Strih Cesson: foto

Pre tých, ktorí si chcú vybrať nový obrázok alebo hľadajú najvhodnejšie fotografie, ako príklad pre pána, je to verzia ženského strihu - Cesson. S týmto účesom je ľahké vytvoriť ženský a romantický vzhľad.

Módny účes Cesson a komu sa hodí

Sesson, sessun, sessun - kto iný nazýva tento účes, vynájdený britským stylistom Vidalo Sassoonom. Chcel vytvoriť účes, ktorý nemal byť dlhú dobu položený - dievča si umylo vlasy, osušilo a bolo pripravené. A urobil to.

Vidal Sassoon a jeho práca

Pros:

 • veľmi ženský a krásny účes;
 • jeden z najmodernejších v roku 2019;
 • nie je potrebné ležať, a ak sa napriek tomu vynaloží málo úsilia, môžete ľahko vytvoriť rôzne obrazy, napríklad retro luk, lakonický obraz obchodnej dámy alebo „odvážne dievča“;
 • masky uší: účes je doslovne vytvorený pre tých, ktorých uši silne vydržia alebo nie sú veľmi krásne;
 • vytvára elegantný objem.

Je dôležité. Optimálna dĺžka prameňov v účese Cesson - od laloku k pleciam.

Nevýhody:

 • ostrihanie je dosť komplikované a mali by ste mu dôverovať len dobrému pánovi;
 • Je to účes, ktorý sa nedá spustiť a "rast", mal by byť pravidelne aktualizovaný.

Zrážku možno zamieňať s inými typmi - štvorcami alebo stránkami. Najmä so stránkou.
Existujú však charakteristické znaky:

 • Zrážky majú stránku s takmer rovnakou dĺžkou, zatiaľ čo Cesson má kratšie predné vlasy a dlhší chrbát;
 • vlasy vo verzii stránkystohovať rovno, aj keď tipy len zastrčiť, a keď Cesson - pramene sú zaoblené. Preto v našej verzii bude zostrih vyzerať viac zaoblený a objemný;
 • v klasickej verzii Cessonu by mal byť treska oblúkovitá, ale v moderných variáciách sa stylisti hrajú s ofinou, takže tento účes je ideálny pre akýkoľvek typ tváre.

Účesy: Page, Cesson, Kars

Zaujímavé:Krátke zostrihy s dlhými rany

Ak chcete vyhovieť Cesson

Táto zrážka je pomerne všestranná:

 • mladé dievčatá a staršie dámy si ju môžu bezpečne vybrať;
 • typ tváre je vhodnejší oválny, ale iné sú v poriadku, ak nájdete správny tresk;
 • vlasy môžu byť rovné aj zvlnené. V druhom prípade je lepšie, aby boli odstupňované vetvy veľmi atraktívne.

Ale lepšie na hrubých vlasoch - takže výsledok bude vyzerať perfektne.

Dôležité! Dievčatá s plnou alebo príliš okrúhlou tvárou je lepšie hľadať iné účesy alebo požiadať majstra, aby experimentoval s prameňmi blízko uší.

Tvorba účesov, styling, starostlivosť

Opäť opakujeme - je lepšie mať účes od skúseného majstra, dokonca ani kaderník s malými skúsenosťami sa s týmto účesom nedokáže vyrovnať. V tomto prípade by ste nemali šetriť - oprava následkov bude oveľa drahšia.

Pokladanie

Napriek zložitosti prevedenia je dizajn Cesson jednoduchý: stačí si umyť vlasy a vyfúknuť, ľahkopomáhajú, aby hroty ležali vo vnútri. A ak chcete energický a hravý vzhľad - potom by mali byť tipy „uvoľnené“ vonku.

Ale pre majiteľov nepoddajných prameňov alebo rovných, rovných vlasov je lepšie používať ploché železo. A ak pridáte objem do prameňov nielen na koncoch, ale aj na koreňoch, účes bude ešte veľkolepejší.

Starostlivosť

Ale požadovaná pravidelná starostlivosť a obnova môže niekoho vystrašiť:

 • krátke Cesson sa má aktualizovať raz mesačne, ešte častejšie - lepšie raz za tri týždne;
 • s priemernou dĺžkou ostrihania môžete ísť k pánovi raz za mesiac a pol;
 • na dlhé vlasy s účesom, môžete chodiť mesiac bez návštevy svojho pána, ale musíte starostlivo sledovať tipy, pretože vzhľad split končí vyžaduje okamžitý zásah.

Elegantný a štýlový, elegantný a bohatý účes však stojí za to.

Štýlové variácie Cesson

Variabilita spoločnosti Cesson

V závislosti od želaní dámy, funkcií tváre a typu si môžete vybrať:

 • shortCesson - konce vlasov ležia tesne nad ušnými lalôčikmi, otvárajú sa, obraz je vytvorený jemne a romanticky. Ak sú možnosti, kde sú uši otvorené;

 • účespre stredne dlhé vlasy- stačí sa pozrieť na fotografiu a súhlasiť s tým, že ženský obraz s Cessonom sa stáva elegantnejším a sofistikovanejším. A môžete tiež ľahko hodiť niekoľko rokov;

 • Rozšírená verziaje vhodná pre tých, ktorí majú radi dlhé retiazky. Vpreduúčes vyzerá a rámuje tvár rovnakým spôsobom ako u iných typov, ale za nimi sú krásne zdobené pramene na pleciach. A stále takáto možnosť účesu opticky rozširuje krk;

 • asymetrickýCesson je vhodný pre drzé a odvážne. Hlava vlasov vyzerá rovnako elegantne, ale je isté, že oddelí svoju milenku od davu;

Absolvoval Cesson

 • účesso zvýraznením, tónovaním, sfarbením . Moderné farby a techniky umožňujú vytvoriť skutočne majstrovské dielo na dámskej hlave. Kto maľuje len pár prameňov vpredu, ktorý zariadi celú dúhovú revolúciu - ale s Cessonom to vyzerá naozaj neuveriteľne.

Zaujímavé:Zvýraznenie tmavých vlasov 2019

Cesson s treskom

Tento účes žien vyzerá najlepšie s ranou, ktorú si môžete vybrať:

 • pokrývajúce čelo , rovné s rovným rezom - taký tresk môže skrývať príliš široké čelo, vhodné pre predĺžené typy tváre;

 • krátka na polovicu čela , dokonca - krásne otvára oči, robí vzhľad ešte výraznejším. Takéto rany vyberajú mladé a odvážne dievčatá. Takže môžete ľahko vytvoriť obraz excentrickej francúzštiny;

 • oblúkovité, polkruhovérany ideálne vhodné pre Cesson, vytvárajúce správne romantické rámovanie tváre;

 • dva oblúky- pozdĺž čiary obočia, o niečo dlhšie ako prameňnad mostom nosa je vytvorená úplne elegantná a sofistikovaná verzia. Poskytujú sa výrazné oči a zvodný vzhľad!

 • zošikmené nabok , asymetrické rany ľahko korigujú defekty tváre: pre štvorcový alebo trojuholníkový typ vyhladite horné rohy, natiahnite tvár. Masky príliš výrazné lícne kosti, skryť asymetriu očí alebo obočia. Krátky okraj na boku zapadne do obdĺžnikovej tváre;

 • roztrhané ranysú vhodné pre majiteľa nie príliš hrubých vlasov, zakrývajú chyby tváre a dávajú obraz celej neplechu. Ukázalo sa, že je to mierny kontrast medzi úhľadnými hlavnými prameňmi a mierne neopatrným bangom, ktorý umožní dievčaťu vyjadriť ju. Rozdiel môžete vidieť na fotografii.

Zaujímavé:Strihy s roztrhnutými rany

Ale bez tresku ostáva ostrihanie ostrihané a ženské. Hlavnou vecou je vybrať možnosť bez rany pre dievčatá s krásnym čelom a dokonalými obočími.

Farba vlasov a Cesson

Cesson je považovaný za najúspešnejší variant na tmavých vlasoch. Mnoho dievčat skôr a dokonca zdedí štýl francúzskej speváčky brunetka Mireille Mathieu. Táto krásna žena bola vždy verná len jednému strihu - Cesson.

V dnešnej dobe sa mnohým hviezdam už podarilo predviesť s týmto účesom, takže zostane v móde už dlhý čas.

Paris Hilton s účesom Cessona na stredných vlasoch

Skúšali ste Cesson účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Cesson je tiež najlepšie odhalený na:

 • tmavé gaštanové, hnedé, čokoládové a iné tmavé odtiene, ktoré zvýrazňujú a nútia farbu hrať s moduláciami. Na tmavých vlasoch môžete bezpečne vytvoriť rovnomerný a lakonický účes - každý deň to bude vyzerať elegantne a slávnostne.

 • medené a červené odtiene sa dobre hodia s trochou vlnitých vlasov a miernou nedbanlivosťou. Otrhané rany a asymetrická verzia Cessonu budú najviac príjemné s danými vlasovými tónmi;

 • Pšenica, med, popolavé odtiene blondín sú tiež vynikajúcou voľbou pre tento účes. Žena bude vyzerať mladá, svieža a tajomná.

Pohľad zboku a zozadu

Dajte si pozor, aby bolo dievča s matnou farbou vlasov - vlasy budú vyzerať chaoticky a vyblednuté. Je lepšie potom použiť zvýraznenie svetla, aby sa obraz prehrával novým spôsobom.

Romantická a svetoznáma ženská účes Cesson je teraz v móde. Na krátke alebo stredné vlasy, to vyzerá najviac expresívne. Naše fotografie, dúfame, o tom presvedčili a inšpirovali krásne dámy k experimentovaniu.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované dňa14/14/2019Tagy: