Tašky na leto 2019: novinky

Vak je hlavným finálnym prvkom ženského obrazu, ktorý musí byť nevyhnutne módny a musí spĺňať najnovšie trendy v roku 2019. Preto v predvečer leta vám ponúkame bližší pohľad na najnovšie inovácie v oblasti dizajnu, ako aj modely tašiek, ktoré budú relevantné v nadchádzajúcom horúcom období.


Venujte pozornosť dizajnu: hlavné trendy

Slávni módni návrhári sa v tomto roku pokúsili o to najlepšie a predstavili širokú škálu modelov kabeliek, medzi ktorými sa budú v lete tešiť najväčšej popularite.

 • S dekoratívnym razením.Reliéfne kožené tašky vo výške módy boli už dlhú dobu. Okrem štandardných možností s textúrovanými vzormi vo forme farieb, bodiek a iných nekomplikovaných vzorov v trende budú tašky s zvieracím reliéfom, imitujúce kožu plazov. Farby takýchto tašiek môžu byť veľmi odlišné, od tichých monochromatických produktov až po svetlé viacfarebné modely.

Klasická štýlová možnosť

 • Micro.Hlavnou novinkou letných prehliadok boli miniatúrne kabelky, ktoré sa podobali malým peňaženkám vo veľkosti. Môžete ich nosiť štandardne, hádzať na plece a tvorivejšie - namiesto prívesku na krku alebo náramku na nohe.

Zaujímavé:Tašky 2019: novinky a trendy

 • Zámorské krajiny.Bezdotykové vrecko s objemným objemom je praktickým doplnkom.že každá móda by mala získať v nadchádzajúcej sezóne. Okrem faktu, že úspešne zapadajú do ležérneho vzhľadu, sú nadrozmerné modely tiež vďaka svojej priestrannosti, umožňujú vám mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.

 • Prútený.Tašky vyrobené zo slamy, prútia, ratanu a priadze budú v lete relevantné. Okrem klasických košov v trende sú aj nákupné tašky a možnosti pre cross-body. Dizajn takýchto výrobkov je povolený ako minimalistický a oslnivý dekor zo slamených alebo tkaninových farieb, mušlí, stuh a kontrastných kožených vložiek.

 • V retro štýle.Kabelky „Babičky“ so zapínaním na chrbát v móde. Súčasne, čím viac vintage príslušenstva vyzerá, tým je štýlovejší. Pokiaľ ide o veľkosť, to môže byť ako malé výrobky vo forme peňaženky, a veľmi masívne viacvrstvové tašky s niekoľkými spona naraz.

 • „Celková cibuľa“.Tašky vyrobené z toho istého materiálu ako oblečenie alebo úplne založené na dizajne základu obrazu, sú stále žiadané v nadchádzajúcej sezóne. Väčšinou ide o textilné modely zdobené výtlačkami, ktoré sa predávajú spolu s letnými šatami alebo šatami. Povolené sú však monochromatické celkové luky.

 • Fringed. Ďalším módnym trendom v roku 2019 je okraj, ktorý sa dnes používa na ozdobenie nielen dámskeho oblečenia, ale aj kabeliek. Na fotografii z letných predstavení prezentovaných v článku je jasné, žedizajnéri okrem klasických kožených a semišových modelov, ozdobených viac tkaných a tkaných slamených tašiek. Pokiaľ ide o samotný dekor, táto sezóna by mala byť nevyhnutne dlhá a hrubá.

 • S logom motívov.„Boom“ na modeloch, zdobený logami s menami popredných značiek, je predpovedaný v nadchádzajúcom lete. Nápisy môžu byť tak malé vo forme výtlačkov alebo reliéfnych a dosť objemných.

 • Pas.Výrobky, ktoré kombinujú funkcie kabeliek a opaskov, sa zároveň stali jedným z najviac nositeľných doplnkov, takže je celkom pochopiteľné, že dizajnéri tento štýl opäť ponúkli. Popri klasických modeloch vo forme peňaženky budú relevantné aj rámové, vrecovité a valcové formy v páse.

 • S vlastným dizajnom.Aj tento rok si milovníci kreatívnych riešení nevšimli. Tašky vo forme mušlí, banda banánov, hlava Mickey Mouse, detský loptu, kôš kvetov atď. aby bol najjednoduchší a najskromnejší obraz jasný a zaujímavý.

Ideálna taška pre skutočné sladké zuby

 • Neónová farba.Tašky vyrobené v jasných kyslých tónoch sa stali módnym hitom budúcej sezóny. Môžu byť tkané alebo kožené, semišové alebo dokonca tkané. Najvýznamnejšie však budú priesvitné modely z farebného silikónu alebo plastu.

 • Bez vrecka, ktoré sa nosí len v ruke, toto leto nie ježiadne štýlové oblečenie nebude robiť. Stylisti odporúčajú uprednostniť ich preferencie najmä pre malé rámové modely s minimalistickým dizajnom z kože alebo semišu.

 • „Mramor“ . Tašky so vzorom napodobňujúcim mramorový povrch sa stali ďalším novým produktom roku 2019, ktorý bude podľa predpovedí v lete tohto roku veľmi relevantný. Pokiaľ ide o farby, okrem klasického čierno-bieleho gamutu budú k dispozícii aj módne výrobky vyrobené v živších paletách.

 • Tašky, ktorých pôvod pochádza z okrúhlych krabíc s klobúkom, sa stali skutočným hitom moderného módneho priemyslu. V móde budú hlavne malé modely, ktoré môžu byť nesené v rukách alebo hádzané cez rameno.

 • S perím.Dekor z peria hladko migroval z oblečenia do segmentu obuvi a doplnkov, čo viedlo k vzniku mnohých nových modelov tašiek bohatých na farebné perie. To môže byť, ako už známe rám alebo cross-body možnosti, a viac kreatívnych produktov vo forme vtákov.

Skutočné modely tašiek

\ t

Okrem dizajnérskych prvkov by sa v roku 2019 nemala venovať menšia pozornosť módnym vreckám. Nižšie sme práve predstavili najobľúbenejšie modely tohto leta, ako aj ich fotografické príklady.

 • „Vedro“ . Tašky valce sa nám vrátili zo vzdialenej minulosti a dnes doslova zaujali vedúce postavenie. Modely aj výtlačky s bohatou dekoráciou budú v móde.Popri minulej sezóne budú obzvlášť populárne tkané výrobky zo slamy.

 • Priečne teleso.Všetky bežné miniatúrne kabelky, ktoré sa nosia cez rameno, prešli mnohými zmenami. Prvá je forma. Musí to byť nezvyčajné a dokonca môžete povedať, že je neštandardné, napríklad vo forme mnohostenu. Po druhé je to veľkosť. Teraz je možné prenášať cez rameno nielen malé alebo stredne veľké tašky, ale aj pomerne objemné modely.

 • Boxy . Dámske kabelky v tvare štvorcových alebo obdĺžnikových krabíc vyzerajú veľmi štýlovo a pôsobivo, takže v tomto roku existuje neuveriteľná paleta takýchto štýlov. To môže byť miniatúrne mikro alebo dokonca masívne truhly s jednoduchým alebo mimoriadne chytľavý dizajn.

Aká taška chýba vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Bagety a spojky.Tieto štýly sáčkov už dávno prestali byť nudné a nezaujímavé. Jasné výtlačky, trojrozmerný dekor, ako aj nezvyčajné tvary vyrobili obyčajné bagety a spojky do veľmi účinného príslušenstva.

 • Prevody.Objemový model, ktorý vďaka svojej praktickosti a priestrannosti stále nevychádza z módy. čoČo sa týka dizajnu, výnimky tejto sezóny sú výnimočné, pretože dizajn týchto vriec by mal byť čo najjednoduchší a výstižnejší. Z interiéru môže byť prítomná len malá spona alebo ozdobné strapce.

Zaujímavé:Bag Tote - trend 2019

 • Modely strednej veľkosti, ktoré kombinujú naraz tašku a batoh, sa stali novinkou, ktorá sa vďaka svojej univerzálnosti a priestrannosti už podarilo chytiť fantáziu moderných módnych žien. Konštrukcia takýchto výrobkov môže byť odlišná. Prijateľné ako umiernené možnosti v mestskom alebo športovom štýle, s bohatým množstvom dekorácie vo forme výšiviek, pruhov a kamienkov.

 • Sedenie.Tašky, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú sedlo, sú vďaka zaoblenej spodnej časti a zúženej hornej časti tohto leta najobľúbenejšie. Modely sú prevažne klasické pokojové farby s minimalistickým dizajnom. Ako dekor je povolený len kovový krúžok na upevňovači.

 • Zákazníci.Skoršie, beztvaré modely s jednoduchým a nudným dizajnom v roku 2019 získali skôr lakonický a štýlový vzhľad. Dekoratívne razby, výšivky, pruhy a vložky z iných materiálov výrazne prispeli k transformácii nakupujúcich, čím sa stali elegantnejšími.

Dôležité! Stylisti odporúčajú toto leto najmä pre premýšľať o a nosiť dva vrecká naraz. Povolené sú však nielen pripravené kombinácie,ale aj kontrastné „duety“ pozostávajúce z úplne odlišných výrobkov.

Zaujímavé:Módne tašky 2019 pre ženy 40+

Po preskúmaní zbierky fotografií uvedenej v článku je možné jednoznačne dospieť k záveru, že módne trendy v roku 2019 v segmente dámskych tašiek sú veľmi rozmanité a farebné. Preto toto leto, každé dievča bude môcť získať jeden, alebo možno niekoľko modelov naraz.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02.03.2019​​Štítky: