Čelenka a kabát: tajomstvo kombinácií

Aký druh pokrývky hlavy na nosenie s plášťom? Často je táto otázka položená každému milovníkovi tohto oblečenia. A to nie je prekvapujúce, pretože kabát je skutočnou stelesnením ženskosti, vkusu a štýlu, čo znamená, že pri vytváraní obrazu nie je možné urobiť chybu.

Módny klobúk a čiapka

Samozrejme, môže sa to zdať niekomu, že klobúk a kabát sú veci tak primitívne, že sa nemôžete starať o to, ako sú navzájom kombinované. Sme však pripravení vás ubezpečiť - to je hrubá chyba! Nesprávne zvolená čelenka môže ľahko pokaziť dojem aj tej najdrahšej srsti. A vyhnúť sa tomu, dávajte pozor na naše hodnotenie! A potom budete určite schopní vytvoriť perfektný, originálny luk, ktorý s úžasnou presnosťou zdôrazní všetky vaše prednosti.

Máte radi klobúky a nosíte ich?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Srsť a srsť: tajomstvá kombinácií

Pokrývky hlavy

\ t

Keď som začal hovoriť o tom, ako si vybrať správnu čelenku pre všetky príležitosti, rád by som poznamenal, že je lepšie to urobiť na základe štýlu srsti a typu tváre. Tieto dve kritériá sa stanú hlavnými pre vytvorenie harmonickéhoa módny obraz.

Štýlový klobúk pre klasický štýl kabátu

Začneme kritériom číslo jedna. A teraz, pozrime sa, aký druh pokrývok hlavy na nosenie každého typu ženského kabátu.

Zaujímavé : Top 10: Módne kabáty 2019-2019

Klasický model.

Pre nikoho nebude zistené, že tento typ srsti je najobľúbenejší a najžiadanejší dámy všetkých vekových kategórií a stavieb. Preto je také dôležité zistiť, ktorá čelenka bude v tomto prípade vhodná.

Klobúk so širokým okrajom - ideálna voľba pre klasický kabát

Pamätajte: klasika je rafinovanosť a elegancia. Takže tu bude najrelevantnejšie pozrieť sa na klobúky so širokým okrajom. Sú to tí, ktorí pomôžu vyrovnať váš imidž, čo z neho robí šialené ženské a šľachtické. Vyberte si klobúk by mal byť pod hlavným tónom oblečenia.

Dôležité! Ak je pre vás široký klobúk so širokým okrajom, potom zabaľte hlavu zábalom alebo šatkou. Samozrejme, že budú vyzerať jednoduchšie a menej extravagantné, ale budú plniť svoje základné funkcie uchovávania tepla. A všeobecne, s klasikou bude dobre kombinovať.


Prebytočné kabáty.

Tento módny trend nie je o nič menej relevantný ako vyššie uvedené známe klasiky. Povlaky tohto strihu sú žiadané nielen medzi nevrlými mladými dámami, ako sa bežne verí, ale aj medzi štíhlymi ženami. To dokonale skrýva nedostatky na obrázku, čo je krehké.

Pletená čiapkapod nadrozmernou srsťou

Charakteristickou črtou nadrozmerného modelu je objem, čo znamená, že čelenka by sa mala nosiť v rovnakom štýle. Napríklad: klobúk - "skladovanie", klobúk s klopou, našuchorený klobúk. Ale všetky by mali byť bez zbytočných dekoratívnych prvkov.

Dôležité! Pre overclothes, klobúky sú tiež vhodné, ale musia byť z rovnakého (alebo podobné textúry) materiálu ako náter.

Zaujímavé : Jesenné kabáty: súčasné modely

Vojenské.

Fanúšikovia tohto štýlu sú tiež hojní. A keďže je založený na „mužných“ vlastnostiach, ženské klobúky mu nebudú kategoricky vyhovovať. Takže, ak máte vo svojom šatníku kabát vojenského štýlu, neviete, aký druh pokrývky hlavy si oblečte, pozrite sa na čiapky a čiapky. A nebojte sa, nebudú vyzerať hrubý. A pre tie dievčatá, ktoré nemajú priezory, môžeme ponúknuť klobúky s tvarovým stvárnením ako tie, ktoré často nosia muži. V tomto prípade budú vyzerať viac ako relevantné.

Kabáty a čiapky vojenského štýlu

Modely s kožušinovými vložkami.

S klobúkom na nosenie kabátu, ak má kožušinový golier? Pozrite sa na fotografiu nižšie. Odpoveď je zrejmá! Kožušinové výrobky sú navzájom perfektne kombinované. To znamená, že ak má srsť kožušinový golier, vrecká alebo kožušinové rukávy, viečko by malo byť tiež vybrané z rovnakej kožušiny a rovnakej dĺžky. Pokiaľ ide o farby, rozdiel je povolený len akodva alebo tri tóny.

Kožušinový klobúk na srsť s kožušinou

Dôležité! Pletené čiapky sú ideálne pre kabáty s kožušinou, ale mali by byť tiež starostlivo vybrané. Farbenie, pletenie a štýl sú tiež dôležité .

Kabát.

Ďalší trend, ktorý je na vrchole popularity. Ženy sa často uchyľujú k tomu, aby skryli chyby postavy a vyzerali módne. Hlavným znakom tohto modelu je univerzálnosť. Kombinuje niekoľko smerov naraz, čo znamená, že výber čiapok vhodných pre plášť bude veľmi veľký. V prvom rade je potrebné spoliehať sa na štýl a materiál hlavného produktu - srsť. Takže, pre vyhrievané vlny modely sú perfektné: kožušiny, pletené šatky a čiapky v podobe Binnie. Ak je štýl vášho kabátu na šaty, je elegantný, pozrite sa na prísne klasické čiapky alebo baret.

Župan a čapica

Štýl ležérny.

Toto je základ praktickosti a pohodlia. Neexistujú žiadne prísne rámce a obmedzenia. Týka sa to srsti aj čelenky. Takže si môžete jednoducho vybrať pre seba hravé klobúky s ušami alebo obrovské pom-poms. A buďte si istí - toto je výška módy.

Módne klobúky s ušami pod srsťou

Kabát s kapucňou.

Celkovo a tu je úplne možné urobiť bez čelenky. Za určitých okolností môže kapotu dokonale vymeniť. Ale ak ešte potrebujete nosiť klobúk, potom sa bez obávrozhodnúť sa pre pletené alebo háčkované čiapky s klopou a tesné šatky. Aj trapézové čiapky budú dobre vyzerať.

Klobúk - čelenka pod kabátikom s kapucňou

Ako si vybrať klobúk podľa typu tváre?

Nezáleží na tom, čo máte na sebe, na zimnom kabáte žien alebo na jesennom kabáte - mali by ste s ňou nosiť klobúk s múdrosťou. Konkrétnejšie podľa typu osoby.

Zaujímavé : Štýlové klobúky na jeseň

Pokračujme v našom preskúmaní a hovoríme o druhom dôležitom kritériu.

  • Najprv sa obraciame na najbežnejšiu formu tváre . Bude vhodné tu: barety, sny, klobúky, čiapky, čiapky s klapkami na uši, šatky. Ale z vhodných modelov vo všetkých ich prejavoch je lepšie sa vzdať.

Klobúk pod okrúhlym tvarom

  • Pre správny tvarováluje najjednoduchšie vybrať čelenku. Neexistujú takmer žiadne obmedzenia. Všetko, čo sa vám páči, je vaša voľba. Jediným kritériom: dávajte pozor na farbu srsti a doplnkov.

Oválna tvár - výber stropu

  • Ak ste vlastníkomtrojuholníkového tvaru , potom ste tesne priliehali, "nasadené" čiapky. Ale hlasitosť na hlave je lepšie odmietnuť, inak obraz stratí svoju harmóniu.

Tvar trojuholníka

  • Obdĺžnikový tvardokonale rozjasní okrúhly baret alebo iný uzáver podobného typu. Hlavná vec, že ​​nebola zaťažená zbytočnými detailmi a honosnými odtlačkami.

Štvorcová alebo obdĺžniková plocha - vyberte uzáver

A posledný. Okrem toho, že čelenka by v ideálnom prípade mala byť kombinovaná s tvarom hlavy, je potrebné venovať pozornosť aj farbe vlasov ženy. Napríklad, svetlovlasé dievčatá sú perfektné klobúky severských odtieňov, rovnako ako modrá a sivá. Hnedé ženy - modré, čierne, medové, hnedé. Ginger - celá zelená paleta. Brunetky - čierna a bordová.


Dôležité! Ak má dievča nejaké problémy s kožou, potom, aby sa na ne nevenovala pozornosť, vzdajte sa pestrofarebného klobúka, ako je červená.

Ako vidíte, je ľahké zistiť, ktorá pokrývka hlavy je určená na nosenie zimného alebo zimného kabátu pre ženy. Je len potrebné presne určiť typ vašej tváre a štýl vrchného oblečenia, na ktorý sa zameriavate. A potom vám váš vkus určite povie, ktorým smerom sa vydáte ďalej, aby ste vytvorili vynikajúci pamätný obraz.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/09/2018Štítky: