Strih bob námestie s ofinou: foto

účes bob s tresky dlho získal lásku miliónov módy a je pravda, že je to veľmi zaslúžil. Zostaňte s nami a dozviete sa o výhodách tohto štýlového účesu, zistíte, komu to vyhovuje a aké typy vlasov budú najobľúbenejšie v novej sezóne!


Čo je to

Názov tohto strihu jasne naznačuje, že skrýva 2 techniky. Z námestia dostala štýlový spodný strih v priamej línii, a z bobového strihu si požičala promóciu a zmenu tvaru prameňov na dno. V súlade s tým sa vytvára prekvapivo harmonická kombinácia prísnosti a jemnej drsnosti, mäkkosti a húževnatosti. Môžete dokonca použiť tento účes ako spôsob, ako hovoriť o jeho univerzálnosť a univerzálnosť.

Bob kare často musí vydržať porovnania s jednoduchou fazuľou, ale toto sú úplne iné zrážky. Predmetom našej pozornosti je omnoho viac slobody pri realizácii a nemá jasné kontúry a konkrétne vyjadrenie.

Výhody

Tento módny účes má množstvo výhod, ktoré v jeho prospech často pôsobia ako závažné argumenty. Zdôraznili sme najdôležitejšie výhody!

 • Univerzálnosť - to je tromfová karta, ktorá zvyčajne upláca módy pri výbere účesu. Bob vozíky naozaj fit akýkoľvek typ vlasov, či už je to rovné, vlnité alebo kučeravé vlasy.

 • Je ťažké povedať, čo je viac v tomto účese - ženskosť alebo voľnosť. Jedna vec je jasná - bob je vždy pripojený k obrázkua robí to nezabudnuteľným.

Štýlový účes pre moderné módy

 • Takáto zostrih spája štýl a praktickosť. Nie je náročná na starostlivosť a elementárny štýl. Dievčatá, ktoré poznajú šťastie strihania vlasov, si tiež všimnú, že sa stali silnejšími a poslušnejšími.

 • Všimli ste si, že hviezdne krásy si čoraz viac vyberajú práve bobové námestie s rôznymi druhmi rán? To opäť potvrdzuje jeho význam.

Do obleku

Odpoveď na otázku, kto by bol bôbom na krátke vlasy s rany, vás určite poteší, pretože vyhovuje takmer všetkým! Voľba závisí od vlastností exteriéru.

 • Chubby mladé dámy sa odporúčajú ostrihať s predĺženými a profilovanými prednými zámkami - tento prístup vizuálne zužuje tvár. Dvojitý efekt je zaručený, že bude spárovaný s asymetrickými dlhými rany. Dievčatá s touto formou často zastavia voľbu na bobovom vozidle kvôli skrátenej korune, ktorá predlžuje proporcie tváre.

 • So štvorcovým povrchom bude vynikajúcou voľbou šikmý bobový štvorec s rovnakými rany a jemným okrajom. Je potrebné spoliehať sa na hladké obrysy, ktoré znížia uhlovosť tohto formulára na minimum. Ak je brada dosť ťažká, stylisti odporúčajú búchanie krídel po stranách.

 • Priamy tvar srdca vyžaduje úpravu širokého čela a úzkej brady. Za týmto účelomCieľom holičstva je predĺženie postranných prameňov a ich doplnenie vysokou šijou. Podľa tohto opisu je ľahké rozpoznať bob na nohe.

 • Obrátené „srdce“ - argument v prospech priamej rany a rovnakého strihu.

Venujte pozornosť! Ženy vo veku, bez ohľadu na tvar tváre, sa neodporúča holiť chrbát hlavy príliš krátke - to bude chytro zdôrazniť všetky zmeny súvisiace s vekom v oblasti krku.

Možnosti krátkej dĺžky

Krátky strih vlasov sa dá ľahko vypočítať podľa dĺžky vlasov, ktoré nie sú pod bradou. A dobre to dopadá na rany. V sezóne 2019 je táto možnosť na vrchole popularity. Máme podozrenie, že tajomstvo takéhoto úspechu je vo výnimočnej forme a univerzálnosti.

 • Krátke bobové štvorce s dlhými šikmými rany sa odporúčajú strihať metódou vrstvenia za predpokladu, že máte poslušné a mäkké vlasy. Tento prístup sľubuje vytvorenie objemu v zadnej časti hlavy a chrámov.

 • Tenké vlasy môžu získať dlho očakávaný objem holením chrbta hlavy - tento variant ostrihania tiež dobre vyhovuje rôznym typom rán.

 • Krátke bobové námestie v duete s tým istým treskom je krásne pre svoju nenáročnú starostlivosť - to je naozaj veľmi pohodlný a praktický strih. Avšak, to nevyhovuje bacuľaté dievčatá vôbec.

 • Ak potrebujete výrazne korigovať geometriu tváre, použite pomocou tohto strihu výraznú asymetriu, špičaté hroty adlhé rany. Táto kombinácia môže zmeniť obraz dievčaťa nad rámec uznania.

 • Krátky zostrih s rovnakým treskom, s akcentom na okraji, len ozdobí módy s dokonalým tvarom tváre.

 • Okrem krátkeho bobového námestia sú šikmé a chuligánsky roztrhané rany určené na zakrytie malej brady.

Zaujímavé! Krátka verzia bobového auta je jedinečným indikátorom veku, vynuluje sa o niekoľko rokov a robí obraz sviežim a štýlovým.

Bob štvornohý

Tento účes je ľahko rozpoznateľný podľa jedinečného tvaru huby na nohe a skrátenej šije. Táto možnosť je nepochybne vhodná pre krehké štíhle dievčatá s krásnym krkom. Ideálny tvar tváre pre účes na nohe s treskom je trojuholníkový alebo mierne podlhovastý.

Elegantný účes

Vydaná verzia

Móda miluje štýlové a odvážne rozhodnutia a absolventské bobové námestia - len jeden z nich. Strih vyzerá trochu nedbanlivo a mení dievča na módny rebel, bez toho, aby ju zbavil ženskosti a šarmu. Hlavným rysom tohto druhu v nerovnomerne vystriganii prameň, ktorý vytvára miernu nedbanlivosť.

Ak nechcete tráviť čas na styling, spoliehajte sa na promóciu - s ním môžete zabudnúť na peny a spreje na vlasy.

Absolvoval účes na strednej vlasy s rany je úžasne kombinovaný s módnymi technikami farbenia shatush.alebo balayazh. Tento krok dodá vlasom extra objem a expresivitu.

Zaujímavé:Módne farbivá na vlasy 2019

Bangs sú štýlovým doplnkom odstupňovaného bob-caret, čo je takmer vždy skvelý nápad. Identifikovali sme niekoľko druhov, ktoré sú harmonicky kombinované s takýmto účesom.

 • Asymetrickú verziu s výrazným šikmým rezom možno vykonať na dokonale rovnej hlave vlasov.

 • Postupné rany tak, aby zodpovedali samotnej technológii - to je pravdepodobne najobľúbenejšia možnosť. S ním je účes hotový a štýlový, rysy tváre zmäknú a obraz sa stáva ženskejším.
  • Poslaním roztrhaného tresku je zamaskovanie vysokého čela. V kombinácii s tenkými kučeravými vlasmi vytvára efekt objemu.

  • Rovné rany budú vyhovovať všetkým a urobia z každého dievčaťa módnejšie a tajomnejšie.

  Zaujímavé:Odrezaný bobový rez: jemné zrážky

  Bob kareta + rovné rany

  Tento účes vyzerá úžasne, ale len s jednou podmienkou - zdravé a hrubé vlasy. Ak máte takéto a chcete vytvoriť dôraz na túto dôstojnosť, neváhajte a vyberte si túto možnosť. Rovné rany predstavujú ďalšiu dôležitú požiadavku - dokonale rovné vlasy.

  Bobová kareta so šikmými rany

  Toto je pravdepodobne najuniverzálnejšia možnosť v našom rebríčku. Môžete s ním experimentovať tak, ako chcete.zmena rolí, vyskúšanie rôznych možností stylingu.

  Tajomstvo výberu takéhoto účesu je jednoduché: oválny, štvorcový alebo okrúhly tvár je pretiahnutý šikmý okraj. Avšak, ak máte malé a tenké rysy tváre, má zmysel zvoliť si krátky bang na stranu.

  Tento strih vlasov dokonale kombinuje módne trendy sezóny 2019 v oblasti farbenia. Vyzerá skvele s expresívnymi farebnými schémami a dodáva vašim vlasom úžasný objem.

  Možnosť s predĺžením

  Bob ostrihaný s predĺžením as rany má množstvo inkarnácií a náš výber fotografií je toho vynikajúcim dôkazom.

  Ak vás príroda odmenila očarujúcimi kaderami, nie je to dôvod na odmietnutie takého štýlového účesu. Profesionálny kaderník je schopný dať kučeravé vlasy požadovaný tvar, a s Bob rezané na predĺžené, vyzerajú obzvlášť ženský.

  Rovnako krásne na kučeravých a rovných vlasoch vyzerá predĺžená verzia odstupňovaného bobového námestia s rany. Tento účes je známy svojou univerzálnosťou. Elegantne zdôrazňuje obrysy tváre a robí ju výraznejšou. Kladenie odstupňovaného účesu je skutočným potešením, pretože prameňky poslušne prijímajú požadovanú pozíciu.

  Zaujímavé:Zrážky s treskom 2019

  Strih s výraznou asymetriou - výber najodvážnejších módy. Maximálne predĺžené bočné pramene v kombinácii s krátkou šijou vyzerajú pozoruhodne harmonicky aštýlové. Táto výnimočná možnosť je vhodná pre okrúhlu alebo obdĺžnikovú tvár, ako aj pre typ "srdca".

  Vyzerajte ako asymetria v duete s priamymi rany.

  Ste pripravený opakovať takýto účes na vlasy?

  • .

  Zobraziť výsledky

  Načítava sa ...

  Niekoľko ďalších nápadov na uskutočnenie tohto štýlového účesu sa pozerá na tieto fotografie.

  Čas nemá žiadnu moc nad bobom a nestráca svoj význam každý rok. V sezóne 2019 boli všetky možnosti s rany v trende. Naša kolekcia fotografií vám ukázala, aké iné môžu byť, a voľba, ako vždy, je vaša!  Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


  Vydané02.22.2019Štítky: