Luxusné zlato v manikúre

Manikúra so zlatom môže byť iná - umiernená, ušľachtilá, elegantná ... Niekedy je to očarujúce a šokujúce. Ale bez ohľadu na dizajn so zlatými akcentmi, bude to vždy elegantná dekorácia vašich nechtov a indikátor dokonalej chuti. V našom článku nájdete množstvo zaujímavých a užitočných informácií o manikúre so zlatom, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o dokonalom nail art.


Zlatá manikúra - urobili by ste to?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Prečo aspoň raz v živote musíte urobiť zlatú manikúru

Každá dievčina, ktorá obdivne zvažuje elegantné zlaté vzory, sa vždy pokúša o nechtové umenie na nechtoch. Často však táto myšlienka nedosiahne svoju realizáciu. Dievčatá sú zastavené jasom a provokatívnosťou zlatého manikúru.

Zaujímavé : Šedá manikúra: nudný dizajn

Sme si istí, že takýto návrh by sa mal vykonať aspoň raz za život! S ním sa okamžite cítite ako nádherná krása s vynikajúcou sebaúctou a závideniahodnou sebadôverou. Všetky oči budú nasmerované len na vás a byť v centre pozornosti je tak pekný.

Chic golden marigolds

Zlaté akcenty sú vždy drahé a reprezentatívne, takže sme si istí, že si zaslúžite takúto manikúru.

Designové šperky

Fotografie zlaté manikúry dokazujú, aká rôznorodá môže byť. Prvá otázka, ktorá vzniká pred vytvorením akéhokoľvek dizajnu, je to, čo treba použiť ako zlaté akcenty. Nie je potrebné zápasiť s, pretože guru nail art premýšľal všetko pre vás. Tu je to, čo používajú na napodobňovanie drahokamu:

 • trblietky;
 • nálepky na trblietky;
 • kamifubuki;
 • bujóny;
 • fólie;
 • lesklý lak;
 • kamienky;
 • zlatý rub;
 • Shimmers.

Úspešné kombinácie

 • Klasická luxusná manikúra je kombináciačiernej a zlatej . Pozrite sa na fotografiu, ako vyzerá toto spojenie kvetov drahé. Doplnením tohto dizajnu elegantným spôsobom v tmavých farbách a krásnych zlatých šperkoch budete vyzerať skvele.

 • Červená so zlatomje výberom sebavedomých dievčat, ktoré milujú pozornosť. V takomto tandeme, svetlé šarlátové odtiene a ušľachtilá bordó vyzerajú rovnako pompézne.

Venujte pozornosť! Prvý z nich je vhodnejší pre mladé dievčatá a druhý bude hodný dekorácie pre staršie ženy.

Zaujímavé : Novoročná manikúra so snehovými vločkami

 • Spomedzi všetkých odtieňov modrej sa majster nechtového umenia dnes rozhodnetyrkysovej a džínsovej kombinovať so zlatom.Na základe týchto kombinácií môžete vytvoriť univerzálnu manikúru, ktorá sa hodí pre večerný súbor aj pre príležitostný obraz. Hlavným hitom sú lesklé váhy na modrom pozadímorská nálada.

 • Hlboká modrá so zlatomvytvára zaujímavý duet pre zaujímavú manikúru.

Tmavomodrá manikúra so zlatými hviezdami

 • Biela so zlatomje klasikou jemného slávnostného dizajnu. Nevesta si ho stále viac vyberá, ale je vhodná pre každodenné umenie nechtov.

Pastel ružová paleta je tiež v dokonalej harmónii s očarením drahého kovu.

Biela manikúra so zlatým dekorom

 • Protiklady priťahujú a kombináciazelených a zlatýchfarieb v manikúre je tým najlepším potvrdením. Takýto tandem je menej bežný, nie je banán, a preto krásny.

 • Akbéžováv hrdej samote je pre teba príliš nudná, znamená to, že jej chýba lesk. Zlaté akcenty sa vždy perfektne hodia do nahej palety.

 • Hnedá so zlatomje útulná kombinácia farieb, ktoré majstri umeleckých majstrov jednoducho zbožňujú používanie na jesennú manikúru.

Rozhodli sa urobiť zlatú manikúru? Skvelý nápad! Potom sa budete musieť dozvedieť o módnych trendoch v tomto dizajne. Nechajte sa inšpirovať najrelevantnejšími nápadmi, ktoré sme pre vás vybrali.

Zaujímavé : Manikúra hnedá

Francúzština

Francúzska manikúra používajúca zlaté prvky je najlepším stelesnením elegancie a elegancie. Klasická verzia bundy sa stáva elegantnejšou.ale zároveň ideálny pre každodennú manikúru. Skvelý spôsob, ako diverzifikovať konzervativizmus pracovného oblečenia!

Elegantná bunda so zlatým základom

Môžete ozdobiť tradičný úsmev iskrami. Ako extravagantný bude tento dizajn závisieť od farby základnej vrstvy.

Neobvyklá verzia bundy - zmena tvaru alebo umiestnenia úsmevu. V roku 2019 sa náhle stane trojuholníkovým alebo diagonálnym, širokým alebo úzkym a môže sa tiež pohybovať od okraja nechta. Stručne povedané, všetky experimenty sú vítané!

Pôvodná zlatá francúzština

Poučenie z grafiky a geometrie

Takáto jednoduchá a štýlová manikúra je hlavným remeslom sezóny 2019-2019! Existuje mnoho možností a tu sú len niektoré z nich:

 • šachovnicu maľovanú zlatým lakom na čiernom pozadí;
 • stručné pruhy;
 • polka-dot;
 • abstraktné motívy;
 • geometrické tvary.

Zaujímavé : Najlepšie novinky a myšlienky pastel manikúry

Gradient

Plynulý prechod farieb je ideálny pri použití zlatých častíc. Fashionistas v tejto sezóne sú blázni na manikúru, v ktorej sa trblietky rozptyľujú od voľného okraja nechta smerom k jeho základni. Veľmi pôvabný!

Zlaté pruhy

Zlato môže byť diskrétne a stručné a manikúra s pruhmi je toho najlepším dôkazom. Existuje niekoľko spôsobov, ako túto myšlienku preložiť.

Doma je ľahképoložiť malé kamienky - táto metóda umožňuje získať čo najrovnomernejšiu čiaru.

Jednoduché pruhy možno kresliť pomocou priehľadného podkladu a iskier, ako aj tenkého štetca a zlatého laku. Chic, brilancia, krása!

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2019

Kamienky

Vyzeráš brilantne! - mnoho dievčat sníva o takomto komplimente. Manikúra so zlatom a kamienkami na oplátku zaisťuje, že počujete takéto slová na vašej adrese.

Venujte pozornosť! V takomto dizajne je veľmi ľahké prejsť cez okraj luxusu a zlého vkusu, preto stojí za to mať osobitnú zodpovednosť pri výbere nechtového umenia.

Ak sa bojíte urobiť chybu, vyberte si minimálny dekor a iskry. A ak chcete zažiariť v celej svojej kráse, pokojne položte krásnu ozdobu kamienkov a ozdobte ju zlatými prvkami. Niekedy môžete mať šancu a vytvoriť naozaj skvelý dizajn!

Akcenty na prstencových prstenci

Obľúbenou technikou manikúry je výber prsteňov prstov. Zlato je ideálne pre túto úlohu vo všetkých jej prejavoch.

Aj keď si vyberiete plnú vložku s kamienkami alebo jiskrami z 2 nechtov všeobecne, manikúra bude vyzerať elegantne a štýlovo. Pre okolie so zdobenými nechtami je lepšie zvoliť si jednotný náter upokojujúcich odtieňov. Nezabudnite, že móda v tejto sezóne si vyžaduje zdržanlivosť a minimalizmus.

Zlato na prstenci

Fólia

Klince so zlatomManikúra efektívne vyzerá pomocou špeciálnej fólie.

Hlavným tajomstvom úspechu takejto manikúry je trpezlivosť a presnosť, pretože zlaté prvky neodpustia nezrovnalosti a chyby. Najmenšia nedbanlivosť zníži všetku krásu na nulu a pokazí dizajn. Ale buďte si istí - tvrdá práca rozhodne stojí za veľkolepý výsledok.

V obchode môžete ľahko nájsť reliéfnu fóliu alebo fóliu. Tiež tam sú samolepky tohto materiálu.

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - nový 2019

Zlaté kvety

Kresba zlatými kvetmi je vždy skvelý nápad na skvelý dizajn s romantickou náladou.

Minimálne umelecké nadanie, tenký štetec alebo špáradlo a zlatý lak vám pomôžu vytvoriť skutočné majstrovské diela na nechtoch. Odporúčame vám hrať na kontraste pozadia a vzoru - takže manikúra bude výraznejšia. Radosť priateľiek určite spôsobí čiernu alebo vínovú so zlatom.

Dizajn pre krátke nechty

Krátka dĺžka nechtov nie je prekážkou pre módnu zlatú manikúru. Na ňom môžete stelesniť množstvo módnych návrhov pre každodenný život alebo špeciálnu udalosť.

Napríklad elegantná francúzska bunda s klasickým alebo trojuholníkovým úsmevom so zlatými jiskrami bude skvele vyzerať. Čisté prelamované vzory môžu byť základom ženského a romantického dizajnu.

Zlatá manikúra - dokonalý dizajn pre krátke nechty

Skvelý nápad.budú použité stručné výkresy - body, jednoduché geometrické tvary alebo zvislé čiary.

​​

Výherné kombinácie sú čierneho kontrastu so zlatými akcentmi a jemnou ružovou farbou s leskmi. Béžová so zlatom v minimalistickom dizajne je dobrým riešením pre každodenný dizajn.


Dúfame, že fotografie vzorov manikúry so zlatom vás inšpirovali k realizácii najodvážnejších myšlienok. Nenechajte sa obmedzovať - ​​určite nebudete bez povšimnutia s takýmto nechtovým umením a zároveň dostanete viac ako tucet komplimentov!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované16.11.2018Štítky: