Ako nosiť pančuchové nohavice

V tomto článku sa budeme zaoberať tým, čo sa nosí s módnym trendom v roku 2019 - pančuchové nohavice. Pančucháče s potlačou hrachu sa stávajú jedným z najobľúbenejších a štýlových doplnkov budúceho roka. Budú schopní dokonale doplniť váš obraz a dať mu chuť. Ale skôr, ako si kúpite takéto pančuchy, odporúčame vám, aby ste premýšľali o tom, čo budete nosiť tento svetlý príslušenstvo a vybrať ten správny luk pre nich.


Zaujímavé : S čím nosiť midi sukňu - módne ženy na poznámku

Výhody takejto tlače

Veľa dievčat sa čuduje: prečo sa hrach znovu a znovu vracia do módy? Aké je tajomstvo tejto farby? Stylisti sa ponáhľajú poskytnúť jednoduchú a stručnú odpoveď: vo svojej univerzálnosti.

Hrach sa v móde objavil už v 50. rokoch minulého storočia. Ale dodnes zostáva hlavným hitom vo svete módy. Faktom je, že takýto vzor môže ozdobiť akékoľvek oblečenie: od oblečenia až po bižutériu. Hrach je skvelý so všetkými druhmi príslušenstva: opasky, tašky.

Hrach siaty - trend 2019

Polka bodky sa hodia k dievčaťu akejkoľvek veľkosti tela. Hlavná vec: pri nákupe, dávajte pozor na veľkosť hrachu a postarajte sa o vhodný odtieň pre obrázok.

Ako si vybrať polka dot pančuchy?

Voľba perfektných pančúch závisí od typu dievčaťa.

Je vhodné vybrať si pančuchy podľa týchto kritérií:

  • vhodná veľkosť tlače;
  • Veľkosť pančúch;
  • Požadovaná hustota.

Veľkéhrášok pre štíhle nohy

Na štíhlych nohách bude vyzerať skvelá tlač vo forme veľkých hrach, ale malý hrášok bude vizuálne znížiť objem.

Malý hrášok na chudnutie nôh

\ t

Zvláštnosťou hrachu je, že bude vyzerať štýlovo a harmonicky, len ak sa vám podarí prispôsobiť veľkosť pančuchových nohavíc. Na dievčatách je často možné stretnúť sa s „pretiahnutými“ deformovanými hráškami, ktoré strácajú svoj tvar a vyzerajú veľmi neusporiadane. Moderný rozmerový stôl je veľmi pohodlný, pretože vám umožní vybrať si perfektnú veľkosť pre seba.

Ďalšia dôležitá nuancia: je to správna voľba hustoty pančúch. Prečo je dôležité venovať pozornosť hustote? Je to veľmi jednoduché. Pre majiteľov štíhlych a nie problematických nôh a fit najtenšie pančucháče. Ale plné dievčatá, alebo ženy s kŕčovými žilami alebo iné problémové oblasti na nohách, je lepšie skrývať ich za tesné pančuchy.

Polka bodky vždy pritiahnu pozornosť a sústredia sa na nohy. Ale s tým sa všetky problémové oblasti stanú viditeľnými.

Top-7 najpopulárnejších modelov pančuchových nohavíc

V tejto časti sa dozvieme, ktoré modely puntíkovaných pančúch sa stanú módnym trendom v roku 2019. A tiež sa pozrieme, s čím odborníci poradia, aby ich niesli.

Husté viacfarebné pančušky

Farebné pančuchy vám pomôžu pri vytváraní jasných a neobvyklých obrázkov. Môžu byť zdobené bielym hráškom a ešte viacneobvyklé a majú farebnú potlač vo forme farebného hrachu.

Výhodou tesných pančúch je, že vizuálne korigujú akýkoľvek tvar a dávajú harmóniu nohy. Okrem toho sa dajú nosiť nielen v chladnom období, v lete roku 2019 budú tiež v trende.

Je lepšie kombinovať farebné pančuchy s monofónnym oblečením, aby sa nevytvoril príliš vulgárny obraz. Môžete ich nosiť s krátkymi sukňami alebo šortkami, rovnako ako topánky s priemernou pätou.

Mimochodom, jedným z hlavných trendov nadchádzajúceho roka je kombinácia farebných puntíkovaných pančuchových nohavíc s masívnymi topánkami ako "bojové topánky"

Pančuchové nohavice Black Polka Dot

Čierna klasika sa stane neoddeliteľnou súčasťou každodenného alebo kancelárskeho štýlu. Okrem toho je tento model ideálny pre dievčatá s ľubovoľnou postavou.

Čo môžem nosiť s čiernymi pančuškami? Tento model môže byť bezpečne kombinovaný s klasickými ceruzkovými sukňami, obyčajnými loďami a bielymi blúzkami.

Pre príležitostný vzhľad si môžete vybrať výtlačky s farebným hráškom. Čiernobiele pančuchové nohavice sú však ideálne pre obchodný imidž. Stylisti tvrdia, že ženy akéhokoľvek veku si môžu ľahko vybrať čierne a biele farby pančuchových nohavíc.

Biele pančuchy

Stylisti odporúčajú nosiť bielu farbu s mimoriadnou opatrnosťou. Napriek ich jednoduchosti a štýlovému vzhľadu nemusia byť vhodné pre každé dievča.

Bielapančuchy budú ideálne na sedenie na štíhlych nohách. Tiež návrhári odporúčajú používať tento model zamerať sa na vysoký rast. Preto sú malé dievčatá lepšie pozrieť sa na iné modely.

Výhodou bielej farby je, že sa ľahko kombinuje s vecami akéhokoľvek odtieňa. Je však lepšie snažiť sa vyhnúť obrazom v štýle „celkom biela“. Môžu byť nosené s rovnými sukňami a šaty, rovnako ako baletné topánky alebo low-podpätky topánky.

Mimochodom, jedným z hlavných trendov v roku 2019 bude kombinácia bielych puntíkovaných pančuchových nohavíc s šaty zdobenými načechranými volánikmi.

Kde by ste nosili pančuchy v hrášku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pančuchové nohavice z nylonu

Nylonové pančuchy sú vhodnejšie pre mladé dievčatá. Pomôžu vytvoriť módny a odvážny obraz. Skúste experimentovať s obrázkami. Nylonové pančuchy, kožené šaty alebo sukňa a masívne čierne topánky s hrubými podrážkami budú vyzerať veľmi štýlovo.

Takéto pančuchové nohavice sa dajú nosiť aj s vysokými podpätkami, sakami a kabátmi klasického strihu.

Kapron pančuchy, zdobené malými hrachmi a švom na chrbte, sa stali novinkou na módnom trhu. Ale stylisti odporúčajú nosiť takýto model.Exkluzívne s mini sukňou a vysokou tenkou pätou.

Nylonové pastelové odtiene majú tiež svoje miesto. Budú schopní pomôcť vytvoriť slávnostné luku. Pridajte bielu našuchorenú sukňu a topánky s nízkym podpätkom a dostanete veľmi jemný a ženský luk.

Telové pančuchy v hrášku

Zaujímavé : Čo nosiť kožené kraťasy: foto

Hrášok

Malé pančuchové nohavice budú perfektným doplnkom pre kancelárske luky. Vyzerajú celkom prísne a zdržanlivo. Ale zároveň môžu urobiť jasný akcent na nohách.

Prísne štýly sukní a šiat sú pre takéto pančuchy ideálne. Topánky by mali byť klasické: baletné byty, čerpadlá alebo čierne topánky. Výhodou tohto modelu je, že vizuálne štíhla nohu. To je dôvod, prečo ich môžu nosiť dievčatá s akoukoľvek postavou.

Veľké hrachy

Je lepšie zvoliť taký model pre dievčatá s dlhými a štíhlymi nohami. Táto tlač môže dať obrázku trochu objemu, takže budete musieť nosiť veľmi opatrne. Samo o sebe, veľký hrášok je univerzálny, pretože ideálne zmes s klasickým a večerné oblečenie.

Je možné nosiť také pančuchy s šaty zdobenými malými hrachmi. Taký obraz bude vyzerať veľmi módne a hravo. Čiernu koženú bundu a klasické mokasíny môžu dopĺňať štýlový luk.

Hrach neobvyklého tvaru

Ak chcete vytvoriť „fantastickú“ svetlú cibuľu, stylisti odporúčajú opustiť klasický okrúhly hrášok. Odvážne dievčatá, ktoré sa neboja upriamiť pozornosť na seba, by sa mali pozrieť na pančucháče, zdobené „hráškom“ v podobe srdca, hviezd atď.

Takéto netradičné pančuchové nohavice sa dajú bezpečne nosiť s džínsy, tričkami a svetlými bundami. Pri výbere topánok dbajte na dlhé topánky a baletné byty.

Niekoľko štýlových lukov s pančuškami

Fotografie a tipy od stylistov k tomu, ako nosiť pančuchové nohavice sú vhodnejšie na vytváranie módnych obrázkov. V tejto časti sme sa snažili zohľadniť všetky odporúčania expertov a vytvoriť 3 najmodernejšie cibule v roku 2019.

Štýl preppy

Pre takýto diskrétny a elegantný štýl ako preppy je mimoriadne ťažké vybrať si príslušenstvo. Stylistom sa však odporúča, aby takéto klasické luky riedili svetlými puntíkovanými nohavičkami tak, aby nevyzerali príliš nudne.

V tomto prípade by ste mali venovať pozornosť pevným pančuškám s monotónnym hráškom. Pridajte k nim klasickú sukňu, zdobenú tenkou klietkou a bundou, ktorá zodpovedá tónu pančuchových nohavíc. Ak chcete dať obraz hravosť, môžete zviazať hrachu tlač na hlavu a nosiť červené topánky.

Zaujímavé : Čierne šaty: čo je štýlové kombinovať s

Úrad úradníka

Na vytvorenie kancelárskeho vzhľadu budete potrebovať nylonové pančuchy s veľkým alebo malým hráškom. Luk budePozrite sa štýlovo, ak kombinujete sukne a šaty s rovnou strihou a klasickou obuvou: čerpadlá, baletné byty a nízke topánky. Pri výbere oblečenia s neštandardnou tlačou môžete pridať jasný akcent. Harmonicky pančuchové nohavice v puntičkách budú vyzerať a tenký prúžok.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť džínsy s vysokým pásom

Večerný obraz

Veľké pančuchové nohavice v kombinácii s malými čiernymi šatami budú vyzerať veľmi štýlovo a sexy. Môžete pridať jasný akcent v podobe červenej topánky na vysokom podpätku a malú bielu kabelku. Návrhári tvrdia, že takýto nezvyčajný a jasný obraz môže byť skvelou voľbou pre nový rok.

Stylisti neprestávajú zdieľať svoje tajomstvá o tom, čo sa nosí a ako kombinovať polka dot pančuchy v roku 2019. Takéto nezvyčajné a štýlové príslušenstvo pomôže pridať chuť každému vzhľadu a urobiť ho jedinečným.

​​

Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené23.12.2018Štítky: