Nové trendy v móde jar-leto 2019: fotografie, novinky

Počasie nám konečne prinieslo radosť a teraz je čas premýšľať o tom, aké nové trendy sa objavili v móde jaro-leto 2019? Ak vezmeme do úvahy to, čo videl na jarnej módnej prehliadke, môžeme zhrnúť, ženemali by byť veľké šoky : známy minimalizmus, zvyčajná nostalgia 80. rokov sa dostáva do popredia. Z nových produktov možno poznamenať, možno, rastúca láska k brilantné a bohémsky.


Flitre

Považované za zlú chuť až do polovice desatín, flitre sa podarilo presunúť zo scén módnych prehliadok do každodenného šatníka mestskej módy. Navyše teraz nikto nepovie, že flitre sú pohyblivé; práve naopak, toto je najmodernejší trend.

Flitre v obrazoch

Môže byť užitočné: Ako si vybrať džínsovú srsť a čo ju nosiť?

Môžu byť úplne oblečené - potom budete mať jasný večerný pohľad priťahujúci pohľady, a môžete čiastočne - nechať sa stať zaujímavou výzdobou šaty alebo sako z voľného strihu.

Flitre

Fringe

Fringe sa v minulej sezóne začal presúvať na masový trh. V tejto súvislosti upevňuje svoju pozíciu, rozširuje svoj vplyv nielen na pouličnú módu, ale aj na koktejlové šaty a kancelárske sukne. Okraj je výraznejší a dlhší, tým lepší.

Fringe v šatách

Pri výbere takéhoto oblečenia stojí za to pripomenúť, že okraj každej veci pridáva bohémsky šik. To môže byť tiež porazené, ak napríklad pridáteVečerný obraz malého peria - od Američanov 20-tych rokov dostanete krásny luk. Hlavná vec je si uvedomiť, že takéto oblečenie by nebolo vhodné vo všetkých prípadoch.

Fringe v šatách

Pop Art

Pamätajte na obrazy Andyho Warhola, vyrobené v štýle pop artu? Je potrebné znovu ich prehodnotiť, aby sme získali inšpiráciu: pop art sa stáva v Rusku novým trendom na jar-leto 2019. Neočakávané farebné kombinácie, vtipné a odvážne výtlačky, svetlý make-up - to všetko je teraz legalizované a považované za hypermoderné.

Móda Pop Art

Môže byť zaujímavé: Výber módnych džínsov 2019

Vzhľadom k tomu, že pop art sa v tejto sezóne pevne dostáva do nášho módneho života, nemôžeme sa báť byť odvážni. Vyberte si kabát, ktorý zobrazuje hrdinov svetoznámych karikatúr, či svetrov, na ktorých je napísané veľkými písmenami meno dizajnéra a ocitnete sa vo výške módy.

Móda Pop Art

Pastelové odtiene

Samozrejme, že táto sezóna nebude bez vzdušnej nehy:

  • Bledo modrá,
  • Svetložltá,
  • Jemná ružová.

Všetky tieto farby budú súťažiť s jasnými a kyslými odtieňmi titulu titulu. Pastely sú samozrejme najvhodnejšie pre „lietajúce“ tkaniny: môže to byťsvetlé šatyalebo sukňa, ženský hodvábny plášť alebo ľahké letné nohavice.

Pastelové odtiene v odevoch

Samozrejme, že úplne opustenie jasu nebude fungovať. S pastelomfarby stačí kombinovať honosné prvky: môžu to byť topánky, šatka, taška alebo masívne šperky s kovovými odrazmi.

Tlač „Zvieratá“

\ t

Pamätajte si, ako všetci nedávno odsúdili leopardie? Takéto predsudky by mali byť dávno oneskorené. Okrem toho, tento rok najväčšie módne domy opäť vydali zbierky, v ktorých zviera tlač - vrátane leopard tlač - je takmer lídrom medzi ostatnými.

Tlač zvierat

Kabát, ktorý je zafarbený ako zebra alebo oblek pokrytý škvrnami, je to, čo je potrebné na to, aby vynikol v dave v tejto sezóne.

Minimalizmus

Pozorne študovať Elle, možno poznamenať, že v nových trendoch v móde jar a leto 2019, prakticky nekompatibilné štýlové smery sa podarí skombinovať. Napríklad, minimalizmus s nemenným princípom „jednoduchší, tým lepší“ sa nachádza veľmi blízko pop artu, ktorý má priniesť chaos a množstvo kvetov a ozdôb v akomkoľvek obraze.

Minimalizmus

Minimalizmus na začiatku deväťdesiatych rokov sa však nevzdáva. Malé čierne šaty s minimom štýlových šperkov, jednofarebný oblek, striktný štýl oblečenia - napríklad biela košeľa s čiernymi nohavicami alebo sukňa ... To všetko je nám dlho známe, ale na túto sezónu by sme nemali zabudnúť.

Eklektický

Eklektické, v prvom rade by mali byť výtlačky. Nechajte prúžok priliehajúci k hrachu alebo bunke a kvetinová potlač sa nachádza hneď vedľaleopard. Tiež si pamätáme na hlavný trend sezóny - modely s komiksmi.

Módny eklekticizmus

Pozri tiež: Ako si vybrať správne plavky podľa typu tela?

Podobne ako minimalizmus, aj eklekticizmus možno opísať jedným princípom: „čudnejšie, tým lepšie“. Človek by však nemal byť prekvapený, ak kolegovia v práci neocenia váš obraz tvorený najnovšími trendmi - v Rusku sa črty módnych prehliadok veľmi ťažko stávajú súčasťou každodenného života.

Módny eklektizmus

Mužskosť

Dokonca aj v minulom storočí ženy bojujúce za rovnosť, oblečené do nohavíc a pánskych oblekov. Zdá sa, že to môže byť nové? Avšak dizajnéri naďalej vytvárajú modely s mužským strihom, a to, aj keď nie celkom nový trend v móde, jarné leto 2019 je jasne viditeľné na videu z módnych prehliadok.

Modely s mužským strihom

Lietajúce šaty

\ t

Pletené šaty z minuloročnej sezóny (a všeobecne akékoľvek pletené výrobky) boli na vrchole popularity. Na jar av lete sa všetko zmení: vzdušné šaty s voľným strihom, vlajúce vo vetre sa vrátia do módy.

Šaty s voľným strihom

\ t

S výberom takýchto oblečenia stojí za to byť opatrní: skúste si vybrať model, ktorý sa nepodobá nočnej košeli a vizuálne vám vaša postava nevytvára úplne beztvarú. K obrázku môžete pridať „ťažké“ doplnky kontrastujúce s šaty - napríkladkoženú bundu , topánky na masívnej plošine alebo veľký kovový náhrdelník okolo krku.

Retro

A samozrejme nezabudnite na nostalgiu po osemdesiatych rokov. Žiadna sezóna sa nebude môcť ukryť pred retro modelmi, čo potvrdzujú aj početné fotografie z módnych prehliadok na internete.

Móda 80. rokov v oblečení

Vysoký pás v nohaviciach, tkané závoje v účesoch, sfarbenie v hrášku - nie je nutné úplne obliekať Sophiu Loren. Stačí len jeden hravý retro detail vo vašom príležitostnom štýle a určite ho ocenia aj iní módni módni módni módi.

Nové trendy v móde na jar av lete 2019 nás teda nešokujú - a to je možno ešte dobré. Zdá sa, že módne prehliadky tejto sezóny sú vytvorené tak, aby ľahko preniesli svoje prvky do každodenného života. Nebojte sa experimentov, ale pamätajte, že každý outfit by mal zodpovedať udalosti a vášmu stavu, a potom budú všetky módne rozhodnutia úspešné a harmonické.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené15.04.2018Štítky: