Arktické líšky: súčasné modely

Kožušina líška je symbolom pravého luxusu. Módne ženy všetkých vekových kategórií o tom snívajú, ale len málo si to môže dovoliť. Po celý čas bola polárna líška považovaná za najlepší darček pre ženu. Neuveriteľne v dopyte dnes. Obraz, ktorý možno vytvoriť pomocou tohto nádherného vrchného ošatenia, sa bude vyznačovať eleganciou a bohatstvom. A líška kožušina bude demonštrovať vynikajúcu chuť svojho majiteľa. Takže, ak uvažujete o kúpe tohto kožušiny výrobok, nestrácajte čas! Zima je hneď za rohom, čo znamená, že vo vašom šatníku je viac ako kedykoľvek predtým potrebné líška.

Módne kožušiny - ktoré kožušiny máte radi viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Charakteristiky srsti srsti arktickej

Ak sa z praktického hľadiska priblížime k otázke nákupu kožušiny líšok, môžeme jednoznačne povedať, že táto kožušina má vysoké úžitkové vlastnosti. Je veľmi teplá, dokonale chráni pred chladom a vetrom, ľahko sa nosí. V priemere jeden líška kožušiny vydrží od 10 do 15 sezón, nie každá kožušina sa môže pochváliť.

Zaujímavé : činčila: prestíž, štýl a luxus

Na druhej strane návrhári odevov majú veľmi radi arktickú kožušinu pre jej flexibilitu a schopnosť udržať si želanétvar. To je dôvod, prečo veci z nej niekedy majú veľmi originálne a neobvyklé štýly.

Dôležité! Často, keď šijeme výrobky z arktických líšok, používa sa priečna technológia, ale pre obézne ženy to nie je veľmi dobré, pretože svieža kožušina a vodorovné čiary rozširujú už aj objemovú siluetu.

Módne farby

\ t

Pokiaľ ide o farby, nachádzajú sa hlavne v líškoch z líšok.

  • Modrá alebo modrá . V prírode je takáto kožušina mimoriadne vzácna a preto je najcennejšia. Plášť modrej alebo modrej farby je oveľa drahší ako jeho biely alebo strieborný "brat".

  • Brown.V prírodnej, nie maľovanej forme je táto kožušina ešte menej bežná ako modrá. To samozrejme ovplyvňuje cenu konečného produktu.

  • Biela . Najbežnejšia farba kožušiny líšky. Je to z toho, že na trhu je našitých viac kožichov. Biela kožušina je dokonale vymaľovaná, čo vám umožňuje zradiť veci absolútne bez tieňov. Čo sa týka praktickosti, kožušina z bielej líšky nie je najlepšou každodennou možnosťou. Je veľmi označená a pri častom nosení rýchlo stráca svoju farbu. V niektorých prípadoch sa svetlá srsť časom zmení na žltú.

  • Štiepaný ľad. Dnes je táto „špinavá“ farba neuveriteľne populárna. Je o niečo tmavšia ako klasická biela, ale oveľa svetlejšia ako sivá.

  • Čierna . Čierna je módnym trendom súčasnosti anasledujúcich sezón. Čierne veci boli vždy v móde a kožušiny nie sú výnimkou. Samotný trh s kožušinou čiernej líšky nie je nezvyčajný. Ale môžete si byť úplne istí, že táto kožušina je farbená. A to všetko preto, že je takmer nemožné stretnúť sa v prírode čiernej líšky.

  • Sivá . Kožušina tejto farby tiež nie je neobvyklá. Ale cena dvoch zdanlivo identických výrobkov môže byť niekedy celkom iná. A to sa stáva preto, že odtiene šedej sú prirodzené a nie veľmi. Ak srsť získala striebornú farbu chemickým farbením, jej hodnota bude jedna. Ale ak zvieracie kože s bielou vlnou a sivou podsadou, ktorá vytvára ilúziu striebra, šiel, aby sa produkt, to je úplne iný príbeh. Lacné taký kožušinový nebude.

Zaujímavé : Inteligentné kožušiny z ekologických kožušín

\ t
  • Grafit . Grafitový náter je niečo medzi šedou a čiernou. Dnes je táto farba v trende a zostane tak aspoň niekoľko sezón. Vrchné odevy tejto farby sú ideálne pre každodenné nosenie, perfektne dopĺňajú všetky luky a zapadajú do každého prostredia. Nie je značková a nie príliš chytľavá, čo určite uspokojí praktické dievčatá.

Dôležité! Popri monochromatických kožušinách prichádzajú do úvahy aj farebné farby. Takže milovníci svetlé oblečenie si môžu vybrať pre seba veci v ružovej, zelenej alebo vínovej palete farieb.

Obľúbené modely

Arctic Fox kožušinový kabátnájsť pre každý vkus a farbu. Pozrite sa na fotografiu - rôzne modely sú jednoducho úžasné. A predsa, každý módny človek by si mal vybrať z tejto hojnosti niečo vlastné. Preto sme pre Vás pripravili nasledujúci výber.

Priečne

V súčasnosti ide pravdepodobne o najbežnejší model líšok z líšok. Vytvára sa pomocou priečnej technológie, v ktorej sú kožušinové dosky navzájom šité horizontálne. Pásy samotné môžu byť široké aj úzke. Z rôznych dôvodov ženy módy dávajú prednosť obidvom témam. Treba však poznamenať, že široké kapely sú oveľa odolnejšie, čo sa týka ponožiek, ale úzke sú elegantnejšie. Najlepšie zo všetkého je, že polar fox kožušinový kabát bude vyzerať na dievča s krehkou postavou, pretože v jej prípade by ste sa nemali báť, že vrchné oblečenie dodá ďalšie centimetre.

Dôležité! Pre polárne líšky kožušiny, ako každý iný kožušinový výrobok, uistite sa, že sa postarať. Najmä po každej ponožke, osušte a hrebeň so špeciálnou kefou.

Krátky

Alebo avtoledi kožušinový kabát. Mnoho dievčat, ktoré riadia auto s radosťou, uprednostňuje vrchné oblečenie v minimálnej dĺžke. Je to pochopiteľné, pretože nie každá dlhá vec je vhodná pre pohodlnú jazdu v aute. Čo sa týka srsti líšok, dizajnéri sa k nemu priblížili z praktického hľadiska. Po prvé, je nepravdepodobné, že by takýto krátky kožušinový kabát mohol byť doplnený kapucňou, a po druhé bude šitý zo strihaných alebo pletených kožušín.Tým sa zabezpečí, že kožušiny sa neodstránia na autosedačke, čo výrazne predlžuje životnosť kožušiny. Okrem toho, krátke kabáty vyzerajú veľmi pôsobivo a štýlovo.

Dôležité! Na hromadnú výrobu kožušín líšok sa berú zvieratá chované na špeciálnych kožušinových farmách. Ak zviera odišlo na kožušinu zo svojho prirodzeného prostredia, potom vec v tomto prípade bude stáť niekoľkokrát drahšie.

Zaujímavé : Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

S kapucňou

Kožušina líška s kapucňou je v zime veľmi žiadaná. Zvlášť často si ho vyberajú tie ženy, ktoré v zásade nenosia klobúky. Cena kožušinového výrobku s kapucňou bude samozrejme vyššia ako bez neho. Ale vidíte, toto pridanie je veľmi pohodlné. Okrem toho nemusíte utrácať navyše za klobúk.

Dôležité! Pri kúpe fox kožušiny srsť, uistite sa, že kontrola kvality výroby: triasť, vrások, twist, ohnúť vec. Dokonalá kožušina okamžite nadobudne svoj tvar, zatiaľ čo záhy a zárezy sa objavia na nízkej kvalite.

S golierom

Obojok na kožušine líšky tiež nie je neobvyklý. To môže byť rôznych typov: angličtina, mierne otvorenie krku, turn-down, ako klasická bunda, alebo lakonický stojan. Modely, ktoré nemajú obojok, nie sú menej populárne. Táto kožušina dokonale zdôrazňuje krásnu líniu krku a lícnych kostí. Ale v zime, v extrémnom chlade, ju jednoducho nesplnínie je teplé.

Kožušinový anglický obojok

Kombinované

Kožušinový líškový transformátor 4 v 1 je snom každej praktickej ženy módy. A teraz vysvetlíme prečo. Po prvé, táto srsť vám umožní výrazne ušetriť peniaze. A to všetko preto, že sa vďaka svojim individuálnym vlastnostiam úplne hodí za každého počasia.

Transformátor kožušiny 4 v 1

Tento výrobok kombinuje naraz štyri kusy vrchného oblečenia: plnohodnotnú srsť strednej dĺžky s rukávmi; s rozopnutým lemom dostanete plášť; Odstránenie rukávov, ale vrátenie dna, budete klásť na dobre zahriaty arktické líška fox; a nakoniec, bez rukávov a lemov, dostanete vestu pre pohodlné prechádzky v mierne teplom počasí.

Dôležité! Vyberte si líšku kožušiny nielen vo vzhľade. Nezabudnite sa pozrieť na podšívku. Takže ak vidíte, že kusy sú menšie ako 20x20 centimetrov, neváhajte požiadať o dobrú zľavu, pretože kvalita tejto veci je sporná.

Vyrobené z umelej kožušiny

Povedali sme viac ako raz, že umelá kožušina je v tejto sezóne neuveriteľne populárna. V roku 2019 bude tento módny trend ďalej posilňovať svoju pozíciu. A to znamená, že fox kožušiny z umelej kožušiny prídu vhod. Navyše, kvalita tohto výrobku môže byť tiež špičkou. Niekedy aj tie najskúsenejšie ženy módy nedokážu rozlíšiť skutočné kožušiny od imitácie. Ďalšou výhodou pri nákupeumelá kožušina sa stane cenou.

Nosiť líšku je neuveriteľný pocit. Mnoho žien zachráni tento luxus už roky. Do dnešného dňa je v našej krajine arktická líška ukazovateľom bohatstva, hoci ak objektívne porovnáme ceny za kožušiny, potom to možno považovať za dostupné.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované21.11.2018Štítky: