend nadchádzajúcej sezóny, ktorý dokonale zapadá do šatníka každej ženy s formami. Zároveň nezáleží na tom, aká stará bude žena módy, pretože kabát s vôňou je absolútne univerzálny. Hlavnou výhodou tohto modelu je absencia gombíkov a vertikálna línia kĺbu, ktorá predlžuje siluetu. A ak bude srsť s vôňou aj s kontrastnými vložkami, potom neváhajte, urobte si ju v prospech.

Zámorské

Možno, medzi všetkými módnymi štýlmi kabátov pre plnéženy, nadrozmerné modely sú najobľúbenejšie. A to všetko preto, že takéto veci samy vyzerajú objemne, čo znamená, že s pomocou nich je ľahké skryť akékoľvek chyby.

Zámorské krajiny nie sú vhodné pre danú osobu a spravidla sa javia vyhradené. To nepritiahne neprimeranú pozornosť k sebe, tu nenájdete veľké a chytľavé vzory, rovnako ako príliš svetlé farby. Pri pohľade na tento kabát, môžete si myslieť, že to bolo naozaj vytvorené špeciálne na skrytie chýb ženskej postavy. Hoci je známe, že štíhle ženy módy sa ochotne uchýlia k zámorským modelom.

Zaujímavé:Štýlový a módny nadrozmerný kabát

Co-Line Coat

V prípade žien s formami a lichobežníkovými modelmi vrchného ošatenia. To je tiež univerzálny štýl, ktorý nie je zlé skrýva postavy nedostatky. Najmä ak sú v páse a bokoch nahromadené ďalšie centimetre.

Štýlové kabáty A-Line

Poncho a Cape

Samozrejme, nie sú to nové položky v segmente srsti, ale ženy ešte nie sú ochotné ich vzdať. A to všetko preto, že po prvé, je to skvelá voľba pre jar všeobecne, a po druhé, s pomocou nich je veľmi dobré skryť objemové brucho a plné ruky. Vďaka voľnému strihu, plášť a pončo vyzerajú ako mys, čo znamená, že úspešne skrývajú všetko, čo treba skryť.

Aký štýl srsti preferujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Cocoon Coat

S veľkou láskou, plnou dievčat patria do kabátu O-silueta. Tento zaoblený model, mierne sa zužujúci do dna, je najpohodlnejší na nosenie, praktický, ideálny pre chladnú jar a pomáha vytvoriť veľmi harmonický obraz, v ktorom nie je priestor pre ďalšie záhyby a škaredé vyčnievajúce časti tela. Má však jednu nevýhodu. Tak, kokon kabát nevyhovuje dievčatá s plnými teliat vôbec. Koniec koncov, jeho dĺžka spravidla dosahuje len koleno a otvára dolnú časť nôh. Preto je pre ženy s takýmto znakom lepšie zvoliť kabát s maximálnou dĺžkou.

Dôležité! Ak vám nič kategoricky nevyhovuje, potom sa môžete vždy pokúsiť šiť svoj dokonalý kabát sami pomocou vzorov z módneho časopisu burda.

To je všetko! Drahé dámy, viete, ktoré modely srsti pre obézne ženy budú na jar 2019 považované za najštýlovejšie. Súhlasíte s tým, že z čoho si môžete vybrať. Koniec koncov, všetko tu, počnúc farbami a končiac skutočnými štýlmi, je premyslené do najmenších detailov, takže každá žena s neštandardnou postavou sa vždy cíti krásna a módna.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané21.02.2019Štítky: