Akú farbu má móda v roku 2019: vyberáme si vlasy a oblečenie

Čo vytvára ženský obraz, okrem štýlov a štýlu oblečenia? Samozrejme, správne vybranú paletu odtieňov. To platí nielen pre oblečenie, ale aj pre vlasy a make-up. Aká farba je v móde v roku 2019 - odpoveď na túto otázku bude veľmi užitočná pri plánovaní a navrhovaní vášho obrazu pre nadchádzajúce jar a leto. Zvyčajne si vyberáme odtiene na vlasy a oblečenie podľa vlastných osobných preferencií. V súvislosti s tým je obväzová kapsula vytvorená z rôznych farieb bez špecifického systémového poriadku a racionálneho prístupu.


Vyhnutie sa tomuto problému je veľmi jednoduché. Ak to chcete urobiť, mali by ste starostlivo preskúmať módne palety a štýlové odtiene jari a leta, a potom preskúmať všetky veci vo vašom šatníku. Vyberte tie, ktoré zapadajú do odporúčaní stylistov, a kúpte im chýbajúce šaty, blúzky, sukne a doplnky.

Môžete sa dozvedieť o farbe oblečenia a vlasov, ktoré budú relevantné a módne v roku 2019 z navrhovaného materiálu. Medzitým ponúkame možnosť vidieť farebné fotografie ilustrujúce všetky trendy palety používanej v každodenných lukoch a farbách vlasov:

Aliexpress.com
Dámske šaty z módneho jari Pletenie Slim V-neck Leisturely, ...
1 336 rub.
Aliexpress.com
Pikantné krajkové šaty leto 2017 Krásne V-neck High Street ...
7 649 tr.
Aliexpress.com
DeRuiLaDy ženy ležérne dlhé šaty 2017 letná móda mimo ramená šaty ...
347 rub.

Najmodernejšia farba a jej štýlové odtiene (s fotografiou)

Bezprostredne by sa malo poznamenať, že sa neukladajú žiadne zásadné zmeny v nových kolekciách svetových dizajnérov týkajúcich sa použitej palety. Preto v zhone na zmenu celého šatníka, s najväčšou pravdepodobnosťou ženy módy nemusia. Aj keď pridať novosť a sviežosť vo forme pár nových vecí ešte stojí za to. Najmodernejšou farbou roku 2019 je pokoj a bordeaux. Všetky jeho štýlové odtiene sú prítomné aj v modeloch na lávkach, ktoré sa dajú ľahko priniesť do vášho šatníka ako nová blúzka alebo svetlá šatka na jar.

Pozrite si fotografie štýlových kombinácií farieb a odtieňov na jar av lete:

Hlavným trendom sezóny je takmer úplné odmietnutie nadmerného jasu a kyslých tónov. Oblečenie sa stalo uvoľnenejším a viac vizuálne vnímaným. Unikátna kombinácia pastelových poltónov s prirodzenými farbami vytvára jedinečné obrazy. Mali by ste venovať pozornosť nasledujúcim farbám pre vaše oblečenie v teplej sezóne:

  • Marsala a Bordeaux budú vhodné na kabáty a bundy, sukne, nohavice a bundy;
  • tyrkysová a pokojná by mala byť ponechaná na plátenú blúzku;
  • čierna, baklažán, hnedá s rovnakým úspechom môže byť prítomná v sukniach, nohavicových sakách a na šaty alebo blúzke.

Veľmi dôležité sú najmä všetky odtiene sivejv kombinácii s ružovými a béžovými odtieňmi. Môžeme povedať, že ide o trendovú kombináciu súčasného roka. Úplné opustenie by malo byť žlté, svetlo zelené, oranžové a akvamarín. Všetky tieto farby budú vyzerať príliš otravne na pozadí pokojnejších tónov. Bližšie k jeseň, mali by ste sa pokúsiť, aby vaša kapsula na obliekanie bližšie k nahému tieňu v kombinácii s hnedými, piesočnatými, fialovými a kávovými odtieňmi. Bohatá čokoláda zostane v móde aspoň do jesene 2019.

Pozrite sa na modely, ktoré stelesňujú najmodernejšie farby a ich štýlové odtiene:

Aké sú farby vlasov a make-upu v móde?

Make-up a účes sú vždy aktuálnym doplnkom k zostavenému obrazu. Preto by ste im nemali venovať menšiu pozornosť ako výber šatníka. Aké farby na vlasy budú v roku 2019 módne, ak budú vychádzať z najnovších zbierok? Stylisti odporúčajú uprednostňovať prirodzenosť a odmietať neprirodzené fialové a bohaté červené tóny.

Najmodernejším odtieňom je platinová blond, ale je veľmi ťažké ho dosiahnuť, je ešte ťažšie udržať výsledok. Niektoré ženy módy v aktuálnej sezóne sa uchýli k používaniu dokonale vyrobených prírodných parochní. Ak je vaša „natívna“ farba vlasov blízko podobného odtieňa, potom by ste mali mať šancu a prekresliť prameň, pretože v tomto prípade bude rozdiel medzi rastúcimi koreňmi a kučerami takmer vyrovnaný.

Vo všeobecnosti by ste mali venovať pozornosť jednémutendencia - v tejto sezóne je akékoľvek zožltnutie vlasov definitívnym tabu. Preto pri farbení vo svetlých farbách by ste mali byť veľmi opatrní. Tiež nie sú vítaní regrown tmavé korene a príliš kontrastné balayazh.

Z tmavých odtieňov sa uprednostňuje bohatý čierny a svetlý gaštan. Celý baklažán, horúca čokoláda a bordó sú stále v minulosti. Všetky odtiene svetlohnedej sú doplnené karamelovým červeným tónom.

Pokiaľ ide o otázku, ktorá farba bude najmodernejšia a najrelevantnejšia, všetko je oveľa jednoduchšie. Čím viac prirodzené a prírodné, tým viac módne a populárne. Fantastický "Smokey" by mal byť ponechaný na párty a návštevy reštaurácií. Pre každodenný život sa oplatí venovať praktickej verzii „naturel“, v ktorej môžete použiť všetky tóny, ktoré sú blízke vašim prirodzeným. Takže tiene by mali byť vybrané výhradne pod farbou dúhovky, rúže v blízkosti tónu k prirodzenej farbe pier. To isté pravidlo platí pre obočie a nadáciu.

Vezmite prosím na vedomie, že tento rok sú Smoky-eyes vyrobené s prevahou hnedých odtieňov. Tienenie môže dosiahnuť líniu obočia, nakreslené v širokom páse so špeciálnou ceruzkou. Tu je vhodné rúž veľmi tmavé nasýtené farby a svetlé červenať na lícach.

Ako toto všetko skombinovať?

Ak ste si pozorne prečítali všetko uvedené vyššie, vaše oči sa odchyľujú od rôznych štýlov a trendov v palete farieb 2019.Ako to všetko kombinovať vo vašom každodennom pohľade, aby ste vyzerali harmonicky a atraktívne? Pokúsme sa na to prísť.

V prvom rade stojí za to sa dozvedieť, že múdrosť, úplnosť a prirodzenosť sú v móde. Preto by mal byť výber palety racionálny. Pre kapsulu na obliekanie v posteli a sivej farbe by ste si mali vybrať iba prírodné odtiene vlasov a make-up v štýle "prírodného štýlu". Najmä stylisti odporúčajú držať sa tejto farby pre dievčatá so svetlou kožou studeného tieňa. Ľahká broskyňa, všetky odtiene béžovej a práškovej farby zdôrazňujú sofistikovanosť a váš štýl. Jeden detail teplého tónu v diskrétnej farbe pomôže vyvážiť obraz.

Pre osoby s tmavou pokožkou módy navrhujú venovať pozornosť zložitejším šťavnatým tónom - modrej, zelenej, hnedej a hnedej. Pre túto verziu obväzovej kapsuly by bolo vhodné použiť diskrétny make-up s použitím teplých tónov.

Najkrajšia a štýlová kombinácia v súčasnej sezóne - šedá a ružová. Je však potrebné pripomenúť, že ich odtiene by mali byť prirodzené a zdržanlivé. Kyselina ružová by mala byť vylúčená. Tiež nie je potrebné kombinovať teplé a studené tóny vo veľkých množstvách v luku. Stačí len jeden detail, aby sa obraz stal štýlovým a módnym. Vezmite prosím na vedomie, že pre každodenné a demokratické úklony platí pravidlo kombinácie troch odtieňov. Pre obchodný štýl v roku 2019 nie je dovolené kombinovať viac ako 2 farby, vrátane vrchného oblečenia a doplnkov.Materiál vypracovaný redaktormi outletvoderady.sk


Vložené dňa01/16/2018Značky: