Krásne kresby na nechty

Dnešní majstri nail art navrhujú módne ženy, aby diverzifikovali svoju zvyčajnú manikúru a vytvorili zaujímavé vzory na nechtoch pomocou gélového leštenia. Fotografie prezentované v našom článku umožnia nielen zoznámiť sa so súčasnými trendmi sezóny 2019-2019, ale aj nájsť perfektnú kombináciu farieb, tvaru a textúry, zásobiť štýlovými nápadmi.

Moderná móda je veľmi demokratická, takže dievčatá nemusia pestovať dlhé nechtíky predtým, ako urobia krásnu manikúru. A tendencia k prirodzenosti je proti neprirodzenému tvaru a veľkosti. Preto aj krátke nechty si zaslúžia pozornosť a zaslúžia si krásny dizajn pomocou gélového leštenia.

Krásna manikúra so vzorom

Zaujímavé : Štýlová manikúra - nové položky

Prečo práve gélový lesk? Dievčatá už dlho oceňujú výhody tohto zázračného nástroja. Koniec koncov, s jeho pomocou môžete získať náter, ktorý poteší svojou príťažlivosťou a hlbokou brilanciou v priebehu niekoľkých týždňov!


Kresby na nechtoch - a páči sa vám táto manikúra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne trendy

Móda, ako pravá mladá dáma, je nekonzistentná, preto každá z ročných období určuje svoje vlastné pravidlá. To platí aj pre manikúru. Po prežití boomu v budove, dnes ženy módy by sa mali pozrieť na dizajn, ktorý je vynikajúciVyzerá na stredných a krátkych nechtoch.

Dnešná prirodzenosť sa prejavuje vo výbere farby. Manikúra v pastelovej palete je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. To isté platí pre výkresy. Výnimku možno urobiť len pre ornament v zvieracom štýle, ktorý je viac ako inokedy na vrchole svojej popularity. Trendom sú aj rastlinné a etnické motívy.

Pastelná paleta použitá ako základ pre kreslenie môže byť odlišná, od svetlých až po bohaté odtiene. Najvýznamnejšie farby možno považovať za krémové, fialové, modré, zelené, lososové.

Tmavo sfarbené gélové leštidlá sú tiež módne. Napríklad, červená, čierna, bohatá modrá, hnedá, fialová - bude vyzerať perfektne na krátke nechty.

Tmavé nátery sú dokonale kombinované s kresbami zo zlata alebo striebra.

​​

Zaujímavé : Luxus zlata v manikúre

Manikúra so vzorom

Gélový lak sa už dlho používa nielen na rovnomerný náter nechtovej platne, ale aj na vytvorenie štýlových a originálnych kresieb. Rovnako ako základňa si takéto umenie dlhodobo zachováva svoj atraktívny vzhľad. Voľba kresby závisí nielen od preferencií módnej ženy, ale aj od dĺžky nechtu.

V prípade krátkych nechtov by sa malo uprednostniť stredne veľké kresby, ale nie príliš plytké, pretože tento dizajn môže zostať bez povšimnutia. Pri vytváraní kompozície je najlepšie používať maximálne tri odtiene a pritom sa vyhnúťveľký dekor a príliš objemné modelovanie.

Ľahká kvetinová potlač, geometrické vzory a dokonca aj obrazy vtipných zvierat a kreslených postavičiek sú ideálne pre krátke a stredne dlhé nechtíky.

Je dosť ťažké urobiť umeleckú maľbu sami, je lepšie dôverovať pánovi. Ak nie je čas navštíviť salón, manikúru so vzorom možno urobiť doma, na to by ste mali použiť špeciálne šablóny alebo samolepky.

Dizajn nechtov so vzorom dokonale kombinuje dnešné populárne techniky. Ako základ môžete použiť monochromatický náter v pastelových farbách, klasiku, mesačnú bundu a dokonca aj ombre.

Francúzština

Francúzi vo svojom klasickom zmysle stratili trochu pozície, ale dnes sú vítané rôzne experimenty s „úsmevom“. Medzi nové produkty patrí kombinácia bundy s gélovým lakom, vzorov mesačnej manikúry, ako aj slávnostného dizajnu nechtov pomocou fólie. Pozrite sa, ako módne trendy vyzerajú v živote.

Experimenty s farbou úsmevu sú tiež vítané. Vyňaté z bieleho laku pre lepšie časy, použite čiernu, zlatú a striebornú farbu.

Francúzsky ombre je perfektný ako manikúra pre každý deň. Hladký gradient od snehobielej po svetlo béžovú farbu vyzerá elegantne. Môžete pridať luxus na tento dizajn pomocou malého množstva kamienkov, rovnako ako elegantný vzor vo formulárikvety, monogramy a iné štýlové prvky.

Francúzsky ombre so vzorom

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Manikúra Mesiaca

Ďalším univerzálnym spôsobom, ako ozdobiť nechty, je vytvoriť mesačnú manikúru. Tento dizajn vyzerá elegantne a líši sa od obvyklej bundy v tom, že dôraz nie je na okraji nechtu, ale na jeho diere. Je možné kombinovať takýto dizajn s ľubovoľnými obrázkami a ozdobiť jedným prstom alebo všetkými klincami naraz.

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

Ombre

Zdá sa, že technika ombre ovládla celý svet. Okrem toho, gradient je pevne posilnený nielen v dizajne nechtov, ale aj vo vlasoch a odeve. Manikúra s plynulým prechodom z jednej farby do druhej je sebestačná, ale dokonale sa kombinuje s kresbami.

„Letné“ ombre so vzorom

Na základe jemnej bielej a modrej ombry obrazy vyzerajú skvele na letných aj zimných témach.

"Zimné" Ombre so vzorom

Zaujímavé : Šedá manikúra: nudný dizajn

Vytvorenie výkresov

Samozrejme, je najlepšie zveriť nechty profesionálom, ktorí šikovne spravujú nielen gélový lesk, ale aj rôzne nástroje potrebné na vytvorenie úžasných kresieb. Ale čo keď sa výlet do salónu veľmi oneskorí, alebo chcete urobiť krásnu manikúru vlastnými rukami?

Najprv musíte byť trpezliví, pretože prvýkrát sa to ukáže ďalekovôbec. Potom ideme do obchodu pre jeden z nižšie uvedených zariadení, ktoré pomáhajú aj skúseným remeselníkom vytvárať tieto majstrovské diela.

 • Tenká kefa. Tento nástroj je potrebný pre tých, ktorí sa rozhodli robiť kresby na nechtoch ručne. Môžete si ho kúpiť v každom obchode s kancelárskymi potrebami.
Pri vytváraní „interpreta“ môžete potrebovať aj špáradlo, zápalku, lepiacu pásku, bodky.
 • Posuvník. Samolepky s hotovým obrazom veľmi zjednodušujú úlohu a sú ideálne pre tých, ktorí sa nemôžu pochváliť umeleckými schopnosťami alebo nechcú tráviť príliš veľa času vytváraním manikúry. Všetko, čo potrebujete, je umiestniť vybraný jazdec na klinec, vyhladiť ho a upevniť vrchom.
 • Lisovanie. Špeciálna pečiatka vám umožní urobiť skutočné majstrovské dielo na nechtoch. V tomto prípade je však najlepšie použiť špeciálne gélové leštidlá s dostatočnou pigmentáciou.

Pre začiatočníkov majstrov umenia nechtov navrhujeme, aby ste na klinec použili niekoľko jednoduchých kresieb s gélovým leštením. Nasledujúce fotografie s pokynmi krok za krokom pomôžu realizovať aj tie najodvážnejšie nápady.


Zvieratá na nechtoch

Plameniaky a sovy dlho získali lásku módy. Dnes sa takáto tlač nachádza na odeve a doplnkoch. Ponúkame stelesnenie štýlových myšlienok na nechtoch.

Pre "ružového plameniaka" potrebujete gélový lesk požadovaných farieb - mätu pre základňu a ružovú pre vzor, ​​tenký štetec.

 1. Natrite si nechty.primárna farba. Dôkladne ich osušte lampou.
 2. S ružovým lakom opatrne nakreslite polkruh na okraj nechta.
 3. Použite tenkú kefku na maľovanie krku vtáka. Na zjednodušenie úlohy jednoducho nakreslite číslo dva takým spôsobom, aby jeho spodná časť prechádzala okolo polkruhu klinca.
 4. Urob si hlavu plameniaka, namaľuj zobák a oko.
 5. S bielym lakom zameraným na krídla, zvýrazňujúce perie.

Kreslenie sovy je tiež jednoduché. Dokonca aj dievčatá, ktoré nikdy nemali v ruke kefu, si s touto úlohou poradia. Na vytvorenie krásnej manikúry budete potrebovať farebné gélové leštidlá, tenkú kefku, bodky.

 1. Naneste základnú farbu - na tento účel prikryte nechty bielym lakom.
 2. Na modrej farbe naneste na klinec malý ovál.
 3. Na uši s ostrými hrotmi používajte jemnú kefku.
 4. S bodkami a bielym lakom vytvorte oči sova.
 5. S ružovým lakom, aby malé krídlo, šedá - zobák.
 6. V sivej a tenkej kefke namaľujte nohy a vetvičku, robte žiakov.

Kvety

Kvetinové kresby na nechtoch sú relevantné v každom ročnom období. Koniec koncov, aj v zime, chcem si spomenúť na leto a priniesť útok na jar bližšie. Ponúkame preklad do reality mimoriadne jednoduchý, ale zároveň veľmi atraktívny dizajn. Všetko, čo potrebujeme, je trojfarebný lak a bodky.

 1. Maľuje nechty hlavnej farby. V našom príklade, čierna.
 2. S pomocou bodiek vytvoríme tri kruhy - uprostred našich budúcich kvetov. V tomtoMôžete použiť ružovú, červenú, modrú, žltú alebo inú farbu.
 3. Keď sú jadrá pripravené, vytvoríme okvetné lístky s rovnakými bodkami.

Najlepšie z tohto kvetinového dizajnu je použitie kontrastných farieb. To znamená, že odporúčame vytvoriť biely vzor na čiernom pozadí alebo naopak.

Novoročná manikúra

Nový rok je osobitnou udalosťou, na ktorú sa každé dievča pripravuje veľmi starostlivo. Vyzdvihnúť šaty, vlasy a make-up, mali by ste premýšľať o dizajne nechtov. Ako novoročné dizajn, môžete použiť snehové vločky, snehuliaka, rovnako ako vianočné stromčeky. Ponúkame inštrukcie krok za krokom pre vytvorenie takejto jednoduchej manikúry.

Tenký štetec a laky požadovaných farieb vám pomôžu vytvoriť rybie kosti.

 1. Tenkým štetcom nakreslíme trojuholník a jeho základňu položíme na voľnú časť klinca. Maľovanie na jeho povrchu.
 2. S pomocou glitrov alebo kamifubuki, sme "ozdobiť" náš vianočný stromček.
 3. Priložte kamienky v jasných farbách ako vrch.

Dúfame, že naše fotografie a podrobné pokyny na vytvorenie gélového laku na nechty vám pomôžu zmeniť aj tie najodvážnejšie myšlienky na realitu!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené24.11.2018Štítky: