Tajomstvo kombinácie šedej v oblečení

Každá sebaúctivá móda by mala vedieť, ktorá farba sa kombinuje so sivými pri vytváraní štýlových lukov. Ide o to, že nová sezóna nie je nikde bez tohto módneho odtieňa. Ako skombinovať sivú a zároveň nie zmeniť na sivú myš? Poznáme niekoľko tajomstiev!

Štýlová šatníková skriňa v sivej farbe

Zaujímavé : Najmódnejšie dámske oblečenie na jeseň 2019

Trocha psychológie

Šedá je farba rovnováhy. Je to symbol mieru, harmónie a zrelosti. Ženy, ktoré nepredstavujú svoj šatník bez sivej farby, sa vyznačujú slušnosťou, skromnosťou, dobrými mravmi a bezúhonnosťou.

Venujte pozornosť! Časté nosenie sivej farby bez jasných akcentov na obraze vytvára dojem, že sa jedná o anonymnú a nudnú osobu.

Čo kombinovať sivé oblečenie

Moderná dáma však vie, ako spojiť tento štýlový odtieň, aby sa nespájala s davom a nevyzerala znudene. Šedá je najlepšie zázemie pre rôzne farebné kombinácie.

Má váš šatník miesto pre sivé veci?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Psychológovia radia cholerickým mužom, aby venovali pozornosť veciam v sivej farbe. To pomôže vyvážiť ich výbušný temperament. Melancholické naopak by sa mali zdržať častého nosenia sivej. Celkový počet obrázkovšedá rozhodne nie je ich príbeh. Povolené je iba okolie s viac pozitívnymi odtieňmi. Pre flegmatické a sanguine je neutrálny sivý efekt.

Šedé oblečenie je ideálnou voľbou pre cholerické osoby

Kedysi bola táto farba považovaná za voľbu chudobných. Sme však večne vďační veľkému Coco Chanel, ktorý urobil nádych kultu. Začala používať ušľachtilú sivú skoro na všetkých jej vystúpeniach. A - hurá! - ženy módy okamžite zdvihol tento trend. Šedá je stále považovaná za univerzálnu a štýlovú základňu akéhokoľvek luku.


Komu to vyhovuje

Skvelá správa: vynikajúca farebná paleta sivých sa hodí všetkým! Dievča môže prísť na to, akú farbu kombinovať so sivým oblečením a aký odtieň je pre ňu správny. Chceme dať pár tipov pre tých, ktorí stále hľadajú "vlastnú sivú". Iste, akonáhle si vyzdvihnete perfektný odtieň, okamžite sa do neho zamilujete!

 • Svetlosivá so studeným odtieňom ocele vyzerá elegantne a elegantne. Môže si bezpečne vybrať blondínky, hnedovlasé ženy a brunetky. Letné svetlé blondínky sú obzvlášť atraktívne v takých farebných šatách. Výnimkou z pravidla kombinácie sivej ocele budú len dievčatá so zlatou opálenou kožou.

Svetlosivá je ideálnou voľbou pre blondínky

 • Cín je blízkym príbuzným predchádzajúceho odtieňa, ale s modrým podtónom. To je len dar z nebies pre dievčatá s tmavými vlasmi a krásne opálenie. Vznešený a šľachtický, cín -Skvelá voľba pre pracovné luky.

Sivá pre tmavovlasé mladé dámy

 • Stylisti radia odtieň „mokrému asfaltu“, ktorý majú používať všetky dievčatá, ale nosia ho len v chladnom období.

Tienidlo „mokrý asfalt“

 • Názov tieňa „búrkový mrak“ hovorí sám za seba. Je dominantný a nasýtený, môže dokonca potlačiť farby priľahlé k nemu jedným obrazom. Táto sebestačná farba je kontraindikovaná v „studených“ blondínach a „teplých“ dievčatách s farebným typom pružiny. Ale ideálne pre hnedé vlasy a brunetky.

Šedá farba „búrka“

Zaujímavé : Módne vrchné oblečenie na jeseň-zima

 • Najmä pre krásy s chladným typom farieb bol vynájdený vynikajúci odtieň „fajčenia“. Strieborná, modrá alebo biela sa dokonale hodí k tejto šedej farbe oblečenia.

Šedá farba „fajčenie uhlia“

 • Typ zimnej farby tiež dokonale ladí so sivomodrým sivým odtieňom.
 • Teplý šedo-zelený „mokrý kameň“ bude vyhovovať mnohým krásnym ženám: dievčatám s jarnými a jesennými farbami a majiteľom tmavej pleti so zlatým opálením.
 • Teplé farby možno pripísať odtieňu "červenej líšky". To je skutočný nájsť pre dievčatá s červenými vlasmi.

Red Fox Shade

 • Ľahký zirkón je ideálny pre letné blondínky platiny. A aké nádherné to vyzerá na večernom obrázku!
 • Hliníkový charakter šedej farby zvýrazní prirodzenú krásujesenné a jarné dievčatá. Ale je úplne mimo melódie so studenou kožou.
 • Čistý tieň „gainsboro“ bude hrať v šatách dievčat z jesene a jari.

Hainsborough Shade

Zaujímavé : Minimalizmus v šatách je elegantný a nič zbytočné!

Základné pravidlo kombinovania sivej s vaším vzhľadom je veľmi jednoduché. Prineste si svoju obľúbenú vec na tvár a zistite, aký efekt to vytvára. Správne sivé zvýraznenie tváre, aby bolo atraktívnejšie. Ak vám však zvolený odtieň nevyhovuje, opačný efekt sa prejaví: tvár bude matná a matná.

Nápady na kombinácie

Pravdepodobne sa nemôžete dočkať, kým zistíte, aké farby sú kombinované so sivými a pozrite si tieto štýlové obrázky na fotografii. Potom choďte do toho!


S neutrálnymi odtieňmi

Kombinácia sivej s bielou a čiernou je klasikou prísneho oblečenia. Možno ste ani nevedeli, aké štýlové sady môžete vytvoriť na základe týchto troch farieb. Príliš nudné? Potom sa šetriť na svetlé akcenty a príslušenstvo. Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu vytvoriť štýlový luk v základných farbách:

 • ak je v obraze veľa popola a bielych edémov, pridajte trochu čiernej farby;
 • biela v malom množstve bude mať úžitok z množiny s množstvom tmavých a čiernych farieb;
 • prevaha šedej sa dá riediť malými škvrnami čiernej a bielej.

Šedé oblečenie s čiernobielom

Sivým

Existuje jeden univerzálny recept na štýlový luk, keď vôbec niečas prísť so zaujímavými kombináciami. Celkom šedá vyzerá elegantne, vznešene a inteligentne. Napríklad, ak sa zaujímate o akú farbu kombinujete s tmavosivou farbou, prvá vec, ktorú vám povieme o jej odtieňoch. Aby bol tento univerzálny luk zaujímavejší, nebojte sa spojiť rôzne textúry, ako je koža a úplet.

Plne šedá cibuľa

so žltou farbou

Táto kombinácia určite dodá vášmu životu vitalitu a pozitívnosť. Mix popolavej farby s pastelovými odtieňmi žltej farby. Tmavo sivá bude hrať s čistým žltým svetlým tieňom. Trendy budú spojením horčice a tmavo šedej. Odporúčame kombinovať iba teplé alebo studené odtiene sivej a žltej farby v jednom obraze.

Sivá so žltou

Zaujímavé : 7 módnych farieb tejto jesene

S ružovým

Ak chcete vytvoriť romantický obraz, kombinujte sivú s jemnými pastelovými odtieňmi ružovej.

Šedá s ružovou

S červenou a vínovou farbou

Toto spojenie vyzerá veľkolepé a ušľachtilé. Štýlový vzhľad sa ukáže, ak bude dominovať sivá a nasýtená červená bude jasným akcentom.

Sivá s červenou

S modrou

V závislosti od rôznych odtieňov vybraných farieb modrej a sivej, môžete získať jasný svetlý vzhľad a prísne obchodné luk.

Sivá s modrou

So zeleným

Šedá bude harmonizovať so zelenou iba vtedy, ak stezachytí nasýtený odtieň.

Sivá so zeleným

S fialovým

Kombinácia bude výhodná, ak použijete 2 z týchto farieb vo svetlých odtieňoch. Napríklad, svetlošedá srsť a lilak je už klasikou.

Fialová sivá

S Fuchsia

V tomto tandeme sivá vyváži jasnú funkciu a urobí z nej štýlový akcent.

Odtiene sivej s fuchsiou

Teraz, keď viete, s ktorými farbami sa spájajú sivé farby, môžete každý deň experimentovať so štýlovými obrázkami!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané10/07/2018Štítky: