Výber muton kožušiny pre zimu 2019

Medzi rôznymi kožušinami sa muton líši v demokratických nákladoch a jednoducho úžasných spotrebiteľských vlastnostiach. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ovčej kože špeciálnym obväzom. Výsledkom je hustá a hodvábna srsť, ktorá sa nebojí vlhkosti, teplotných zmien, vystavenia priamemu slnečnému žiareniu a mnohým iným nepriaznivým faktorom. Prvýkrát bol tento materiál na vrchné oblečenie použitý vo Francúzsku. V súlade s tým dostal meno, ktoré dostal, francúzsky jazyk. V preklade znamená muton barana.


V našej krajine sa väčšina výroby nachádza na území Krasnodar. Pyatigorsk továrne ponúkajú spotrebiteľom vysoko kvalitné a cenovo dostupné modelové rady, ktorá je neustále aktualizovaná všetkými novými štýlmi.

V tomto prehľade sa pozrieme na najmodernejšie modely a štýly muton kožušiny pre zimu 2019, prezentujeme všetky súčasné trendy. Poskytuje sa poradenstvo pri výbere správneho produktu.

Vyberieme novú vec a naučíme sa, ako a čo ju nosiť, kde ju skladovať a akým spôsobom sa o ňu starať. Medzitým sa na fotografii pozrieme na kožušiny Mouton na zimu 2019, ktoré ilustrujú bohatstvo modelového radu a farieb:

Módne modely plášťov z moutonových koží a ich fotografií

Ak chcete začať príbeh o módnych modeloch moutonových plášťov pre nadchádzajúcu sezónu v roku 2019, stojí s vysvetlením, že klasický a retro štýl sú úzko prepojené a vytvárajú elegantné plátno nového štýlu. Medzi štýly, ktoré potrebujete zvýrazniť servisné bundy a krátke bundy,dokonale dopĺňajú obraz moderného avtoledi. Aj keď je mouton veľmi odolný voči oderu, nemali by ste si kupovať dlhý model pre vedenie vozidla, bude sa neustále znečistiť a vyžaduje pravidelnú špeciálnu starostlivosť.

- 30%
aliexpress.com
Prírodné kožušiny Módne dlhé pravé norkové kožušiny, kabát ...
94 866trie.66 406 rub.
Aliexpress.com
Obrázok skutočné kožešiny kabát skutočné Mink kože kožušiny deväť štvrťroku populárne ...
116 394 tr.
Aliexpress.com
JEPLUDA kožený kabát pre ženy zimné ženy Astrakan bundy z prírodného ...
41 646 tr.

Štýly podlahovej dĺžky sú vhodné pre dámy, ktoré uprednostňujú štýl maxi pri výbere oblečenia. Faktom je, že v súčasnej sezóne sa považuje za zlú formu nosiť sukňu s lemom dlhšou ako vrchné oblečenie. Toto pravidlo platí aj pre plášte, plášte a iné druhy vrchného ošatenia. Preto - buď skrátený kožušinový plášť v kombinácii so sukňou na podlahu alebo presne rovnakou dĺžkou srsti.

Pozrite sa na fotografiu muton kožušiny rôznych dĺžok - je jasné, že výber modelu, mali by ste uprednostniť ten, ktorý je najbližší vášmu každodennému štýlu oblečenia:

Ohnutý lem s vynikajúcim kontrastným lemomjeden trend súčasnej sezóny. Klinové vložky z iného typu kožušiny, kože a dokonca aj semišu umožňujú vytvoriť elegantný obraz a štýl. Flard z hrudníka linka je povolená, najmä tento štýl bude vyhovovať dámy s ladné tvary. Ale čo je absolútne neprijateľné a úplne mimo módy, je úplne lichobežníkový model s objemnými ramenami. V tejto sezóne sú vítané geometricky správne typy strihu s úzkym ramenom.

Prečítajte si aj o módnych dámskych kožušinách.

kožušiny továrne „Annushka“

Venujte pozornosť praktickým modelom s kapucňou. Umožňujú vám takmer úplne opustiť pokrývku hlavy a nahradiť ich praktickými kašmírovými stolesami. Je možné dokončiť kapucňu s rôznymi typmi objemnej a hladkej kožušiny. Stojí za to vedieť, že čím tmavší je tón produktu, tým jemnejšia je konečná kožušina na manžetách a kapucni. Perfektná kombinácia je tmavo modro-čierna alebo moire muton a modrá norka. V takom prípade, ak samotný náter má svetlý odtieň, možno na ozdobu použiť nadýchanú trojrozmernú kožušinu. Táto líška, líška strieborná, tváre a mnoho ďalších.

Vybavené štýly môžu byť doplnené koženými a kožušinovými pásmi. Kožené doplnky budú vyzerať logickejšie, dopĺňajú štýlový a relevantný obraz. Stojí za to jedno objasnenie. Treba si vybrať buď topánky, aby zodpovedali koženému opasku alebo pásu k topánkam.

Objímky s objemným šálom sa stávajú minulosťou. Prišli nahradiťprísne anglické klopy, manžety, zaoblené zárezy a mnoho ďalšieho. Ženskosť, zvýraznená rafinovanou brilanciou moutonu, môže byť doplnená jasnými kontrastnými tlačidlami, originálnymi spinkami a ďalšími detailmi.

Pozrite sa na fotografiu módnych modelov kožušinových plášťov na zimu v roku 2019 v továrňach v Pyatigorsku, z prezentovaného sortimentu nájdete vhodné možnosti pre každú príležitosť:

Farba je rozhodujúca a dĺžka je všetko!

V súčasnej sezóne mnohí rozhodujú o farbe, ako bude zachytený obraz prezentovaný v chladnom počasí. Stojí za zmienku, že všetky prírodné farby sa stávajú skutočnosťou. Preto by nemali byť zvolené žiadne "leopardy", kyslé odtiene a nezvyčajné farby. Klasika žánru je hnedá, béžová, čierna, sivá.

Ale dĺžka môže vyriešiť úplne všetko. Je dôležité, aby ste to nepreceňovali v snahe o módne trendy. Samozrejme, luxusný kožušinový kabát na podlahe je v poriadku, ale stojí za to premýšľať o tom, ako, kde as čím sa bude používať. To je prinajmenšom nepohodlné. Maximálna dĺžka výrazne znižuje životnosť výrobku. Preto vyberte možnosť, ktorá skryje sukňu.

Čo sa má nosiť a ako sa starať?

S tým, čo môžeme nosiť kožušinu z moutonu v neformálnom štýle? Áno, takmer s čímkoľvek, pretože takáto možnosť vrchného oblečenia je demokratická a umožňuje vám vytvoriť rôzne luky, a to na základe sukní a nohavíc. pokutaVyzerá orezané kožušiny muton s tmavými džínsy a zimné topánky s výkonnou platformou. Okrem tejto sady si môžete vyzdvihnúť pletenú čiapku a šatku s hrubým úpletom. V kombinácii s čižmami si kožušina Mouton vyžaduje vhodné spodné prádlo. Tu bude vhodná ceruzková sukňa, mierne rozšírený lem a teplý vlnený rolák alebo sveter s objemným golierom.

aliexpress.com
Nerazzurri faux dámsky kožušinový kabát s kapucňou pruhovanou dlhou fialovou ...
6 929 tr.
Aliexpress.com
Dámske faux kožušinové bundy dámske dlhé kabáty vonkajšie oblečenie ...
10 927 rub.

Vyzdvihnúť čelenku v roku 2019 je pomerne jednoduchá - dá sa kombinovať s jednoduchým pleteným klobúkom a skôr fantastickým norkovým liatím. Skvelá možnosť môže byť rôzne barety, kapucne, štóly. To isté platí pre šatky, palčiaky a iné doplnky.

Medzi modelmi topánok je nepravdepodobné, že by našiel pár, ktorý by nebol kombinovaný s kožou srsti muton. Rovnako vhodné budú aj hrubé mokasíny a masívne topánky, ako aj elegantné lakované ihlové topánky. Navyše, kožuch z Mouton má jednu úžasnú vlastnosť. V závislosti od vybraných topánok a doplnkov môže byť hlavnou pomôckou pre obchodný imidž, romantický luk alebooblečenie pre voľný čas.

Ako sa starať o mouton kožušinu doma? Vo väčšine prípadov, poznámka výrobcu uvádza, že model môže byť čistený za sucha a musí byť uskladnený na suchom a dobre vetranom mieste. A to je pravda. V prípade silného znečistenia je lepšie zveriť mantu odborníkom na chemické čistenie. Suché čistenie si môžete urobiť pomocou mäkkej kefy na odstránenie povrchových škvŕn.

Pozrite sa na fotografiu modelu Moutonových jeseterov z továrne „Zlatá antilopa“ sezóny 2019:Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené08.08.2018Štítky: