Zvýraznenie tmavých vlasov 2019

Ste hnedí alebo brunetka a chcete vedieť, ako zvýrazniť tmavé vlasy v roku 2019 podľa módnych trendov? Dnes existujú desiatky možností na farbenie, takže pred odchodom do kaderníctva by ste sa mali dozvedieť o hlavných trendoch.


Skutočné trendy

Pre tmavé vlasy v roku 2019 je dôležité prirodzené zvýraznenie, ktoré zdôrazňuje prirodzený odtieň vlasov. V trende technológie, v ktorej nie sú žiadne ostré prechody medzi farbami. Väčšina kaderníkov používať mäkké strií, pričom odtiene, ktoré sa líšia o 1 alebo 2 tóny. Tí, ktorí chcú experimentovať s účesmi, sa vyzývajú, aby používali jasné farby. Tento rok sú tieto farby populárne - tyrkysová, čerešňová, ultramarínová, žltá.

Klasické zvýraznenie a sfarbenie obrazovky

Neštandardná možnosť farbenia - zvýraznenie šablónami. Tento trend k nám prišiel z Ameriky. V každodennom živote však nemusí byť táto technika vhodná pre každé dievča. Napríklad pri práci v kancelárii existujú pravidlá, ktoré neumožňujú nosiť príliš extravagantné účesy.

Pri zvýraznení sú vlasy výraznejšie

.

Farbenie bebilaytov

\ t

Názov tohto účesu v angličtine je babylights, ktorý sa premieta do detských svetiel. Jack Howard ako prvý vymyslel farbenie vlasov týmto spôsobom. Základom farbenia Beibilaytov je kombinácia techník klasického zvýrazňovania a balayazhu. Účinok je veľmi jemný a sladký, ako kučery vyhorené na slnku. niemárne sa tento štýl nazýva aj "pobozkal slnkom". Vyzerá to, že ste sa práve vrátili z dovolenky pri mori a vaše vlasy sa ešte neodsťahovali od morskej soli a popáleného slnka.

Babylights

Vlny by mali byť umiestnené čo najprirodzenejšie a najprirodzenejšie a úspešná kombinácia svetlých a tmavých odtieňov umožňuje vlasom vyzerať objemne aj bez stylingu. Je lepšie robiť takéto zvýrazňovanie na rovných vlasoch, nezáleží na tom, či máte rany alebo nie. Takéto zvýraznenie čiernych vlasov sa hodí obzvlášť dobre, pretože vyzerá čo najprirodzenejšie. Pre neho nie je potrebné zosvetľovať celú dĺžku alebo farebné korene dodatočne - to výrazne skráti čas strávený v kaderníctve. Vo všeobecnosti toto sfarbenie prispieva k obrazu tepla, sviežosti a mladosti.

Proces farbenia základných línií

Zaujímavé:Módne farbivá na vlasy 2019

Ombre

Nasledujúce módne zvýraznenie tmavých vlasov v roku 2019 je ombr. Mnoho žien módy je s technikou oboznámených už niekoľko rokov, ale tento rok ombra nestráca svoju pozíciu. Je lepšie robiť takéto zvýraznenie na dlhých rovných alebo mierne kučeravých vlasoch. Na takej hlave vlasov, všetky výhody sfarbenia sa objavia, farby sú odhalené najlepšie zo všetkých.

Podstatou ombre je urobiť „úsek“ jednej palety po celej dĺžke: od koreňa po špičku. Na kučery sa vykonáva plynulý prechod z tieňa na tieň, najtmavší zostáva na koreňoch a najľahší na špičkách. Ombre je vhodný predievčatá, ktoré neradi chodia do kaderníctva často, pretože aj v prípade, že vlasy priemyslu nie je príliš poškodiť image. Tí, ktorí chcú zostať v tejto sezóne v trende, musíte sa pozrieť na svetlé odtiene - tyrkysová, fuchsia, červená, žltá. Tieto farby vyzerajú odvážne, zaujímavé, a čo je najdôležitejšie, určite pritiahnu pozornosť.

Ktorá možnosť zvýraznenia by ste si vybrali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ombre

Zvýraznenie farebnými prameňmi

Venujte pozornosť! Zvýraznenie sa stalo veľmi populárnou oblasťou vydania série "Sex and the City", kde jedna z hlavných postáv - Sarah Jessica Parkerová - uprednostnila práve také sfarbenie.

Zvýraznenie a sfarbenie

Zvýraznenie Zebra

Výhrady

Podstata bronzovania je trochu podobná technike ombra - vykonáva sa postupné natiahnutie farby. Takéto zvýraznenie je niečo medzi svetlohnedou farbou a tmavou farbou. Pre "strečing" farieb vyberte prírodné farby - jantár, kávu, orech. Majitelia tmavých vlasov môžu byť zosvetlené krok za krokom vlasy. Výhodou tejto techniky je, že vlasy sa stávajú veľmi objemné, pretože hra farby, hĺbky a objemu sa objavujú.

