Tajomstvo výberu módnych topánok naplno

Pre mnoho dievčat sa zdá ťažké vyzdvihnúť pohodlné a krásne topánky s plnými nohami. Ale s našimi radami a odporúčaniami zo sveta módy sa s tým môžete ľahko vyrovnať. V jednom článku sme zozbierali hlavné pravidlá pre výber obuvi pre širokú nohu, s ktorou si dievča môže jednoducho vybrať perfektný pár pre ďalšie nákupy.

Výber topánky na najpodnejšiu nohu

Zaujímavé : Módne dámske mokasíny pre rok 2018 - elegantná a pohodlná obuv

Ako by ste charakterizovali plnosť vašich nôh?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Základné tabu

Naliehame na dievčatá v žiadnom prípade zložité, pretože plnosť nôh, ale naopak, naučiť sa jemne skryť túto funkciu s pomocou správne vybraných topánok. Je tiež dôležité vedieť o základných tabu. Tam sú niektoré modely, minulosť, ktorá by mala prejsť v obchodoch. A aj keď sú na zozname hlavných módnych trendov, takýto nákup by sa mal opustiť.

Pravidlá výberu štýlovej obuvi pre nohy

\ t
 • Najbezpečnejší spôsob, ako urobiť obrovskú nohu je nosiť otvorené topánky, ktoré ukazujú prsty a malý náplasť pred nimi. Táto opatrnosť platí pre všetky nohy, dokonca štíhle.
 • Otvorené topánky s veľkým počtom tenkých popruhov sú kategoricky nevhodné pre širokú nohu. Vytiahnu nohy, a tovyzerá škaredo.

Pravidlá výberu obuvi na celej nohe

 • Odmietnuť množstvo dekoratívnych detailov. Stručnosť, štýl a jednoduchosť - všetci. Svetlé šperky na topánkach, najmä na špičke, určite zaujmú nohy.

Venujte pozornosť! Ak je šperk neutrálny, ale horizontálne umiestnený v rovnakom čase, tento model nebude fungovať.

 • Podlhovastý nos v topánkach je prísne zakázaný - to prispieva k vizuálnemu predĺženiu nohy a vyzerá smiešne.
 • Stylisti odporúčajú opustiť topánky na vysokých tenkých pätách. Nebojte sa, ak ste fanúšik obuvi s podpätkami - môžete si vybrať vhodnejší a pohodlnejší pár pri vysokej rýchlosti.
 • Obuv na celej nohe s vysokým vzostupom vo forme objemných klinov tiež nie je najlepšou voľbou. Určite zdôrazní šírku nôh a pritiahne na ne pozornosť.

Dievčatá s plnými nohami by sa mali zdržať jasných farieb v topánkach alebo ich starostlivo používať. Rôzne neónové odtiene a bohaté tóny pritiahnu všetku pozornosť k nohám.

 • Pokiaľ ide o dĺžku topánok, odporúčame vám pozrieť sa na vysoké modely. Nesprávne zvolená stredná alebo krátka dĺžka vytvorí zbytočný dôraz na široké teľatá. Tiež sa uistite, že topánky boli dostatočne široké. Prítomnosť regulačné gumy alebo šnurovanie - skvelá voľba. Tesne priliehajúce topánky môžu stlačiť nohu a tým zdôrazniť plnosť.
 • Módne diktátytrend na modeli obuvi, požičiavaný v pánskom šatníku. So správnou kombináciou štýlových bochníkov alebo topánok naozaj vyzerajú úžasne. To však neznamená, že dievča s plnou nohou si môže kúpiť topánky v mužskej časti. Niektoré dámy to naozaj robia, zabúdajúc na rozdiely medzi nohami žien a mužov. Anatomické znaky sú také významné, že ak sa neberú do úvahy, existuje riziko deformácie chodidiel.
 • Nezáleží na tom, aké pohodlné sú uggs a nafúknuté topánky, úplne sa nehodia k širokým nohám. Dôvod vizuálneho zvýšenia objemu nôh.

Zaujímavé : S ktorými topánkami nosiť kabát v roku 2018 vyzerať štýlovo

Ktorá topánka povie „Áno!“

Niektoré dievčatá sa mylne domnievajú, že voľba obuvi pre plné nohy je taká malá, že budú musieť byť spokojní s ošklivými a nemodernými modelmi. Našťastie to tak nie je. A my máme v úmysle zničiť tento stereotyp. Zozbierali sme top páry topánok, ktoré skryjú vašu funkciu a zatraktívnia nohy.

 • Prehnané zariadenie, ktoré vizuálne eliminuje problém širokých nôh - to je vertikálny vzor alebo dekor. Pomocou takýchto detailov sa nohy okamžite stávajú vizuálne štíhlejšími a dlhšími. Môžete si vybrať topánky s vertikálnymi zipsami alebo so svetlými pruhmi v dĺžke - možnosti závažia.

Vertikálny dizajn topánok

 • Dievčatám odporúčame, aby vyčnievajúce kosti dávali pozor na topánky s nízkymi podpätkami bez priečnych švov aúzky mys.

Štýlová obuv na plných nohách s kosťou

 • Najlepšou voľbou sú uzavreté topánky. Ale ako byť v lete, pýtate sa. V modernom sortimente nájdete rôzne modely, ktoré jemne skryjú nohy. Takáto obuv môže mať tkanie z kože, tkaniny v oblasti prstov alebo pásky.

Sandále pre celú nohu

 • Je ťažké predstaviť si šatník modernej dámy bez elegantných lodí. A plnosť nôh - nie je dôvodom odmietnuť tento nádherný model. Možno budete musieť stráviť trochu viac času, než ste plánovali na nájdenie pohodlného páru. Ale verte mi, výsledok stojí za to.

Štýlové lode

Ak plánujete kúpiť všestranné topánky, ktoré sú vhodné pre rôzne obrazy, pozrite sa na béžové, sivé alebo čierne lode.

Zaujímavé : Módne topánky upchaté - história drevených topánok

 • Topánky s nadmerne veľkým výťahom, ako aj modely na plochom behu zdôrazňujú úplnosť. Stylisti odporúčajú držať sa zlatého priemeru. Vyberte si pár s pevnou pätou s výškou 3-5 cm, ak máte radi topánky s charakterom, pozrite sa bližšie na hlaveň, v tvare kocky alebo domina.

Štýlové čerpadlá na stabilnej päte

 • Alternatívou k podpätkom môže byť klin. Tu sú pravidlá hry rovnaké - výška platformy by mala byť stredná. Takýto pár topánok je nielen veľmi krásny, ale aj veľmi pohodlný pre každodenné nosenie.

Klinové topánky

Zaujímavé : Obuv 2019: novinky a trendy

 • V mnohých obchodoch nájdete topánky a sandále určené pre zúženú topánku. To nie je dôvod, aby sme boli rozrušení. Vedľa nich nájdete dreváky, sandále alebo mokasíny s výškou chodidla 2-3 cm, ktoré sú už menej náročné na šírku chodidla.

Topánky s úpletom

 • Nové sezóny - športové modely obuvi so skrytou plošinou. Táto technika okrem skrytej úplnosti tiež zvyšuje rast. Bežná športová obuv - tenisky alebo tenisky - môže zbaviť eleganciu a ženskosť. Skrytá platforma - táto vlastnosť chýba.

Tenisky so skrytou platformou

 • Najlepšie nápady na obuv so širokými lýtkami - modely s elastickými vložkami alebo s prídavkom šnurovania. Vrchol typu "hormoshka" tiež vizuálne znižuje plnosť. Tieto topánky vyzerajú módne a ženské, a tiež ide dobre s vecami rôznych štýlov.

Plnohodnotná obuv s dlhými nohami

\ t

Takže ste v obchode

Určite informujte predajných konzultantov o ich vlastnostiach. Chápu svoj vlastný rozsah, takže budú môcť ponúknuť modely, ktoré by ste nemuseli myslieť ako možnosti pre širokú topánku.

Správne topánky s plnými nohami

Mučenie nôh alebo nákup modelov, ktoré sú stiesnené. V nádeji, že sa rozšíria, ste márniutrácať peniaze. Doma takéto experimenty môžu len zhoršiť topánky. S rozšírením materiálu môžete pomôcť len v obchode s obuvou.

Venujte pozornosť! Pri chôdzi sa menia parametre chodidla, preto, keď sú nohy v pokoji v topánkach, mal by byť voľný priestor. Nezabudnite byť v nových šatách stále v obchode a uistite sa, že sa nestlačí.


Zodpovedne pristupujte k výberu dámskej obuvi zodpovedne, zamerajte sa na fotografiu úspešných modelov z nášho článku a potom sa nový pár stane krásnou a pohodlnou súčasťou vášho obrazu.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.15.2018Štítky: