Morská manikúra: 10 módnych noviniek

Letné prázdniny, ale prázdniny sú stále v platnosti, a preto potrebujete vedieť o módnych trendoch v morskej manikúre, ako aj o čerstvých fotografických nápadoch 2019. Okrem toho námorný vzor na nechtoch je ideálnym spôsobom návratu do leta nálady, aj keď kalendár uvádza začiatok jesene. Takže desať nových nápadov na najkrajšiu morskú manikúru!

Štýlové nápady pre morskú manikúru

Zaujímavé : Módna manikúra leto 2019: nové položky

Kreslenie námornou tematikou

Začnime s najjednoduchšími - skúsenými ženami módy môžu dokonca vytvoriť takúto manikúru sami, bez pomoci čarodejníka. Mnohé fotografie ukazujú, že morský dizajn môže byť vytvorený jednoduchým maľovaním nechtov v niektorom z odtieňov modrej: koniec koncov, more má aj stovky farieb! Môže byť bledo tyrkysová, nebeská, tmavo modrá.

Jemne tyrkysová monofónna manikúra

Už ste niekedy urobili morskú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ak chcete pridať manikúru s väčšou ľahkosťou, použite vzory mora: pomocou tenkej kefy nakreslite dlaň, siluetu lode, škrupiny alebo hviezdice na plast nechtov.

Morská manikúra so vzorom

S lesklým lakom na nechty môžete maľovať šupinatú sieť - to spôsobí asociácie s chvostom morskej panny, rybími šupinami alebo morským moromsiete.

Zaujímavé: Modrá manikúra: súčasný módny trend

Pridať lesk

Počuli ste, že lesklé nechty sú pohyblivé? Len nie pre morskú manikúru! Najtradičnejším trendom je opakovať iskru na jednej strane dvakrát. Napríklad, úplne vyplniť necht prsteň prstom iskrí, a na prostredný prst čerpať hviezdice alebo morský koník s iskrami.

Morská manikúra z mramoru s jiskrami

\ t

Francúzština

Je francúzština zastaraná? Bez ohľadu na to, ako zle! Práve zmenil svoj formát. Módna novinka - servisná bunda v kontrastnej farbe. Napríklad môžete dávať prednosť čiernej a modrej farby - to vytvorí pocit noci na pobreží.

Čierna a modrá francúzština - farba nočného mora

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových výrobkov

Obzvlášť dôležitý je plášť v kombinácii s gradientom. Práca je pre profesionálneho sprievodcu najjednoduchšia. Je potrebné urobiť gradient, ktorý sa podobá západu slnka vo farbách, zhora - francúzsky plášť kontrastnej farby, s rovnakým lakom na maľovanie palmy alebo napríklad morský koník.

Francúzske more

Pás

Pás je vždy spojený s morom, odlievanie myšlienok na námornej košeli. Najdôležitejšie je experimentovať s farbami. Skúste kombináciu modrej a bielej, zlatej a modrej, svetlo zelenej a ružovej, fialovej a bielej.

Pruhovaná morská manikúra

Upozornenie: nerovnomerné pruhy okamžite zachytia oko a spôsobia pocit neusporiadanosti. Preto je lepšie urobiť maximumalebo ich zveriť odborníkom. Nikto nechce, aby si ostatní mysleli, že manikúra sa vykonáva v zhone.

Štýlové pruhy

Pridať Dolphins

Radostné balenie delfínov - sotva niečo lepšie pripomína more. Ponúkame Vám možnosť usporiadania skutočného delfinária na nechtoch. Experimentujte s farbami a tvarom:

  • Delfíny môžu „skočiť“ na pozadí západu slnka (ružový, fialový a červený lak) alebo na pozadí oceánu (modrý, modrý, tyrkysový lak).
  • V pozadí môžu byť palmy. Alebo, ak nechtová platňa nie je príliš široká a dlhá, palmy môžu byť na druhom klinec - takže budete pridávať stanovište svojim delfínom a manikúru - ešte viac leta.

Manikúra s delfínmi

  • Maľované čierne delfíny dokonale ladia s trblietkami, zlatými korálkami, pruhmi alebo lesklými korálkami a kamienkami.
  • Skvelý nápad je nakresliť delfína nad gradientom, napríklad z broskyne a modrej. To prináša späť spomienky na západ slnka.

Kotva a volant - pridať symboliku lode

\ t

Lode sú nezabudnuteľné plavby, slnečné dni na palubách, hlasná hudba vo večerných hodinách a luxusné letné šaty. Podľa módnych trendov si môžete vybrať najkrajší dizajn, kombinovať volant s kotvou a všetky spolu - s horizontálnymi pruhmi, obrazom delfínov a palmy atak ďalej.

Štýlová námorná manikúra s loďou

Starostlivosť o morskú manikúru a pozeranie na fotografie, nezabudnite, že dizajn by mal zapadnúť do vašej nechtovej platne. Na príliš úzkych klincoch bude volant vyzerať ťažkopádne a nevhodné a kotva bude lepšie umiestnená nie presne, ale mierne šikmo.

Štýlové predstavy o morskej manikúre

Zaujímavé : Modrá manikúra: 15 štýlových nápadov!

Ovocie a vlny

Mnohé exotické ovocie je spojené s morom. Nakreslite dva z piatich prstov ananásu, a na zvyšok - ľahké morské vlny (môžete dosiahnuť efekt kombináciou modrý lak a biele vlnité pruhy).

Jasná manikúra s ananásom - skutočná morská nálada

Prípadne môžete pridať samolepky vo forme škrupín alebo morských tvorov - to zdôrazní orientáciu na manikúru na pláži. Pri pohľade cez fotografiu manikúru s morským dizajnom, je možné pochopiť, že ananás na nechtoch je jedným z najmódnejších trendov sezóny 2019.


Korálky a modelovanie

Farebné korálky, najmä biele a zlaté, sú dokonale kombinované s modrou farbou celadonu. Pripomínajú vám morské dno pokryté morským dnom, piesku a kvapiek spreja. Dobrým nápadom je kombinovať korálky s malými nálepkami zobrazujúcimi mušle alebo kotvy.

Morská manikúra s kamienkami

Natrite všetky nechty, okrem prstene, svetlozelenej farby. Umiestnite na ne korálky a zlaté nálepky.farbu. Natrite klinec prsteňa prstom v trojfarebnom prúžku: svetlozelený, biely, zlatý. Zhora upevnite veľkú nálepku zlatej kotvy.

Zaujímavé nápady na krásnu morskú manikúru

Zaujímavé: Nail design s kamienkami: foto novinka v roku 2019

Technika modelovania nestráca svoju relevanciu - požiadajte majstra, aby na nechtoch vytvoril objemové škrupiny a hviezdice. V kombinácii s korálkami takáto manikúra vytvorí skutočný pocit.

Sochárstvo a kamienky - morská manikúra

Kombinácia farieb

Nie všetko spočíva na modrých odtieňoch. Použite broskyňu, limetku, fialovú, žltú a ďalšie farby. Tu je niekoľko nápadov:

  • Kombinácia modrej a žltej spôsobuje spojenie slnka a mora. Pokúste sa použiť biele pruhy na žltú farbu - to bude klásť dôraz na vplyv morskej manikúry.

Kombinácia modrá a zlatá - morská manikúra

\ t
  • Pod západom slnka je možné vybrať obrovskú paletu farieb - začať zo žltej farby, pokračovať oranžovou farbou, potom šarlátovou, fialovou a nakoniec svetlozelenou modrou. Budete mať mini-obraz na tému "západ slnka nad modrou vodou".
  • Na modrom nechte naneste tmavo modrý odtieň - bude to žralok. S tenkou kefou pridajte biele škvrny - dostanete účinok morského dna, ktoré odráža tieň žraloka.

Manikúra-západ slnka

Podvodný svet

Nezabudnite na vodných obyvateľov. Neváhajte kresliť nielen delfíny, ale aj vtipné morské koníky plaziace sa v pieskukorytnačky vyžarujúce fontánu veľrybej vody. Jedným slovom dajte voľnú fantáziu - a výsledok vás nenechá čakať!

Pôvodná morská manikúra

Je teda úplne jasné, že manikúra v námornom štýle nestratí svoj význam už dlho. Najdôležitejšou vecou nie je báť sa nových experimentov a vyskúšať rôzne kombinácie a kombinácie, a preto sme predstavili desať ultramoderných nápadov pre morskú manikúru.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené30.8.2018Štítky: