Halloween: najlepšie obrázky pre dievčatá

Za menej ako mesiac budeme môcť vidieť dátum v kalendári - 31. október. Pripomína nástup jednej z najviac vzrušujúcich sviatkov našej doby - Halloween. To znamená, že dievčatá majú veľmi málo času na vytvorenie obrazu. Teraz je čas začať vymýšľať všetky detaily vášho originálneho, jasného a najneobvyklejšieho oblečenia pre Halloween party.

Štýlové obrazy Halloween

Stojí za to povedať, že výber myšlienok pre túto maškarnú spoločnosť je obrovský! Pri pohľade na fotografie iných kostýmov na internete si uvedomujete, že ich pôvodný vzhľad je obmedzený len autorovou predstavivosťou. Okrem toho môžeme v modernom kine pozorovať veľa skutočne jasných obrazov. V skutočnosti, väčšina kostýmov, ktoré sú žiadané počas oslavy Halloweenu, sú presnými replikami kostýmov, v ktorých sú hrdinky obdivované obľúbenými hororovými filmami.

Zaujímavé : Bright Halloween Makeup

Výber najoriginálnejších kostýmov Halloween

Teraz sa obrátme k najzaujímavejším - originálnym obrázkom. Tu a teraz vám predstavíme tie najlepšie nápady na kostýmy na oslavu Dňa svätých. Medzi nimi nájdete aj dlho-milované oblečenie a nové predmety, ktoré určite poteší vás.

Štýlové ženské obrázky

Ako sa cítite o Halloween?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Kostým pre sestry

Toto je jeden z najobľúbenejších obrázkov Halloween pre dievčatá po celom svete. Ultrashort biele rúcho, svetlé rúže, klobúk s červeným krížom, sieťované pančuchy, vysoký podpätok - dokonca aj na fotografii to všetko vyzerá šialene sexy a štýlové.

Štýlový kostým sestry

Ale v poslednej dobe, v trende, nie len sestra klasickým spôsobom, ale "krvavá" sestra. Móda pre ňu sa objavila po slávnom hororovom filme "Silent Hill". A hoci moderné odvážne dievčatá neskrývajú svoje tváre za vrstvami obväzov, krátke zakrvácené rúcho prišlo na mnohých ochutnať.

Kostým pre sestry krvi

Na vytvorenie tohto strašidelného kostýmu, ktorý vyzerá, akoby hrdinka práve opustila operačnú sálu, sa ženy módy ochotne zafarbia červenou farbou. A samozrejme, na bielom pozadí, vyzerá veľmi pôsobivo.

Zaujímavé : Halloween obrázky pre dievčatá v roku 2019: zaujímavé nápady, fotografie

Obrazy sestry v čierno-bielej a čierno-červenej farbe sa v poslednej dobe stali módnymi. V skutočnosti je tu všetko rovnaké, namiesto bieleho rúcha, dievčatá nosia čierne latexové obleky s červenými alebo bielymi krížmi, ktoré sú na nich vyšívané.

Hlava čarodejnice

Samozrejme, toto je už klasika! Uhlové klobúky, pláštenky, originálne sukne alebo šaty, korzet, svetlý make-up - to všetko vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľný a kreatívny obraz. Upravte dĺžku svojho oblečenia sami, ale nezabudnite, že to bude vyzerať obzvlášť pôsobivé s topánkami alebo vysokými podpätkami.

Kostým čarodejnice

Čo je to čarodejnica bez vhodných atribútov? Kúzelná palička, metla (samozrejme s krátkou rukoväťou!), Balíček kariet - to všetko dokonale doplní váš outfit. A tí, ktorí chcú dosiahnuť maximálnu spoľahlivosť, môžu k kostýmu pripojiť brošne alebo malé hračky vo forme pavúkov a hadov. Uvidíte - určite zapôsobíte!

Čarodejnica s povinným atribútom

Hoci nestojí za to, aby ste očakávali, že dostanete naozaj desivý obraz, je potrebné, aby bola situácia príjemná a fit.

Pre "čarodejnícke" šaty dávajte pozor na čipky a zamat. Sú dokonale navzájom kombinované a harmonický kostým.


Upír

Obraz upíra na Halloween je tiež veľmi dôležitý pre dievčatá, ktoré sú fanúšikmi tejto témy. Okrem toho sa dokonale vykonáva ručne, čo znamená, že je možné vyhnúť sa dodatočným nákladom drahého kostýmu.

Najoriginálnejšie obrázky na Halloween

Takže, ak je vo vašom šatníku originálny vrch alebo mizerný čierny korzet, tonálna minisukňa, plášť alebo pláštenka, potom zvážte túto polovicu.urobené veci! Dajte to na seba, okamžite sa zmení na sexy, odvážne, štýlové ... dievča. Ale aby ste sa stali skutočným upírom, musíte použiť vhodný make-up.

 • Začnite s farbou kože na tvári - mal by byť bledý. Koniec koncov, verí sa, že upíri sú nočné stvorenia a slnečné svetlo je pre nich mierne, že je škodlivé. Takže žiadne opálenie!
 • Oči. Mali by byť jasne zvýraznené tmavými tieňmi. Pre väčší efekt položte kruhy pod spodné očné viečko alebo mierne rozotrite jatočné telo. A ak je túžba ponoriť sa hlboko do obrazu, používajte viac šošoviek, čo žiakov robí krvavočervenou.
 • Pery. Samozrejme, že by mali byť vyrobené s jasnou rúžom. Podľa vášho uváženia môže byť červená, bordová alebo čierna. A ak „zanecháte“ niekoľko kvapiek „krvi“ na brade, dostanete veľmi účinný upírsky make-up.
 • Na záver: tesáky. Môžu byť, ak máte túžbu pozerať sa na ne celý večer, aby sa tieto zuby neodlomili. Hoci mnoho dievčat vytvára úplne úspešný upírsky obraz bez nich.

Obraz mačky

No, aká je to Halloween párty, bez aspoň jednej mačky? Vskutku, pretože oslňujúci Holly Berry sa objavil na obrazovke v tesnom latexe, tento obraz sa stal obľúbeným u mnohých žien po celom svete. Roztomilé uši, očarujúci chvost, priťahujúci pozornosť ku kruhovitosti pod pásom, čierna maska ​​- to všetko sú výrazné detaily mačky.

Ženamačka je štýlový a jednoduchý vzhľad Halloween

Zaujímavé : Denný make-up pre hnedé oči: postupná fotografia popravy

Môžete si ho kúpiť v niektorom z internetových obchodov predávajúcich oblečenie pre Halloween. Hojnosť všetkých druhov modelov a štýlov vás príjemne prekvapí.

Ďalším dôležitým detailom v tomto obraze je tvár. Musí byť buď skrytý maskou, v súlade s žánrom, alebo dať na neho správny make-up pre Halloween. Mimochodom, je to veľmi ľahké urobiť, hlavná vec je, aby to vopred.

Tvorba postupnej tvorby Catwoman Makeup

 • Ak chcete začať, vyčistite si tvár a rozprestrite svoj zvyčajný korektor.
 • Potom zatemnite lícne kosti tmavohnedým alebo tmavo béžovým červenaním.
 • Teraz choď do očí. Pre základňu môžete použiť svetlé tiene, ktoré sa budú postupne prekrývať tmavé. Môžete dokončiť maykap oči so šípkami.
 • Ak sa objaví takáto túžba, vymaľte špičku nosa aj čiernu, ako mačku.
 • Sledujte svoje pery. Vyberte si najjasnejšiu rúž, ktorý je vo vašom arzenáli a doplňte ho.
 • Dokončiť kreslenie tváre mačky fúzy. Pre ich obraz potrebujete iba čiernu ceruzku.

To je všetko, teraz je váš obraz mačky úplne pripravený!

Kocúrka je pevne priliehajúca, takže dáma, ktorá ju obliekla, by mala mať dokonalú postavu. Žiadne vyčnievajúce tummies a sagging stranách - latex zvýrazní všetky chyby. Preto, ak sa rozhodnete objaviť na maškarný v tomto veľmiobraz, ale nie ste si istí sami - choďte na diétu. Stále je čas!

Malvina

Je prekvapujúce, že toto dievča s modrými vlasmi, ktoré sme poznali už od detstva, je tiež častou hrdinkou na Halloweenových párty. Možno je to všetko o nezvyčajnom jasu, pretože obraz Malviny je veľmi pozoruhodný a nezabudnuteľný. Stručne povedané, na sebe modrú parochňu na hlavu a na sebe šaty v rovnakom odtieni, nebudete bez povšimnutia!

Obraz Malviny

Nevesta nevesta

Pamätajte si, že pred niekoľkými rokmi sa na obrazovkách objavila ohromujúca karikatúra rovnakého mena? Takže po ňom, kostýmy z mŕtvych nevesty začali byť divoko populárne! Jednou z najväčších výhod tohto obrazu Halloween je, že dievčatá to môžu robiť vlastnými rukami. Na to potrebujete len biele šaty, čo nie je škoda, tyl, čo bude ako závoj a kompetentný make-up.

Kostým mŕtvej nevesty

Začnite vytvárať tento neobvyklý obraz s mikecapom a predovšetkým si vyberajte oči. Môžete sa vystrašiť rôznymi spôsobmi: nakresliť hlboké rany, podliatiny alebo rastúcu kostru na odkrytých častiach tela.

Ak naozaj chcete skopírovať obraz nevesta z karikatúry Tima Burtona, nezabudnite si kúpiť špeciálnu modrú farbu, ktorá pokryje všetky otvorené kože. \ T

Ďalších 7 populárnych Halloween 2019 obrázkov

 • Eccentric Harley Quinn.
 • Awesome Zombie Girl.
 • Nun.
 • Porcelánová bábika.
 • Devilish.
 • Bábika Voodoo.
 • Panochka zo slávneho Gogol's Viy.

Pôvodný obraz mníšky

Vytvorenie nezvyčajného Halloweenského vzhľadu je pre každého dievčaťa dosť jednoduché. A tu to vôbec nevadí, aká je vaša výška, váha alebo stav. Hlavná vec - túžba vyniknúť, ísť ďalej, vyjadriť sa. Nechajte svoju fantáziu neobmedzenú, a potom to bude váš outfit, ktorý bude najviac originálny na nadchádzajúcej párty na okruhu Všetkých svätých. Choďte do toho!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/03/2018Štítky: