New York Fashion Week 2019

Koniec jesenného Fashion Week 2018 v New Yorku. Je čas podrobne preskúmať zbierky navrhnuté americkými domami a vychutnať si najzaujímavejšie, úžasné a exkluzívne oblečenie prezentované renomovanými dizajnérmi.

Štýlové obrazy módnych prehliadok v New Yorku

Chceli by ste sa zúčastniť Fashion Week v New Yorku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Max Mara: Fall-Winter Collection 2018-2019

Niektoré skutočnosti

Pravidelne dvakrát do roka prichádzajú do New Yorku zástupcovia slávnych svetových značiek, najlepší dizajnéri, modely, módni experti, novinári a turisti. Koniec koncov, každý druhý týždeň jari a jesene v americkom hlavnom meste sa koná New York Fashion Week - jedna z hlavných udalostí vo svete módy. Jeseň 2018 nebola výnimkou a v New Yorku sa zhromaždilo veľké množstvo osobností, ktoré mali záujem vidieť hlavné trendy na jar-leto 2019.


Nové položky módnych domov

Keďže je takmer nemožné dostať sa na výstavy slávnych couturierov sami, pretože vstupenky sú primárne určené pre profesionálov a celebrity, ponúkame sa ponoriť do atmosféry New York Fashion Week 2018 s nami! Ďalej v článku sa budeme rozprávať o najlepších prehliadkach, diskutovať o najzaujímavejších obrázkoch, pozri fotografie, zvýrazniť päť hlavných trendovnadchádzajúcej jarnej a letnej sezóny.

Najlepšie snímky týždňa módy v New Yorku

Proenza Schouler

Po dvoch sezónach strávených v Paríži sa návrhári módnej značky Proenza Schouler rozhodli vrátiť do svojej vlasti. Počas týždňa módy v New Yorku predstavili kolekciu pohodlných a praktických tkanín - džínsoviny a bavlny. Takéto veci sú skvelé pre každodenné nosenie.

Proenza Schouler

Stojí za zmienku, že dizajnéri tentoraz opustili výzdobu pomocou peria a výšiviek, ktoré boli prítomné vo veľkých množstvách na predchádzajúcich výstavách vo Francúzsku.

Vrcholom zbierky boli odevy s efektom vypratej látky a niektoré veci boli úplne ovplyvnené kyselinou.

Proenza Schouler - účinok umývanej textílie

Počas prehliadky Proenza bolo možné stretnúť sa s fanúšikmi značky na móle, napríklad supermodelky Amber Vallett, Karen Elson, a dokonca aj hlavný top model dvoch tisícin Gemma Wordu.

Proenza Schouler - efekt odierania

Zaujímavé : Kolekcia Chanel jeseň-zima 2018-2019

Oscar de la Renta

Dizajnéri módneho domu vytvorili skutočnú „cigánsku“ zbierku, požičali si farebnú schému, vytlačili a odvážali si blúzky a sukne od Rómov.

Oscar de la Renta

Módne trendy sa dotýkali aj večerných snímok Oscara de la Renta, ktoré sa vyznačovali svetlým orientálnym závesom a dekorom pomocou ťažkých štetcov.

Oscar de la Renta

„Nomádsky“ štýl modelov zdôraznili malé kabelky vo forme kufrov a vtáčích klietok.

Fanúšikovia značky poznamenali, že kolekcia Oscar de la Renta, prezentovaná na New York Fashion Week, sa radikálne odlišuje od predchádzajúcich výstav. Teda trendy pre rok 2019 sa vyznačujú veľkým počtom záhybov a závesov, ktoré sa stávajú úplným opakom stručných a sofistikovaných modelov, ktoré sa mohli nachádzať na dráhach predtým.

Oscar de la Renta Štýlové obrázky

Napriek transformáciám a inováciám je stále nemenný detail módneho domu stále sledovaný - ktorýkoľvek z pripojených outfitov je na ulici úplne nositeľný.

Zaujímavé : Chanel štýl v oblečení pre ženy v roku 2018 bude romantický

Calvin Klein

Na jeseň sa návrhár módneho domu Rough Simmons rozhodol vzdať hold žralokom, ktorí sa potom, čo sa objavili vo filme Spielberg's Jaws, ocitli v reálnom nebezpečenstve. Film vytvoril v publiku strach z hlbín mora a ich obyvateľov a tiež inšpiroval Simmonsa k novej kolekcii.

Calvin Klein založený na filme "Čeľuste"

Napriek nezvyčajnej povahe prezentovaných obrázkov Raf nešokoval verejnosť, ktorá si pamätá hrôzu zbierky na základe „Shine“ a „Carrie“.


Scarlet pódium, transparenty filmu „Čeľuste“ na oblečení, mokré vlasy, ako keby sa modely práve vynorili z vody - sprievod show plne zodpovedal deklarovanému predmetu.

Calvin Klein

Druhá časť zbierky Calvin Klein bola pokojnejšia. Na móle modely pošpinené v prísnych bundy a farebné šaty v štýlešesťdesiatych rokov.

Cigán

Známa značka špecializujúca sa na výrobu unisexového športového oblečenia. V tomto roku módny dom predstavil zaujímavé a originálne obrazy, ale je nepravdepodobné, že by si diváci zapamätali niečo iné ako vstup na pódium modelu Lourdes. Madonina dcéra sa objavila na móle v oblečení, ktoré skoro nezakrývalo dievčenskú hruď a predvádzalo spodnú bielizeň.

Dcéra Madony prišla na pódium na Fashion Week v New Yorku

Ale to nie je všetko, čo Lurdy šokovali. Neoholené podpažia a nohy modelu, ktoré silne dokazujú jeho túžbu po prirodzenosti, sa pre divákov stali skutočným šokom.

„Prírodné“ nohy dcéry Madony

Rodarte

Pripomeňme, že obrázky prezentované počas týždňa módy sú určené na jar-leto 2019. Návrhári domu Rodarte sa rozhodli neodchýliť sa od témy a ponúkli hosťom skutočnú jarnú kolekciu. Na pódiu voňavé ruže, tkané do vlasov modelov, boli v šatách prítomné jarné motívy.

Rodarte

Zaujímavé : Dámske módne svetre - nové 2018!

Vo všeobecnosti je všetko krásne, ženské a stručné. Originalita prehliadky pridala miesto - pamätný cintorín. Počasie prispelo - dážď premenil módny mólo na rozmazané bažiny.

Ženský obraz z rodarte

Dizajnéri módneho domu Laura a Kate Mouvevy sa rozhodli, že nebudú sakramentsky hovoriť o moderných trendoch týkajúcich sa feminizmu, ako väčšina módnych domov, ktoré prezentovali.zbierky minulý týždeň.

Trendy v oblasti módy

Zbierky zo slávnych domov boli jasné, originálne a štýlové. Avšak, týždeň módy, ako vždy, potešený svojou originalitou a šik.

Rodarte

Je ťažké podrobne opísať všetky predstavenia, a nie všetci čitatelia majú záujem. Preto sme analyzovali všetky zbierky prezentované na mólach amerického hlavného mesta a vybrali sme pre vás niekoľko základných trendov, ktoré budú relevantné pre budúci rok v jarno-letnej sezóne.

Neon

Nenechajte sa ponáhľať odpísať neón. A budúci rok to bude na vrchole popularity. A s plážovým a klubovým oblečením sa presunie na ležérne luky. Takže teraz môžete zásobiť svetlé nohavice, šaty a kabáty.

Neon v pánskej móde

Farbenie kravatu a farbiva

Svetlá a farebná tlač vo forme rozvodov, ktorá bola v móde v 60. a 80. rokoch minulého storočia, našla miesto na pódiách v New Yorku. Veselé vzory sú spojené s pokojom a relaxáciou, pripomínajúc pohyby surferov.

kravatu a farbivo

Šály

Nezabudnite si kúpiť módny a štýlový šatku. Takéto príslušenstvo už dávno prestáva byť výsadou starých babičiek a bolo prezentované v hojnosti na módnych pódiách v New Yorku. Tak, v zbierke Marka Jacobs, vreckovka bola vyrobená v retro štýle a vo farbe zodpovedajúcej hlavné šaty.

Mark Jacobs Shawls

Michael Kors uprednostňoval svetlé a farebné šatky a viazal ich akošatky.

Michael Kors - štýlové šatky

Pistáciové motívy

Odtiene zelene dnes ako nikdy predtým na vrchole popularity. Ale ak na jeseň-zima 2018-2019, odborníci odporúčajú používať hlboké zelené a khaki, potom na jar budete musieť kúpiť niečo v pistáciovom rozsahu.

Brandon Maxwell - Pistáciové šaty

Zaujímavé : Jeseň-Zima 2018-2019 Móda: Trendy Nové Položky

Hlavnou výhodou farby je jej všestrannosť, pretože pistácie vyzerajú rovnako dobre ako vo vzdušných skladaných šatách prezentovaných na lávkach značky Brandon Maxwell a triezvych textúrovaných plášťoch, ktoré možno vidieť v zbierke Marc Jacobs.

Marc Jacobs - Pistachio Coat

Fólia

Kovové šaty sú hojne prítomné v zbierkach z módneho domu Rodarte. Modely na lávkach vyzerali ako veľké čokolády v farebných šuštičkách.

Štýlové a lesklé obaly na cukríky

Dúfame, že sa nám naša revízia New York Week Fashion 2018 páčila a bude užitočná pri vytváraní šatníka pre nadchádzajúce sezóny. Je potrebné poznamenať, že minulé výstavy sú len začiatkom série módnych podujatí, akési rozcvičky pre slávnych dizajnérov. Potom americký kapitál odovzdá štafetu do Londýna, potom sa výstavy budú konať v Miláne a Paríži.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené14.9.2018Štítky: