Temná manikúra 2018-2019: novinky

Konštrukcia nechtíka lekárskeho v tmavých farbách je jedným z hlavných trendov súčasnej sezóny, čo dokazuje veľké množstvo fotografií prezentovaných na internete s príkladmi takejto manikúry. Okrem toho, okrem toho, že tmavé farby na nechtoch vždy pôsobia veľmi impozantne a drahé, navyše sa harmonicky kombinujú aj s inými paletami, ako aj s technikami neil artu. Preto sa zoznámime s najnovšími novinkami v segmente nechtového dizajnu, ako aj s pôvodnými myšlienkami tmavej manikúry prezentovanými v našom článku.

Zaujímavé : Brown manikúra - nápady na dizajn

Módne odtiene tmavej gama

Tmavé farby samy o sebe vyzerajú veľmi ušľachtilé, vďaka čomu je dizajn nechtov v tejto palete považovaný za jednu z najúspešnejších možností.


Tmavé alebo pastelové odtiene - akú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nemalo by sa však venovať menej pozornosti módnym trendom, medzi ktorými sa dajú rozlíšiť najobľúbenejšie odtiene v roku 2018.

Krásny dizajn tmavej manikúry

Zaujímavé : Červená manikúra s dizajnom: foto

 • Čierna.Vodca tmavej palety, ktorá sa najčastejšie používa nielen v monochromatickom, ale aj v kombinácii s inými farbami. obzvlášťKombinácia v čiernej a zlatej, bielej a červenej farbe, ako aj všetky druhy príslušenstva vyzerajú veľkolepé.

 • Vínové a vínne odtiene . Veľmi bohaté a krásne tóny, ktoré vyzerajú nielen módne, ale aj veľmi drahé. Okrem toho sú veľmi sebestačné a nevyžadujú žiadnu dodatočnú dekoráciu v dizajne.

Dôležité! Trendom tejto sezóny je manikúra Marsala s matným povrchom.

Farebná móda Marsala Táto sezóna

 • „Čokoláda “. Všetky odtiene hnedej na nechtoch vyzerajú elegantne a chytľavo. Ďalšou výhodou je ich všestrannosť, pretože hnedá gama dokonale zapadá do akéhokoľvek štýlu a mieša s inými paletami.

 • Violet . Bohatá a hlboká farba, ktorá sa drží na vrchole módnych trendov, nie je prvým rokom. Táto paleta získala svoju popularitu v dizajne nechtov nielen vďaka svojmu krásnemu vzhľadu, ale aj vďaka svojej jednoduchej práci, čo má za následok elegantnú a elegantnú manikúru.

 • Zelená.Najpopulárnejšími odtieňmi sú dnes smaragdové a khaki, ktoré harmonicky vyzerajú na nechtoch akejkoľvek dĺžky a tvaru. Navyše, vďaka svojej všestrannosti sú tieto odtiene dokonale kombinované s inými farbami, čím sa vytvára nezvyčajný dizajn.

 • Tmavomodrá . Skutočne „kráľovská“ farba, ktorá sa stručne hodí, ako vvečer a v každodennej manikúre a umožňuje jej majiteľovi vyniknúť medzi ostatnými.

Štýlová manikúra s tmavomodrou základňou

Zaujímavé : Modrá manikúra: súčasný módny trend

 • Sivá . Napriek tomu, že mnohí považujú šedú stupnicu za veľmi nevšednú, je v tejto sezóne stále trendová. Matný povrch alebo hojné množstvo kamienkov a jiskrov sú „verní spoločníci“ šedej manikúry, vďaka čomu je výsledok veľmi efektívnym dizajnom.

Módne nápady na výrobu manikúry v tmavých farbách

Dizajn nechtov v tmavých farbách je dnes na vrchole popularity, takže majstrovi nechtov nechýbajú všetky nové možnosti dizajnu nechtov, medzi ktorými sú najpôvodnejšie nápady uvedené nižšie.

 • Oči mačky “. Jednoduchý a zároveň veľkolepý dizajn, ktorý vyzerá najviac harmonicky v tmavej palete, pretože je to presne na ňom, že vzor je jasne viditeľný. Okrem toho môže byť dekoratívny náter "mačacie oko" použitý na vytvorenie akcentov s uvoľnením len niekoľkých nechtík a ako základ celej manikúry.

 • Výkresy.Bez nich, ani jeden dizajn, vrátane toho, ktorý je vyrobený v tmavej palete, určite neurobí. Hlavná vec je si uvedomiť, že tmavé farby samotné sú veľmi účinné, takže aby nedošlo k preťaženiu dizajnu ako celku, kresby by mali byť čo najjednoduchšie. Väčšinou ide o geometrickévzory, monogramy alebo abstrakcie, aplikované na základňu v kontrastnej farbe alebo na vrchole.

Štýlové geometrické motívy

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

 • Temná noc“.Ďalšia nekomplikovaná konštrukcia, ktorej účelom je nanesenie čiernej dekoratívnej krytiny na povrch pazúry, ktorá sa potom mierne zosvetlí malými leskmi. Výsledkom je teda účinok hviezdnej oblohy, ktorá je v dnešnej dobe veľmi dôležitá.

 • Emerald Ombre . Módna manikúra, ktorá ocení jasnú osobnosť. Je založený na natiahnutí zelenej, od najtmavších až po svetlé odtiene. Dodatok tento gradient pomôže, ako matný a lesklý top.

Emerald Ombre

 • Rozbité sklo “. Vplyv farebného skla, ktorý sa nachádza na nechte chaotickým spôsobom tak rád módy, že to už možno považovať za klasiku. Tento dizajn vyzerá krásne na ľubovoľnom farebnom nátere, ale najneobvyklejší je kombinácia čiernej podložky a „farebného skla“, ktoré je možné vidieť na fotografiách prezentovaných v našom výbere.

 • Brown francúzsky . Úžasný dizajn pozostávajúci z tmavohnedej podložky s matnou povrchovou úpravou, na vrchole ktorej je vyobrazená línia „úsmevu“ v sýtejšej farbe s lesklým vrchom. Táto manikúra vyzerá obzvlášť impozantneštvorcové alebo oválne nechty.

Dôležité! Hnedá manikúra je jednoducho vytvorená pre vykladané kamienkami, takže pri experimentovaní s návrhmi v tejto palete nezabudnite na tieto farebné kamienky.

Čokoládová manikúra s kamienkami

 • Tyčinka z imitácie čokolády . Textúra a objem v dizajne manikúry je jedným z najnovších trendov nadchádzajúceho roku 2019. Preto, okrem štandardného modelovania, sa majstri nechtového umenia rozhodli potešiť sladké zuby a ponúkli vytvoriť štvorcové vyboeny na nechty, typické pre obľúbenú čokoládovú tyčinku.

„Chutné“ nechtík lekársky

Okrem toho je tento dizajn dokonale kombinovaný nielen s béžovou a hnedou, ale aj zlatou, ako aj bordovou.

 • Mat + lesk . Dnešná najmodernejšia technika kombinovania rôznych textúr v jednom dizajne, vyrobená na tmavom podklade. Novinkou sezóny bola okrem štandardného striedania nechtíkaných nechtiek aj maľba platne s lesklými monogramami v matnom prevedení. Ďalšou možnosťou je súčasné spojenie niekoľkých techník nail art. Napríklad pri mesačnej manikúre môže byť diera lesklá, zatiaľ čo základňa je pokrytá matným povrchom.

 • S bujónmi . Kreatívny a neobvyklý dizajn, ktorý je založený na použití bujónov rovnakej farby, ale rôznych odtieňov. Na každú nechtovú platňu sa striedavo aplikujú bujóny, ktoré začínajú najtmavšou farbou a končia svetelnou farbou.väčšina tvorí druh gradientu na ramene. Hlavnou vecou je, aby boli prechody čo najplynulejšie, takže dizajn ako celok vyzerá lakonicky.

Zaujímavé : Skutočné nápady na manikúru s boulami!

Ako môžete vidieť, manikúra s dizajnom nechtíka v tmavých farbách vždy vyzerá veľmi krásne a chytľavé. Preto stylisti neodporúčajú preťaženie s bohatým množstvom dekorácie a techniky nail art, ale sústrediť všetku pozornosť priamo na hru farieb a textúr. Experiment, skúste!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/03/2018Štítky: