Módne farby oblečenia pre sezónu jeseň-zima 2019: hlavné trendy

Na zachytenie hlavných trendov v módnom priemysle sme zvyknutí študovať prehliadky slávnych módnych návrhárov. Samotní dizajnéri však majú svoje vlastné štandardy, medzi ktorými je aj spoločnosť Pantone. Každých šesť mesiacov odborníci z Inštitútu farieb Pantone určujú desať farieb, ktoré sú považované za najmodernejšie počas celej sezóny.


Tabuľku odtieňov Pantone používajú nielen couturiers, ale aj dizajnéri pracujúci v iných oblastiach. Módne farby oblečenia pre verziu jeseň-zima 2019, podľa Pantone, sú neutrálne prírodné odtiene, pomocou ktorých môžete vytvárať neuveriteľné obrázky. Štýlové odtiene oblečenia, kabátov a tašiek možno kombinovať, kombinovať a dopĺňať. Módne trendy farieb jesennej a zimnej sezóny 2019 nie sú plne riadené módnymi návrhármi, významnými značkami robia vlastné úpravy a doplnky, ktoré tvoria jedinečné kolekcie oblečenia. Poďme sa pozrieť na úžasné odtiene, ktoré budú populárne v tejto sezóne.

Pozrite sa na fotografické príklady úspešných farebných kompozícií v ženských obrazoch:

Módna farba zimy-2018 - štýlové odtiene zelenej farby (s fotografiou)

Štýlové odtiene zelene sú už dlho módne. A tak sa to stalo: najmodernejšia farba zimy-2018 je zelená vo všetkých svojich prejavoch. Podľa Inštitútu Pantone, zelená v zime by mala byť prezentovaná v jeho najprirodzenejších odtieňoch. Sušená Herb farba v ruštine znie ako uschnutá alebo sušená tráva, a farba pre lepšieporozumenie možno porovnať s olivami. Jedná sa o úplne sebestačný tieň, ktorý vyzerá skvele v sólovom výkone, napríklad v rámci safari alebo vojenského štýlu.

- 40%
Aliexpress.com
Dámske letné šaty retro tunika klasická bandáž šiat ...
1 630trieť.978 rub.
Aliexpress.com
Veekle New 2017 Season: Jaro-letné kancelárske šaty Lacy Fit ...
2 185 rub.
- 24%
aliexpress.com
ležérne ceruzky šaty ženy leto 2016 nová móda duté bez ...
1 098trieť.823 rub.

Dried Herb je zároveň v dokonalej harmónii s jasnými a tmavšími farbami. Tento odtieň môžete bezpečne používať pri vytváraní romantických a jemných obrázkov, ľahkých blúzkach v tieni Wilt Grass vyzerať nádherne - tak hovorí návrhár Jason Wu. Pozrite sa na fotografiu, kde nájdete príklady použitia tohto odtieňa:

Ďalšou módnou farbou zimy je Desert Sage (preložené ako Sage of the Desert alebo Field Sage). Úspešne ho používali značky J.Crew a Giambattista Valli. Tento neutrálny odtieň zelenej má šedý odtieň a dokonale dopĺňa zaujímavejšie farby. Oblečenie vo farbe Desert Sage sa zameriava na vlastnosti rezu a detailov a tiež zdôrazňuje krásu exteriéru. odtieňdokonale ladí so zlatými, hnedými, čiernymi a tiež s leopardovými farbami.

Tieň Stormy Weather alebo Storm možno nazvať šedo-modrou, je to zahmlený odtieň mora pri zlom počasí, ako aj daždivé nebo. Búrlivé počasie je veľmi elegantné a prísne, vhodné pre obchodný štýl a jednoduché stručné oblečenie. Napriek komplexnej povahe sa dobre kombinuje s rôznymi štýlovými odtieňmi, ale najlepšie sa kombinuje s achromatickými tónmi, najmä čiernou a striebornou.

Preskúmať módne farby kabátu a tašiek z jesennej a zimnej sezóny

\ t

Vrchné odevy napriek odporúčaniam Pantone sú prezentované vo veľmi jasných a odvážnych farebných variáciách. Pozrime sa na módne farby kabátu na jeseň-zima 2019 sezóny - smaragdové, šarlátové, karmínové, fialové, fuchsie, žlté, svetlomodré. Hlavnou farbou sezóny je červenohnedý odtieň Marsaly (Marsala), ktorý je vhodný ako na vrchné oblečenie, tak na večerné šaty, vyzerá skvele vo forme mikiny, svetrov a doplnkov. Štýlové odtiene sáčkov jeseň-zima - to je tiež predovšetkým tieň Marsaly. Táto taška je vhodná pre módne červené, červené, krémové topánky alebo členkové topánky.

V pokračovaní žltohnedej škály ponúka Pantone odtieň dubového buffu - žltého alebo lešteného dubu. Táto farba je uznávaná ako univerzálna, pretože vyvoláva pozitívne emócie aj u ľudí s protichodnými chuťovými preferenciami. Žltý dub predstavuje teplo, pričom je nenápadný anie je horúci Môžete ju kombinovať s kontrastnými odtieňmi a susednými farbami.

Ďalší jesenný odtieň - kadmium Orange (pomarančový kadmium). Pridá teplo studeným odtieňom a svetlé farby s radosťou. Táto farba je vhodná pre milovníkov oranžových odtieňov. Medzi módnymi kombináciami si všimneme kombináciu oranžového kadmia s čiernou, béžovou, odtieňmi bielej.

Klasika žánru - romantické odtiene

Pre romantickú povahu, módny odtieň Cashmere Rose - Cashmere Rose. Ak chcete vytvoriť jemný a jemný vzhľad, zdôrazňujú ženskosť strihu, dizajnéri používajú farbu kašmíru ruže. Toto je klasika žánru - môže byť hlavným ohniskom luku alebo doplniť jasnejšie odtiene, zmäkčiť ich a naplniť ich zmyselnosťou. Kvetinová téma bude pokračovať odtieň Ametyst Orchid - Violet Orchid. Romantické odtiene dávajú kúzlo každému luku. Táto fialová farba je celkom jasná a zvyčajne sa nepoužíva v chladnom období, ale môže byť krásne porazená ako súčasť šatníka dievčaťa s letným farebným typom vzhľadu. Ametyst Orchid je kombinovaný s modrými odtieňmi a ružovými poltónmi.

Aká farba by mala byť v zime roku 2019 módna? Toto je zrkadlový rybník - názov sa premieta ako odraz v rybníku. Táto bohatá tmavo modrá farba vyzerá skvele na akejkoľvek textílii. Odraz v rybníku je v harmóniis červenohnedým gamutom, ako aj s čiernou, modrou, tyrkysovou. Zatvára desiatku módnych farieb Pantone tyrkysový Biskajský záliv - Biskajský záliv. Táto farba vyzerá pevná a luxusná s ľahkými aj tmavými susedmi v luku. Tento odtieň je ideálny pre kožušinové výrobky, ako aj pre večerné nosenie.

Nezabudnite, že pri vytváraní trendového obrazu môžete a dokonca potrebujete použiť ďalšie odtiene, ktoré chýbajú v grafoch Pantone. Po preštudovaní pravidiel kombinácie farieb, môžete šikovne robiť harmonické luky a budete vždy vyzerať slušne.

- 40%
aliexpress.com
Dámske letné šaty retro tunika klasická bandáž šiat ...
1 630 .978 rub.
aliexpress.com
Veekle Nová sezóna 2017: Kancelárske šaty na jar-leto Lacy Fit ...
2 185 rub.
- 24%
aliexpress.com
ležérne ceruzky šaty ženy leto 2016 nová móda duté bez ...
1 098trie.823 rub.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.28.2018Štítky: