Kožené bundy sú najštýlovejšie modely!

Koža v roku 2018 je trendovým materiálom používaným na šitie vrchného ošatenia vrátane dámskych sak. Fotografie z najnovších výstav ukazujú, že okrem klasických modelov sú dnes v móde aj modely asymetrického strihu s neobvyklým dizajnom. Preto sa zoznámime s „čerstvými“ novinkami sezóny, ako aj s najrelevantnejšími štýlmi kožených kabátov, ktoré by mala každá žena módy získať tento rok na jeseň.

Módne dámske kožené bundy

Zaujímavé : Módne a štýlové obrazy s koženou bundou pre rok 2018 (s fotografiou)

Módne štýly kožených bundy - ktoré si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Moderné „vlastnosti“ dizajnu

Kožená bunda je v tomto roku módnym reprezentantom vrchného oblečenia, ktorý doslova „vtrhol“ do moderného módneho priemyslu, čo viedlo k vzhľadu výrobkov s rôznym dizajnom. Medzi nimi sme vybrali tie najoriginálnejšie a nositeľné modely, ktorých príklady sú uvedené nižšie.


 • So strapcami . Fringe je dnes jedným z hlavných trendov, ktorý sa široko používa na dekoráciu kožených bund. Táto sezóna je dôležitá, ako malý vo forme mierneho prízvuku, a skôr dlhý okrajumožňuje jej elegantne rásť pri chôdzi. Umiestnenie tohto dekoru je tiež rozdiel. To môže byť ako rukávy a späť, a dokonca aj lem výrobku.

Bunda so strapcami

 • S kožušinovým lemom . Kožušina umelého alebo prírodného pôvodu je ďalším módnym materiálom v roku 2018, ktorý v duete s kožou vytvára dokonalú kombináciu. Kožušinu možno použiť na ozdobenie goliera a manžiet rukávov alebo kompletne celého výrobku.

Kožená bunda s kožušinou

Dôležité! Dizajnéri na svojich najnovších predstaveniach ponúkali módne dámske kožené a džínsové bundy s kožušinovou podšívkou, čo umožňuje nosenie nielen na jeseň, ale aj v zime.

Zaujímavé je: : Kožené bundy s kožušinou - tento zimný stožiar!

 • Viacfarebný . Okrem klasickej čiernej farby sú dnes dôležité aj výrobky s jasnými nasýtenými tónmi, ako je modrá, oranžová, červená, bordová atď. Viac kreatívnych jednotlivcov by však malo venovať pozornosť farebným koženým bundám s rôznymi nápismi a kresbami.

Kožené bundy rôznych farieb

Dôležité! Kvetinová potlač je ďalším trendom sezóny, ktorý tiež vyzerá harmonicky na kožených bundách. Môže byť prítomný, ako vo forme pruhov, a plnohodnotný vzor.

Štýlová bunda s výšivkou

 • S denimovými akcentmi . Absolútna novinka, ktorá je rýchlozískava popularitu medzi modernými módy. Výsledkom kombinácie klasickej koženej bundy s klasickým modelom džínsov je pomerne všestranný produkt, ktorý bude harmonicky vyzerať aj v športovom oblečení.

Jeansová bunda s koženými vložkami

\ t
 • Z Baskicka . Taký dekoratívny prvok ako Basque dokonale dopĺňa koženú bundu klasickej čiernej, bielej, béžovej alebo bordovej. Basque v tomto prípade môže byť nielen plochý, ale aj predĺžený, rovnako ako asymetrické.

Kožená bunda s baskičtinou

 • S kovovým leskom . Bundy s kovovým lesklým striebrom a zlatom v trende nie sú prvou sezónou. Tento rok na jeseň, stylisti odporúčajú, aby vaša pozornosť bola venovaná kovové-farebné predmety vo forme bombardérov alebo kožené bundy.

Strieborná kožená bunda

Zaujímavé : Rifľové bundy s kožušinou - jesenný trend 2018

 • Lakované.Okrem matnej módy a bundy z lakovanej kože. Mali by byť čo najjednoduchšie strihať a navrhovať, pretože hlavné zameranie je zamerané priamo na textúru samotnej kože.

Lakovaná kožená bunda

 • S leopardovou potlačou . Živočíšne motívy plynulo prešli do segmentu vrchného oblečenia. V prípade dizajnu koženej bundy môže byť prítomná leopardová tlač, a to buď vo forme dekoratívnych vložiek, alebo ako hlavný vzor celého výrobku.

Kožená bunda - Animal Print

 • S výšivkou . Dekor vo forme vyšívaných ozdôb alebo malieb sa stal plnohodnotným trendom nielen v tomto, ale aj v nadchádzajúcom roku 2019. V móde budú modely kožených bund s malým množstvom výšiviek, ktoré môžu byť umiestnené ako na rukávoch, tak aj na prednej časti výrobku, ako aj celé kusy na zadnej strane. Motívy kresieb môžu byť rôzne, od banálnych a jednoduchých vzorov až po obrazy zvierat, kvetov a dokonca aj ľudí.

Bunda s výšivkou

Módne štýly


Okrem skutočných riešení dizajnu by sa nemala venovať menšia pozornosť štýlom kožených bund, ako aj ich strihu. Dnes sú najmódnejšie modely uvedené nižšie.

Dámske módne bundy

 • S otvorenými ramenami . Nie je to veľmi praktická možnosť, ale veľmi štýlová. Táto bunda je vhodná hlavne na nosenie počas demi sezóny, ako aj doplnkový prvok večerného oblečenia.

Kožená bunda s holými ramenami

Zaujímavé : Módne bundy na jeseň a zimu

 • Asymetrické.Modely kožených bund s asymetrickým strihom sa dnes stali hitom moderných trendov. To môže byť buď mierne predĺženie chrbta alebo na boku, alebo skôr kreatívne výrobky s ostrými prechodmi v dĺžke.

Bundy s asymetrickým strihom

 • Aviators . Nová sezóna, ktorá doslova prasklav módnom priemysle. Väčšinou sa jedná o zimné verzie bundy, pretože ich dizajn zahŕňa kožušinový lem a teplú podšívku. Obzvlášť populárne sú čierne kabáty s kontrastnými bielymi alebo krémovými kožušinami.

Kožená bunda Aviator

 • Predĺžené.Po preskúmaní fotografie s príkladmi módnych jesenných lukov v roku 2018 môžete vidieť, že predĺžené štýly sú považované za najobľúbenejšie modely v segmente koženej bundy. Koniec koncov, okrem pôvodného vzhľadu, sú tiež praktickým prvkom ženského šatníka, pretože zakrývajú boky, čím ho chránia pred chladom. Preto boli v posledných jesenných zbierkach prezentované ako základný model s minimalistickým dizajnom a výrobky bohato zdobené všetkými druhmi dekorov vo forme nitov a výšiviek.

Módne kožené bundy

 • Skrátené.Takéto modely bundy sa tiež úspešne zmestia do jesenného šatníka. V dnešnej dobe sú nielen klasické modely v móde, ale aj vo forme kožených bund, ako aj letcov. Osobitná pozornosť by sa mala venovať výrobkom s krátkymi rukávmi a zdobenými kamienkami.

Kratšie bundy

 • Moto bunda . V ľuďoch je táto bunda známejšia ako kožená bunda. Tento model sa stal klasikou, ktorú je možné nosiť aj pri zamatových večerných šatách. V súčasnej sezóne sú absolútne všetky modely koženej bundy v móde, od hrubých a objemných výrobkov až po jemné kožené štýly.zdobené rôznymi postrekmi, výšivkami alebo kamienkami.

Módna žena Biker

 • Klasická bunda . Vzhľadom k tomu, že ženskosť a elegancia sú považované za hlavné smerujúce trendy tejto sezóny, prispôsobený štýl koženej bundy s strihom, ktorý sa čo najviac podobá bunde, sa stane nenahraditeľnou voľbou nielen medzi podnikateľskými ženami, ale aj mladými ľuďmi. Ďalšou výhodou týchto plášťov je, že sú vhodné pre dievčatá akejkoľvek postavy, vrátane plných, pretože vizuálne natiahnu pás, čím sa stáva štíhlejším.

Kožená bunda

Zaujímavé : Top 10 Trendov v sezóne

 • Bombardéri.Ďalší módny štýl, ktorý dizajnéri použili v segmente kožených bund. Ich hlavnou črtou je pružnosť, ktorá zodpovedá výrobku, ktorý sa používa namiesto goliera a manžiet rukávov. Kožené bombardéry sú považované za privilégium športového štýlu, avšak vďaka použitiu rôznych dekorov úspešne zapadnú do klasického alebo dokonca večerného luku.

Kožená bunda pre bombardéry

Ako vidíte, v roku 2018 získali kožené bundy svoju popularitu a stali sa jedným z najmódnejších trendov jesennej sezóny v segmente dámskeho vrchného oblečenia. Preto dnes nájdete množstvo modelov, ktoré oslovia nielen milovníkov klasiky, ale aj priaznivcov kreatívnych riešení.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10.29.2018 Značky: