Béžové a hnedé tóny sú späť v móde

Béžové a hnedé tóny sú právom považované za klasiky, ktoré sa v tejto sezóne vracajú do módy. Okrem faktu, že tieto palety sú prirodzené a najviac identifikujú prírodné javy, sú tiež veľmi všestranné, pretože s nimi môžete vytvoriť mnoho štýlových obrázkov, ktorých príklady uvádzame neskôr v článku.

Zaujímavé : Dôležité detaily príležitostného štýlu

Béžová a hnedá - mnoho z týchto odtieňov vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hnedá gamma

Podľa Inštitútu Pantone bola hnedá paleta v tomto roku jednou z najmodernejších. Okr, karamel, zlatá, hrdzavá farba, atď. Laconically zapadajú do akéhokoľvek oblečenia a zároveň sú vhodné ako pre hnedovlasé, tak pre červenovlasé a blondínky.

Čo sa týka samotných lukov, nižšie uvádzame základné kombinácie vecí, ktoré možno v tejto farebnej schéme uchovávať.


  • Úrad.Odtiene hnedej farby sú v tomto prípade zásadné, pretože každá žena vo svojom podnikovom šatníku určite nájde klasické nohavice alebo sukňu v tejto farbe. Je možné kombinovať tieto výrobky, ako napríklad s ľahkými jumpermi a ponožkami z mliečnej alebo slonovinovej farby.

Tiež nezabudnite na kostýmy. Táto sezóna je výnimočnáHnedý odtieň nazývaný „ťavová farba vlasov“ je populárny, ktorý dizajnéri často používajú na vytvorenie oblekov do nohavíc. To môže byť, ako monofónne výrobky, a tlač v podobe kvetov alebo buniek.

Dôležité! Stylisti neodporúčajú kombinovať hnedé s čiernou, pretože výsledok je veľmi nešťastný outfit.

​​
  • Príležitostná.Hnedá paleta je jednoducho navrhnutá tak, aby vytvorila štýlový každodenný vzhľad, najmä tento jeseň.

Rovné nohavice alebo tesne priliehajúce tmavé čokoládové legíny budú ideálne pre nadrozmerný okrový sveter. A aby bol obraz živší, môžete k nemu pridať viacfarebný šatku, ktorý sa tiež stane vrcholom luku.

Zaujímavé : Módne a štýlové obrazy s koženou bundou pre rok 2018 (s fotografiou)

Pokiaľ ide o vrchné ošatenie, v tomto prípade by sa mala venovať pozornosť vzorom kabátov vyrobených v štýle vojenského alebo štíhleho strihu. Dizajn môže byť tiež odlišný, počnúc minimalistickými a končiac drahými výrobkami s bohatou výšivkou alebo dekorom z prírodnej kožušiny.

Oblečenie hnedé

Zaujímavé : Dámske módne kabáty jeseň 2018: trendy, fotografie, novinky

  • Večer.Hnedá paleta je tak bohatá, že na jej základe môžete vytvoriť mnoho obrázkov, ktoré sú ideálne na návštevuslávnostná udalosť. Napríklad hodvábne alebo krajkové šaty z kávy alebo čokoládovej farby pôsobia veľmi impozantne.Medzi ďalšie možnosti patria tmavo hnedé odtiene s bronzovým odtieňom, ktoré dizajnéri často používajú na vytvorenie korzetových šiat.

Dôležité! Trendom nadchádzajúceho roku 2019 je farba zvierat, ktorá sa široko používa v hnedých odtieňoch. Pozoruhodným príkladom takéhoto oblečenia sú večerné šaty z Dasha Gauser s kovovým leskom a potlačou imitujúcou hadiu kožu.

Večerné šaty Dasha Gauser

Béžová paleta

Rovnako ako pri hnedej, s béžovými tónmi môžete v aktuálnej sezóne vytvoriť mnoho rôznych a módnych obrazov, v ktorých existujú prísne a veľmi provokatívne oblečenie. Najdôležitejšie z nich zvažujeme.

Aktuálna béžová paleta

  • Podnikanie.V prvom rade by to mal byť hlavný trend jesennej sezóny - oblek na nohavice, vyrobený vo svetlých odtieňoch béžovej farby. Nohavice v tomto prípade môžu byť rozšírené a rovné, ale bunda musí mať nevyhnutne polopevnú siluetu.

Pre milovníkov jasnejších rozhodnutí sa uprednostňujú súpravy, v ktorých je bunda ozdobená viacfarebnou potlačou vo forme kvetinových alebo etnických ornamentov. Priehľadná béžová hodvábna blúzka pomôže doplniť celú kompozíciu.

Štýlový béžový oblek

Zaujímavé : Dámske obleky 2018-2019: to vmóda?

Dôležité! Béžová blúzka by mala byť zvolená nielen na základe jej dizajnu, ale aj na tieni, pretože tento výrobok by mal zvýrazniť vašu tvár a nie „miešať“ s ňou.

  • Príležitostná . S béžovou farbou môžete súčasne vytvoriť štýlový a pohodlný nielen jeseň, ale aj zimný luk, v ktorom zaujímajú vedúcu pozíciu džínsy a pletené svetre.

Zaujímavé : Svetre 2018-2019: skutočné modely!

Relevantné sú aj béžové sukne a šaty. Môžu byť buď z jemnej vlny alebo bavlny, alebo z kože.

Béžový luk je príkladom celebrity

Dôležité! Módne šaty zo safari štýlu, vyrobené z béžovej semiše, sa stali módnou novinkou jesennej sezóny.

Šaty v štýle safari

  • Slávnostné. Šaty vyrobené v béžovo-zlatom gamute sú dnes najobľúbenejšie na vytváranie večerných lukov.

Napriek pôvodne zjavnému vyblednutiu tejto palety, vďaka použitiu tkanín rôznych textúr, ako aj bohatému množstvu výzdoby, výsledkom je veľkolepý a elegantný luk.

Takéto odevy sú, samozrejme, založené na šatách rôznych štýlov, medzi ktorými sú obzvlášť dôležité výrobky s výstrihom na chrbte alebo otvorené ramená. Tiež nezabudnite na obleky nohavice, šité z drahých žakár, zamat alebo hodváb svyšívanie.


Príslušenstvo

Doplnky vyrobené v béžových a hnedých odtieňoch dnes patria medzi moderné módne trendy. Koniec koncov, tieto náramky, náhrdelníky a náušnice budú vyhovovať absolútne každému outfitu a stanú sa jeho vrcholom. V tejto sezóne, stylisti odporúčajú výber keramiky alebo dreva pre každodenné oblečenie, rovnako ako s farebnými kameňmi alebo kamienky na večer.

Trendy béžové doplnky

Ale ako v prípade tašiek alebo obuvi, v tomto prípade je lepšie dať prednosť výrobkom výnimočne svetlej béžovej farby, ktoré sú v skutočnosti základné.

Po preskúmaní fotografií v módnych časopisoch je možné jednoznačne dospieť k záveru, že béžové a hnedé tóny sú nepoškvrnenými trendmi, ktoré sa opäť stali jednou z hlavných v modernom módnom priemysle. Preto v aktuálnej sezóne by každé dievča, ktoré sa snaží vždy vyzerať štýlovo a módne, malo získavať veci v týchto paletách.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané11/06/2018Štítky: