10 módnych lukov na jeseň 2019

Prítomnosť v šatníku pre ženy nielen teplého, ale aj štýlového oblečenia pomôže prežiť prechladnutie. Módne luky, ktoré pripravujú dizajnéri na jeseň-zima 2019-2019, vám umožnia vyzerať svetlé, atraktívne a neodolateľné.

Štýlové luky na jeseň 2019

Napriek existujúcim trendom je hlavnou vecou oblečenia pohodlie a pohodlie. Preto, výber nového oblečenia pre šatník, dať prednosť veci, ktoré vám bude istý!

Módna jeseň

Z článku sa dozviete, čo by ste mali v obchodoch s oblečením najprv venovať pozornosť, aké farby a farby budú v tomto jeseň v trende, či je možné ich kombinovať. Poďme na to.

Hviezdy sú pripravené na jeseň

Zaujímavé : Topánky sezóny jeseň 2019: módne trendy a novinky

  • # 1. Štýlové luky pre každý deň

V živote je vždy miesto na dovolenku. Dokonca aj výlet do práce alebo do školy môže byť mimoriadne udalosť, hlavná vec je správne sa obliekať.

Štýlový dámsky oblek

Jeden z najvýznamnejších a najvyhľadávanejších trendov, ktorým venovali pozornosť všetci slávni dizajnéri - módne dámske luky pre každý deň. Na jeseň roku 2019 budú relevantné kostýmy, bundy, prísne sukne a nohavice, fotografie najlepších obrázkov sú uvedené nižšie. A v takých šatách môžete bezpečne ísť nielen do práce v kancelárii, ale aj do reštaurácie a dokonca do klubu!

Trendový oblek na jeseň 2019

Klasické varianty kostýmov sa môžu líšiť s komplexným strihom,širšie alebo užšie nohavice, bunda a iné veci. Skutočný bude pyžamový štýl, rovnako ako kostýmy zo zamatu, kože, v štýle športovo-šik.

Zaujímavé : Dámske módne nohavice 2019: najnovšie trendy, foto

Kancelársky kód oblečenia bude vhodný všade, hlavná vec je správne „usporiadať“ ho a pridať zaujímavé doplnky.
  • # 2. Trendová bunka

Klietka je časom overená a takmer vždy aktuálna a módna farba. V tejto sezóne by bol tartan vhodný v ktorejkoľvek časti dámskeho šatníka: vo vrchnom ošatení (kabáty, pončo, saká), sukne, šatky, klobúky, tašky a dokonca aj topánky. To isté platí pre jeho farby, veľkosti a tvary. Akákoľvek interpretácia "štvorcov" vám umožní vytvoriť módne luky na jeseň-zima 2019-2019 pre ženy akéhokoľvek veku.

Kontrolný náter na jeseň-zima 2019-2019

Dúfam, že ženy v móde pochopia, že štýlová klietka je nevyhnutnou súčasťou nadchádzajúcej sezóny, takže by mala byť v šatníku prítomná v akejkoľvek forme.
  • # 3. Skutočným predátorom

Zvieratá sa už dlho usadili v zbierkach slávnych módnych domov a zdá sa, že nemá v úmysle odísť. Aspoň nie v blízkej sezóne. Pre dravé dievčatá, ako aj pre tých, ktorí chcú vytvoriť podobný obraz, návrhári navrhujú obliecť sa do „leoparda“, „tigra“ a dokonca „zebry“.

Tlač zvierat

Obzvlášť populárne sú luky, kde sa zvieracia tlač kombinuje s lakovanou kožou. Takáto symbióza je vhodná pre plášte, sukne, tašky, topánky.


  • # 4.Nezlučiteľnékombinujeme

Na vytvorenie modernej cibule sa vyžaduje nezvyčajná chuť. Koniec koncov, trend bude eklektický. Na jeseň bude možné kombinovať také tvary, veľkosti a farby, ktoré sa predtým nemohli dostať ani na tú istú poličku v skrini.

Nezlučiteľné

Okrem toho neexistujú žiadne obmedzenia! Neváhajte nosiť blúzku v hrášku a pruhované sukne, kombinovať zviera a kvetinové výtlačky, neľutujte farby!

Odvážte sa spojiť niekoľko "nekompatibilných" výtlačkov na obrázku naraz?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • # 5. Obľúbené 80. roky

Všetko nové je dobre zabudnuté staré. Modi vedia, že móda je cyklická a miluje pravidelne nostalgiu. Nie je to tak dávno, čo dizajnéri urobili ženy nostalgické pre štýlové 90. roky, dnes sa rozhodli vzpomínať na 80. roky.

Módne výpravy - štýlové 80. roky

Pamätajte na kovové pančuchy, ramenné popruhy v blúzkach a šatách, veľké množstvo doplnkov a objemný bijoux - to všetko je možné vidieť na lávkach.

  • # 6. Komplikované nosenie a vrstvenie\ t

Vrstvenie jedného odevu na druhý, niekoľko košieľ, sako, sako a kabát - to všetko sa môže bezpečne nosiť na sebe. V zime, fráza „obliekanie ako kapusta“ získala nový módny kontext. Samozrejme niektoréobrázky z mólov sa môžu zdať príliš extravagantné, ale samotná myšlienka je pre móde pochopiteľná. Lepší orient pomôže fotografickým módnym lukom na jeseň 2019.

Komplikované nosenie a vrstvenie

Zaujímavé : Bundy pre mládež na jeseň 2019: nové položky na fotografii a štýlové obrázky

  • # 7. Mexické a indiánske motívy

Neobvyklá kombinácia boho štýlu s mexickým a indickým folklórom, oblečenie okrových a hnedých odtieňov, dekorácia v podobe lemovania a šnurovania, vrásčité prírodné látky, objemné pončo a vesty - to všetko sa nielenže povolí na budúcu jeseň, ale aj nevyhnutne.

Mexické a indiánske motívy

  • # 8. Immortal Tweed

Tweed je pohodlný a všestranný materiál, ktorý už dlho zaberá dôstojné miesto v šatníku módy. Že tvídové veci kombinujú tradíciu, zmysel pre štýl, elegantné a neuveriteľné praktickosť. Tohtoročná pocta klasikom bola venovaná módnemu domu Coco Chanel, Gucci a ďalším známym dizajnérom.

Tweed Šaty na jeseň 2019

  • # 9. Cesta ku všetkým nezvyčajným!

Chcete byť v trende av súlade s najnovšími módnymi trendmi? Potom by ste mali byť obzvlášť opatrní pri výbere vrchného oblečenia. Pozrite sa na spodné bundy, kožušiny a kabáty neobvyklého tvaru a strihu, neštandardné farby a originálne kresby. Fotografie najzaujímavejších nápadov sú uvedené nižšie.

Customrozhodnutia pri výbere vrchného oblečenia

  • # 10. Najdôležitejšie a najobľúbenejšie farby

Nechcete experimentovať s rezom? Potom sa pozrite na aktuálne farby a farby. Tento jeseň sa nudiť nuda nebude fungovať. Koniec koncov, hlavné farby sezóny sú šarlátovej a žiarivo ružovej farby. Môžete ich použiť v monochromatických lukoch, ako aj v kombinácii s čiernymi a inými odtieňmi.

Jasné farby a tučné kombinácie

Zaujímavé : 7 módnych farieb tejto jesene

Dokončenie módneho obrazu

Sila akéhokoľvek módneho luku je v jeho dokonalosti. Preto, výber najštýlovejšie a relevantné oblečenie, obuv a doplnky, mali by ste premýšľať o vlasy, make-up, manikúru a ďalšie podrobnosti.


Tento jeseň bude trendom luxusné kučery a krátke vlasy gaštanové, červené a svetlé odtiene. Jasné farby a odtiene budú zaujímavé nielen na oblečenie, ale aj na nechty.

Obrázok z jesene

Doplňte luk širokými opaskami, doplnkami s orezaním kožušiny, objemnými dekoráciami.

Čo sa týka topánok, v jesenných a zimných lukoch je najlepšie doplniť topánky s členkami, topánky s pevnou pätou v štýle 80. rokov, „Cossacks“, vysoké topánky a čižmy.

Štýlové obrázky celebrít

Topánky s ostrou špičkou na vrchole popularity.

Napriek sivej povahe budú módne luky nadchádzajúcej jesene a zimy svetlé a neštandardné. Tí, ktorí nie sú pripravení na odvážne experimenty, môžu vyskúšaťnesmrteľných klasikov. Vyberte len vy!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované13. august 2018Štítky: