Zrážky pre rovné vlasy strednej dĺžky

Najviac nádherné a pohodlné účesy sa získajú na stredne rovných vlasoch. Možno bol len čas prestať chodiť so známym chvostom alebo kosou a vybrať si štýlový účes? Reakcia príbuzných a priateľov bude okamžitá.

Módne trendy pre strednú dĺžku vlasov

Koľko žien je, toľko názorov, čo je dĺžka vlasov najštýlovejšia a najmodernejšia. Každá dievčina si vyberie účes pre seba, na základe vlastných úvah, ako je tvár, štruktúra vlasov, možnosti stylingu a ďalšie komponenty. Priemerná dĺžka však zostáva univerzálna. Vlasy môžu byť roztrúsené po pleciach - a nevyzerajú neupravené a rozcuchané, nezasahujú a sú účesom. Alebo môžete čiastočne alebo úplne vyzdvihnúť v chvoste, v tráme, väzba v copánky.

Zaujímavé:Vrkoče na strednej srsti

A výber účesov pre takú dĺžku je obrovský a každá móda si môže vybrať to najlepšie a najvhodnejšie. Stačí sa pozrieť na fotografie veľkých príkladov, aby ste sa inšpirovali „novým ja“.

Štýlové momenty:

 • V súčasnosti sa vyvíja neopatrnosť a prirodzenosť. Ak nie je potrebné, aby ste si obliekli šaty alebo nastavili inak, nesnažte sa dokonale upravovať vaše vlasy, takmer všetky vlasy. Teraz je v móde minimum prostriedkov a prirodzenosti;

 • spolu s vyrovnaným a lakonickým pohľadom na niektoré účesy je tiež veľmi populárny „kreatívny chaos“. Otrhané tipy, odstupňovanie, asymetria, viacvrstvové účesy,kaskáda - to je to, čo by pravá móda mala venovať pozornosť;

 • oholené chrámy (jeden chrám) alebo zadná časť hlavy sú stále veľmi obľúbeným prízvukom. Samozrejme, pre solídnu pani nie je vhodné zvoliť si túto možnosť, ale mladé ženy, ktoré chcú zdôrazniť svoju silu a osobnosť, môžu byť tiež premyslené;

 • módne sfarbenie jednotlivých prameňov, účinok bielených vlasov na slnku, prirodzené alebo svetlé sfarbenie nie je len spôsob, ako urobiť obraz jasnejším a bohatším, ale aj schopnosť pridať dotyk individuality a novosti k úspešnému strihu vlasov.

Zaujímavé:Módne farbenie na stredné vlasy 2019

Užitočné. Dôležitým bodom je, že účesy na stredne dlhé vlasy nevyžadujú časté návštevy kaderníka na aktualizáciu účesu. Ak sa tipy nerozdelia, potom môžete navštíviť špecialistu raz za dva mesiace. Pravda, rany budú musieť v tomto prípade „opraviť“.

Základné štýlové účesy pre stredné vlasy

Ak chcete zmeniť svoj obraz, vyskúšať niečo nové, musíte najprv určiť typ vašej tváre, skontrolovať svoj vzhľad kvôli prítomnosti tých okamihov, ktoré by ste mali zamaskovať (široké a vysoké čelo, vypuklé lícne kosti, úzka brada, ochabnutosť kože na krku) a choďte do toho - vyberte si nový účes.

Kaskáda účesu

Caret na strednej srsti

\ t

Toto je možno najklasickejší a najuniverzálnejší účes:

 • je vhodný pre všetky dámyvek od adolescentných dievčat až po dámy nad 60 rokov;
 • ide do blondín a brunetiek. Je pravda, že na tmavovlasej a červenej hlave vlasov, štyri z nich vyzerajú najpôsobivejšie;

 • je vhodný najmä pre osoby s hustými vlasmi. Ale aj ženy s zriedkavejšími a tenšími vlasmi nemusia zúfalstvo - pridávajú objem s odstupňovaním alebo kaskádou;
 • Existuje mnoho variantov a štýlov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť štvorček akémukoľvek typu tváre.

Účes sa najlepšie vykonáva na stredne rovných vlasoch s ofinou a styling vlasov bude najjednoduchší, a luk vyzerá najúplnejšie a premyslene.

Módne obrazy so štyrmi:

 • rovný štvorec s plochým treskom vhodný na podujatia s prísnym formátom. Pod týmto účesom si môžete „zabaliť“ do elegantného a unaveného oblečenia, čím vytvoríte obraz dokonalej dámy. Ideálny typ tváre je oválny;

 • rovný štvorec so šikmým, ohnutým, asymetrickým ranou pre dámy s kruhovým, trojuholníkovým a obdĺžnikovým povrchom. Rany môžu byť položené podľa potreby;

S šikmými rany

 • krátke auto-pramene by mali končiť v blízkosti brady, môže byť o niečo vyššia alebo o niečo nižšia - táto možnosť dokonale maskuje úzku bradu. Pridajte čistý hrubý alebo rozmiestnený tresk - a obraz bude dokonalý;

 • sú asymetrické štyri druhu v móde. To sa hodí takmer akýkoľvek typ tváre - hlavná vec je nastaviť akcenty správne alaná. Ženy pridávajú viac zvýrazňujúcich, dokonca výrazných svetlých farieb, takže obraz je moderný a pôsobivý.

Upozornenie. Akékoľvek auto, dokonca aj tie najrovnomernejšie a rovnejšie, môže byť položené nedbalo, mierne vyžmýkané pramene - a získať obraz uvoľneného a odvážneho.

Zaujímavé:Kalifornia zdôrazňuje na tmavých vlasoch

Bob

Je nesprávne predpokladať, že luxusný bob je výhodou len krátkych vlasov. Dá sa bezpečne vykonávať na stredných vlasoch, krásne rámovať tvár a zdôrazňovať krásu krku.

Výhody fazule na strednej srsti :

 • hranie s prameňmi blízko tváre - odstupňovaním, úpravou dĺžky alebo asymetrie v roku 2019 môžete ľahko zakryť nedostatky úzkej, obdĺžnikovej alebo trojuholníkovej tváre;

 • styling je minimálny - len trochu na to, aby pomohol koncom chĺpkov správne ležať, ak vydržia ráno v rôznych smeroch;
 • vizuálne roztiahne krk a vyzerá úžasne s výstrihom a otvorenými ramenami;
 • Ideálna voľba pre kombináciu s oholeným chrámom alebo šijou. Zadná časť hlavy môže byť nielen oholená, ale jednoducho skrátená - potom sa účes, mimochodom, nazýva „bob na nohe“.

Klasický bob je vhodný pre bacuľaté ženy akéhokoľvek veku. Zostávajúce modifikácie fazule - odstupňované, asymetrické, predĺžené, bob-kare - sú zvolené pre typ osoby. Výber tohto účesu, nezabudnite sa opýtať majstra "čo" boblepšie zapadajú.

Asymetria

V súčasnej dobe existujú zrážky, ktoré sa ťažko identifikujú - buď bob, alebo bob, alebo sesson. Je to všetko o miešaní rôznych účesov na dosiahnutie požadovaného efektu. Asymetria môže byť urobená pre caret, kde na jednej strane budú pramene dlhšie, a na druhej strane kratšie a pre fazuľu, aj kombinácia oholeného chrámu a dlhých prameňov až po hrudník už má asymetriu.

Akákoľvek asymetrická ostrihanie vyzerá pôsobivo, rozjasňuje chyby tváre a jej tvaru, no, a napriek tomu - je jedným z hlavných trendov modernej doby.

Mimochodom, príjemný moment: asymetrické zrážky pre rovné vlasy strednej dĺžky môžu byť bez rán. Ak má dievča krásne čelo, výrazné oči a krásne obočie, prečo by sa mala schovávať za „oponu“ vlasov?

Zostrihané účesy

Paradoxne, pre hrubé a príliš riedke vlasy, vlasové pramene rôznych dĺžok sú vhodné pre vlasy. Hrubé vlasy sa takto riedia, vytvárajúc tak potrebnú čistotu a starostlivosť, zatiaľ čo vzácny objem dodáva správne množstvo.

Možnosti viacvrstvových zrážok:

 • Cascade- najobľúbenejší a najobľúbenejší účes. Na strednej srsti, Cascade môže byť vykonaná rôznymi spôsobmi a kombinovaná s inou formou rany. Ide pod takmer akýkoľvek typ tváre a vyzerá luxusne na všetky vlasy;

Aký účes by ste si vybrali pre seba?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Roztrhaný strih- berieme ho samostatne, aj keď môžete vidieť obrysy toho istého štvorca alebo fazule v účesoch. Otrhané špičky na rovných vlasoch vyzerajú najkrajšie. Je možné, aby sa vôbec nepokladali, nenosili ľahké „tousledness“, alebo aby sa pridalo niekoľko prostriedkov, ktoré by zámerne spôsobili, že sa konce koncov držia vo všetkých smeroch - obe možnosti sú úžasné;

 • Aurora- spása pre ženy so širokými oválnymi tvárami. Tu je na korunke vytvorený objem a je spojený s dlhými prameňmi vzadu;

 • Cessonna strednej srsti vyzerá veľmi rafinovane a šľachticky. Ak žena potrebuje nejaký konzervatívny, ale veľmi romantický a jemný účes, je tu.

Zaujímavé:Strih Cesson: foto

Zostrihané zrážky môžu byť sprevádzané ranou. A nie nevyhnutne to isté, roztrhané alebo odstupňované - naopak, môžete úspešne hrať na kontraste: rovné rany a otrhané špičky hlavných prameňov.

Je to dôležité. Ak sa dievča plánuje pestovať vlasy, je lepšie nevyberať si vrstvené účesy: špičky narastených vlasov nemusia vyzerať veľmi reprezentatívne a nerovnomerné pramene sa budú musieť pestovať veľmi dlho, kým budete môcť.poskytne tvar vlasov.

Zozbierali sme veľa fotografií módnych účesov v roku 2019 pre stredne rovné vlasy, aby sme mohli inšpirovať a naznačiť: nie je čas vytvoriť nový obraz a vyjadriť svoju individualitu v luxusnom štýlovom účese?


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané21.3.2019Štítky: