Módne topánky dreváky - história drevených topánok

Módne dreváky v roku 2019 sú nielen štýlom a eleganciou, ale aj úžasným príbehom drevených topánok. V súčasnej móde nenájde niečo zásadne nové. Všetky najnovšie trendy sú opakovaním už známych modelov, štýlov, výtlačkov. Takže, teraz populárne dreváky boli po tisíce rokov! Drevené topánky znovu a znovu vyhrať srdce dizajnérov a zaberajú čestné miesto v šatníku módy.

Clogs sú módne topánky, takže sa rýchlo naučíme, ako ich používať, aby sme vytvorili harmonický obraz v jednom z moderných štýlov, ako aj dozvedeli sa o histórii vzhľadu tohto typu obuvi. O tom, čo ich nosiť na jar a na jeseň, podrobnejšie opíšeme v tomto článku.

Zatiaľ si pozrite fotografie krásnych ženských modelov - dreváky sú prezentované v širokej škále:

Čo sú dreváky?

„Clogs“ je anglické slovo, ktoré znamená topánky s drevenými podrážkami. Čo sú dreváky v chápaní svetovej histórie módy? Rovnaké topánky, ale pod inými názvami, sa nosili v Holandsku, Francúzsku, Švédsku. Obuv vyrobená z prírodného dreva bola k dispozícii aj chudobným roľníkom, čo bolo dôvodom jej popularity. Chôdza v drevákoch nebola veľmi pohodlná, takže vrch topánok bol vyrobený z kože.

- 34%
aliexpress.com
Letné topánky dámske sandále Japonské topánky Kendlnat sabot ...
798tr.519 rub.
aliexpress.com
Novinka 2017 Doprava zadarmo Letné Dámske Sandále Topánky ...
816 rub.
- 15%
Aliexpress.com
Papuče letné 2016 dámske sandále Japonské geta Kendlnat dreváky pre ženy ...
951tr.808 rub.
​​

Dnes to môže byť koža, semiš, textil a dokonca plast. Ďalšou vlastnosťou drevákov sú nity, ktoré zaisťujú pokožku na drevenej podrážke. Teraz hrajú prevažne dekoratívnu úlohu. Päta ucpávok spoľahlivo chráni prsty, ale päta zostáva otvorená - pre pohodlie a rýchlosť nasadenia. Ďalším dobre známym a známejším názvom takýchto topánok je sabot. Teraz je jasné, aké sú dreváky, ale otázka zostáva - kedy a kde ich nosiť.

Variácie ženských drevákov na rok 2019 (s fotografiou)

Dnes na módnych pódiách vidíme rôzne variácie obuvi na drevenej podrážke. Hovoríme len o prírodnom dreve, pretože často sú podpätky alebo kliny natreté drevom alebo pokryté špeciálnym filmom, ktorý imituje drevo. Dámske dreváky do roku 2019 utrpeli mnohé zmeny. Ak skôr drevená podrážka bola prakticky plochá, potom teraz je tu vysoký podpätok, hrubá platforma a elegantný klin v sortimente drevákov.

Mnohé ženy sa však sťažujú na nepohodlie takýchto topánok bez ohľadu na ich tvar alebo podrážku. Faktom je, že taképodrážka nie je pružná, takže chodenie v drevákoch nie je celkom pohodlné. Variácie ženských drevákov na rok 2019 sú uvedené na fotografii nižšie:

Ale ak ste sa naozaj rozhodli byť skutočnou módy, trochu tréningu a trpezlivosti - a dozviete sa, ako ľahko používať dreváky. Vrchol sabo je dnes zošitý z mäkkej kože alebo semišu, čo v nich trochu uľahčuje cirkuláciu. Taktiež často existujú modely s textilným zvrškom. Neuveriteľne štýlové džínsové dreváky s veľkými nitmi. Ale nielen topánky s uzavretým okrúhlym plášťom a otvorenou pätou môžu mať drevenú podrážku.

Dizajnérom sa páčili najmä sandále na drevenej podrážke s vrchnou časťou, ktorá je prelínaním kožených remienkov. Tam sú tiež demi-sezóny varianty dreváky - vo forme členkových topánok.

S tým, čo treba nosiť dámske dreváky na jar, v lete a na jeseň

Dievčatá majú v lete topánky s uzavretým plášťom. Táto možnosť skryje pedikúru, ktorá stratila svoju príťažlivosť od zvedavých očí, ako aj chráni prsty pred náhodným zranením. Avšak sandále s drevenými podrážkami sú populárnejšie v horúcom období. Fashionistas úspešne kombinovať s oblečením v štýle safari a ležérne.

Čo môžu ženy nosiť na jar a na jeseň? Dokonale zapadajú do týchto clogs na šaty v štýle country, doplnené tenkou ručne pletený sveter. Z príslušenstva, radšej tkané vrece vrece, av lete môžete použiť slamený klobúk. Vyskúšajte upchaté džínsy,Slinky pulóver, mikiny. Môžete použiť košele, najlepšie s potlačou.
- 34%
aliexpress.com
2017, Letné topánky dámske sandále Japonské topánky Kendlnat sabot ...
798trieť.519 tr.
aliexpress.com
Novinka Doprava zadarmo 2017 Letné Dámske Sandále Topánky ...
816 rub.
- 15%
Aliexpress.com
Papuče letné 2016 dámske sandále Japonské geta Kendlnat dreváky pre ženy ...
951 .808 rub.

Ale sabot sa nezmestí do obchodného štýlu, aj keď v práci nemáte striktný kód adresy, môžete ho ľahko umiestniť do kancelárie. Elegantné dreváky, ozdobené výšivkou, kamienkami a ďalšími ozdobnými prvkami, môžete nosiť s romantickými šatami a sakom, ako aj so štýlovou kombinézou. Krátke sukne a šortky, rovnako ako rovné a voľné sukne na podlahe z džínsoviny alebo tenkej kože, sa priblíži k drevákom.

Vytvorte si svoj jedinečný a nenapodobiteľný obraz pre rok 2019 s neobvyklými topánkami sabotov - nechajte sa nahliadnuť do histórie a pripojiť sa k vysokej móde len s jedným párom topánok!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené27.11.2018