Pri zdôrazňovaní tmavých vlasov v roku 2019zonálne rezervácie sa stávajú módnym trendom, fotografie nájdete v našej recenzii. Pointa je, že korene sú maľované v jednom svetlom odtieni, a tipy sú pruhované v prírodnej tmavej farbe - svetlo hnedá, gaštan, čokoláda.

Pozor! Farbenie sa stalo populárnym po tom, čo si to Jennifer Aniston všimla. Slávna herečka po mnoho rokov v rade opakuje rovnaké zvýraznenie na vlasy.

Balajazh v studených odtieňoch

Balayazh

Napriek tomu, že takéto farbenie bolo vynájdené v 70. rokoch minulého storočia vo Francúzsku, je stále relevantné. To je jedna z univerzálnych metód farbenia, pretože je vhodná pre ľahké a tmavé, dlhé a krátke vlasy. V rovnakej dobe, balayazh vyzerá prirodzene, prirodzene, pretože pán používa farby 1 alebo 2 tóny ľahšie ako natívne farby.

Držiaky tmavých vlasov si volia balayazh, pretože na takomto hlave sú vrcholy tak pôsobivé, ako je to len možné. Pre brunetky fit teplé odtiene: karamel, zlatý, med. Kvôli prepadom a prechodom farieb a vlasov vyzerajú objemnejšie. Dievčatá, ktoré milujú odvážne experimenty, by si mali vybrať odtiene vínového vína, hroznového bronzu alebo listového vína. Tieto farby môžu byť tak ľahké zdôrazniť konce a maľovať celú dĺžku.

Balayazh a farebné zámky

Zaujímavé:Populárne trendy v farbení vlasov

Shatush

Takáto technika sa podobá na pálené pramene, \ tpreto sa nazýva aj „California Highlighting“. Najlepšie je to farbiť na stredne dlhé vlasy. Rozdiel v účes je, že korene sa môžu líšiť od tipov 3 alebo dokonca 4 odtiene. Pramene sa maľujú postupne, čím nižšia - farba je intenzívnejšia. Môžete maľovať ako prírodné odtiene - brandy, orechové, gaštanové - a líšiť 5-6 tónov.

Shatush. Proces farbenia

Shatush si vyberajú ženy vo veku, pretože farbenie kvalitne skrýva sivé vlasy. Zvýraznenie nezkazí vlasy rovnako ako predchádzajúce techniky, pretože nie všetky sú farebné, ale jednotlivé pramene. Ďalším plusom je praktickosť a nákladová efektívnosť. Shatush nemusí byť aktualizovaný každé 2-3 týždne.

Shatush pre rôzne dĺžky vlasov

Sfarbenie obrazovky

Obrazové alebo sfarbenie obrazov je relatívne nedávny trend, ktorý pevne získal módne prehliadky. V tomto svetle sa vlasy farbia sprejovou farbou pomocou špeciálnych šablón. Vzory sa môžu líšiť - od etnických ozdôb až po vzory zvierat. Táto metóda je vhodná pre tých, ktorí stále pochybujú, či sú pripravení experimentovať s účesom. Jednoduché geometrické vzory presne prídu na chuť pre každého.

Pixel obrázok

Pre farbenie na tmavých vlasoch v roku 2019, vlasy musia byť špeciálne usporiadané, v našej recenzii je fotografia. Lepšia budúcnosť vyzerá na rovných vlasoch, na zvlnených, môžete dosiahnuť nečakaný efekt.Existuje niekoľko možností náteru:

  • Krátkodobý účinok. Táto technika je vhodná pre prípady, keď je párty naplánované s priateľmi a chcete vyzerať čo najneobvyklejšie. Farba sa nanáša vo forme sprejov, nevstrebáva sa do štruktúry vlasov a pri umývaní hlavy sa vymyje.

Farbenie šablón

  • Trvalejší účinok zabezpečujú toniká so semipermanentným účinkom. Trvá dlhšie vo vlasovej kutikule, a sú vyplavené až po umytí vlasov 5-6 krát. Táto technika je vhodná pre tých, ktorí stále pochybujú o tom, či robiť farbenie šablón na vlasoch.
  • Trvalé farby budú trvať najdlhšie. Prenikajú hlboko do vlasovej štruktúry, neumývajú sa. Vhodné pre dievčatá, ktoré sa presne rozhodli pre svoj štýl a sú pripravené experimentovať.

Módna obuv

Zaujímavé:Nové: Air Touch hair dye

Toto sú hlavné trendy zvýrazňovania tmavých vlasov v roku 2019 podľa módnych trendov. Vyberte si najobľúbenejšiu možnosť a radšej ísť do kaderníctva opakovať štýlové sfarbenie!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/25/2019Štítky: